Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) tvamos válasza Sirandrish (#6682) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hát... Majd Karácsonykor kiderül...
Amúgy nem. Valószínűleg TV-t veszünk LEGO helyett.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6702) Pötyi válasza Freddy76 (#6696) üzenetére


Pötyi
őstag

Hogy-hogy nincs?!? Én találtam vagy tizenhét eladónál összesen több, mint száz darabot!

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#6703) Freddy76 válasza Pötyi (#6702) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem tudom, valahogy idegenkedek a külföldről vásárlástól.. Meg aztán a képen mindegyik zöld :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6704) tvamos


tvamos
nagyúr

Ezt "kaptam" most:

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6705) Pötyi válasza Freddy76 (#6703) üzenetére


Pötyi
őstag

Áh, nyuszi vagy, McFly! Rendelj attól a némettől, akinél 15 darab van készleten...

(Azok az elemek, amelyek a Lego történetében csak és kizárólag egy készletben jelentek meg, azok különösen drágák. Én is rendeltem már olyat, hogy egy kis szaros kocka hatezer játékpénzbe került. Ilyenkor én is megkapom a volt menyasszonyomtól azt, amit Márkus László adott elő a kabaréban: Mi kerül ezen a fotelen nyomorult kis elemen hatezer forintba?!? De még ha ilyen drága is volt, akkor is simán megérkezett Hollandiából.)

QNX is cool!

(#6706) Freddy76 válasza Pötyi (#6705) üzenetére


Freddy76
addikt

Jólvannanemkellbántani...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6707) Djuree válasza Pötyi (#6705) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mióta felfedeztem a brlicklinket, kb. fél éve vagy annyi se inkább, volt vagy 50 rendelésem már, mind ideért...hollandiából a legolcsóbb és a leggyorsabb mindig, elég fontos info.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6708) thomeef


thomeef
őstag

Van egy eladó bontatlan Imperial Shuttle Tydiriumom (75094) ha valakit érdekel, 25k, csak itt csak most :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#6709) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Ne tessék elfelejteni

Exclusive
VIP Offers
Tomorrow 21st
November Only.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6710) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#6709) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Na akkor éjféltől lessük mik a deal-ek. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6711) Djuree válasza LÁZ (#6709) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6712) LÁZ válasza Djuree (#6711) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

naja. alltimeupdate achievement unlocked :D , sajnos elég lájtos lett a nagy vip offer

20k felett ajándék mézeskalácsház /ami elég jó anyag egyébként/
és 40k felett 5% kedvezmény

skippelem is, viszont remélem, hogy decemberben, vagy dec 2. felétől majd megint ajándékba adják a mézeskalácsházat, mert az kelleni fog :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6713) LÁZ válasza LÁZ (#6712) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

no sebajj, majd feketepénteken, akkor is lesz vmi mozgolódás legóéknál :))

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6714) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#6712) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ja ez elég fos lett sajnos. Majd jövőhéten a black friday. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6715) szőröscica válasza LÁZ (#6712) üzenetére


szőröscica
addikt

Hmmm, lehet rendelek ma egy téli szettet és behúzom ezt a házikót hozzá. :) Délutánig meggondolom.

(#6716) TTommi


TTommi
aktív tag

Sziasztok! Akinek van 4884-es készlete és eladná, kérem írjon! Köszi:)

SXZ2 és SXZ5c

(#6717) Djuree


Djuree
félisten

komolyan mondom ezt nem hiszem el! másodjára vennék vmit a shopból, megint nem megy, múltkor is pont akkor volt vmi gebasz mikor venni akartam vmit. komolyan mondom agyfaszt kapok. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6718) Djuree válasza Djuree (#6717) üzenetére


Djuree
félisten

na most megy.

érdemes most vásárolni? vagy a black fridayen szoktak lenni a sima szettekre is akciók?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6719) R3ĐßuŁŁ válasza Djuree (#6718) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Tavaly ha jól emlékszem azokra voltak akciók amiket ki akartak söpörni, mint pl régebbi készletek. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6720) LÁZ válasza Djuree (#6718) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, asszem tavaly százalékos kedvezmény volt, tán 10%, és elég sok készlet volt leárazva 30-40-50%-al is, meg gondolom lesznek ajándék készletek bizonyos vásárlási összeg felett is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6721) szőröscica


szőröscica
addikt

A Shopból futár hozza a csomagot? Ha igen, jobban járok, ha a munkahelyemre kérem.

(#6722) szőröscica válasza szőröscica (#6721) üzenetére


szőröscica
addikt

Santa's Workshop megrendelve, remélem nem vész el útközben. :)

(#6723) R3ĐßuŁŁ válasza szőröscica (#6722) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nem fog, ne aggódj. :D Én még nyomott csomagot sem kaptam soha. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6724) Djuree válasza szőröscica (#6722) üzenetére


Djuree
félisten

én nem rendelek most, rászántam magam h érdemesebb várni, majd jövőhét pénteken, hátha jobban járok. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6725) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Biztosan alap kérdés, de a lego shopból rendelt dolgok honnan érkeznek és mennyi időn belül? :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6726) R3ĐßuŁŁ válasza Real_Necro (#6725) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ha jól tudom Németországból és kb 3-4 nap szokott lenni nekem mire megérkezik. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6727) bobafett válasza TTommi (#6716) üzenetére


bobafett
tag

Küldtem privátot.

(#6728) Real_Necro válasza R3ĐßuŁŁ (#6726) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól hangzik.

Van jelentősége annak milyen régiót választok ki, vagy az árak mindig ugyan azok? Összehasonlítva érdekes, hogy van ami pl kockashopnál olcsóbb...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6729) R3ĐßuŁŁ válasza Real_Necro (#6728) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Magyar webshopokból érdemesebb rendelni sokszor, mert itt jóval olcsóbb az ár általában. Kockarako.hu és kocka.hu szokott a két legjobb lenni, viszont a magyar boltokban gyakorlatialg soha nincs akció. Shop at Home-on a VIP rendszer és az ajándékok miatt rendelnek általában az emberek illetve időnként vannak jó akciók. Várd meg a Fekete Pénteket szerintem, hátha találsz kedvedre valót, de magyar webshopokban olcsóbb a készletek többsége. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6730) Real_Necro válasza R3ĐßuŁŁ (#6729) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elsőre most a Winter Toy Shop-ot néztem, 24 ha a shopból rendelem, itthon meg 33ért láttam. Sydney Opera House esetében már itthon olcsóbb... Akkor érdemes gondolom rendelés előtt a kettőt össze vetni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6731) R3ĐßuŁŁ válasza Real_Necro (#6730) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

[link]

Itt speciel kicsit olcsóbb, de van amit jobban megéri SAH-ról rendelni. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6732) LÁZ válasza Real_Necro (#6730) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

viszont az operaházra már kapna az ember 333 pontot/4500ft kedvezményt, amit később levásárolhatsz, dupla vip pontos időszakban pedig az már 9k, ami azért nem egy rossz dolog. Lehet, hogy itthon pont annyival olcsóbb, de adott esetben azért a 9k-ért ha jókor vásárolsz, több mindent is vehetsz, vagy egy szintén ilyen komoly készlet lehet kevesebb annyival. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6733) Real_Necro válasza LÁZ (#6732) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, de a VIP tagság eléréséhez mi is kell?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6734) szőröscica válasza Real_Necro (#6733) üzenetére


szőröscica
addikt

Regisztrálni kell, és VIP leszel. :DDD

(#6735) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Gyűjtők figyelem! Ezektől a készletektől megválok lassan, mert több darab volt belőlük. Ha valakit érdekelne valamelyik írjon privátot! Mindegyik dobozzal, leírással rendelkezik! :K

-7259 ARC-170 Starfighter
-7680: The Twilight
-7676: Republic Attack Gunship ( itt a speeder elkeveredett valahová sajnos )
-7675: AT-TE Walker
-7256: Jedi Starfighter and Vulture Droid
-7250: Clone Scout Walker
-4501: Mos Eisley Cantina
-6957: Solar Snooper
-1854: House with Roof-Windows
-6472: Gas N' Wash Express

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6736) Real_Necro válasza R3ĐßuŁŁ (#6735) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rá akartam keresni milyen űrhajós legónk volt régen és szembe jött ez: [link]

Hát ez valami brutál jó, jól lemásolták a filmben szereplő hajót. :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6737) Real_Necro válasza Real_Necro (#6736) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben kikerestem, az alábbi darabokra emlékszem amik meg voltak:

6931 - FX Star Patroller

6932 - Stardefender

8040 - Pneumatic set

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6738) Djuree válasza R3ĐßuŁŁ (#6735) üzenetére


Djuree
félisten

hali!

a republic attack gunsip érdekelne!

esetleg ezek közül nem érdekel vmi?:
6949 Robo-Guardian ehhez csak leírás van
8414 Mountain Rambler doboz és leírás is van
mindkettő kitűnő állapotban, hiánytalanul

mennyi lenne a gunship amúgy?

üdv

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6739) Djuree válasza Djuree (#6738) üzenetére


Djuree
félisten

privi akart lenni. :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6740) Freddy76


Freddy76
addikt

Összeraktuk tegnap a winter village bakery-t, ma pedig a Santa's Workshop kétharmadás (szán+szarvasok+ház fele). Ez utóbbi nagyon klassz, a mikulás, a felesége, a rénszarvasok, a szán, nagyon adja...

A Lego meg szarjon sünt az idei Toy Shop miatt. Egyfelől nem veszem meg, mert megvan a korábbi, ez pedig semmiben nem különbözik, leszámítva egy-két elem átszínezését. Nincs értelme megvenni. Ellenben ha nem veszem meg, nem lesz teljes a sorozat. Egyszerűen nem tudom elképzelni, mi a fészkes fenéért nem tudtak egy új készletet kihozni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6741) LÁZ válasza Freddy76 (#6740) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

lusták voltak a tervezők/marketingesek újat kitalálni :D

@Real_Necro: vásárolsz vmit, és utána kéred, hogy vip lehess, aztán jól vip leszel, és kapsz egy csinos kártyát is postán elvileg /én bécsben voltam egy hivatalos lego shop-ban, és ott kaptam a sajátot/

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6742) Djuree válasza LÁZ (#6741) üzenetére


Djuree
félisten

nem is kell hozzá vásárolni. :N bár gondolom ha kell kártya azt csak vmivel együtt küldik. de mi haszna a kártyának? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6743) dime27


dime27
őstag

Mai bontatlan fogások... :)) 40 papirt megértek :B :C

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6744) R3ĐßuŁŁ válasza dime27 (#6743) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nice! :DDD

Én is dicsekedek akkor egy picit. :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6745) lord.lakli válasza dime27 (#6743) üzenetére


lord.lakli
őstag

Grat. Már csak az a kérdés milyen papír volt és darabja, vagy egybe? :)

(#6744) R3ĐßuŁŁ: Grat. bontatlan? Padlás, vagy vásárlás? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6746) dime27 válasza lord.lakli (#6745) üzenetére


dime27
őstag

Egyik se! Virtuális papir volt! :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6747) dime27 válasza R3ĐßuŁŁ (#6744) üzenetére


dime27
őstag

Kinőhetnél már a lovagkorból azóta eltelt pár évszázad! :))

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#6748) R3ĐßuŁŁ válasza dime27 (#6747) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Előbb utóbb átállsz te is a sötét oldalra. ;] :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6749) Freddy76


Freddy76
addikt

Ahoj,

Csak azért jöttem, hogy elmondjam: a Santa's Workshop óriási készlet. Ma kiraktuk (azaz befejeztük), és hihetetlenül hangulatos. A ház, a gyártósor, a szán, szarvasok, mikulás, manók, mind-mind pazarul illenek egymáshoz, és már most teljesen karácsonyi hangulatba ringattak. Színes, esztétikus, ötletes, vicces, egyszóval telitalálat.

Még lehet kapni, szóval akinek van gyereke, az vegye meg. Akinek még nincs, az is, és rakja el. El tudom képzelni, hogy pár év múlva ez sokat fog érni, lehet veszek még egyet :))

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6750) szőröscica válasza Freddy76 (#6749) üzenetére


szőröscica
addikt

Örülök, hogy ezt választottam és nem a Toy Shopot. :)
Annak kevésbé, hogy a szombaton leadott rendelésem még ma este is In Warehouse státuszban pihen.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.