Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171751) r3dsnake válasza (#171750) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elolvastad a cikket amúgy? Nem változik semmi, csak Ive nem alkalmazott lesz, hanem vállalkozó.

(#171752) ittakary válasza r3dsnake (#171751) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen, pontosan

nem is értem miért kell egyből pánikba esni

valamelyik gyötrelem híroldal ilyen címmel írta meg: "Kevésbé lesznek forradalmiak az új iPhone-ok mostantól?"

hagyjuk már...

(#171753) Gergőke88 válasza ittakary (#171752) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miért az utóbbi években az volt? 🤷‍♂️

(#171754) TechN7ne válasza Gergőke88 (#171753) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Határozottan NEM! ;]

(#171755) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Duna:

(#171756) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Srácok, használ itt valaki Netflixet?

Van egy film ami kizárólag ott érhető el, eredeti nyelv/magyar felirat kombóban. Egyelőre nem jöttem még rá hogyan tudnám a Bt és Wi-Fi nélküli TV-met a Type-C csatis telóval kapcsolatba hozni, USB-n keresztül nem látja háttértárként a mobilt, szóval ez így nem opció és képernyő tükrözést sem ajánl fel.

Szerintetek megoldható, hogy megvétel után ki legyen rakva pendrivera?

[ Szerkesztve ]

(#171757) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#171755) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Olyan mint Tihany Balaton ,nagy flesh.

(#171758) Gergőke88 válasza TechN7ne (#171757) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez 90% hogy Balatonfüred.

(#171759) TechN7ne válasza Gergőke88 (#171758) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Imádom a Balaton felső partját ,anyósnak arra van nyaraló (Zánka/Köveskál) ,minden nyáron lent vagyunk ,Magyarország legszebb helyei.

[ Szerkesztve ]

(#171760) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Én is menekülök az alföldről, amikor csak időm engedi. :DDD

(#171761) Blaise válasza .Szaki. (#171756) üzenetére


Blaise
veterán

Nem.

(#171762) .Szaki. válasza Blaise (#171761) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, én is erre jutottam...mehetek be melóba a DeX-ért..és akkor még imádkozhatok, hogy jó legyen a nagy TV-n a felbontás..

(#171763) Gsx-rr válasza .Szaki. (#171756) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem pl az uj Shaft.

(#171764) válasza B-L-A-C-K (#171755) üzenetére



őstag

Még reménykedhetsz, hátha lecsap a képedre egy deszka készítő multi. 😁

Más

Nem szoktam dicsérni az iPhone t de az arcfelismerő nagyon gyors . Akar hogy elmaszírozom maga (cigi szemüveg más szög) mindig felismer. A fizetés gyorsabb mint ujjlenyomattal droidon. Sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#171765) ittakary válasza B-L-A-C-K (#171755) üzenetére


ittakary
nagyúr

na meglesz majd a drónom jövök a szép videókkal Balcsi környékéről

(Xiaomi Fimi X8)

(#171766) .Szaki. válasza Gsx-rr (#171763) üzenetére


.Szaki.
addikt

Megoldódott.

Egyébként én most az új Sandler/Aniston filmre voltam kíváncsi. :)

(#171767) B-L-A-C-K válasza ittakary (#171765) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van pénz more.

(#171768) r3dsnake válasza ittakary (#171765) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pont ma reptettem, nagyon tetszik. Részemről is beszerzős lesz.

(#171769) madgie válasza r3dsnake (#171768) üzenetére


madgie
titán

Ez miben jobb, mint egy Mavic Air? Oké, abban nincs Ocusync, de ezen a Xiaomi-n egy deka proximity szenzort nem látok...

(#171770) Gsx-rr válasza madgie (#171769) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Annal semmivel!

De szerintem nem is egy arkategoria.

Most nezem olyan nagy diffi nincs.
Akkor elnezest, bar en a szoftver miatt biztos a Mavic-et vennem.
Nekem Spark van a legolcsobb jatszani tokeletes

[ Szerkesztve ]

(#171771) madgie válasza Gsx-rr (#171770) üzenetére


madgie
titán

Akkor ezt a Spark meg az Air közé lőtték be, gondolom :)

Az a baj, hogy proxy szenzor nélkül én fel se szállok, sokszor mentette már meg a bamba fejem :D

Venni kéne egy saját drónt és tudom, hogy a Mavic 2 Pro az atyaúristen (tényleg!), de sóher vagyok annyit drónra költeni.

[ Szerkesztve ]

(#171772) r3dsnake válasza madgie (#171769) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyjából ugyanaz, mint a Mavic Pro csak fele annyiba kerül. Szenzor az nincs, kamerával tud figyelni elméletileg, de nagy nyílt terepen sztem nem vészes. Meg úgyis jön majd frissített változata is egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#171773) Gsx-rr válasza r3dsnake (#171772) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Inkabb az Air-hez ,mint a Pro-hoz kene kategorizalni.

Biztos nem rossz,ha jo a szoftver akkor nem egy rossz alternativa.

(#171774) B-L-A-C-K válasza ittakary (#171765) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jut eszembe múltkor kérdezted minek nekem GoPro, akkor én is kérdezhetném, minek neked ez? :D

(#171775) r3dsnake válasza Gsx-rr (#171773) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ebben rendes kapcsolat van, nem wifis mint az airben.

(#171776) l.skywalker válasza .Szaki. (#171756) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tudom már megvan - de én ezért vettem Chromecast-et

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171777) madgie válasza r3dsnake (#171775) üzenetére


madgie
titán

És mit érsz vele, ha a látótávon kívül nincs szenzor, ami figyelne?

Egy ideje drónozunk, az első hetekben volt izgi ez az elküldöm messzire dolog, az esetek 90%-ban amúgy látóterületen belül kell lennie, ha biztonságosan akarod reptetni.

[ Szerkesztve ]

(#171778) Gsx-rr válasza r3dsnake (#171775) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor se lehet a Pro hoz hasonlitani. Utanaolvastam specifikaciokban az Air-hez van kozelebb ,de van amiben egy Spark is tobbet tud. En inkabb kifizetnem azt az 50 pluszt.
Biztos jo de nem olcso, kicsit tobbert van egy bevalt csucskategorias jobb opcio

Is the Xiaomi Fimi X8 a better drone than the Mavic Air? No, I wouldn’t say so. The camera isn’t quite as nice, the modes aren’t nearly as polished but it does have some important things in its favor like a better range and a price tag that is $300 cheaper. The flight modes, better camera, and user experience put the Mavic Air over the top, but again you’ll have to spend quite a bit more for it.

[ Szerkesztve ]

(#171779) madgie válasza Gsx-rr (#171778) üzenetére


madgie
titán

Ha még az Air kamerája is jobb, akkor meg főleg nincs miről beszélni... inkább vennék abból egy care garis használtat.

(#171780) r3dsnake válasza madgie (#171779) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Baromi jó kamerája van a Xiaomi drónnak, szép szének, jó dinamika, és olyan brutális stabi hogy teljesen fixen áll a kép, még nagyobb szélben is.

(#171781) Gsx-rr válasza r3dsnake (#171780) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Cons:
-blueish image tint(might be changed with an update)
-gimbal clearence quite low
-no obstacle avoidance

Herótom van attól a cégtől. Mindent felvásárolnak és a a saját nevük alatt adják ki. A legjobb ,hogy már cipőt is árulnak!

[ Szerkesztve ]

(#171782) ittakary válasza Gsx-rr (#171781) üzenetére


ittakary
nagyúr

lelked rajta, vegyél DJI-t 3-400ért, de azért ne kapjál már sírógörcsöt hogy más is csinál drónokat olcsóbban

ja és egy 3-400ezres DJIt hasonlítasz egy 115ezres Fimihez (mert ennyiért vettem) :D lehet hasonlítgatni, csak sok értelme nincs... persze hogy rosszabb, de fele/harmadannyiba kerül

mint ahogy létezik a 400ezres XS Max, ugyanúgy létezik telefon ugyanakkoraakkora kijelzővel 100ezer alatt. Rosszabb? igen. szinte mindenben? igen! Megfelelhet másnak? igen...

ja és különösen nagy naivitásra vall ha pl azt hiszed hogy az apple találta ki a pl a faceID-t... a nagy f-szt. Felvásároltak egy céget ami kifejlesztette és kész. Azaz a saját nevük alatt adják ki amit más talált ki. Most akkor soha többet nem veszel iPhone-t?

[ Szerkesztve ]

(#171783) madgie válasza ittakary (#171782) üzenetére


madgie
titán

225 egy Air itthon, nem 300-400 ezer. És itt nem az a "gond", hogy a Mifit olcsóbb, hanem az, hogy párszár repült órával se merném legalább egy előre és lentre néző proxiszenzor nélkül elengedni a drónt, mert baromira balesetveszélyes, ha fentről valami leesik. Két drónt törtünk már, jópárat láttam már leesni, nagyon nagyot tudnak ütni.

(#171784) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez a Xiaomi drón ha megyek rolcsival tud követni? Ha igen meddig?

(#171785) Gsx-rr válasza ittakary (#171782) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mint lentebb irtak nem 3-400.0000 van szo.
Es tudod ez a Dronosdi is olyan mint a telefon.
Mikor az Iphone mellett azt mondjatok nincs mas opcio.
Itt a Dji az Iphone. :)

Black: Persze tudja, de az az opcio meg bug-os ahogy olvastam.

(#171786) l.skywalker válasza B-L-A-C-K (#171784) üzenetére


l.skywalker
félisten

Attól függ. Ha illegális tevékenység után menekülsz, lehet, hogy tud - csak nem a sajátod :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171787) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Újabb Leak-ek:

XI

XI MAX

XI R

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171788) B-L-A-C-K válasza l.skywalker (#171787) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez az első olyan év talán hogy abszolút lekaka milyen telefon jön ki...

(#171789) l.skywalker válasza B-L-A-C-K (#171788) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, most van egy érezhető holt-pont az egészben. De nekem személyesen minden év izgulós az SE miatt. Lesz új SE vagy nemlesz-e új SE? :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171790) -secret- válasza l.skywalker (#171789) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem az SE-t felváltotta az XR... az meg lesz. :D

Az SE nem szeptemberi eventen jött, szóval ha lesz is akkor március körül jött volna vagy jön.

[ Szerkesztve ]

(#171791) l.skywalker válasza -secret- (#171790) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most volt pletykálva egy újabb SE szerű koncepció - nekem mindegy csak legyen egy olyan ami méretben durván kisebb mint a többi. Az sem baj, ha 5" körül lesz, csak ne legyen olyan batár nagy mint a többi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171792) r3dsnake válasza l.skywalker (#171787) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dual camos Xr kéne.

(#171793) lugosi válasza l.skywalker (#171789) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nemrégiben olvastam olyasmit, ami alapján szerintem lehet mondani, hogy lesz, csak most persze nem találtam meg.

(#171794) szekra válasza l.skywalker (#171787) üzenetére


szekra
őstag

Egy marha jó dolog lenne ha bekerülne az új iphone-ba, a powershare, ami az új Samsungokban van. Elképesztően hasznos, amikor mindjárt lemerulsz, sehol egy töltő vagy powerbank, és haver kisegít. :D Nekem múltkor nagyon jól jött..

(#171795) l.skywalker válasza szekra (#171794) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ez tényleg nem rossz. Mondjuk én nem adnék senkinek sem naftát. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171796) .Szaki. válasza l.skywalker (#171795) üzenetére


.Szaki.
addikt

Telefonnak én sem, de a múltkor pl jól jött volna ha tudta volna ezt az S9+, mert a Gear-t elfelejtettem feltölteni és abba pl tolhatott volna valamennyit, hogy kényelmesen normál módban kibírja hazáig.

(#171797) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#171788) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tuti azért, mert most a villanyrollerre vagy rápörögve. :D

l.skywalker: az SE pletykák azért vannak, hogy a kis kijelzős telefont használók ne kezdjenek el másik gyártó telefonján gondolkozni. Fenntartják mindig a reménysugarat. Aztán vagy lesz belőle valami vagy nem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#171798) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#171788) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem csak te vagy így hanem a hű iPhone felhasználók 80%-a ,elvesztette a varázsát mikor kihozták az XS-et ,ezek után még folytatják is ,senki nem kiváncsi már rájuk.

(#171799) l.skywalker válasza radi8tor (#171797) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az a baj, hogy én használtam már mindent. .Volt kezdetben Droidom, utána 4 évig pörgött a Blackberry és elég volt abból, hogy 4-5 évente midnig váltok. Én maradnék most már iOS vonalon, de nem szeretnék nagy készüléket "hordani". Van még egy 2012-es Nexus7 tabletem ami még mindig működik, ha már hülyén akarok kinézni majd azt a fülemhez rakom :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#171800) .Szaki. válasza l.skywalker (#171799) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát most talán az egyedüli kompaktnak mondható telefon a X/XS-en kívül az S10e.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.