Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) Tony21 válasza Djuree (#30092) üzenetére


Tony21
tag

(#30102) b12gege válasza balint82 (#30100) üzenetére


b12gege
csendes tag

Persze, mert nagyjából senki nem tudta megrendelni, aki akarta... ;]

Én éjjel másfél órát frissítgettem, próbálkoztam, míg végül sikerült megrendelnem. Szerintem leginkább a rendszerhibának köszönhető, hogy eddig húzta.

Azért egy ilyen blama után többször meggondolnám a cég helyében, hogy biztosan savazgatni kell-e Musk-ot és a terepjáróját. :))

(#30103) C4mp3r válasza lm83 (#30096) üzenetére


C4mp3r
addikt

most jovok a siofokibol, minden jatekra -25%, mar tartalmazzak az akciot az arak. sajnos persze a 10k feletti -30% mar nem ervenyes, ugyhogy kb ugyanannyi ha nem kicsit dragabb most minden, mint azzal az akcioval. a valasztek is nagyon gyer. szokasos magyar kamu black friday. nem eri meg lemenni sem

[ Szerkesztve ]

(#30104) LÁZ válasza balint82 (#30100) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Be is szptam 🤯

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#30105) balint82 válasza LÁZ (#30104) üzenetére


balint82
senior tag

:(

Google Pixel 4a

(#30106) golya87


golya87
őstag

Sziasztok!

Kockaváros nektek szokott reagálni?
Rendeltünk tőlük (11.22.), ki lett fizetve, azóta se kép, se hang.

(#30107) densie válasza golya87 (#30106) üzenetére


densie
csendes tag

Én is rendeltem 21.-én és semmi hír, csak annyi hogy visszaigazolva....

(#30108) #75376384 válasza golya87 (#30106) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha megismétlik a tavalyi mutatványt akkor még várnod kell “kicsit”. Legutóbb karácsony környékén én majdnem egy hónapot vártam a csomagra. Van aki többet, van aki azonnal megkapta. Olvasd el a lego.arukereso véleményeket.

Egyébként meg lehet próbálni őket felhívni. Hátha az is segít.

(#30109) Throme válasza golya87 (#30106) üzenetére


Throme
veterán

Én többször rendeltem már tőlük, és elégedett is vagyok velük de úgy látszik a karácsonyi időszakban, vagy BF-ek környékén nem állnak a helyzet magaslatán.
Évközben egész gyorsan kiszállítanak.
Tavaly is volt velük problémálja néhány fórumtársnak.

(#30110) Parson


Parson
addikt

Gyerekek, ez a BF jó nagy kitolás az emberrel...
42078, 42099, 42110 is hazajött velem... és még mindig erösen gondolkozom a 42070-en... hol lesz ennek a vége... :F

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30111) Djuree válasza balint82 (#30100) üzenetére


Djuree
félisten

én majd fél év múlva veszem meg féláron. nekem nem sürgős... :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30112) R3ĐßuŁŁ válasza Parson (#30110) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:C :CA lejtőn nincs megállás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#30113) Fr0z3n válasza Parson (#30110) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én vissza mennék mielőtt elfogy ;]

(#30114) #75376384 válasza Parson (#30110) üzenetére


#75376384
törölt tag

Megtennéd hogy inkább a brickset-ről linkelsz? Ott is fent van minden készlet és ellentétben a hivatalos Lego oldallal az működik jól.

Érdekelne, hogy mi lökött mélyebbre a szakadékban, de nem tölti be sokszor azt a szutykos oldalt.

(#30115) Parson válasza Fr0z3n (#30113) üzenetére


Parson
addikt

Igazság szerint még 4 készlet (köztük a bugatti is) hiányzik a repertoárból... utána stop van. De lehet már elötte is. :D

(#30114) vzarmo: jó ötlet, köszi a tippet. Eztán igy lesz. :K

Hogy mi lökött mélyebbre a szakadékban? Hát a 42078, 42099, 42110
A 42070 pedig még mindig kérdéses...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30116) Parson


Parson
addikt

Melyik oldal támogat olyan listázott megjelenitést, amiben a teljes lego készlet elemeinek darabszáma van megmutatva? Tehát pl egy adott fogaskerék-böl hány darabom van összesen, ha rendelkezem X és Y készletekkel. :F

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30117) C4mp3r válasza Parson (#30116) üzenetére


C4mp3r
addikt

rebrickable

(#30118) Parson válasza C4mp3r (#30117) üzenetére


Parson
addikt

Hmm, ez übergeil... :DD Nagyon tetszik! Köszi :R

És még az alkatrészárak is fel vannak tüntetve... érdekes...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30119) axod válasza Parson (#30110) üzenetére


axod
tag

42110 is SAH-on volt akciós? Most teljes áron látom backorder-el. Vadászok rá azért kérdezem :) Köszi!

(#30120) Parson válasza axod (#30119) üzenetére


Parson
addikt

Azt nem tudom. Én a mueller.de-n vettem... csak személyesen.
Halkan kérdezném meg, mi az a SAH? :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30121) Djuree válasza Parson (#30120) üzenetére


Djuree
félisten

sopethóm

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30122) balint82 válasza axod (#30119) üzenetére


balint82
senior tag

Nem, az az alzan volt akciós, meg a régiójatekban.

Google Pixel 4a

(#30123) Parson válasza Djuree (#30121) üzenetére


Parson
addikt

Shop at home? :DDD Boah... az 'online store' / webshop, stb kifejezések már kökoriak ezek szerint... hiába, öregszem. :W

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30124) axod


axod
tag

Köszi mindenkinek!

(#30125) lm83 válasza C4mp3r (#30103) üzenetére


lm83
őstag

A nem voltak ilyen akciós készletek?

Mert ha még ezekből le jön akkor az jó lehet
Ha már madaras Tescoba nem sikerült menni...

(#30126) #75376384 válasza Parson (#30123) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pár hónapja volt egy átalakítás (azóta ilyen szar a honlap) és előtte Shop at home volt a hivatalos neve az online Lego boltnak. Azóta is egyszerűbb ezt, illetve a S@h kifejezést használni.

(#30127) C4mp3r válasza lm83 (#30125) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem tudom sajnos a city es a friends vonalat en nem kovetem, de ezekbol volt a legtobb. ezeken kivul kb 3 fajta kisebb hp set meg star warsbol is csak a kicsik. sajnos a tavalyi eleg komoly akcio utan mar elegge downgradeltek a lego szekciot semmi komolyabb set nincs mar, szerintem nem is lesz, biztos nem tudjak eladni csak szuper akciozva.

btw 10257 Carousel mennyire kifuto mar? lattam a ferris wheel mar retired szerencsere tavaly megvettem, de ez is kellene. felek mar nem sok van neki. 49k most kockashopban nem tudom varjak-e akciora de szerintem ennel olcsobban nem nagyon lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30128) bobafett válasza C4mp3r (#30127) üzenetére


bobafett
tag

Ha sietsz, még talán eléred a végét (Lego Store).

(#30129) C4mp3r válasza bobafett (#30128) üzenetére


C4mp3r
addikt

siofoki vagyok, ugyhogy offos a budapesti lego store akciok

(#30130) b12gege


b12gege
csendes tag

Más is járt úgy, hogy törölték a rendeléséből a mini Batmobile-t, mert elfogyott!? :(((

[ Szerkesztve ]

(#30131) LÁZ válasza b12gege (#30130) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

bármekkora fanatik vagyok, azért ez vicc, amit a lego művel évek óta az ilyen ajándékokkal...ennél már az is jobb lenne, ha kiírnák, hogy pl az első 5000 rendelő kap, mert akkor tudja az ember, hogy gyorsnak kell lenni, és nem az van, hogy még 2.áig kéne kapjon, mert ugye promózták, aztán kb fél órát (most mondtam vmit) volt ajándék az ajándék. :U

arra is kiváncsi leszek, hogy ha vipeknél ez megy, akkor mi lesz a normális megjelenéskor, ott már csak ajándék nélkül adják :F .

vagy idióták vannak ott, akik az ilyen ajándékok mennyiségét tervezik meg, vagy tényleg ennyire nem vágják, hogy mennyire lesz népszerű egy ilyen cucc, ebay-en már 25-30k a junior...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#30132) HKorn válasza lm83 (#30125) üzenetére


HKorn
addikt

Nem sajnos, ezek már tartalmazzák a 25% kedvezményt.

Run&Ride

(#30133) b12gege válasza LÁZ (#30131) üzenetére


b12gege
csendes tag

Nem akarom telesírni az internetet, hogy mennyire csúnya volt velem a Lego, de ezt már tényleg nem tudom szó nélkül hagyni... Sík ideg vagyok. :((

23:55 körül bepakoltam a kosárba a Batmobile-t, de nem csekkoltam ki, mert szerettem volna egy Saturn-t is venni és azzal várni akartam, míg akciózzák. Éjfélkor megdöglött az egész honlap, kidobott, kiürítette a kosarat, hiába próbáltam berakni a készletet, sajnálatos hibára hivatkozva folyamatosan b*szott a fejemre. Másfél órán keresztül frissítgettem az oldalt, míg végül fél2-kor végre sikerült. Minden a helyén, ajándékkal együtt kicsekkoltam. Erre ma délben jött az email, hogy törlik a Mini-mobile-t, mert elfogyott. Mikor és hogyan, ha végig egy kupac kula volt a honlap!? Sajnos csak elérhetőségi időn kívül olvastam az üzenetet, ezért nem tudtam telefonálni...

Sz*rnak rá, hogy esetleg csak az ajándék miatt rendelnéd meg másfélszeres áron a készletet, amire ráadásul az évek alatt felgyűlt összes pontodat is beváltod. Meg sem kérdezik, hogy így is kell-e a többi, pedig minden rohadt rendelésnél meg kell adni a telefonszámot. Inkább odalöknek egy emailt, amit ki tudja mikor olvasol el, nehogy véletlenül törölni tudd a rendelést.

Felháborító.

Tudom, ez legyen a legnagyobb fájdalmam az életben, de ez akkor sem a megfelelő mód a dolgok intézésére a Lego részéről. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30134) Throme válasza LÁZ (#30131) üzenetére


Throme
veterán

Ez az elnyújtott BF is marhaság volt. Az ember reménykedik aztán helló.
Ma voltam a lego store-ban és holnap mehetek vissza, mert nem volt amit venni akartam, ráadásul nem része a BF akciónak, így is elfogyott.
Amúgy pl a motor is elfogyott a fekete péntekre, jó hogy ez a neve az akciónak....

Egyébként ez egy eléggé általános szitu itthon. Néhány kivételtől eltekintve mindenhol vicc volt a BF. A kockashopnál pl végig elégedetlenkedő commenteket lehet olvasni, hozzáteszem joggal. Ugyanúgy a szarokat akciózzák azok is....

(#30135) Parson válasza Parson (#30115) üzenetére


Parson
addikt

No megvan a 42070 és a 42095 is az L motorok miatt... a 42083 bugattit viszont eleresztem, csak ugy mint a 42082-t is... ez van, itt a vége egyelőre, én most egy időre stoppot nyomok. :)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30136) csigay2k


csigay2k
csendes tag

Azt tudni, hogy ma éjfélkor mi lesz a s@h-ban akciós?

[ Szerkesztve ]

(#30137) Throme


Throme
veterán

Egy kis értekezés a jövőre megjelenő új Speed Champion-okról Jangbricks-től:

[link]

(#30138) Tony21 válasza Throme (#30134) üzenetére


Tony21
tag

Nem is tudtam, hogy feketepéntekeznek kockashop-nál ...
Megnéztem a listát, mindenki nyugodtan böngéssze végig, ha amúgy sem akart venni semmit. Vicc az egész :P

(#30139) LÁZ válasza b12gege (#30133) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azért egy emailt írnék nekik, hogy miképp szeretnék megoldani a helyzetet, egy emailt megérne. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#30140) Parson válasza Parson (#30135) üzenetére


Parson
addikt

Eh. Ez válasz akart lenni a (#30134)-re

Azért azt a karácsonyfát sajnálom én is, igazán jópofa lett volna... de hát vhogy nekem is volt egy olyan érzésem h felesleges eröltetni...

Nem mellesleg pedig BF másik nagy hátránya h egy napra bezsufolsz mindent amit lehet. Miközben egyesével megvásárolva sokkal élvezetesebb szvsz...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#30141) b12gege válasza LÁZ (#30139) üzenetére


b12gege
csendes tag

Már megtörtént, de általában úgyis csiga lassúsággal válaszolnak.

Amúgy felhívtam őket a karácsonyfás készletes "affér" miatt, elmagyaráztam a hölgynek a helyzetet, aki leginkább csak hebegett-habogott, viszont azt mondta, hogy megérti a nyomoromat és megpróbálja újra hozzáadni a rendeléshez. Meg is jelent, de végül ma azt is újra elkaszálták.

Szóval ebben az esetben is valószínűleg annyit ér majd a háborgásom, mint a sz*rnak egy pofon.

(#30142) tPedro_ válasza b12gege (#30141) üzenetére


tPedro_
őstag

A budapesti lego store oldalán azt írták, hogy az előrendelések mellett van pár példány bolti eladásra is, ha jól tudom ott is jár mellé az ajándék batmobil.

(#30143) Throme válasza Parson (#30140) üzenetére


Throme
veterán

Nem tudom milyen BF-t néztél, de a lego, ill sah, már hétfőtől nyomta (a sz@rt ). Aztán csütörtökre ígérte a soha nem látott óriási akciókat (ismét semmi különös) . Pántekre megérkezett a batmobil, egy oldal összeomlással egybekötve. Páran ezt beszívták. Azóta nuku különösebb tétel. Így megy majd ez dec 2 ig..... de minek? .....

(#30144) Mandi99 válasza csigay2k (#30136) üzenetére


Mandi99
csendes tag

Ninjago city meg Mack Anthem
Legalábbis az van Észteknél. :)

[ Szerkesztve ]

(#30145) C4mp3r válasza Mandi99 (#30144) üzenetére


C4mp3r
addikt

ninjago city berantva, mar temporarily out of stock egybol, szerencsere az enyem meg atcsusszant ezek szerint mert jott az order confirmed email. remelem a karacsonyfa is megjon vele nem fogjak lehagyni, mint a batmobilet.

[ Szerkesztve ]

(#30146) bobafett válasza b12gege (#30133) üzenetére


bobafett
tag

Ez a fizetéskor van ajándék, majd később törlik dolog szerintem teljesen elfogadhatatlan. Főleg egy olyan szintű cégtől, mint a Lego.

(#30147) balint82 válasza b12gege (#30141) üzenetére


balint82
senior tag

Nekem tegnap este shipped státuszba került a batmobile elvileg a kicsi batmobile & karifa kombóval. (mindezt úgy, hogy múlt héten a vip hétvégén már elküldtek egyet szintén). Mondjuk meg még nem kaptam azt a csomagot sem.
Majd jövő héten megírom, hogy meg is jött-e minden.
Nagyon nem értem a Lego logikát (legikát:)).

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#30148) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ma az ifjúság kitalálta, hogy építsünk Eiffel tornyot :)
Apa összeszedte az összes duplót és ez lett belőle némi tervezés után :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#30149) UberMutant válasza kraftxld (#30148) üzenetére


UberMutant
őstag

szerintem a gyerkőcök nem valók egy nyilvános fórumra, elég lenne a kreálmány.

(#30150) hami85


hami85
tag

Bécsi store szarásig volt mèg...
annyi ajándékot adtak el se hiszem..

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.