Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Integra válasza DeathAdder (#26643) üzenetére


Integra
titán

durva minőségromlás az anyag felhasználásban, ha ez valóban 90xxx km-t ment.. :( szégyen
kikell cserélni újra ezeket, talán nem nagy tétel

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26652) BlacKSouL válasza DeathAdder (#26643) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem meg túl sivár volt, ezért kicsit feljavítottam azt a műanyagot. Legalább 10 lóerőt hozott ;]

mod: Hát a ph. eléggé odabasz a képminőségnek :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26653) neduddki válasza BlacKSouL (#26652) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

inkabb outtonyt faradnal ra:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26654) DeathAdder válasza BlacKSouL (#26652) üzenetére


DeathAdder
veterán

szép tiszta a mocitért :) rá kell kattolni a képre és máris jobb lesz :K

Inti - cserélve lesz mindenképp!

(#26655) BlacKSouL válasza neduddki (#26653) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Oszt hordjak vele dinnyét? :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26656) neduddki válasza BlacKSouL (#26655) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

latom az agramult csak viredben nyomul;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26657) Integra válasza DeathAdder (#26654) üzenetére


Integra
titán

majd írd meg mi mennyibe fájt, legfőképpen a váltókar fejre vagyok kíváncsi, van egy 20ezres tippem :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26658) zolynet


zolynet
addikt

egy tényleg makulátlan vti: katt :K

Life is too short to stay stock!

(#26659) DeathAdder válasza zolynet (#26658) üzenetére


DeathAdder
veterán

wtf h megújult a hahu :DDD

Amúgy azt hallottam -tán biztos forrásból kapta a srác az infót- , hogy a 2.5 millás 50 ezres CTR-ben is valójában 250 volt, de ezek szerint valakit nagyon be lehetett vele etetni :D

(#26660) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tegnapi buszkiállítás, a legszebb mégis a fehér a háttérben :DDD :DDD :DDD
- áá de fája fogam egy olyan szélterelőre, mint az első buszon :))

[ Szerkesztve ]

(#26661) Integra válasza DeathAdder (#26660) üzenetére


Integra
titán

vedd meg a gyárit, a többivel csak szívni fogod a fogad

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26662) DeathAdder válasza Integra (#26661) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csakis gyárit vennék, de ahhoz gyűjtögetek még, ~75 rongyba lenne itt :F Olyan van azon a fehéren, ez nem is csak hasznos, de szerintem rohadt mód mutatós is :))

[ Szerkesztve ]

(#26663) zolynet válasza DeathAdder (#26662) üzenetére


zolynet
addikt

anemjóját, 75papír ... nem ér annyit :N
annyiért inkább elhagyok 10 heko típusú megoldást :DDD

Life is too short to stay stock!

(#26664) DeathAdder válasza zolynet (#26663) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ja, engem is ezt tart vissza (mi más :D).
Valahogy fontosabbnak érezem újrabőrözni a kormányt, vagy lefényezni a hátsó lököst -van rajta néhány karist-

(#26665) Integra válasza DeathAdder (#26662) üzenetére


Integra
titán

bezony, húzós történet, nekem is kell majd az intire a gyári.. csak még előtte van egy kis bevásárló lista ami fontosabb :( :DDD

mod:
látom, egy húron pendülünk :))

viszont amióta megcsináltuk a hátsó lökhárítóm rendesen, azóta szinte teljesen elhalkult hátul az autóm, teljesen más érzés menni vele, hogy nem kotyog, lötyög semmi.. :) ok, ez még nem teljes, mert ahhoz újra lekell szedni majd, a gyári fúrt és kireszelt lyukakat újra kell hegeszteni gyári méretre, kell egy új hátsó híd és arra vissza a lökős, akkor lesz az igazi remélhetőleg a hézagok szempontjából is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26666) DeathAdder válasza Integra (#26665) üzenetére


DeathAdder
veterán

Épp olvastam a sztoridat az inti topikban, szépen helyre lett hozva, annak meg a kezét venném, aki így elbánt a hátsó homlokzati fallal :(
A kopogás engem is marhára idegesít, nem tudom honda25 ha ezt olvasod te tapasztaltad-e, de nekem a kalaptartó amikor nagyon hideg van és rázós úton megyek akkor kopog. Igaz eddig még nem sok erőt fordítottam a csorba kiküszöböléséhez, de megnézem majd azt is :)
VTi-nél is megvoltam áldva ezzel, de ott azért volt, mert az egyik tartó ki volt törve.

(#26667) Integra válasza DeathAdder (#26666) üzenetére


Integra
titán

szerintem az is egy százas lesz rendbetenni ha új fémidat veszek, neadjisten egy új lökőst is.. nem tudom ki volt, de a régi patentok is színre voltak fújva.. ez még boo korszakában volt, nála csinálták valszeg.. mindegy igazából, nem oszt nem szoroz.

próbáld meg azt, hogy ahol a kalaptartó felfekszik a műanyagon, oda ragasztasz kis férc csíkot. veszel a barkácsáruházban szék meg asztal láb végére való tappancsokat és azt megvágod, egy próbát lehet, hogy megér. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26668) DeathAdder válasza Integra (#26667) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaa hogy Boo volt a gyuri, vagyis az ex, hát ez eddig le nem esett :D
Párszor beszéltem vele szóban és leszűrtem, hogy nagy inti fan amivel ha jól rémlik egy hring versenynapon kategóriában első helyet zsebelt be -no nemhiszem, hogy a tiéddel- :DDD

Jó tipp, már agyaltam, hogy mivel orvosolhatnám azt a csúnya zörejt :)

(#26669) Integra válasza DeathAdder (#26668) üzenetére


Integra
titán

azért adta el, hogy megtudja venni a nissant, nagy volt a sor érte mint kiderült, csak én voltam az első, jó időben, jó helyen. rám várt az autó, nem véletlenül jövünk ilyen jól ki :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26670) honda23 válasza DeathAdder (#26666) üzenetére


honda23
aktív tag

Nekem a jobb első rugó nyikorog, mert anno gariban cserélték a lengéscsillapítókat elöl.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#26671) zolynet válasza DeathAdder (#26666) üzenetére


zolynet
addikt

Pók oda azt a zöld kétoldalút tette, nyílván a másik végét nem szedte le h a kalaptartó ne ragadjon oda, szerintem hellyel-közzel bevállt ... bár neki a 60as rendszer is 'szétkapta' a műanyagokat, én már csak ezért sem akartam/akarok 60as rendszert

ma megyek a sport katért, a kormány is kész van, de csak holnap jutok el érte :)

Life is too short to stay stock!

(#26672) DeathAdder válasza zolynet (#26671) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez a "pók", akinek az ek9 belterű VTi-je van? :)
Na ja a 60-as rendszerben már ad némi rezonanciát, de ez a kemény futóműre is jellemző.

Állatok vagytok ezekkel a hatalmas rendszerekkel.. :DDD Nem vetem meg, ne értsd félre, én is hurkatöltővel jártam a vtivel, szerintem az a hang mindent vitt (linkeltem már régebben), sokan irigyek is voltak a hangjára, én is imádtam :DDD

Maajd képeket a kormányról!! :)

(#26673) zolynet válasza DeathAdder (#26672) üzenetére


zolynet
addikt

Ő az, a huligán :DDD

ma kocsiért,holnap kormányért, csütörtökön sport katért ... szaladgálás a köbön, de ez a megéri féle :K
majd posztolom mindenhova .... pénteken megyek Gyenesre, így 220km-en át fogdoshatom és markolászhatom magam :D

Life is too short to stay stock!

(#26674) DeathAdder válasza zolynet (#26673) üzenetére


DeathAdder
veterán

Láttam egyszer a fórumon képeken, baromi jól néz ám ki az a beltér :K

Jóhogy megéri, hajrá, a képek meg ne maradjanak el :))
Én március elején tuti feltolom az új gummákat a fehér gurulókon, már most alig bírom ki, adok neki egy esélyt, még ha nem is így volt eltervezve. (alapból a szürkére akartam tenni)

[ Szerkesztve ]

(#26675) honda23 válasza DeathAdder (#26674) üzenetére


honda23
aktív tag

Mégsem veszek yokokat, hidegen nagyon csúszik sajna, úgyhogy marad a toyo, azzal eddig nem ért meglepi.
Majd számolj be a gumiról, hideg, meleg, száraz, vizes úton való tapadásról.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#26676) DeathAdder válasza honda23 (#26675) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rendicsek :)
Annyit leszűrtem én is más userektől, hogy melegben extrém fasza, esőben meglepően jó (utcai extreme performance viszonylatban pedig nagyon jó), hidegben viszont észnél kell lenni, mert tud meglepit okozni :U

Ha kitudok gyorsítani 3-as alatt, akkor nekem már megérte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26677) zolynet válasza DeathAdder (#26674) üzenetére


zolynet
addikt

pozitívtopikbatettem :K

2
3

embertelen jó fogása van, még szokni kell a vastagságát is :)

még1pozitív, a tegnapi fogyasztás mérés:
484km 39.33l ~8.1liter/100km :D

ma megyek a sportkatért, aztán holnap hívom is a haspert

Life is too short to stay stock!

(#26678) xcbiker válasza zolynet (#26677) üzenetére


xcbiker
addikt

Más ezzel vezetni a Civic-et az biztos... sokkal sportosabb érzés, mint a gyári vékonyka kormányt markolászni. :)
Grat. hozzá!

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#26679) zolynet válasza xcbiker (#26678) üzenetére


zolynet
addikt

fura h kicsit eltér a színe, de ahogy láttam a régi vaterás hirdetésedet (mert ugye Póknak az is megvan, átküldte), ott is van színeltérés ... remélem azért majd egymáshoz 'színeződnek' :)

Life is too short to stay stock!

(#26680) DeathAdder válasza zolynet (#26677) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jól néz ki ám, nagyon megfogdosnám, gratula :C
Azt hittem régebben, hogy azt az Ignis kormánykereket komolyan gondolta valaki :DDD
Amúgy ez miben tér el egy DC2 kormánytól?

xc - sztem a gyári ek4-é sem vékony, no a 4g az vékony :D

[ Szerkesztve ]

(#26681) Integra válasza DeathAdder (#26680) üzenetére


Integra
titán

a dc2 kormánya is vékonyabb ennél, csak egy fokkal jobb a civicénél :)
gondolkodtam én is a újrabőröztetésen, de inkább szerzek egy momo kormányt én is.

szép lett zoli! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26682) zolynet válasza Integra (#26681) üzenetére


zolynet
addikt

ne legyél már FLaci :P ;]

nem tudom a dc2 kormány mennyivel vékonyabb, majd megfogdosom Pókét délután :DDD

Life is too short to stay stock!

(#26683) Integra válasza zolynet (#26682) üzenetére


Integra
titán

én a laci? nincsen arra jelenleg pénzem, hogy ő legyek :DDD
ha rajtam múlna, az én r-es kormányom 4 küllős lenne :)) nem szeretem a 3 küllős kormányokat, kényelmetlenek.
a dc2 kormányán a vékonyságon kívül még egy gondom van, nem piros a h benne, milyen type r kormány ez?! :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26684) DeathAdder válasza Integra (#26683) üzenetére


DeathAdder
veterán

Több piros H-s honda van már mint type-r, az emblémákról ne is beszélve :D

Ettől függetlenül ez a kormány valóban tetszik, lehet én is belelöktem volna a vti-be a gyári újrabőrözése helyett, ha lehetőségem lett volna rá :)

de azéé ezsem kutya :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26685) BlacKSouL válasza DeathAdder (#26643) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Lőttem pár fotót, de most már késő van, majd holnap teszek még fel pár képet, nálam mi hogy néz ki az ápolatlan téli állapotában, 91k km-nél. De Váltót, meg pedált teszek most:

Váltógomb1

Váltógomb2

Szoknya

Pedál

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26686) Integra válasza DeathAdder (#26684) üzenetére


Integra
titán

rettenet ez a pali, de inkább nem minősítem :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26687) DeathAdder válasza BlacKSouL (#26685) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez valóban szalon állapotú ahhoz képest amit mutattam :)
janati is mutatott néhány képet az övéről (120k), az is hasonlóan szép.

Bár úgy látom a gazdáját nem különösebben érdekli mindez, csak a gázt nyomja ész nélkül :( a lényeg meg h 93k -t mutat az óra, a többi meg le van baszva.
Úgy látom magas ívben tesz rá, hogy mi mennyire kopott, még a nyári gumira sem sikerült rábeszélnem, pedig volt egy visszautasíthatatlan ajánlat.
Csak tudnám minek az ilyennek "új" autó.... :F

Ezzel az erővel egy leharcolt félmilliós féláron is megtenné neki :(

[ Szerkesztve ]

(#26688) DCI_market válasza DeathAdder (#26687) üzenetére


DCI_market
tag

Én leszarom, a kocsi van értem és nem forditva, természetesen nem ütöm vágom és baltát hordok, de nem fogok sirni azért mert egy karc van rajta, ez a Budapest Pack nálam. Sajnos velejárója. Ha ilyen szinten csinálnám akkor már tényleg azon a szinten amin integra, Vagy 110% vagy minden más már lényegtelen. Különösebb költésen kívül (évente 1 Imi szerelés átnézés, amúgy kb 3 olajcsere) is különb állapotban és minőségben használhatom a Hondám mint más havi többszázért a DCI renaultját ( bár az "kevesebbet" eszik.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#26689) DeathAdder válasza DCI_market (#26688) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezzel semmi probléma nincsen, csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy akkor mi értelme volt drágábbat venni, amibe kevés km van és egyáltalán elcserélni, egy pár évvel öregebb makulátlan Corollát nem utolsó sorban a 200k -s nagyszerviz után néhány héttel :(

Az is tökéletes volt, A-ból B-be elvitte, kevesebbet fogyasztott, és megkockáztatom még egy olyan megbízható autója nem lesz, mint a Toyota volt.

(#26690) honda23 válasza DeathAdder (#26687) üzenetére


honda23
aktív tag

Bocsi, de tíz magyarból kilenc ember tipikusan ilyen felfogású...
Csak a km-t nézi, aztán amikor szétesik alatta a gép, megy csodálkozik, sokan még azt sem tudják megmondani, milyen olaj van a motorban.
Téli gumival fog menni az illető nyáron?
Mert akkor mögöttem legyen szíves ne közlekedjen.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#26691) Integra válasza honda23 (#26690) üzenetére


Integra
titán

húúúúúú, te... ma este....
esik az eső és senki nem tud vezetni, se előre, se hátra, se jobbra, se balra... úgy kellett átvágnom mindenkin, hogy odaérjek időre ahova kellett. képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem lehet normálisan vezetni, kellő sebességgel ha esik az eső.. és itt még az is mindegy, hogy téli vagy nyárigumid van, mert ebben az időben.. na mindegy. borzalom. természetesen odaértem :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26692) DeathAdder válasza honda23 (#26690) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor én nem értem az embereket, igaz nem csak e-téren, de erre már nem térek ki.

Hogy télivel fog-e menni nyáron, én nem tudok mit mondani, mert tudom, hogy most lenne is rá lóvéja, ráadásul igen nagy akcióban tudtam volna, de nem.
Mondjuk simán el tudom képzelni, hogy nem vesz egyáltalán nyárit, mert felénk egyre nagyobb divat, hogy téligumma azt kihúzza vele néhány évig télen-nyáron, aztán jöhet az új.
Nem tudom, tapadás szempontjából szerintem lehet jobban is tapad mint egy energy saver féle "A" indexes gumi, de a forró aszfalt egykettő megeszi. Szerintem nem is büntetendő dolog ez, de lehet rosszul feltételezem.

inti - én azt vettem észre, hogy a magyarok sokkal lájtosabban vezetnek még a fővárosban is, mint máshol.
Mondjuk egy bécs, vagy belgrád sokkal pörgősebb, utóbbinál pl. ha sárga lámpánál már nem indulok el, akkor 10en dudálnak, és ordítanak, meg a jó édes anyámat éltetik, itt meg csak "tolják" az autót, szépen lazán. Képzelem mi lehet akkor esőben, hát még hóban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26693) Integra


Integra
titán

9 liter olaj 30 rugó, jaj.. és csak azért ennyi mert múltkori olajcseréből még maradt 1 liter pluszban

death:
ez itt káosz ami van, de relatív természetesen. németekhez képest ez egy kurva nagy balkán, de ha keletebbre megyünk, akkor persze, itt a megtestesült kánaán van :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26694) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Akkor ide is, hátha valaki tud segíteni, hogy mik a 8g 1.6 civic sedan szelephézagai?
Motorkódja R16A2, ha jól tudom.

(#26695) BlacKSouL válasza DeathAdder (#26694) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Peched van. Az R18-asoknak megvan, sőt a K20-nak is, de a 16-ost nem találom én sem.
De nemtom, ez elérhető még, és esetleg nincs benne?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26696) DeathAdder válasza BlacKSouL (#26695) üzenetére


DeathAdder
veterán

Átnyálaztuk már, de nem találtuk :(((

Egy mester akit megkértem, hogy nézze meg az is ezt mondta. Tehát mindegyikhez talált, de az 1,6 -hoz nem.
Szerinted létezhet, hogy ugyanannyira kelljen állítani mint az 1.8-ast?

(#26697) BlacKSouL válasza DeathAdder (#26696) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ismerve a Hondát, kizárt, de nem lehetetlen.. :)

Mióta nem Ladánk van, ezt a szót sem hallottam, hogy szelephézag ;] És annak úgy 7-8 éve.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26698) DCI_market válasza BlacKSouL (#26697) üzenetére


DCI_market
tag

pedig a city-t is kellene állitani 50knál. ;)

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#26699) Integra válasza DeathAdder (#26694) üzenetére


Integra
titán

kérdezd meg hell-t

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26700) BlacKSouL válasza DCI_market (#26698) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor majd 15k múlva állíttatjuk :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.