Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53943) Mauzes


Mauzes
őstag

Guys, 2 kérdés s@h kapcsán:
- Az egyik inkább érdekesség, de volt már bárkinek olyan, hogy a Lego System A/S egyszer csak jóváírt egy random összeget, majd utána be is terhelte? Olyan összeg, ami sem részben, sem egészben nincs semmilyen rendelésem között. És a poén az, hogy először kaptam a pénzt, 2 nap múlva "javították".

- Hol a fityfenében lehet módosítani a DPD szállítás időpontját? Már az is tök amatőr szerintem, hogy nem kapok semmilyen email előértesítést a szállítás idejéről, mint manapság már minden futáros kiszállításnál, és így valójában ha az ember nem nézi folyamatosan a csomagkövetést, akkor fingja sincs, hogy mikor várható a futár. Na de még ha nézem is a csogamkövetést, itt sem találok olyan opciót, hogy kiszállítási idő módosítása, vagy hogy bármilyen módon kapcsolatba tudjak lépni a DPD-vel vagy a futárral. Vagy csak én vagyok béna? Most nyáron azért elég gyakran előfordul, hogy az ember nyaral és előre ismert módon sokáig nem tud átvenni csomagot.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.