Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106689) Archanon


Archanon
őstag

Sziasztok,

Van olyan okostelefon a mai piacon előfizetéses megoldásban (70-es vagy 30-as), ami:
- vízálló valamennyire, tehát nem kell félnem, hogy rácsöpög egy kis víz, és halott az egész (eső, beleesek a pocsolyába)
- nincs!!! rajta USB takaró ajtócska, aminek a gumitömítése pár hónap alatt kilazul aztán lehetetlenné válik többszöri bezárásra, ehelyett valami mással oldják meg a vízállóságot
- Létezik rá értelmes tok, plusz extra védelem üvegfólia (bár ez gondolom a legtöbb telóra igaz)

Lejár az előfizum, 2 évig voltam boldog/boldogtalan tulajdonosa egy Sony Xperia Z3 Compactnak. Szeretem a teljesítményét, a hangját, a képeket amiket csinálok vele, ha épp nincs nálam a nagy gép, de... Fél éve már szervizbe kellett vitetnem, mert az ajtócska megadta magát, és bizony beázott csúnyán még aznap (ultimate szerencsétlenség). Fél éve kaptam egy újat, mert csak kicserélni tudták (biztosító, tehát 20ezer önrész), működött, egészen 2 héttel ezelőttig. Az ajtócska ismét megadta magát, a mágneses töltése nem működik 1 hete, a jack csatlakozó tegnap halt meg (hol érzékeli a fülest, hol nem, és próbáltam több készülékkel is.. pedig reménykedtem, hogy csak a füles halt meg). Szóval... Ebből ismét szervíz lesz, de én még egyszer nem akarok átélni ilyen kálváriát. Mit javasolnátok, hasonló teljesítménnyel rendelkező telefonnak? Van rá esély, hogy találok? Felőlem ájfón is lehet, ha létezik ilyen, vagy windóz is... Csak legyen má' strapabíró. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.