Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Érdekelne esetleg valakit a következő figura csoport?

Érdeklődöket PM-ben várom.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16152) Djuree válasza LÁZ (#16147) üzenetére


Djuree
félisten

pedig van pár egész király ninjago készlet. jó kis japán városrészt lehet belőle csinálni, nekem már majdnem mind megvan. vitrinben nagyon jól mutatnak. ez a hajó is kell, amúgy is hajó mániám van, már ez lesz az 5. lego hajóm.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16153) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Volvo FMX

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#16154) balint82


balint82
senior tag

Érdekel valakit London Busz (10258)? VIP-ek már előrendelhető (39900 HUF), a pontokért és a Malacért szívesen megrendelem annak, akit érdekel. :R :DD

Google Pixel 4a

(#16155) Throme válasza balint82 (#16154) üzenetére


Throme
veterán

Sok sikert! :DD

(#16156) Djuree válasza balint82 (#16154) üzenetére


Djuree
félisten

40K? :Y
van ám pofa legóéknál úgy látom. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16157) balint82 válasza Throme (#16155) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi, csak megpróbáltam, hátha :D

Igazából nekem még a pont sem kell csak a malac for free :D

Bezzeg, ha Saturn-t hirdetnék így :))

Google Pixel 4a

(#16158) aboutterms válasza balint82 (#16157) üzenetére


aboutterms
csendes tag

Megvárom, amíg kifutás közelbe ér, vagy elkapok egy nagyobb leárazást, de tuti, hogy ez a készlet lesz itthon 30k alatt. :)
Én a malacért most a Caterham-et vettem meg, az is tervben van már mióta kijött. Meg annak az ára itthon sem ment 26k alá mióta kijött. Az IDEAS-ok nem dobnak sokat az árukból, mert nem kaphatók annyi helyen (vajon miért?)...

(#16159) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Akik látták az eddigi postjaimat, tudják, hogy nagyon nem vagyok rajongója a nem eredeti Legonak, DE tettem egy kivételt és jól meg is tudom indokolni az okát: Egyszerűen azért, mert a Lego nem gyárt ilyet.

Vettem egy Kazi Abrams 2 in 1 készletet (A B modelje egy nagy (UCS) Humwee)

Állam a padlón:
-A tank terve nagyon jó. Egy jól átgondolt belsővel is rendelkező masszív model.
-A tank építése szuper. Izgalmas. Nagyon jó technikák vannak. Mostanában ilyen izgalmas Legot nem építettem.
-Tele van a készlet olyan darabbal, ami a Legonak nincs vagy csak arany áron.
-Minőségre (kinézetre, tapintásra, erősségre) néhány elem jobb mint a Lego, de sajnos pár elem cserébe gyengébb is. A jó az, hogy azok az elemek jók vagy jobbak mint a Lego, amik a legfontosabbak a modelben. A többit meg simán lehet Legora cserélni.

Körbejártam a netet, hogy megnézzem, hogy honnan lopták a terveket, de nem találtam meg a modelt csak nagyon hasonlót. Lehet hogy a Kazi fizetett pár ügyes tervezőt?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16160) LÁZ válasza Djuree (#16156) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

tudva levő volt, hogy ennyi lesz, felélem a pontjaimat, és 34be megáll nálam, arra azt mondom, hogy okés zsokés

@Mcray: vmi humvee-t én is el tudnék képzelni legóból, talán van is vmi az ideas vonalon, ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16161) Throme válasza balint82 (#16157) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem tök mindegy mi lenne a vásárlás tárgya. Ha valaki webshopnál magasabb árat hajlandó kiadni, akkor azért teszi, hogy pontokat kapjon és ajándékot.
Vagy, csak pont, és az ajándék eladásával webshop-os áron legyen...

Nekem pl tavaly óta van 99 pontom, és ehhez nem jött hozzá semmi, mert 1x vásároltam lego shop-ból, a hógömb miatt.

(#16158) aboutterms: Szerintem - ha a buszról van szó . nem lesz alatta. Ez nagyobb a VW kisbusznál, ami olyan 26-27k alá nem ment webshopban, lego shop-ban meg olyan 36k volt. Lehet rosszul emlékszem.
Ez a DD busz nem kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#16162) balint82 válasza LÁZ (#16160) üzenetére


balint82
senior tag

Meg is lett rendelve? 2000ért átveszem a malacot? :D

Google Pixel 4a

(#16163) LÁZ válasza balint82 (#16162) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

még nem, de Redbullra írjál rá, betárazott malacokból, az egyiket biztos átruházza, ha szépen megkéred :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16164) Mcray válasza LÁZ (#16160) üzenetére


Mcray
senior tag

Én ez alapján döntöttem el, hogy berendelem az Abramset: https://www.youtube.com/watch?v=sjcSeYvvrI0&t=2s

Ha nem maradhat itt, mert nem Lego, akkor töröljétek.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16165) Saccco válasza LÁZ (#16147) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nagyon tetszik ez a hajó. :))

Vicces, hogy a figura hányszor téved építés közben. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16166) LudiDOK válasza Jim-X (#16142) üzenetére


LudiDOK
csendes tag

Igen az. Bár ha darabszámra néznénk akkor a 42069 lenne az.

(#16167) LudiDOK válasza LÁZ (#16147) üzenetére


LudiDOK
csendes tag

Az a baj az idei ninjago felhozatallal, hogy már az augusztusi filmes készletekből a nagyobbak mind kellenének. Illetve, hogy tetézzem a régiekből a japános-kínai nagy épületek is. Ajjaj elindultam a lejtőn a francba.

(#16168) bozig


bozig
tag

Tud valaki valahol jó DUPLO akciót?

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#16169) LÁZ válasza bozig (#16168) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

régióban most egész jó akciók vannak, duplóban is

ps. megnéztem, azt hittem több akciós, de csak 3 duplo készlet az :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16170) bozig válasza LÁZ (#16169) üzenetére


bozig
tag

Azért nagyon köszi, Kocka.hu árai bizonyultak használhatónak :)

[ Szerkesztve ]

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#16171) vhw válasza LÁZ (#16169) üzenetére


vhw
addikt

Én megpróbáltam rákeresni pár azonosítószámra, amiket felsorol, de egyikre se dob ki semmilyen készletet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16172) Jim-X válasza LudiDOK (#16166) üzenetére


Jim-X
őstag

Holnap jon Sariel a teljes review-val, mar varom :K :))

A játék az nem játék!

(#16173) LÁZ válasza vhw (#16171) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nekem kidobta a keresőjük amiket beírtam, de sztem kb az összes építős figura játszik ajándékba ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16174) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#16173) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A képen szereplő csak nem. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#16175) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#16174) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nyehh :P

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16176) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#16177) balint82 válasza R3ĐßuŁŁ (#16174) üzenetére


balint82
senior tag

hát, pedig gyanús, hogy a 93191-es cikkszám, az a képen szereplőt takarja (google a barátod:)).

Google Pixel 4a

(#16178) Novics válasza LÁZ (#16169) üzenetére


Novics
senior tag

Bakker ez hol van? A képen nem sok infót látok, és a Régión sem találtam ilyesmit.

szerk: megvan

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16179) Novics válasza LÁZ (#16169) üzenetére


Novics
senior tag

Nah, bepróbálkoztam. :D Mindig ez a fajta rohamosztagos volt a kedvencem a menő "mocijával". :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16180) Throme válasza Novics (#16179) üzenetére


Throme
veterán

Csak kérdés, hogy azt kapod, amit választasz, vagy amit választanak neked?!

(#16181) Novics válasza Throme (#16180) üzenetére


Novics
senior tag

Ha nem tudják azt az ajándékot adni, amit beírtam - vagy valami trükknél fogva az mégsem az -, akkor lemondom a rendelést. Egy Stormtrooper Commander-t rendeltem, ha nem jár mellé a felderítő, akkor nekem nem ér meg 9k-t.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16182) Novics válasza Novics (#16181) üzenetére


Novics
senior tag

Visszaigazolták telefonon, hogy mehetek érte a boltba, viszont a faszinak lövése nem volt róla, hogy mi az ott a megjegyzésben, hogy mit akarok, szóval érdekes lesz ez még. Meló után kiderül, hogy lesz-e ajndék, vagy sem.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16183) LÁZ válasza Novics (#16182) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mások is kaptak ajándékot, különben nem dobtam volna be, azt nem vágom, hogy random vmelyik figurát, de sztem megkérdezed, hogy miből lehet választani, és azt kapod mellé, amelyik jobban tetszik ;)

ps. a speederbike-osra azért nem vennék mérget , hogy adják ajcsiba :)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16184) Djuree válasza Novics (#16182) üzenetére


Djuree
félisten

speeder nincs ajándékba ott, még kapni sem lehet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16185) DopeBob válasza Novics (#16182) üzenetére


DopeBob
addikt

De hol találtál ilyen felderítőt? Amik alul vannak számok, azok a régiós cikkszámok. A rámész egy ilyen legóra, akkor látod, pl:

http://www.regiojatek.hu/termek-26301-lego_star_wars_scarif_rohamosztagos_7552.html

Ez a linkje és akkor itt a 26301

De nincs is annyi ilyen figura, ahány cikkszámot ők felsoroltak...

Én rendeltem egy K2SO droidot, ajándékba meg kértem egy Stromtrooper parancsnokot. Megjegyzésbe meg beírtam, ha már nincs, akkor nem kell semmi.

MZ/X

(#16187) Szabip


Szabip
csendes tag

Tegnap beneztunk a a Regioba es nem ures kezzel jottunk ki. Sok szett akcios Sw, Batman, City, Friends szettek jelentos kedvezmennyel mennek. Ahogy nezem minel nagyobb a szett annal inkabb kedvezobb az ara. Az osztrak se tolja ennel lejebb az arakat ha akcio van. Egy Batman Batar gyorsan ment is a kosarba :) A meglepetes a penztarnal fogadott. Kb 5 fele sw epitheto figurat tettek elenk, hogy egy forintert a mienk mivel minden 4e feletti vasarlasnal egyet valaszthatunk. Fokent a Rogue One figurak voltak. Szoval most megeri tenyleg benezni!

(#16188) Throme válasza DopeBob (#16186) üzenetére


Throme
veterán

:Y Huh, ezek a "babák" jó drágák! Bár a licensz + brand megtolja az árat...

(#16187) Szabip: Nem régen itt valaki feldobta, hogy a Régió akciózik (még nem volt figura ajándék).
Akkor a lombházat (vagy hogy hívják) 5k-ért adták, most már visszament - még mindig akcióban - 7k-ra.
Viszont tényleg vannak értelmes árengedmények.
Budaörsön mellette van a brandon. Baromi drága bolt, de árulnak legot is. Persze lényegesen szerényebb felhozatallal. Ha nem is SW és hasonló témák, de kisebb creator, vagy city szettek szoktak akciósak lenni...

[ Szerkesztve ]

(#16189) balint82 válasza Szabip (#16187) üzenetére


balint82
senior tag

Egész nap erről megy a levelezés itt a fórumban . :DD

Google Pixel 4a

(#16190) Novics válasza DopeBob (#16185) üzenetére


Novics
senior tag

REGIO Játék | LEGO Star Wars Felderítő Rohamosztagos 75532
www.regiojatek.hu/termek-93191-lego_star_wars_felderito_rohamosztagos_7.html

Gugli ezt - is - dobta, de tényleg elég mókás, hogy a saját cikkszámaik vannak ott, azok is nagyon apró betűkkel. Szóval nah... A linken amúgy azt mondja, hogy már nincsen ilyen termék.
Igazából nincsen messze a bolt, munka után átballagok, ha szerencsém van, akkor örülök ha nincsen, akkor vesztettem 15 percet az életemből - de legalább sétáltam. :) Amúgy nem izgatnak annyira ezek a figurák, de a kettő együtt olyan jól mutatna az íróaszatalon. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16191) Throme válasza balint82 (#16189) üzenetére


Throme
veterán

Miért, a Saturn az jobban tetszett?? :DD
Vagy a mindenféle SW UCS falcon meg akármi?

Most ez a menő, na! :K

(#16192) DopeBob válasza Novics (#16190) üzenetére


DopeBob
addikt

Uh, na ezt nem találtam meg. Durva lenne, ha ezt is adnák ajándékba egy 4k-s legóhoz. Ha sikerült szerezni írj és tuti rendelek még egyet :DDD

MZ/X

(#16193) balint82 válasza DopeBob (#16192) üzenetére


balint82
senior tag

Azt tutti LQrták, biztos nem fognak adni egy 19e HUF-os szettet egy 4e HUF-os LEGO mellé. :F

Google Pixel 4a

(#16194) DopeBob válasza balint82 (#16193) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát én már írtam nekik azóta, ha van ez is, akkor ezt kérem inkább :D

Btw, ez az egész figura kollekció egy elbszás, nem véletlenül adják már néha 3k-ért is, mindenhol tömve vannak vele a polcok. Gondolom nem nagyon fogy. Mindegy, 5k-ért kettő belefér :B

MZ/X

(#16195) 313313 válasza balint82 (#16193) üzenetére


313313
addikt

Nekem a lombházas rendelésem is törölték 4-5 nap után, azt most nézem még mindig kapható, de olyan 2-3k-val többért...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#16196) Djuree válasza DopeBob (#16194) üzenetére


Djuree
félisten

nekem tetszenek, megvan majdnem mind. darabját kb. 2-3k-ért vettem, ennél többet nem is ér mondjuk.
ezer féle beállás csinálható nekik, egész kis jeleneteket lehet alkotni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16197) Throme válasza 313313 (#16195) üzenetére


Throme
veterán

Budaörsi boltban mikor én vettem (kb 1-2 hete) még 5k-ért, akkor 2 doboz volt már csak.
Valószínűleg túlakciózták, rájöttek, és most már 7k.

(#16198) 313313 válasza Throme (#16197) üzenetére


313313
addikt

Nem lényeg, találtam 5k-s áron más shopba, csak rosszúl esett :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#16199) Novics válasza DopeBob (#16194) üzenetére


Novics
senior tag

Nos volt a polcon egy csomó 75532-es, de amikor odamentem levenni, akkor már tanakodtak, mire visszamentem a kasszához már tiltakoztak, hogy azt nem lehet, csak a sima figurákat. Állítólag már a banner is javították - ami nem igaz, most néztem meg -, szóval az a készlet nem jár. Amúgy sem vagyok egy kötekedős fajta, meg igazából nincs is birtoklási vágyam, azt a 9ezret értelmesebben is el tudom költeni, nepperkedni meg nem akartam volna amúgy sem, szóval nem erősködtem, hanem akkor visszamondtam a rendelést.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16200) xedos válasza 313313 (#16198) üzenetére


xedos
addikt

Merre van még lombház 5000Ft-ért?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.