Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178451) -secret- válasza ittakary (#178449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát... amit én tudok, hogy annyit én sem adok. Lehet akkor XS-t cserélem inkább 11 Pro-ra de ebben nem lesz akku sem cserélve az is biztos.

(#178452) Gsx-rr válasza ittakary (#178449) üzenetére


Gsx-rr
veterán

11Pro-rol szerintem nem lesz erdemes cserelni, de az biztos maskor 2 evet nem varok a telefoncserevel.
Az X ahogy elmult 2 eves kezdodtek vele a bajok annyit koltottem ra amennyit er.
Az megmarad masodik telefonnak

(#178453) -Ben-


-Ben-
veterán

Vinni fogják az újakat, mint a cukrot, nem számít, hogy mennyire lesz drága. :) Most mindenki meg van őrülve, hogy újra "szögletes" lesz az iPhone.... :U Hát rendben van, én türelmes vagyok, előbb-utóbb hozzám is eljut a szögletes iPhone... :D

[ Szerkesztve ]

(#178454) radi8tor válasza -Ben- (#178453) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#178455) szekra válasza -Ben- (#178453) üzenetére


szekra
őstag

Instant get, amint meg lehet venni.

(#178456) .Szaki. válasza -Ben- (#178453) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ebben csak az a szép, hogy ez is azt bizonyítja, hogy 2020 a sötétzöldség és a mérhetetlen képmutatás éve, mert mindenki játssza az eszét, hogy védjük a környezetet, lassan már csak gyalog lehet közlekedni a városban, de évenként a félmilliós iPhone ugyanezeknek az embereknek baromira kell, mert ezeket legyártatni minden évben rendkívül fontos és még inkább környezetkímélő. És itt most nyilván nem a te ismerőseidre gondoltam, hanem egy általános problémát jegyeztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#178457) radi8tor válasza .Szaki. (#178456) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arról nem beszélve lehet a legnagyobb zöldeknek is minden évben új iPhone lapul a zsebében. :)

⭐ Stella

(#178458) Gsx-rr válasza .Szaki. (#178456) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En nem ertem miert van mindig ez kiragadva.

Mindenkinek van olyan eszkoze akar auto,motor,szamitogep,laptop,fenykepezogep,dron lasd fentebb mosogatogep ,viztisztito, lagyito ,stb....
Amire pl en egy forintot nem koltenek mert nem erdekel es nincs ra szuksegem.
Miert kellene azon az eszkozon sporolni amit egesz nap hasznalok, raadasul sok embernek meg munkaeszkoz is.

De johet az orok klasszikus, mas elcigizi, elissza....

[ Szerkesztve ]

(#178459) ittakary válasza Gergőke88 (#178450) üzenetére


ittakary
nagyúr

belépek én is a plexibizniszbe :D

(#178460) gyuromoj


gyuromoj
veterán

MA cikkből:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#178461) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hello Hardverapro [link]

⭐ Stella

(#178463) Blaise válasza Gsx-rr (#178452) üzenetére


Blaise
veterán

Én 2 éves ciklusokban cserélem általában az iPhone-t és a Watch-ot, eddig teljesen jó volt.

(#178464) radi8tor válasza Blaise (#178463) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most már 1 év helyett 2 év jótállás (vagy szavatosság - mindig keverem) lesz rá szóval simán jó lesz 3 évente csere.
Személy szerint én 4 évente cseréltem eddig.

⭐ Stella

(#178465) tothjozsi96 válasza radi8tor (#178464) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem eddig csak egy iPhone 7-esem volt, ami nagyon megtetszett, JetBlack színben természetesen. :D 2 év elteltével annyira ráuntam hogy csak azért cseréltem mert egyszerűen már unalmas volt a méret, kijelző. Váltottam 11 Pro-ra, de én 4 évig nem "bírnám" ki egy telefonnal, valahogy zavar egy idő után, vagy túl megszokom.

(#178466) orbit76


orbit76
tag

Nézegetem a Watchokat... Refurbed.at is játszik, nézzük mit adnak:

Wie neu. Még az ára is... pofám leszakad!

(#178467) .Szaki. válasza Gsx-rr (#178458) üzenetére


.Szaki.
addikt

Akkor ezek szerint nem értetted az mondanivalómat, radi megértette, erről van szó. :)

Aweriot

Pontosan. :K

(#178468) agabe


agabe
addikt

Nalam mar lelassult a telefon cserelgetes, nincs evente 10+ db keszulekem, de ha valtok akkor sem azert valtok mert legtobb funkcioban nem lenne eleg az 1-2 eves modell. Fenykepezeseben / videoban meg mindig eleg sok a fejlodes. Jobb szenzorok, jobb szoftver (amihez kell a jobb hardver is) miatt meg a majd 2eves XS-ek is le vannak maradva a tavalyi 11-esekhez kepest. Sajna a fenykepezes es videozas a maniam.

(#178469) ittakary válasza radi8tor (#178461) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bánáti Normann?

(#178470) radi8tor válasza ittakary (#178469) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, B. Norman ;]

⭐ Stella

(#178471) agabe


agabe
addikt

Volt valami akcio augusztus 24.-en edigitalban ?
93ezer Ft-ot lattam egy hirdetett 40mm-es 5.szerias watch edigitalos szamlajan.

(#178472) radi8tor válasza agabe (#178471) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha ma láttam egy reklámot a TV-ben hogy random termékek (lehet minden) 30% kedvezménnyel valami szülinapi akció.

⭐ Stella

(#178473) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na a gázszerelő keze elért hozzánk is...

(#178474) Aweriot
Lölő megvett egy mezőgazdasági céget, pulykafeldolgozót(Gallicoop) és ha minden igaz akkor a főiskolát is.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#178475) radi8tor válasza gyuromoj (#178473) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annak szerettem a párizsiját de már évek óta nem ettem.

⭐ Stella

(#178476) Ngtx válasza gyuromoj (#178473) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Gázszerelő előbb utóbb az egész országot meg fogja venni aztán onnantól kezdve nem lesznek kérdések semmiben sem. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178478) Cyberpunk válasza Ngtx (#178476) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most válik, akkor viszi az asszony a vagyon felét. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#178479) Ngtx válasza Cyberpunk (#178478) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Az asszonynak sem lesz gondja élete végéig. :U Ha nem kap semmit akkor sem.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178480) gyuromoj válasza Cyberpunk (#178478) üzenetére


gyuromoj
veterán

Annyira biztos nem jár jól az asszony, mint Beezos-nál. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#178481) Hunt3r22 válasza Cyberpunk (#178478) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ahhoz Viktorunknak is lesz 1-2 szava. :DDD

Xr

(#178483) szekra


szekra
őstag

Na közvetlen munkatársam pozitív lett, kell mennem PCR meg antitestes vizsgálatra is. :U Határozatlan ideig HO.

(#178484) -Ben- válasza szekra (#178483) üzenetére


-Ben-
veterán

Hogy derült ki? :F

(#178485) icecave válasza szekra (#178483) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha kontakt vagy, akkor 14 nap hatósági házi karantén, ugye? Illetve kiválthatod 2 teszttel, amik legalább 48 óra eltéréssel készültek, és negatívak.

(#178486) vans? válasza szekra (#178483) üzenetére


vans?
őstag

Nekem meg a Wizz irt, hogy a repulomon volt egy igazolt koronas, leszek szives felvenni a kapcsolatot a helyi hatosaggal.

Ma voltam tesztelni, 48 ora az eredmeny.

hábm bábm

(#178487) szekra válasza -Ben- (#178484) üzenetére


szekra
őstag

Bejött betegen dolgozni :W , estére lázas lett.. Aztán megjött az eredménye, házidoki küldte ki a covidos mentőt.

icecave: nem kontakt vagyok, céges protokoll, ők finanszírozzák, 2 negatív után mehetek vissza (kopp-kopp, így legyen).

(#178488) r3dsnake válasza vans? (#178486) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van már ingyenteszt valahol?

(#178489) vans? válasza r3dsnake (#178488) üzenetére


vans?
őstag

En Nemetorszagban elek mar, a ceg fizeti (remelem).

hábm bábm

(#178490) Ngtx válasza szekra (#178487) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nevetséges..
1 éve ha belázasodtam, elmentem orvoshoz, benyeltem valami vírust, kaptam rá antibiotikumot vagy bármi mást, 1 hét múlva kutya bajom..
Most meg belázasodok, és egyből világjárvány, KORONA, meg minden fertőző ember vagyok, élni se merjek... :U :W

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178491) Rage47 válasza Ngtx (#178490) üzenetére


Rage47
veterán

naponta ezt szajkózzák, hogy betegen ne menj dolgozni bakker. de nehéz megérteni.
ez meg egy még mindig valamennyire új vírus, de nem érdemes koptatni az ujjaim, ha eddig nem értetted meg a lényeget

(#178493) icecave válasza Rage47 (#178491) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is csak ezzel van bajom. Nálunk is volt tavaly, csaj atom köhög, meg minden, de azért csak bejön dolgozni. Mondom is neki, miért nem mész haza baszki? Ja, hát ő nem akar szabit. Bammeg.... végül csak halaküldtük a p*csába (már bocsánat), de addigra már a kövi napokban még hárman nem jöttek a szobából, mert sikeresen teleokádta a szoba légterét és elkapták.

(#178494) Rage47 válasza icecave (#178493) üzenetére


Rage47
veterán

én meg reménykedtem, hogy végre nálunk is elterjed majd, hogy influenza stb. időszakban vagy ha valaki beteg, majd maszkot hord ezután, mint az ázsiaiak, és talán még az influenzát is elfelejthetjük
erre most a maszktagadók fognak tüntetni :W

(#178495) icecave válasza Rage47 (#178494) üzenetére


icecave
nagyúr

Az alap dologgal van a baj. Lehet bármit mondani,meg hogy influenzába ennyien, meg annyian halnak bele. stb. Itt azt kell megérteni,hogy van egy réteg, akire veszélyesebb az átlagnál és jelen pillanatban nincs rá orvosság. Az,hogy van elég kórházi ágy annyit jelent, hogy "lélegeztetőgépen tud meghalni" az illető. Nyilván sarkított dolog, és a lakosság jórésze nem fog belehalni, de átadhatja szülőknek,nagyszülőknek, akiknek már ugye ott a nagyobb rizikó.
Annyit kellene tenni, hogy hordani a maszkot és nem úgy, ahogy a legtöbben (az emberek fele azt hiszi szájszag ellen van, az orrára nem húzza fel). A maszk pedig csak akkor ér valamit,ha mindenki viseli, hisz az nem azt védi, aki viseli, hanem mindenki mást véd ugye, mert erősen lerövidíti a távozó vírus útját belőled.

Nyilván mindenki értse úgy,ahogy írtam és légyszíves ne a bolha b*szán keressük a szőrt a szavak elemzésével. :D

Mi aszonnyal amúgy is egyre jobban antiszociálisak vagyunk, mert annyi a hülye ember,hogy az már félelmetes, és persze nem csak a koronáról van szó. Valahogy egyre több ember gondolkodik úgy,hogy leszarom, ha másnak kárt okozok, nekem legyen jó, aztán "utánam a tűzözön". Én azt remélrem, hogy majd ezek után jobban figyelnek az emberek a távolságra, stb. de nem b*zmeg, a boltban is beleáll a segedbe, és ha rászólsz, még pattog is, hogy az én k*rva anyámat, oodaáll, ahova akar.

[ Szerkesztve ]

(#178496) radi8tor válasza r3dsnake (#178488) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Augusztus óta nincs ingyenteszt itthon. Háziorvos küldhet mentőt tesztelni de csak akkor küld ha egyértelműen covidos vagy.

⭐ Stella

(#178497) radi8tor válasza Rage47 (#178494) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja ha más előnye nem lesz ennek a foshnak, akkor annyi hogy influenzásan sem fognak bekocogni a népek dolgozni mert az irodavezető páros lábbal rugdossa őket hazáig.
A gond abból adódik, hogy egy PCR teszt átfutási ideje simán lehet 3 munkanap is. Tehát a tünetek megjelenése után 1 héttel derül ki valakiről hogy beteg, azalatt az idő alatt simán bejárhatott dolgozni vagy boltba vagy akárhova. Irodai munkahely azért kritikus mert ott nem maszkban ücsörögnek az emberek.

⭐ Stella

(#178498) Rage47 válasza radi8tor (#178496) üzenetére


Rage47
veterán

szóval ha mondjuk bekamuzod, hogy külföldön buliztál, máris jön az ingyenteszt :D

(#178499) radi8tor válasza Rage47 (#178498) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, ha bekamuzod hogy külföldön buliztál, szarul vagy, lázad van, ízeket nem érzed, stb és a háziorvos úgy ítéli meg covid, akkor jön az ingyenteszt.
Viszont a külföldről hazatérők szerintem más téma, mert ők hatósági karanténba kerülnek. Oda lehet már nem megy bemondásra a mentő hanem saját pénzen kell megrendelni valamelyik labortól a kiszállást.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#178500) Rage47 válasza radi8tor (#178499) üzenetére


Rage47
veterán

igaz..., nem vagyok gyakorlott a kamuzásban:D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.