Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178351) -secret- válasza -Ben- (#178350) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ajajj, notch fikázók 3...2...1... :D

[ Szerkesztve ]

(#178352) -Ben- válasza -secret- (#178351) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem fikázom én. :D Engem nem érint, nem is érdekel... De azért 2017 óta fejlődhettek volna ebben is. :)

(#178353) -secret- válasza -Ben- (#178352) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja nem rád gondoltam. :D

Nem mondom, hogy nem fejlődhetett volna de engem pont nem érdekel. Használom és kész.

(#178354) Gsx-rr válasza -secret- (#178353) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert en se vagyok boldog. Ez se valtozik, akksi teren se lesz valtozas, mar azt is irjak kisebb lesz, se tolto se kabel.
Az se jo magyarazat,,hogy azert mert mindenkinek halomban all otthon,az usb-c csak tavaly jott ki,aki nem 11Pro-rol valt annak ez 30-40 dollar plusz kiadast fog jelenteni.
Arban gondolom nem mennek lejjebb.

(#178355) Rage47 válasza -secret- (#178353) üzenetére


Rage47
veterán

amúgy azt hittem zavaró lesz a notch, de egyáltalán nem. nagyon felfújták a trollok, ezért féltem tőle sokáig, hogy ha ilyen telóm lesz, utálni fogom biztos...

[ Szerkesztve ]

(#178356) Totheground válasza Rage47 (#178355) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem a kedvencem, amikor azzal jönnek, hogy lefordítva belelóg a videóba.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#178357) Gsx-rr válasza Totheground (#178356) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azért van hogy pont a lényeges dolgokat tudja kitakarni

(#178358) Totheground válasza Gsx-rr (#178357) üzenetére


Totheground
addikt

Miben?
Merthogy a szélesvásznú film nem ér el odáig (hacsak nem zoomolsz bele, de akkor meg alul-felül vág le) az extra szélesvásznút meg bohóc, aki telefonon néz. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#178359) Gsx-rr válasza Totheground (#178358) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Alapban nem néznek telefonon filmet.
YouTube videókban többször futottam már bele hogy pont azt a hasznos részt akarta ki ami fontos volt.Tutorial video

(#178360) Ngtx válasza Gsx-rr (#178357) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Személy szerint engem soha nem zavart semmiben sem.@

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178361) szekra válasza Gsx-rr (#178359) üzenetére


szekra
őstag

El se ér a notchig a videó széle.

(#178362) Gsx-rr válasza szekra (#178361) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Írtam hogy milyen jellegű a videó, olyan ahol a lényeg hogy lássam a képernyőn a szöveget is tehát értelemszerűen belenagyitok ,hogy jobban látszódjon akkor viszont pont kitakarja.

Én értem hogy mindig meglehet magyarázni az Apple nél a fejlődés erős lemaradását és az utóbbi öt évben az innováció hiányát is.

Arra leszek még kíváncsi hogy ez a forma mennyire fog működni a használatban, És mennyivel lesz megint nehezebb a telefon

[ Szerkesztve ]

(#178363) madgie


madgie
titán

Igazából ha a Rams-i elveket nézzük (amire az Apple formatervezése épít(ett), jóóó rég), akkor a notch abszolút téves irány. Nem is szerettem amúgy sose, sem az X-en, sem most a Mate 20 Pro-n.

(#178364) szekra válasza Gsx-rr (#178362) üzenetére


szekra
őstag

Ja értem. Kivételek, egyedi esetek mindig vannak, voltak, lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#178365) Gsx-rr válasza madgie (#178363) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az 5g-t sem ertem minek eroltetik a mobiloknal

(#178366) Rage47


Rage47
veterán

igazán jöhetne ősszel egy touchid-s notch-os teló, mert sokkal jobb gesture-ökkel navigálni, de a covid miatt még sztem 1 évig vagy ki tudja meddig maszkozni kell és elég szar a jelkódot irogatni

(#178367) szekra válasza Gsx-rr (#178365) üzenetére


szekra
őstag

Ezt követeli meg a trend. :) Ezen szerintem kár rugózni.

(#178368) Totheground


Totheground
addikt

Azért az éjszakai mód meg mindig adja :DD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#178369) radi8tor válasza Totheground (#178368) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Japánban nyaralsz?

⭐ Stella

(#178370) Totheground válasza radi8tor (#178369) üzenetére


Totheground
addikt

Gondoltam a határzár előtt meg megyek egy gyorskört. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#178371) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Skacok

Apple serias 3 és 5 közt mi a különbség?
Avagy ,nike apple watch csak a szíj miatt Nike ,jól vágom?
Ha esetleg sima apple watch ,arra tehetek Nike szíjat...?

Nekem elég lenne a 3 as is ha nincs nagy különbség ,most serias 3 42mm + airpods 2 (nem szeretem az agyba dugóst) havi 6 rongyba megállna.

(#178372) icecave válasza TechN7ne (#178371) üzenetére


icecave
nagyúr

Tehetsz, 2 méret van, 38-40mm-es és 42-44 mm-es. Tehát nem 4 külön méret szíj van,csak kettő.

(#178373) -secret- válasza TechN7ne (#178371) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tehetsz rá Nike szíjat csak a Nike számlapok nem lesznek rajt a nem Nike verzióson.

Mennyiért vennél S3-at?

Ha már újat hozol ki és nincs sok különbség árban (számodra) akkor már S5-öt hozz ez nem kérdés. Viszont ha használtban is gondolkodsz akkor 50 körül vannak már szép S3-ak, csak viszik egyből mindet.

[ Szerkesztve ]

(#178374) TechN7ne válasza -secret- (#178373) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Series 5 el már jóval több ,ott majdnem 11 lenne havi a fülessel.
Akkor a gyári Nike watch ban van Nike számlap ,simában meg nincs ,viszont a Nike szíj kompatibilis? :F

(#178375) -secret- válasza TechN7ne (#178374) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

Szíj csak kicsúszik meg becsúszik semmi extra.

(#178376) r3dsnake válasza TechN7ne (#178374) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Adott méreten belül mindegyik szíj kompatibilis minden órával.

[ Szerkesztve ]

(#178377) TechN7ne válasza -secret- (#178375) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rendben ,köszöntem tesák.

(#178378) tothjozsi96 válasza TechN7ne (#178371) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Hol veszed?

(#178379) TechN7ne válasza tothjozsi96 (#178378) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez lenne a 3 as [link]
Ez meg az 5 ös [link]

36% készülék kedvezménnyel adják ,de még nem nyomtam rá a vásárlásra. Pedig örömmel fogadnák mert lejárt a hűség és otthoni előfizetés mellé kiküldenék őket ,de akkor újra 2 év a vásárlástól számított hűség. :F

(#178380) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ilyenkor a legnagyobb hülyeség bármit is venni. Ősszel jönnek az új kütyük, akkor el tudod dönteni szükséged van-e rá, vagy megveszed a korábbit jóval olcsóbban.

(#178381) TechN7ne válasza r3dsnake (#178380) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Am igen ,meg inkább bevárom a 12 es telokat ,ilyen hülyeségekre felesleges hűség.
-secret- nek igaza van ,használtan vannak jó árban már ha nagyon akarok órát.

(#178382) agabe


agabe
addikt

Vett mostanaban valaki mosogatogepet ? Regi kipurcant jott az uj ( kozepes whirlpool ) , de ennek a szaritasi hatekonysaga kozel sem olyan mint a reginek volt.
Edenyek szarazak, de kb minden mas (maguk a kosarak, a muanyag elemek es a gep belseje) nedves, tele van vizcsoppekkel plusz ezen felul a gyerek muanyag evoeszkozei es muanyag tanyerjai vagy pl. muanyag vagodeszka szinten.

(#178383) radi8tor válasza agabe (#178382) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A mi BOSCH-unkon is extra szárítós programot kell futtatni 0. perctől kezdve mert ugyanez a jelenség volt. Szerintem ez egy környezetvédelmi előírás lehet...

⭐ Stella

(#178384) agabe válasza radi8tor (#178383) üzenetére


agabe
addikt

Akkor csak azok a gepek alkalmasak a teljes szaritasra amiken van extra szaritas funkcio ?
Nem mondom, hogy allandoan kell, de van amikor a program vege utan kellene rogton elpakolni, es ez jelenlegi formajaban ezzel a mosogatogeppel nem megoldhato.

Normal program lefutasa utan (a vegen magatol kinyitja az ajtot, es csak valamivel kesobb jelez, hogy lefutott a program) ilyen az eredmeny.
Nem tetszik.


(#178385) radi8tor válasza agabe (#178384) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minket is marhára meglepett mert előtte ugyanez a 45cm széria felsőkategóriás mosogatója volt de az 2 óra alatt mosogatott el szárazra szárítva.
Ez az új meg 1 óra 15 perces programot tud de vizes marad kivéve az extra szárítás programmal ami +15 perc. Összességében 30 perccel korábban végez de nem mosogat olyan alaposan mint az előző (csodák nincsenek).

⭐ Stella

(#178386) agabe válasza radi8tor (#178385) üzenetére


agabe
addikt

Nekem a regi 15eves Fagorhoz kepest nem gyorsabb, nem is halkabb es foleg szarit olyan jol.
Tisztitas rendben, de olyan kell amibol rogton is ki lehet pakolni.
Na nezegethetek tovabb :O

(#178388) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Miközben kint tombolt a vihar én ebéd szünetet tartottam. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178389) agabe válasza #20749568 (#178387) üzenetére


agabe
addikt

Hat ez elszomorito.
Miele arat nem igazan akartam most kiadni, de mar gondolkoztam rajta (beepithetobol legolcsobban 400ezer korul lattam olyat ami megfelelhetne), viszont igy akkor el is vetem az otletet.

(#178390) Hunt3r22 válasza radi8tor (#178383) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1 éve vettem én is Bosch-t, 80k körül volt, simán megérte az árát.

Xr

(#178391) agabe válasza radi8tor (#178385) üzenetére


agabe
addikt

Azt nezem, hogy talan a Zeolith-os Bosch-ok jobban szaritanak mint az atlag... hmm.

(#178392) radi8tor válasza Ngtx (#178388) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Éjszakás vagy? :)

⭐ Stella

(#178393) Sukta 95 válasza agabe (#178384) üzenetére


Sukta 95
tag

Ugyan ilyet vettünk...be se kössem inkább? :U Ez így gáz.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#178394) Ngtx válasza radi8tor (#178392) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Délutános voltam. 17:10 kor tartottam a második ebédet.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#178395) radi8tor válasza Sukta 95 (#178393) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem pont ilyenünk van mert ez a mostani modell, hanem a korábbi ugyanebből, de a funkciókat tekintve ugyanezt tudja.

Extra szárítás:

⭐ Stella

(#178396) agabe válasza Sukta 95 (#178393) üzenetére


agabe
addikt

Hasznalhato, csak mashogy mint a regebbiek, es ra kell allni, de en nem akarok.
12 oraval a program vege utan a mar ures gepben nyitott ajtoval a legfelso evoszkoz kosar alja meg erezhetoen nedves volt nem tudott kiszaradni fel nap alatt.
Mashol mar nem volt viz, de pont eleg ha valahol ennyi ideig pang aztan idovel megjelenik a gomba.
Lehet azt is eltuntetni, vagy megelozni, de nem ez az igenyem jelenleg.
Ugy tunik erre kulon kell figyelni mai gepeknel ha azt akarod, hogx szaraz legyen minden rogton ahogy lefut a program.

Amit radi irt az extra szaritas mar jobb lehet, de ugy tunik igazan szaraz csak a zeloth-os bosch lehet, vagy whirlpoolnal nem tudom melyik.

Ikeaban van ket gep (meg nincs benne a webes es az ike app-ban csak az aruhazakaban lehet latni es meg is venni) ami valoszinuleg jo lehet, es meg "kedvezonek" mondhato az ar 5ev gari mellett.
Az egyik a DISKAD nevu, asszem 240ezer Ft, a masik a PROFSSIG nevu ami bosch gyartmany, de perpill nem tudom abban van-e zeoltih.

Kulfoldi oldalon mar lathato leirasa, egy francia pdf-ben a Porfssigre is lattam szaritas kristallyal jelzest, egy angol nyelvu oldalon meg csak a Diskad-ra irjak az asvanyi szaritast.
Azon az oldalon mind a ketto Bosch-nak tunik (ikea neluk veszi csak picit sajat igenyeire szabva), de itthon korabban amikor neztem a dragabb mintha inkabb electolux, vagy whirlpool lett volna...

[link]
[link]

Majd bemegyek ikeaba par nap mulva, es megkerdezem a pontos specifikaciokat, de ha esetleg jarsz arra te is rakerdezhetsz.

200-ert zeolith-os olcsobb lenne mint Bosch-nal mert ott 270korul kezdodik.

Whirlpoolban valami powerdry -nak nevezik ami mar jobban szarit, de az olyan lehet mint a bosch extradry amit Radi is ir.
Jonak tunik, met kulon hocserelo van benne, de a zeolith-os rendszert meg jobbank irjak.

Szerk:
Megtalaltam Holland Ikea pdf file-jait
mindketto Boschnak tunik, es csak a 240eres zeoltih-os :O
Latszik a kulon tartay jobb hatso sarokban az altalanos osszefoglalo kepen.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#178397) radi8tor válasza agabe (#178396) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Irodában használt Miele is marha forró mikor végez az 1,5 órás programjával szóval azért vannak még melegvérű gépek a piacon. Vagy voltak. Mert az is már vagy 4 éves.

⭐ Stella

(#178398) Sukta 95 válasza agabe (#178396) üzenetére


Sukta 95
tag

Fasza. Mi pontosan [ezt] vettük. Mert hogy elvileg elég halk, és tök jó az evőeszköz szárítója, hogy nem a gépből foglalja el a helyet. Holnap bekötöm, kipróbáljuk és kiderül mit tud. De valószínűleg marad, mert ebben az árban nem igen van jobb és házvásárlás, felújítás, berendezés közepette nem feltétlen akarok erre is több száz ezret költeni. Meglátjuk, mit tud.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#178399) agabe válasza Sukta 95 (#178398) üzenetére


agabe
addikt

Jol mosogat es az edenyek szarazak is lesznek, csak a muanyagok nem es ugye a felso evoeszkoz talca is muanyag...meg a kosar fem racsozata is cseppes valamennyire (ahogy a kepeken is latszik), de tenyleg leginkabb a muanyag az ami vizes lesz.
En sem akartam kolteni, eloszor azt hittem 100ezer koruli olcso gep (normal 60-as szelessegu) alap funkciokkal boven jo lesz.
Funkciok nem is hianyoznanak, de mondjuk a felso evoeszkoz kosar az nagyon szimpi, aztan csomot eloben nezegtve rajottem, hogy sok olcso keszulek sinjei ahol gordulnek a kosarak nagyon gagyik majdhogy nem kiesenek erzesre, ajtok nehezen nyilnak vagy hulye helyzetben alnak meg, vagy sehol sem...aztan a vegen 3 gyarto maradt a tarsolyban.
Electrolux, bosch, whirlpool. Ezekbol az alap gepek is jok szerkezetileg.
Electroluxnak ajtozarja kicsit nehezen jar, de amugy jo lenne, viszont csak 1ev garit adnak ra...whirlpoolra most van a beepitettekre akcio 3ev kiterjesztett gari ezert nyert nalunk az a bosch-al szemben.
A vegen lehet tenyleg Ikea lesz, ott is ezen gyartok cimkezetlen termekei vannak de 5ev garival es nem dragabban...sot kb olcsobba mint ugyanaz a gyarto sajat nevu tipusaban, csak kicsi a valasztek.
Bosch-nal utana jarok meg ennek az "extradry" vs. "zeolit-perfectdry" kulonbsegnek, es ha nem oriasi, akkor van 130ezerert extradry-os bosch ami 3talcas es azt veszem (a mostani whirlpool-t meg visszakuldom) ha meg nagyon sokkal jobb a zeolit-os, akkor ott a 240ezeres Ikeas Bosch (Bosch-bol 270ezer alatt nincs zeolith-os) sok garival.

[ Szerkesztve ]

(#178400) radi8tor válasza agabe (#178399) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A vizes tálca azért bosszantó mert amint megmozdítod leesik az alatta levő száraz poharakra. Emiatt célszerű alulról felfele haladni a kipakolással.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.