Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179205) Dany007 válasza -Ben- (#179202) üzenetére


Dany007
veterán

Hát, én azt gondoltam volna, hogy az iPhone-os topikban a fórumozók azért tisztában vannak az Apple árakkal és, hogy legalább iPhone topikban nem az áron megy a finnyogás. :D

Márpedig ha 400-ig megáll az i12pro ára - vagyis "AZ iPhone" ára - , akkor az elég jutányos lesz figyelembe véve, hogy a tavalyi "az" iPhone vagyis a 11pro is 400 ezernél kezdett, pedig akkor még ~ 30 Ft.-tal volt olcsóbb az euró. Most is ezt az árat prognosztizálják, de meglepődnék, ha tényleg "csak" ennyi lenne. Én inkább olyan 430-450-re tenném a kezdőt, de nyilván annyiért már én se venném meg. Pedig van aki igen. Simán. :D

Én már nem 1-2 évre veszek telefont, mert sajnos nálam is eljött az a kor és életszakasz, amikor már az számít, hogy "just works". A 6 éves i6-om pedig elérkezett a használhatósága határára. Ha mondjuk a kiadás után 1-2 hónappal (ahogy az az i11pro esetében is történt) meg tudom venni a nyitóár mínusz 50 ezer forintos áron, tehát olyan 350 körül, akkor az a következő 6 évre elosztva 58 ezer forint per évet jelent. 4.800 Ft per hónap egy olyan telefonért, amit többet használok, mint az autómat és az elkövetkező 3-4 évben biztosan fullosan kielégíti minden telefonnal kapcsolatos igényemet úgy, hogy nem kell feltörni, os-t buzerálni hozzá, se semmi mást. Ennél még, csak az Aldiban is többet fizetek ki naponta...(sajnos)

Csak azért hangsúlyoztam ki, hogy "az iPhone", mert anno csak egy volt... És most is csak egy van, aminek vannak butított változatai meg kimaxolt változata. De egyértelmű, hogy az utóbbi generációkban az X az XS a 11pro és most a 12pro lesz az iPhone, az i8 a sima 11 meg a sima 12 és 12mini meg a két generációnyi SE igazából csak butított változatok. Persze ettől még lehetnek jó ár-érték arányúak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.