Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#531) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Szeretnék kérdezni valamit.
A domaszéki kiskerteknél (a most áadott M5 feluljárójánál) egész jó házakat lehet kapni. A közműellátottsága tökéletes (víz, gáz, kábeltv, internet),bolt, kocsma, hentes, sőt közösségi ház mozival stb is van. Mivel utelágazásnál fekszik gyk. 10-15 percenként indul és érkezik Szegedre/Szegedről busz, még éjfélkor is, és reggel 3.30-kor már megy az első. Ezzel még a szegedi belterületi helyek jó részét is veri közlekedés szempontjából. Ráadásul egy 5km-es buszbérlet elég. Szegedi helyi bérlet hiányában 10-es. Még nekem is jó lenne egy itteni ingatlan, de különösen a szüleimnek, akik ugye most váltak el. Van pl. 5milláért egy olyan, amibe csak a ruháimat kellene vinni, minden más adott!! Namármost azt a tanácsot kaptuk, hogy ezt felejtsük el. Sem lakóingatlan céljára nem vehetem meg, mert nem kapok rá lakáshitelt, sem a szüleimnek nem érdemes ilyet venni, mert akkor adóznuk kell a most eladott ház ára után :F Ráadásul azért sem jó, mert ha szeretnének rajtam segíteni, akkor egy itteni ingatlanra egyik bank sem hajlandó jelzálogot bejegyezni :(((
Kérdésem annyi, hogy mi az igazság ebben, vagy esetleg rosszul tájékoztattak minket? :F
Már csak azért is, mert mostanában rengetegen költöznek ki ide a szegedi panelekből, és emiatt nehezen hiszem el, hogy tényleg így lenne...

[Szerkesztve]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.