Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) #81556480


#81556480
törölt tag

(#70652) szTotyy válasza #81556480 (#70651) üzenetére


szTotyy
őstag

A géppuska állvány: $ 1.247.000 / 933.500

[ Szerkesztve ]

(#70653) Plata válasza szTotyy (#70652) üzenetére


Plata
félisten

Banyek.
Én is azt akartam írni. :D

(#70654) #81556480 válasza szTotyy (#70652) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egy új festés se olcsó.

(#70655) Kiskokó válasza #81556480 (#70654) üzenetére


Kiskokó
veterán

De azt megcsinálják "szőrén" a csövezésért meg a tetőn lévő lámpákért :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70656) nagydavid989


nagydavid989
csendes tag

Sziasztok! Fél év kihagyás után szerettem volna újra telepíteni a GTA-t de itt megakadtam tudnátok segíteni? Mikor megvettem ezt nem csinálta, a játék eredeti (DVD) a válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#70657) Plata válasza nagydavid989 (#70656) üzenetére


Plata
félisten

Töltsd le a social clubról,ha eredeti DVD-s akkor onnan le tudod szedni,nekem is DVD-s de nincs a gépemben olvasó így social clubról szedtem le legutóbb.

(#70658) htc07 válasza nagydavid989 (#70656) üzenetére


htc07
addikt

az biztos hogy nem úgy kell telepíteni, hogy megnyitsz egy cab fájlt :)

(#70659) nagydavid989 válasza Plata (#70657) üzenetére


nagydavid989
csendes tag

Köszi már sikerült, csak most meg ezt írja ki. Nem igazán értem hol kéne felszabadítanom helyet, mert bőven van elég tárhely.

(#70660) kzoli89 válasza CactuS (#70643) üzenetére


kzoli89
tag

"kzoli89: itt ez a videó, ez esetleg segíthet, hogy még pár dolgot levegyél a grafikán, ami kevésbé fontos vagy alig látszik"

Ez biztos, hogy nekem szól? :)

(#70661) Zsoxx válasza nagydavid989 (#70659) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nézd meg a C:-n meg a játék meghajtóján is, van-e elég hely.

(#70662) Staradder válasza szTotyy (#70650) üzenetére


Staradder
tag

Köszi

lmplaying-al már játszottunk együtt, de mással még nem találkoztunk. (csak idióta Kill gyerekekkel, akik jól el is cseszték a farmolást)

Ti hogy szoktátok őket "kizárni" hogy ne tegyenek keresztbe?

(#70663) thomasa válasza Staradder (#70662) üzenetére


thomasa
senior tag

Küldetés közben, ha rádmásznak, net lehúzás, visszadugás, és máris egyedül leszel a sessionban.

(#70664) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Az újaknak és aki aktív itt!

Szavazzatok, vagy akár nevezzetek is a Crew régóta tartó autó szépségversenyén.

Nevezési határidő május 19. vasárnap 0:00!

PHHU Autó Szépségverseny 111.

Választott autó: Albany Primo

A részvétel szabályai:
Három kép a szokásos szögekből + 1 kreatív is lehet ha valaki él vele.
SC nick neved, autó neve.

Példa:

PHHU Autó Szépségverseny 111.

SC: cukikisneved
Autó: Albany Primo

Kép1 (beszúrva nem linkelve)
Kép2 (beszúrva nem linkelve)

Nevezési határidő május 19. vasárnap 0:00!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70665) Staradder válasza thomasa (#70663) üzenetére


Staradder
tag

Úgy érted hogy mondjuk kihúzom a kábelt a modemből majd vissza?
Ha igen mennyi időre?

Más, a játékon belüli leárazások mettől meddig tartanak általában?

[ Szerkesztve ]

(#70666) thomasa válasza Staradder (#70665) üzenetére


thomasa
senior tag

5 másodpercre. Én laptopról játszok, és kábellel, nekem kézre esik :)

[ Szerkesztve ]

(#70667) lohn


lohn
tag

Jelentkeztem a Crew-ba (lohnszabolcs) Hetente 2-3x játszom 1-2 órát, jelenleg 66-os szinten vagyok.

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#70668) szTotyy


szTotyy
őstag

Aki nem akarja a net kábelt ki-be húzkodni és számolni a másodperceket, annak itt egy hasznos program, amivel üres sessiont lehet csinálni.

lohn: A szabályzatot olvasd el kérlek!

[ Szerkesztve ]

(#70669) #81556480


#81556480
törölt tag

Elkezdtem egy ideje "farmolni" ( fu de utálom ezt a szót) és ehhez megvettem minden MC gyárat + bunkert + night clubbot. Eléggé ráfüggtem és csomó hasznos ötletem van amivel ki lehetne egészíteni a leírásokat. ( Nem ilyen hogy hogy kell leülni a gép elé meg mennyibe kerül a gyár megvétele )

Főleg arra jók a tippek hogy egyedül hogy lehet ezeket gazdaságosan és könnyen üzemeltetni.

Megírom ha beteszi majd valaki a leírásban. Nemtudom topicgazda vagy ki csinálta a linkelt leírásokat.

(#70670) Kiskokó válasza #81556480 (#70669) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pc-n vagy Konozolon ?
Nem nagyon látlak online szal gondolom konzol.

Farmolgassál csak kisfiam!!! Az kell nektek földműveseknek ;]
Mire gondolsz? Írd meg aztán Cacti koma tuti berakja!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70671) #81556480 válasza Kiskokó (#70670) üzenetére


#81556480
törölt tag

Játszok mind a kettővel. De havonta csak 10 napot vagyok otthon. És szerintem már mondtam mi az oka annak hogy nem látsz. Egyik hogy kb éjfél vagy utána megyek fel 90%ban a másik és legfontosabb hogy üres auto aim szerón tolom. PC-n az aréna wars-ra mentem rá ( most azon vagyok hogy kell a nitros monster truckot megszerezni mert az nagyon beteg) a ceo/MC dolgot konzolon tolom de a leírás szempontjából lényegtelen. Próbálok a két karakterrel különböző dolgokat csinálni hogy ne legyen unalmas. Amúgy a pc-sen karakterem már annyira nem hoz lázba mert mindent csináltam már vele így 260rank körül. A konzolos most ért 130 fölé. Itt még van teendő.

[ Szerkesztve ]

(#70672) Staradder


Staradder
tag

Abban segítsetek hogy Lester-t ha hívom a körözési szint csökkenése miatt, nálam még lakat van rajta.
Mit kell csinálnom hogy aktiválhassam?

köszi

(#70673) #81556480 válasza Staradder (#70672) üzenetére


#81556480
törölt tag

Rank 21 kell hozzá.

(#70674) Lorell71


Lorell71
tag

Unable to initialize DirectX 9 device - Ez most mért jött elő?

(#70675) lohn válasza szTotyy (#70668) üzenetére


lohn
tag

Elolvastam, valamit elfelejtettem volna? :F

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#70676) Staradder válasza #81556480 (#70673) üzenetére


Staradder
tag

Nem tudom egész mostanáig nem volt aktív, 54-es vagyok, de most már van. Pont jókor mert a leárazásban megvettem a CEO raktáramat és gyűjtőm az autókat bele, amiknél jól jön.

(#70677) szTotyy válasza lohn (#70675) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, a SC profilodat láthatóvá tenni.

(#70678) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Srácok Du 2-3 tól valami mókaaaa?? :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70679) Staradder


Staradder
tag

Hello

Nem tudom ki szerkeszti az összefoglalót, de az Import/Export-hoz beírhatnátok tippként hogy nem szükséges a CEO irodához szaladgálni felvenni a küldetést, ha van egy Terrorbyte-od mivel onnan bármelyik üzlet küldetés elérhető. Bár azt nem tudom hogy hol tárolható.

+ Hogy ne maradj egyedül egy session-ban mert akkor az NPC-k elég durván betámadnak Autó lopás-eladás közben.

(#70680) Staradder válasza Kiskokó (#70678) üzenetére


Staradder
tag

Én ráérek, ha megfelel. Ha mást nem gyűjtögetek mellettetek autókat, addig sem basztatnak az NPC-k. Mert le vagyok égve de piszkosul, eddig a CEO csak veszteséget hozz. :DDD

(#70681) Plata válasza Staradder (#70679) üzenetére


Plata
félisten

Ha csak autót akarsz lopni jó a terrorbyte,de ha van több ládás raktárad és ládázni akarsz az iroda sokkal jobb.
A terrorbtye-ban található számítógép kevesebb infót mutat mint az irodában lévő.
Irodából lehet látni és rendesen le osztani a ládákat de a terrorbyte-ban nekem gőzöm sincs melyik mi hol és merre.
Autólopás közben akkor is támadnak ha nem vagy egyedül.
Ha jól tudsz repülni akkor a megoldás cargobob.
Nem bele ülsz az autóba és hazaviszed hanem cargobob-al felkapod és hazaviszed,ha nem helikopteres NPC-k jönnek akkor tökéletes,ha helis gyökerek jönnek akkor necces.De ha jól tudsz repülni akkor az sem gond.
Egyedül akkor ne vidd a kocsit saját cargobob-al ha tengerről kell kiszedni,olyankor a saját jó eséllyel elejti.

(#70678) Kiskokó
Este 8 után esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#70682) lohn válasza szTotyy (#70677) üzenetére


lohn
tag

Azt hittem elég, ha friends&crew-ra állítom a láthatóságot. Állítsam Everyone-ra?

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#70683) #81556480 válasza Plata (#70681) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem azt mondta hogy nem kell a ceo iroda, hanem hogy nem feltétlenül kell oda menni ahhoz hogy autó lopást indits.

Ami teljesen jogos. Nekem mióta megvan a terrorbyte, nem voltam a ceo irodában.

[ Szerkesztve ]

(#70684) szTotyy válasza lohn (#70682) üzenetére


szTotyy
őstag

Így teljesen rendben van, már PH-s vagy.

(#70685) Staradder válasza Plata (#70681) üzenetére


Staradder
tag

Eladáskor is vannak? Mert amit láttam videót ott a srác ellenfél nélkül szállította ki a kocsit. A másiknál meg jött vagy 4 hullám.
Ha meg épp ellopom nálam eddig mindig jött helikopter is :(

(#70686) Plata válasza Staradder (#70685) üzenetére


Plata
félisten

Eladáskor ha nem egyedül vagy a sessionban nem támadnak meg.
Vagyis a hülye játékosok megtámadnak. :D
De ha nyugis session akkor nem bánt senki.
Lopáskor nem mindig jön heli,sokszor csak autós barmok.Azokat ki lehet cselezni cargobob-al.

(#70687) szTotyy válasza Staradder (#70685) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy kis tipp: ha szánsz rá pár percet, és itt a fórum keresőjébe beírod, hogy "kocsilopás", akkor a hozzászólások között sok hasznos dolgot találsz a témával kapcsolatban. :)

(#70688) Staradder válasza Plata (#70686) üzenetére


Staradder
tag

Ezért jó ha csak barát vagy Crew van a sessionban.

Mindegy du én bármilyen küldetésben is részt tudok venni ha kell egy + tag.

(#70689) zsiz


zsiz
őstag

Én délután nem leszek itthon, de estefelé szeretnék becsapni pár embert special vehicle work-re :D Ha valaki jönne nyugodtan vegyen fel barátnak addig. Meg asszem eladni is kéne már.

Kocsilopásnál én nem tudtam használni a Cargobob-ot. Direkt amiatt vettem, persze még az akció előtt :C De akkor ezek szerint csak béna voltam, nekem nem sikerült ráakasztani a kocsit.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70690) ETOM


ETOM
addikt

Sziasztok. Ez mi lehet? Pár napja játszom eddig nem csinálta.

Előtte itt hagytam míg töltött mire visszaértem ez fogadott és azóta vág ki.. [link]

(#70691) ETOM válasza ETOM (#70690) üzenetére


ETOM
addikt

Na hagytam kicsit úgy néz ki megjavult.

(#70692) MrYoniko válasza Plata (#70681) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ládázáshoz is jó a Terrorbyte, ugyanis kiírja mit fogsz lopni, és kiválasztod melyikbe akarod vinni.
Ha meg szét akarod szortírozni (aminek nincs haszna csak "eyecandy"), akkor nemes egyszerűséggel egy cetlire felírod a raktárt és mit gyűjtesz bele és kirakod a monitor mellé.
Emelett a Terrorbyte-al MC bizniszbe is lehet lopni és bunkerbe is, én úgy szoktam kimenni a sivatagba... :D

Ja és mégegy: pont te ajánlod a helis lopást Plata alias Quak-kapitány? :D

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#70693) HussarF válasza MrYoniko (#70692) üzenetére

Quak kapitány

(#70694) Plata válasza MrYoniko (#70692) üzenetére


Plata
félisten

Na de pont a helis lopás azért jó mert ha lezuhansz is vele nem törik össze a kocsi. :D
Nemes egyszerűséggel én cargobob-al csak be szoktam zuhanni a célkörbe. :DDD
A kocsinak nem lesz semmi baja,mert a játék nyom egy átvezető videót hogy leszállítod a kocsit. :P
Ki próbáltam és jól működik,az én garázsom a grove streeten van,jó párszor lezuhantam oda,de nem lett semmi baj,jön az átvezető videó és utána ott lesz a helid sértetlenül. :D
Szóval ehhez pont nem kell tudni leszállni,mert a lezuhanás is megfelel.
Én szeretek szortírozni,az irodában lehet terrorbyte-ban nem.
Irodában a gépen térképes nézet van részletes infókkal,terrobtye-ban csak egy lista nulla infóval.
Sose tudom megjegyezni melyik raktáramnak milyen neve van terrorban,de a térképes nézetben tudom melyik hol van.

[ Szerkesztve ]

(#70695) rasotamas


rasotamas
veterán

Uraim, egy élmény volt, egyelőre távozom diszkrét videokártya hiányában.
Sikerült másfél hónapig használni anyagi veszteség nélkül egy 1060 6 gigás kártyát, most ugyanúgy 53-ért el tudtam adni.
Az egyik oka, hogy az AMD bejelentések miatt szerintem áresések várhatóak, de már most is át tudnék pártolni 4 gigás RX570-re 35 ezer körül ami nem olyan sokkal lassabb, 33%-kal, ami az árkülönbség biztosan nem.
A másik, hogy eléggé egysíkú lett a játék holott még csak bő fél éve kezdtem, farmoláson kívül nem sok mindent csináltam már, persze lehetett volna heistezgetni, de unalmas már és sok időt b*sztam el más értelmes dolgok helyett.
A harmadik, hogy kicsináltak az fps dropok, lehet én vagyok f*sz és nem tudtam rendesen beállítani, de 2600K@4.5GHz, 8 giga ram (volt 16 is csak i5-2400 mellett) és 1060-nal ssd-ről játszva is bedroppolt, az idegbaj kerülget tőle, hogy komolyan 16 giga ram meg 6 mag kell 100 ezerért egy több éves játék alá? Nekem ennyi pénzt a gta sajnos nem ér. Eladom az I7-et is, majd úgyis lesz valami vga, ahogy elfut a 2400-zal elfut, talán lesz majd valami Ryzen apu, minimumon talán elég lesz.
Minden jót és további jó játékot kívánok nektek! És ígérem visszatérek.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70696) Staradder


Staradder
tag

Érdekelne hogy lehet a nightclubban népszerűséget növelni? Még nincs meg, de ha a kiegészítő dolgok a vásárláskor, akkor még gyűjtök lóvét. Köszi

(#70697) Plata válasza Staradder (#70696) üzenetére


Plata
félisten

A klubban laptopnál van egy promó küldi,elindítod és kész.

(#70698) HussarF válasza Staradder (#70696) üzenetére

A night clubban a népszerűség a 'supply'

(#70699) Kiskokó válasza HussarF (#70698) üzenetére


Kiskokó
veterán

Talált, mellé!

;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70700) HussarF válasza Kiskokó (#70699) üzenetére

???

A promo mission-ok oylanok mint a supply küldik és az növeli a promo csíkot, úgy ahogy a supply küldi növeli a supply csíkot....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.