Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72019) inf3rno válasza Barret001 (#72017) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én nem csak erre gondolok, vannak nagyon szép 60 éves bútorok, és aprón fillérekért vannak fent, mert helyette az ilyen hulladékokat veszik meg, mert hogy az a modern. Itt van mondjuk ez: [link] Nem értem ezt a felfogást. Nekünk is van valami hasonló szekrénysor, és a tizedéért sem tudnám eladni annak, amit egy asztalos kérne, hogy legyártsa ugyanazt, ha egyáltalán még képesek rá. A technológia akkor ilyesmi volt: [link] [link] Nem vagyok asztalos, de nekem ez fának és nem farostlemeznek tűnik, mint amit a mai bútorokhoz használnak. De még idáig se kell visszamenni, mert elég megnéznem a 35 éves farostlemezes furnéros szekrénysort vagy akár csak a 10 évvel ezelőttit, és összehasonlítani azzal, amit egy hónapja vettem. Ég és föld a kettő, régen a furnér és a farostlemez is jóval vastagabbak voltak, ma már a bútorok is az eldobható kategória, ócska anyagokból, hogy 5-10 évig bírja, aztán veszünk egy újat.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.