Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107151) dokee78 válasza Dr. 444Hertz (#107098) üzenetére


dokee78
félisten

Azért nem olyan pontos,mint a Huawei/Honor szenzorja.
Nálam még nem hibázott a Honor 8-é,és nedves ujjal is működik.
Sőt a Honor 8-é még több funkciót is tud.
Ha jól tudom a Sonynál talán fizikailag is be kell nyomni.

Persze Honor tulajként elfogult is vagyok,persze megnyomogattam a vásárlás előtt az Xperia X-et is.
Kissé túl van árazva.

(#107152) Dr. 444Hertz válasza dokee78 (#107151) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az árazás tényleg egy probléma a Sony-nál.
Azért az X 80k körül már nem lenne rossz ajánlat.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107153) dokee78 válasza Dr. 444Hertz (#107152) üzenetére


dokee78
félisten

Főleg annak tükrében,hogy már nem IP68.
Nekem képbe került,de mindenben kevesebbet nyújtott volna,mint a Honor 8.
Korábbi 2 Sony csalódás is sokat nyomott a latba.

(#107154) schawo válasza pècsimunkás (#107143) üzenetére


schawo
titán

Köszi, időközben kiderült, hogy a ZF2 ugyan dual active, de csak az egyik kártya lehet 3G-n, a másik 2G-s :( Szóval az igényeimnek megfelelő készülékek halmaza üreshalmaz. Japánban vannak Sharpok, amik megfelnek, de ezért most nem ugrok el japánba, és főleg nem tanulok meg japánul, hogy használni is tudjam :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#107155) schawo


schawo
titán

Na, találtam egy listát arról a készülékekről, amik támogatják a dual-3g üzemmódot. Ha már ennyit kutattam utána, gondoltam megosztom, hátha lesz még ilyen keresés. Elég komoly lista [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#107156) BenHans válasza schawo (#107155) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, köszi. :) Közben én is megtaláltam ugyanezt. Hogy döntöttél? Ha jól értelmezem megfelelne az igényeidnek(dual 3g + aptx) a LeEco Max2, az Xperia X Performance, az LG G5 dual(h860n) és az LG V20 is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107157) ALFA


ALFA
senior tag

Rokonnak tönkrement iphone4-e és keresne valami nagyon olcsó megoldást.
Legfontosabb számára a fotózás és a hangfelvétel (diktafon jellegű) készítés. Keveset telefonál, inkább sms-eket küld.
Milyen kütyüket ajánlanátok kipróbálni?

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#107158) Dejdő válasza Dejdő (#107103) üzenetére


Dejdő
csendes tag

Normál felhasználásra vásárolnék telefont édesapámnak. Egyedül játszásra nem lesz használva a telefon. Tehát egy normál élhető telefont keresek. Samusung Ace 3 lesz leváltva és azzal se volt baja :)
Kettő közül tudunk választani:

Huawei P8 Lite vagy Samsung J5 2016?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre :R

[ Szerkesztve ]

(#107159) schawo válasza BenHans (#107156) üzenetére


schawo
titán

H860N nem kapható itthon még szürkén sem, gsm boltban, csak a sima H860, ami csak 3/4+2-es. V20 még nem kapható, tehát maradt a Sony X Perf, és a LeEco Max 2. Ár döntő, és a LeEco olcsóbb, amúgy is szeretem a LeEcot. Bár arra még egyértelmű megerősítést keresek, hogy tudja az aptx-et.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#107160) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Huawei P9 vagy Sony Xperia X Compact!?

A kettő közül melyiket választanátok? Alapjába véve szinte csak Apple cuccok vannak itthon, régen sok androidos telóm volt... Note 2-3-4, S6 Edge volt a vége...

Melyik időt állóbb? 1-2 programra kellene, illetve szórakozni vele.

Egy árban lenne és nagyon olcsón. Természetesen gari, számla, doboz.

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#107161) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok. 130 dollárèrt( vagy a körűl)lehet 5'5 FHD 3gb ram-os telefont kapni? :)

(#107162) Dr. 444Hertz válasza Cold5 (#107160) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

P9 erősebb, és jobb a kamerája is.
Anyaghasználata is jobb, én azt választanám.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107163) lezuvius válasza Cold5 (#107160) üzenetére


lezuvius
őstag

P9 mellett dontenek, mert kb. mindenben jobb.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#107164) schawo válasza schawo (#107159) üzenetére


schawo
titán

Asszem megoldódott minden problémám. Egy A.R.I.S.E. nevű kiegészítő minden rootolható telefonból aptx-hd képest csinál. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#107165) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm kért meg, hogy telenoros flottás csomagból nézzek neki valami "jó" telefont kb 80-100e forinting.
Androidos kellene mindenképp. Facebookozásra, Messengerezésre, netezésre, pár kisebb játékra lenne használva, a fényképezés nem a legfontosab - szóval normál felhasználás.

Itt egy link a telenoros listához, ha van ami kevés ráfizetéssel sokkal jobb lenne akkor kérlek azt is osszátok meg: [link]

Az említett ár tetejét kb itt a Huawei P9 Lite-hez tudnám belőni. Részletre lesz véve, szóval olyan kb havi 7ezer forintos törlesztésig férne bele alapból.

Előre is köszönöm, nagy segítség lenne :R

(#107166) gianone válasza Scale (#107165) üzenetére


gianone
őstag

P9 Lite-ot 65 környékén is kap akcióban függetlenül, ez nem kedvezmény, hanem kamatnak is durva. És most lesz black friday...

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107167) Scale válasza gianone (#107166) üzenetére


Scale
őstag

Hát valamiért most jött rá a láz, hogy ma akar venni telefont, de ha tényleg ennyire túl van árazva, akkor beszélek a fejével, hogy vegye máshol részletre. Persze ha lehet máshol részletre venni, mert mindenképp úgy tudja csak megvenni.
Akkor erről a listáról nincs valami bestbuy ami árához képest jó?

Szerk.: Ahogy nézem pl emagon is 80-ba kerül a p9 lite, ahhoz képest a telenoros 84ezres törlesztős se sokkal több.

[ Szerkesztve ]

(#107168) A tumi


A tumi
tag

Nekem tud valaki segíteni? :)

(#107169) Dr. 444Hertz válasza Scale (#107167) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az összes készülékre igaz, hogy vonjál le az árából 20-50ezret, és akkor megkapod a reális piaci értékét (függetlenül).
Durva ez a lista.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107170) gianone válasza Scale (#107167) üzenetére


gianone
őstag

Ja, simán 80 az ára, és de 12-20 %-os kuponok vannak a nagy webshopokban is. MM, Edigital stb. És ez az ünnepeken kívül. Kiderül holnap és jövő pénteken, lesz-e nagyobb. Eddig azt hiszem, 64800 volt a legolcsóbb MM-ben. Ehhez számold. Aki 80-ért veszi meg ma, az hülye. Annyiért a 3 GB-osat is megkapja Nyugaton akció nélkül.

Igaza van kollégának, durva ez a lista, mondhatni pofátlan.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107171) Scale válasza Dr. 444Hertz (#107169) üzenetére


Scale
őstag

De a 2 év hűséggel nézzétek az árát, úgy kb minden pont annyival olcsóbb mint amennyit írsz.

gianone: rendben, akkor átadom neki, hogy várjon holnapig, vagy esetleg jövő péntekig. A black friday az holnap lesz vagy utána ?

És ha várna a black friday-es akciókig, akkor milyen telefont tudnátok ajánlani amit ilyen keretek között meg tudna venni? Fontos, hogy részletfizetéssel megoldható legyen.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#107172) Dr. 444Hertz válasza gianone (#107170) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Pl. Partnero-ban alapból 68ezer :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107173) Dr. 444Hertz válasza Scale (#107171) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A 2 év hűséges árat néztem. És így is durva.
(példának okáért: ma már az S7Edge is beszerezhető 170k körül. Az S6Edge van itt a kínálatban annyiért.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107174) Scale válasza Dr. 444Hertz (#107172) üzenetére


Scale
őstag

Tudom hogy ilyen kisebb gsm boltokban sokkal olcsóbb, én se így vettem a saját telefonom és nem is fogom soha, de neki fontos a részletfizetés és hogy "rendes" boltból kapja, mert nem hisz az ilyenekben. Nem vitatkozom vele, csak segítek neki ilyen kereteken belül.

(#107175) gianone válasza Scale (#107174) üzenetére


gianone
őstag

Direkt ezért mondtam csak a nagy boltokat.

És ugye azt sem szabad elfelejteni, hogy függetlenül nem csak ezek a telók vannak, illetve nem kell hűséget aláírni. Ki tudja, mi lesz egy-két év múlva. Pl. márciusban jön a Digi Mobil, simán megmozgathatja az árakat.
Értem én, hogy részlet, de valahol az árnak is racionálisnak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107176) Scale válasza gianone (#107175) üzenetére


Scale
őstag

Rendben, köszönöm. Átadom neki, aztán majd eldönteni mit szeretne de megpróbálom meggyőzni :R

(#107177) A tumi


A tumi
tag

Nekem tudna valaki segíteni? :)

(#107178) Scale válasza gianone (#107175) üzenetére


Scale
őstag

Na beszéltem vele és azt mondja akkor megvárja a jövő pénteket.

Csak most én vagyok gázban, hogy ezeket az akciókat hol lehet követni? Meg kuponokat honnan lehet szerezni? Illetve ezek csak online vannak? Nem kapkodják el őket nagyon hamar?

(#107179) Fall-N válasza Scale (#107176) üzenetére


Fall-N
veterán

Nagyobb áruházakban - Euronics, MM, eDigital stb. - is olcsóbb és van áruhitel, azaz minimális kamattal részlet is.

Ahogy írtam itt régebben, nem éri meg szolgáltatónál venni már semmit. Sőt készülék nélkül még a havidíj is olcsóbb az előfizetésekhez. Arról nem is beszélve, hogy független telefonra előbb is jön frissítés.

(#107180) Dr. 444Hertz válasza A tumi (#107161) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Lenovo Vibe K4 Note (A7010a48)
LeEco Le 2
Alcatel Flash Plus 2
Kicsit drágábban (?) Huawei Honor 6X

Egyik sem életbiztosítás, ezeket találtam, amik az igényeidnek megfelelnek.
(És az első háromban van B20 :D )

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107181) gianone válasza Fall-N (#107179) üzenetére


gianone
őstag

Ez így sommásan nem teljesen igaz, csak általában.

Pl. ha valaki otthoni telekomos előfizető (van egypár Magyarországon), és szüksége van közepes vagy nagyobb csomagra, összevonva Magentában, annak társkártyában már simán megérheti.

[link]

Pl. Move M társkártya - 4000 forintos előfizetés, semmi plusz díjemelekedés - 9800 a Huawei P9 Lite okosórával. Nem mellesleg kap hozzá ingyenes családi opciót, rendszeres kuponokat, nyáron korlátlan volt a mobilnet. TVGO-t, wififont stb.

Szóval attól függ. Önmagában egy kicsi csomagban, vagy főleg egyedüli Next M, Next S mellé bűn venni, de nem minden esetben.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107182) Petyás


Petyás
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek keresek telefont 5" környékén.
Egy S3 mini lenne leváltva.
Ár: max 60 000
Beszerzés idehaza, esetleg szolgáltatónál (T)
Ami fontos neki, hogy a kijelző kerete ne látszódjon. (lehet körülötte keret, de az az előlap legyen, ne maga az LCD panel széle)
B20 800MHz fontos, mert olyan helyen lakik, ahol 3G nincs, 4G van.
Alap felhasználás, nem lesz agyon játszva, inkább egy megbízható telefon kell.
Tudnátok pár telefont ajánlani?
Köszönöm!

(#107183) A tumi válasza Dr. 444Hertz (#107180) üzenetére


A tumi
tag

Köszi az infókat, de ahogy nèztem, ezek amiket linkeltèl mind 200 dollár körül vannak, èn 130 dollárèrt keresnèk 5'5 FHD 3gb rammal jó a Kínai is nem ragaszkodok egy márkához. :)

[ Szerkesztve ]

(#107184) kimiszandy válasza BenHans (#107078) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

"Szia! Ha találsz Redmi 2 Pro-t, az jó lehetne, de 4.7"-os."

Köszönöm a választ!

Igen, a Xiaomival már szemeztem korábban, de az a fránya nagy méret...tesómnak is egy 4,7"-os készüléke van, de az nekem már nagyon nagy. Nem is értem, miért mennek rá a nagyobbnál nagyobb képernyőre, közben meg két kártyafoglalatot alakítanak ki, ami ráadásul már a SIM kártyák esetében is micro vagy nano. :/

Esetleg más ötleted van?

Vagy másnak?

(#107185) schawo válasza A tumi (#107183) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#107186) A tumi válasza schawo (#107185) üzenetére


A tumi
tag

Köszi. :)

(#107187) toridelonge


toridelonge
csendes tag

Sziasztok!

Nexus 5 után szeretnék egy legalább ilyen jól működő telefont vásárolni.
Játékon kívűl mindenre használom, méretben kb 5", de 5,5"-ös tepsi már nagy lenne. Legyen benne min 2GB RAM, de a lényeg, hogy szépen fusson rajta minden (nem pakolom tele 200 app-pal).
Az ár viszonylag korlátozott (főleg az N5 után), 50 körül, max 60e.
Eddig amiket találtam:
- Huawei P8 Lite
- Xiaomi Redmi 3 Pro, vagy Redmi 3s Prime

Plusz infók:
- dual sim nem kell
- sd foglalat jó ha van
- 16+GB tárhely
- b20 sem ártana

Ezekről van olyan infó, ami meg tudja keseríteni a boldog együttélést velük?
Illetve mit tudnátok ajánlani még ilyen felételekkel? :))

Előre is köszi szépen a segítséget! :D

[ Szerkesztve ]

(#107188) Scale válasza Fall-N (#107179) üzenetére


Scale
őstag

Előfizetésük már van a telenornál, csak részletben akarja venni, és nem annyira mostani technikákat használatos emberkéről van szó. Szóval ilyesmi mint frissítés nem érdekli nagyon, hacsak nem nagyon bugos az adott verzió.

És offline ezeknél mennyi az esély lecsapni jó ajánlatokra nem sorban állva "nyitáskor"?

(#107189) Lefty válasza Lefty (#107088) üzenetére


Lefty
addikt

Sziasztok,

ebben tud valaki segiteni? Nagyon koszonom elore is.

(#107190) anytime


anytime
őstag

Sziasztok,

az alábbiakban szeretnék segítséget kérni Tőletek.

Szeretnék a kislányomnak venni egy [link] okostelefont.

A problémám ott kezdődik, hogy látok belőle single és double sim-es megoldást is. Legtöbb általam preferált helyen a dupla sim-es megoldás az elérhető, ami ráadásul olcsóbb is mint az egy sim-es megoldás. :F A miértjére nem tudom a választ, elfogadom, ez van.

Lehet, hogy buta a kérdés, de ha veszek egy dupla sim-es telefont és csak 1 sim kártyánk van és kerül bele, attól még a készülék ugyan úgy, rendesen fog működni? Gondolom, ez csak egy opció, hogy képes kezelni a másik sim-et is, ha van?

Előre is köszi, üdv:
A

(#107191) Tompkins


Tompkins
tag

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy tudtok-e olyan okostelefont ajánlani, ami nem érintőképernyős, mégis van benne wifi, lehet FB-zni és Gmail-ezni rajta.

Édesanyámnak kellene, aki irtózik az érintős telefonoktól, azonban a fent jelzett funkciókat/programokat használni szeretné.

Köszönöm!

(#107192) Steve1988


Steve1988
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék egy új telefont, jelenleg egy Sony Xperia E telefonja van, de ez már használhatatlan.. Követelmények:

- Árkategória:
max 80 ezer Ft

- Használt vagy új?
új

- Hol vennéd meg?
függetlenül újonnan gyártói garanciával

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
hosszú távra

- Mire használnád?
általános felhasználás: telefonálás, sms, chat programok, böngészés
fényképezés olyan szinten, hogy azért normális képet készítsen
alap játékok (szókereső pl.)

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android, eddig is azt használta

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
max 5'

Néztük pl. a Huawei P8 Lite-ot, Nexus 5X-et, Xiaomi Redmi 3s Prime-ot.
Ezek közül érdemes valamelyikre beruházni vagy esetleg mást ajánlanátok?

Előre is köszi a segítséget.
Üdv,
Steve88

[ Szerkesztve ]

(#107193) lezuvius válasza Steve1988 (#107192) üzenetére


lezuvius
őstag

Nexus 5x a kivalo kamera,eros proci es a jo szoftveres tamogatas miatt ajanlott.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#107194) Dr. 444Hertz válasza Steve1988 (#107192) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én a Nexust tudom ajánlani, jó készülék.
Képeket automatán lő csak, viszont kifogástalan minőségben :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#107195) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv
Édesapámnak szeretnék vásárolni egy okostelefont. Most egy samsung ace-ja van (első genes).
Főbb szempontok lennének a minimum 1gb ram, böngészésre vmi élhető sebességű processzor. Eddig nem lenne egy nehéz választás, sok jó árérték arányú modellel van a piacon, csak az a probléma h neki fizikai billentyűzet kell........
Az LG Wine H410 nem jöhet szóba, kevés a hátere, valami más alternatívát tudtok esetleg? Elég házsártos az öreg s végén megveszi az lg-t, azt meg előre tudom h felfogja gyújtani a tárhely miatt. :(((

Békesség, boldogság! x)

(#107196) BenHans válasza Petyás (#107182) üzenetére


BenHans
addikt

Petyás: Szia! Redmi 3S Prime [link], vagy esetleg a P8 Lite [link] /Galaxy J5 2016 [link] közül valamelyik.

kimiszandy: Sajnos a DualSIM, a max 4.5" és a max. 50ezres keret eléggé behatárolja a lehetőségeket, vagy a használhatóság rovására menne.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107197) BenHans válasza Lefty (#107189) üzenetére


BenHans
addikt

baker_: Szia! Szívem szerint ennyiért és alapfelhasználásra egy Lumia 550-et ajánlanék. :)

anytime: Persze ugyanúgy fog működni 1 SIM-kártyával is. Arra érdemes figyelni hogy a belső tárhely 8/16GB-os.
(Árkategóriájában egy Mi4C (nincs b20) vagy egy Redmi3SPrime (eustock) vagy a Moto G4 Play expansys is jobb ajánlat.)

Tompkins: BlackBerry-t meg tudná szokni? Az fele fele. Vannak nyomógombos klasszikusok (Nokia 225), de nem is okos és nagyon nem lesz élvezetes a használatuk, elég az apró kijelzőn való facebookozásra vagy mail olvasásra gondolni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107198) SirRasor


SirRasor
őstag

Helló, telefont keresek max 100k-ig, amiben jó a fényképező és 4.5"-5"-os méret között mozog. Az 5" már nagyon a max.
Samsung Galaxy S3 lesz leváltva.
Lehet kínai is. A Xiaomi Redmi 3S Prime tökéletes lenne, ha jobb kamera lenne benne.

Make Love not war!

(#107199) BenHans válasza SirRasor (#107198) üzenetére


BenHans
addikt

Hello!

Ha el tudod viselni azt a + 0.2"-t akkor egy Nexus 5X (32GB) tökéletes lenne. [MA teszt]

Méretben ennyi a különbség az S3, egy átlagos 5"-os készülék (P8 Lite) és az 5X között.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107200) Lefty válasza BenHans (#107197) üzenetére


Lefty
addikt

Szia, koszi szepen a tanacsot. A szuk keresztmetszet itt a windows, nem igazan akarnam, hiaba nem nekem lesz a telefon.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.