Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Djuree válasza Gondwana (#6897) üzenetére


Djuree
félisten

fényképezőgépre hitelt? :C :Y lol. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6902) Sirandrish válasza Gondwana (#6897) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol és milyen feltételekkel vettél fel hitelt? Hasonló "értelmes" dologra készülök én is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6903) dime27 válasza Djuree (#6901) üzenetére


dime27
őstag

Inkább legóra! :))

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6904) Djuree válasza dime27 (#6903) üzenetére


Djuree
félisten

kérdezik a bankban mire kell a hitel?
hát természetesen a halálcsillagra! (10143)
megnézném milyen fejet vág a banki dolgozó. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6905) lord.lakli válasza Djuree (#6904) üzenetére


lord.lakli
őstag

Erre nem kis hitel kell, de tuti nézne nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#6906) bozig válasza bobafett (#6877) üzenetére


bozig
tag

Én most csak ezt találtam, de ennyi pénzt tutit nem adok érte.

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#6907) bozig válasza lord.lakli (#6872) üzenetére


bozig
tag

Itt meg tudod nézni a kreálmányaimat. Ezekben még mind csak egy tégla volt, most készül egy olyan robotom, amibe beépítettem mind a három téglát, így lesz benne 9 NXT motor, meg még 6 PF motor IR Link-kel vezérelve :DD

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#6908) Gondwana válasza Sirandrish (#6902) üzenetére


Gondwana
addikt

Főnöktől, alapvetően 0 kamat, de маленькая работа a részletfizetés alapegysége. (Munkára LEGO-t nem használok - vagyis csak ritkábban, amikor ballagóknak, tablóháttérrészletnek befotózok ezt-azt, fényképzelőgépre könnyebben adtak)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#6909) R3ĐßuŁŁ válasza NGA (#6882) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Vettem nemrég új 80-as évekbeli készletet, de ezeknek a doboza talán jobb állapotú annál. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6910) föccer


föccer
nagyúr

Hi!

Kari ajira hol lehetne éppeszű áron beszerezni egy 3245-öst?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6911) lord.lakli válasza bozig (#6907) üzenetére


lord.lakli
őstag

Pöpec, grat. Mutogatom lányomnak, hogy miket kell csinálnia :D
3 tégla nem semmi. Én megmaradtam az egy téglás szettel.

(#6912) Djuree válasza föccer (#6910) üzenetére


Djuree
félisten

jófogáson szokott lenni, esetleg vatera.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6913) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

nagyobban, 1, 2

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6914) szőröscica válasza LÁZ (#6913) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez nagyon király :) A méretarányok talán nem a legjobbak, de a hangulata nagyon tetszik.

(#6915) DopeBob válasza föccer (#6910) üzenetére


DopeBob
addikt

Müllerben le van\volt árazva 49e-re. Ha van még akkor ennél tuti nem lesz olcsóbb

[link]

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#6916) Real_Necro válasza DopeBob (#6915) üzenetére


Real_Necro
veterán

:Y 42042 28-ért?

Hazafele beugrok Müllerbe... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6917) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Ghostbusters HQ review

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6918) föccer válasza DopeBob (#6915) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi, jól hangzik. ÉS második vásárlásra további 3% kedvezmény van, így 48,5k. Kezd alakulni, mégsem 56k. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6919) DopeBob válasza föccer (#6918) üzenetére


DopeBob
addikt

második vásárlásra? :) Egy egész flotta kell? :D

MZ/X

(#6920) föccer válasza DopeBob (#6919) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom nem csak legot lehet a mullerben venni. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6921) DopeBob válasza föccer (#6920) üzenetére


DopeBob
addikt

Ok, értem ám :P

MZ/X

(#6922) vicces válasza DopeBob (#6915) üzenetére


vicces
addikt

tehát egy 149 euros ár is elég jónak tűnik??

:)

(#6923) dime27 válasza R3ĐßuŁŁ (#6909) üzenetére


dime27
őstag

Itt is járt a Mikulás :K :))

8280-as 20 éve bontatlanul hevert egy padláson 8868-as 1x volt összerakva!!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6924) R3ĐßuŁŁ válasza dime27 (#6923) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nice :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6925) bobafett válasza Real_Necro (#6916) üzenetére


bobafett
tag

Szurkolok, hogy találj még, de azért azt tudni kell, hogy ez az akció már vagy 3 hete megy. Kb 2 hete voltam a KÖKI Müllerben, hát ezek közül semmi sem volt, csak a sarki hójáró. (Én egyébként Friends-et kerestem karácsonyra, de az sem volt már.) Remélem, hogy valamenniyre folyamatosan visszatöltik a készleteket, máskülönben elég botrányos lenne egy akciót ilyen sokáig húzni árukészlet nélkül...

(#6926) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Vasárnap még volt a tatabányai Müllerbe (42042). 42043 is volt előtte (2db), de mindkettőt elvitték már.

(#6927) bobafett válasza dime27 (#6923) üzenetére


bobafett
tag

Dehogy volt padláson. Itt volt végig a polcomon... :)

(#6928) LÁZ válasza dime27 (#6923) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a mézeskalács a legótól rendelés miatt lett, vagy külön vásárlás volt?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6929) Real_Necro válasza bobafett (#6925) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ma nem jutottam el Müllerbe, legközelebb meg kb pénteken lesz esélyem... addig kiderül. Nehezít a helyzeten, hogy éppen ingatlan váltáson vagyunk, így van egy képzeletbeli gyeplő, amit meg-meg húz valaki... :B De ha szembe jön nem mondom, hogy ellen tudok mindenképpen állni. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6930) dime27 válasza LÁZ (#6928) üzenetére


dime27
őstag

Külön vásárlás :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6931) Freddy76 válasza LÁZ (#6917) üzenetére


Freddy76
addikt

Ehh, mordoriul van.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6932) Real_Necro válasza Freddy76 (#6931) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem ír semmi extrát, 4 héttel a megjelenés előtt örülnek és büszkék arra, hogy elsők között (talán elsőként) bemutathatják, 10-12 órán keresztül építették és ezen oldalon keresztül osztják meg a nagyközönséggel...

Nagy vonalakban ennyi. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6933) LÁZ válasza dime27 (#6930) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

bár már rendeltünk megint, úgyhogy lesz nekünk is, de mennyi volt külön? store?

@Freddy: ja ja nátürlih, de videjó is van a rakogatásról ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6934) dime27 válasza LÁZ (#6933) üzenetére


dime27
őstag

Jófogás és 6e :D

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6935) JóGéza válasza -ZeeZee- (#6926) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Ezek szerint újratöltik a készletet, mert néhány nappal azelőtt már egyikből sem volt. Akkor még az előző akció volt. Megkérdeztük, nem volt raktáron sem.

(#6936) -ZeeZee- válasza JóGéza (#6935) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Napközben (lehet, hogy csak este) kiugrok, megnézem majd mi van készleten. Bár nekem most nem aktuális semmilyen vétel, mert a gyerkőcök konzol irányba mozdultak idén...

(#6937) Freddy76


Freddy76
addikt

Összeraktuk a Winter Village Marketet. Nem rossz, de eddig ez adja a legkevésbé a kedves téli falu képét. Már csak azért is, mert itt nagyon trehány szülők vannak, akik tél idején elengedik a gyereket kabát nélkül, a gyerek minifigek meglehetősen nyáriasan vannak öltöztetve :DDD A három bódé és a pad egyszerű, a körhinta komoly darab, tekerentyűvel forgatható is, a lovacska szépen bólogat előre-hátra forgás közben.

A kislányom játszott vele, leosztotta a szerepeket: "Ez itt anya a bódénál, perecet eszik, ez itt a mama, a másik bódénál, forralt bort iszik, ez itt én vagyok a körhintán, ez itt a körhinta mellett pedig apa, aki mindig befizet egy újabb körre."

Szóval nem rossz, de nem jön a Winter Village hangulat.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6938) R3ĐßuŁŁ válasza Freddy76 (#6937) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem átjött a készlet! Kevésbé illik bele valóban a falu feelingbe, de önálló készletként szerintem megállja a helyét! :K Mik vannak még hátra? Lassan én is elkezdem kirakni az összeset, de előtte még az egyik vitrint teljesen be akarom fejezni. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6939) Freddy76 válasza R3ĐßuŁŁ (#6938) üzenetére


Freddy76
addikt

A cottage és a post office maradt még. A cottage doboz alapján bejövős :K .

Aztán jönnek az ünnepek, kis pihi, ki kell találni, mit rakjak össze. Annyi a bontatlan doboz, és olyan kevés a szabadidő...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6940) Djuree válasza Freddy76 (#6939) üzenetére


Djuree
félisten

küldd el nekem, összerakva visszaküldöm. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6941) Freddy76 válasza Djuree (#6940) üzenetére


Freddy76
addikt

Előbb átvittem, de nem voltál otthon :DDD .

Ha már összerakás: a Lego hány összerakást-szétszedést bír ki? Gondolom, kopása van. A téli készleteket az ünnepek után elpakolnám, majd jövőre újra elővenném. Kérdés, hány év után kopnak el annyira, hogy nem lehet őket használni?

Feltételezem, nincs ilyen gond, mivel gyermekkorom ömlesztett készleteit kismilliószor kismillióképpen összeraktam és szétszedtem, feltételezem az elemek többsége több tucatszor cuppant fel más elemre, majd onnan le. Itt pedig ugye évente egyszer fordulna ez elő...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6942) Djuree válasza Freddy76 (#6941) üzenetére


Djuree
félisten

biztos nem csengettél, itthon voltam. :P

attól ne félj h elkopik, annyiszor nem tudod szétszedni összerakni. én nagyon sokat rakosgattam azt a kevés legóm ami volt és nem kopott el szinte semennyire sem. bár most már gyengébb anyagokból öntik sajnos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6943) batmanéhes válasza Freddy76 (#6941) üzenetére


batmanéhes
tag

próbáld ki. vegyél mondjuk egy 2x2 kockát, és kezdd el tesztelni egy másik 2x2 kockához rakással. ha sikerült kikoptatni szólj. feltételezem 10.000 körüli illesztés után még nem lesz lényegi kopás.

(#6944) Gondwana válasza Freddy76 (#6941) üzenetére


Gondwana
addikt

A kopástól nem tartok, viszont nemhivatalos nekemúgytűnikhogy statisztikám alapján a citromsárga elemek repednek leggyorsabban, a fehérek csak a második legrepedősebb elemek nálunk.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#6945) Freddy76 válasza Gondwana (#6944) üzenetére


Freddy76
addikt

A téli készletek között nem igazán van citromsárga :DDD

Ellenben fehér annál inkább :( majd vigyázok.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6946) tvamos válasza Freddy76 (#6941) üzenetére


tvamos
nagyúr

A fiam szerint nem az igazi, ha mar nem szuz, ugyhogy... mindig uj Legot kell venni! :K

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6947) Djuree válasza Gondwana (#6944) üzenetére


Djuree
félisten

hát nekem inkább sárgulnak, de repedni nem repednek. nekem csak a kis színes áttetsző lapos 1x1-esek repednek a ragasztásnál. nem tudom az újakat ragasztják vagy öntik egybe, a régieket 2 darabból ragasztották össze, na azok eltörtek nekem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6948) kstcsk


kstcsk
tag

Ezt ismeri valaki? Mennyi lehet az ára?

(#6949) LÁZ válasza kstcsk (#6948) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

promóciós készlet volt, gondolom ebay-en lehet ennek megfelelő árban

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6950) R3ĐßuŁŁ válasza kstcsk (#6948) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Idei dolgozói ajándék elvileg, én is ma láttam meg. 15-20-25 között valahol szerintem. :K Persze az első pár darab többért fog elmenni, de majd megáll az ára valahol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.