Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70451) CactuS válasza Rick3D (#70450) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a baj, hogy kb. minden próblémára gép szöveget kapsz vissza, az RS support kritikán aluli, sajnos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70452) hegyipapa válasza Rick3D (#70450) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Így hogy ide is írtál olvastam, és intézkedtem :)

(#70453) Kiskokó válasza Rick3D (#70450) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát nálam 100 Ph-s ismerős van de 4-5 embernél több nincs online egyszerre. Már az új tagokból se nagyon vannak fent, nem hogy a a régiekből.
Ezt itt is meg a másik topicban is többször dumáltuk már.

A rendes phhu-ban se lesz nagyobb mozgás mint a veteranban sajnos.
Én még fel-feljárok de szinte lépek is le mert nem látok fent senkit vagy ha igen hiába csinálok ürest... jó ha 1-2 ember odajön.
kb ennyi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70454) Plata válasza Kiskokó (#70453) üzenetére


Plata
félisten

Én néha szivesen felmennék,de mostanában alig érek rá,későn érek haza,általában 8 körül mire hazaérek,még utána mire felmegyek már alig van fent valaki.
De van hogy később érek haza,tegnap is 10 fele jöttem haza,akkor már minek menjek fel.
Ha egy kicsit több időm lesz biztos felmegyek.
Reggel fel tudnék menni,de olyankor megint nincs senki.Múltkor is fent voltam egy kicsit délelőtt,de sehol senki.

(#70455) piroszil válasza Mr.Csizmás (#70445) üzenetére


piroszil
csendes tag

ok köszönöm a segítséget. Kiderült (notebook) h maga a billentyű rossz de nem tudom átállítani másra mert a gta bill beállításban nem találok olyat h jobbra nyíl,hogy ez mire van kiosztva hol találom?

(#70456) Zsoxx válasza piroszil (#70455) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Move right.

(#70457) szTotyy válasza piroszil (#70455) üzenetére


szTotyy
őstag

A játékon belül a num6-os gomb (ami szintén egy jobbra mutató nyilacska :) ) nem ugyanazt tudja? Esetleg próbáld meg azt is, és nem kell állítgatni a gombkiosztást.

(#70458) chungee


chungee
addikt

Estét!

Szeretnék megvenni eredetiben a játékot. Melyik változatot éri meg jobban megvételre:F

Premium Online Edition
Vagy
Great White Shark Card Bundle
:F

(#70459) Plata válasza chungee (#70458) üzenetére


Plata
félisten

Premium.
Ahhoz 13 millió értékben járnak épületek fegyverek kocsik és bizniszek.

(#70460) Kiskokó válasza piroszil (#70455) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ő ez felvet némi kérdést.
Eddig hogy játszottál a jobbra nyíl nélkül és/vagy, hogy nem vetted észre akkor hogy rossz?
Vagy csak nálam vannak a nyilakon a kocsivezetés?
Na de csak szívózok ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70461) chungee válasza Plata (#70459) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#70462) Carlintos válasza Kiskokó (#70460) üzenetére


Carlintos
kezdő

wasd

Þór vígi þessi rúnar

(#70463) Kiskokó válasza Carlintos (#70462) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ki a franc vezet billről autót wasd-vel? :D bal kézzel... (Tuti balkezes vagy mi ? :P )
De amúgy akkor is, komolyan eddig soha nem jött rá,akár GTA-n kívül hogy nem jó a jobbra nyíl ? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70464) Plata válasza Kiskokó (#70463) üzenetére


Plata
félisten

Én.
:P

(#70465) rasotamas válasza Kiskokó (#70463) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem a gta V-özők 98%-a. Nekem is nehéz volt megszokni, de mióta az egérrel változtatni lehet a nézőpontot, és lőni is azzal lehet menet közben, azóta nem nagyon van más választásom.
A SanAndreasban még nem volt ilyen szabad célzás járműből, ott még átmappoltam nomrál nyilakra (asszem gyárilag már WASD volt) de GTA V-ön már nem, inkább kiszenvedtem 1-2 hónapot, amíg megszoktam.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70466) Plata válasza rasotamas (#70465) üzenetére


Plata
félisten

San andreas-ban is balkéz felöl volt nekem,mert balkezes vagyok.
De ott a repülést át lehetett rakni hogy tudjak jól repülni itt nem.

(#70467) Kiskokó


Kiskokó
veterán

cöcöc
Mai fiatalság :D
Bezzeg a Doom-os időkben még nem hallottunk a wasd-ról :D ;]

on: Így viszont mindent értek. Mostmár tudom miért vezet a játékosok nagy része bénán ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70468) Heller2 válasza Plata (#70464) üzenetére


Heller2
aktív tag

meg én..."wasd" alap mindenhez... :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#70469) Rison77 válasza hegyipapa (#70452) üzenetére


Rison77
senior tag

Jelentkeztem én is újra, a régiben is anno benne voltam.

(#70470) Zsoxx válasza Kiskokó (#70463) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Te hogy célzol menet közben, ha lőni kell, és jobb kézzel vezetsz a nyilakkal?
Simán lehet bal kézzel vezetni, csak megszokás kérdése.

(#70471) HussarF válasza Kiskokó (#70467) üzenetére

Doom volt talán az utolsó, ahol nem wasd volt, mert ott nem kellett egér. Szóval az öregek is mind wasd-osok. Most 4 billentyűn tök8, hogy jobb vagy balkezes vagy, de egeret nem tudod ballal kezelni, ha jobb kezes vagy. Kérdezd meg, hogy a TimeTrial-ban nyertes köröket autózók mivel csinálják, kétlem, hogy az iránybillentyűkkel ;)
Gondolom akkor te értelmesen nem tudsz lőni a kocsiból :D

(#70472) Kiskokó válasza HussarF (#70471) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ugyanúgy jobbal lövök kocsiból, miért kéne ballal átnyúlnom a jobb felett? Olyat milyen hülye csinál ? :D

Ezt az Achivementeken is látod. :DDD

Nekem aztán 8 de nekem autó a nyílon legyen! Ebből nem engedek :D haha

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70473) HussarF válasza Kiskokó (#70472) üzenetére

Ja, hogy te is ballal vezetsz, csak átnyúlsz a nyilakhoz? Na ennek se sok értelme van :D

(#70474) rollervaz válasza Mr.Csizmás (#70440) üzenetére


rollervaz
csendes tag

Végül is a kép amit felraktál akkor ugrott be h lehet h a bill gomb rossz,úgyhogy köszi,de akkor se vágom h a bill kiosztások közt hogy nem találok 1 retkes nyilat na mindegy. wasd használom,eddig nem kellet használnom a nyilat,....vagy akkor még jó volt:))) Olyanba tudnál segíteni h 1 koko bizniszt h lehet eladni vagy ha nem is eladni de be számítani 1 másikba létezik ilyen? 2 biznisz van egymás mellet fent a pusztába és 1 kicsit uncsi h legtöbbször a városba kell szaladgálni,vagyis az nem gond,ha a városba lenne az egyik :)

(#70475) Plata válasza rollervaz (#70474) üzenetére


Plata
félisten

Lennie kell nyílnak is.
Nekem nyíl wasd és a számgombok is be vannak rakva irányításnak.
Csak mindegyik máshoz.repülő a nyíl gombokkal és számokkal megy.
Ezért kell menekülnie mindenkinek ha repülőre ülök,mert a felszállás megy,de leszállás robbanással szokott végződni. :D
Amit én néha túlélek.

Az MC bizniszeket nem lehet beszámítani egymásba,külön külön kell eladni.
Ha városi gyárad van az eladásnál ki kell menni a sivatagba,ha sivatagi akkor be a városba.
Sokan azt mondják hogy a sivatagi gyárak jobbak,de nekem sosem jött be,a három városi gyáramat birom,a sivatagit meg rühellem,kint van a francban.A városi gyárak szépen egymás közelében vannak bent a városban,gyorsan körbe lehet rajtuk szaladni.Az eladásuk ugyanolyan szopás mint a sivatagi gyáré.

[ Szerkesztve ]

(#70476) Kiskokó válasza HussarF (#70473) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem. Jobb kézzel vezetek, de ha lőni kell tudok ballal is vezetni. Nincs benne semmi extra.
De jobban szeretem a nyilakat jobb kézzel

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70477) rollervaz válasza Plata (#70475) üzenetére


rollervaz
csendes tag

Az a problémám h nem vezetek semmit hanem álok a ház előtt a csomaggal tehát a generalba vagy a movement jöhet szóba vagy nem? Biznisz: Tehát magát a gyárat akarom eladni vagy beszámítani másikba ha van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#70478) Plata válasza rollervaz (#70477) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem Movement.
Gyárat másikba nem lehet beleszámítani.
Minden gyárat csak magában tudod eladni.

(#70479) Zsoxx válasza Plata (#70478) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Tudtommal nem lehet eladni, hanem az újba beleszámít a régi árának a fele.

(#70480) Plata válasza Zsoxx (#70479) üzenetére


Plata
félisten

Attól függ hogy akarja eladni,eladni az árut a gyárból,vagy a gyárat magát eladni?
A gyárat csak lecserélni lehet eladni,nem,de most tényleg nem tudom,az árut akarja eladni vagy az épületet,

(#70481) zsiz válasza Kiskokó (#70463) üzenetére


zsiz
őstag

Én is wasd-vel vezetek :) És balkezes vagyok, de jobb kézzel egerezek amúgy :D Sőt.. én úgy játszom, hogy előttem a gamepad, meg a billentyűzet, meg az egér. Gyalogosan a billentyűzet és egérrel megyek, meg akkor ha kocsival vagyok és lőni is kell. Ha csak ide-oda rohangálok, krúzolok a kocsival, akkor gamepad. Helizni meg egyáltalán nem is tudok mással, csak gamepaddal. :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70482) rollervaz válasza Plata (#70480) üzenetére


rollervaz
csendes tag

#70477 "Tehát magát a gyárat akarom eladni vagy beszámítani másikba ha van ilyen" nem tudom máshogy leírni.

[ Szerkesztve ]

(#70483) Plata válasza rollervaz (#70482) üzenetére


Plata
félisten

Gyárat eladni nem lehet,elcserélni egy másik helyen lévő gyárra igen,de féláron fogja beszámítani.
Mondjuk a hamispénz gyáradat elakarod cserélni egy másik hamispénzgyárra az megy,a régit féláron beszámolja,de az új gyár fejlesztetlen lesz,azt is fel kell fejleszteni.
Ha a hamispénzgyáradat mondjuk kokógyárra akarod cserélni és abba beszámítani,az nem megy.

(#70484) piroszil válasza Plata (#70483) üzenetére


piroszil
csendes tag

Értem köszi az infót.Azzal nem vagyok tisztába h hamispénz gyárat hogy cserélek le 1 másik hamispénz gyárra,ez hogy működik?

(#70485) rasotamas válasza piroszil (#70484) üzenetére


rasotamas
veterán

Bemész az MC klubházba leülsz a laptophoz rámész a vásárlásra rászűrsz a hamispénzre, rákattintasz a kívánt épületre és felajánlja hogy a réginek az árának a felét visszaadja.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70486) piroszil válasza rasotamas (#70485) üzenetére


piroszil
csendes tag

köszöntem:))

(#70487) szTotyy


szTotyy
őstag

Egyre többször jelenik meg hír a GTA 6-tal kapcsolatban. Azt már több helyen is lehett olvasni, hogy majd lesz Liberty City és Vice City is egyszerre a mapon (kisebb városkákkal egyetemben).
De azt ma olvastam, hogy lehetséges, hogy a mostani karakter átvihető majd oda (szint, pénz, kocsik megmaradnak) és majd egy repülőúttal (gyorsutazás, lassú töltés) integrálják a los santos-i pályát is az új online részbe.

Ez azért nem lenne rossz. :K

Fogalmam sincs ez mennyire hiteles infó, de hátha Plata majd megerősíti, Ő úgyis mindig hall ezt-azt. :)

[ Szerkesztve ]

(#70488) Plata válasza szTotyy (#70487) üzenetére


Plata
félisten

Marhaság. :D

GTA 6 Pécsen játszódok és Kis Pista lesz a főszereplő. :DDD
Elméletileg az idén két Rockstar játék jön,amiből az egyik valszeg Bully2 lesz a másik meg franc tudja,de van aki szerint egy újabb L. A. Noir

[ Szerkesztve ]

(#70489) the_mad válasza szTotyy (#70487) üzenetére


the_mad
aktív tag

Los Santos integrálása technikailag szerintem lehetetlen. A 6. rész már egy újabb Euphoria enginnel jön. Nem tudom az ilyesmi hogyan működik, de biztos nem 2 perc mire az új enginehez igazítanák kvázi az egész GTA5-öt. Ha egyáltalán van lehetőség ilyesmire. Itt nem a grafikára gondolok, hanem a fizikára, törésmodellekre, szimulációkra, stb. A karakter átvitele pedig hatalmas tökönrúgás lenne a Rockstarnak saját magától. Gondolj bele, ha az én 420-as szintű karakteremet átvihetném a cirka 159 milliójával. Körülbelül a 10. percben ki is lenne maxolva az online. Szerintem független lesz a két "univerzum" egymástól.
Én néhány dologban reménykedem a VI-al kapcsolatban:
1, Remélem nem kell éveket várni a PC-s portra
2, Remélem nem lesz benne repkedő motor, autó, lézerfegyverek, meg a többi marhaság. Ez GTA, nem a Saints Row. Valós haditechnikából is lehetne annyit pakolni bele, hogy az több mint elég.
3, Hatékony anti-cheat. Igazság szerint ha a teljes moddolási lehetőséget elvennék az lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70490) Mr.Csizmás válasza the_mad (#70489) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mapot és 3d modelleket attól még átültethetik, az 5 alá is van SA map konvertálva. [link]

btw. a haditechnika témára elég jó sztori lenne a san fierro-i kikötői múzeum kirámolása :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70491) the_mad válasza Mr.Csizmás (#70490) üzenetére


the_mad
aktív tag

Azért egy fan made átkonvertált map nem ugyanaz, mintha átdolgoznák rendesen.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=361&v=Jlxm8HFLRMY

Itt vice cityt csinálták meg, de azért lássuk be, nagyon messze van az 5 szintjétől. Ahhoz, hogy az egész homogén legyen kvázi a nulláról kell felépíteni újra. A 3D modellek sem érnek semmit, lásd növényzet.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70492) #81556480


#81556480
törölt tag

Van rá mód hogy haverom lemezes játékát letöltse inkább és a kódot használja? RGSC oldalról ez így működik? Steamen tudom hogy nem lehet beaktivalni, de így a lemezeket ki lehet váltani?

(#70493) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#70492) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, legfrissebb RSC klienst szedje le, onnantól megy ha bejelentkezik (ugyebár acchoz van kötve)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70494) Carlintos válasza Kiskokó (#70463) üzenetére


Carlintos
kezdő

Hát nemtom. duke nukem 3d óta wasd-olok majdnem mindennel. Még amikor melózok akkor is autómatikusan a wasd-ra áll a kezem. :)

Þór vígi þessi rúnar

(#70495) Carlintos válasza HussarF (#70471) üzenetére


Carlintos
kezdő

igen. a wolfeinstein 3D még nyilas space-es téma volt. (ugye ott még nem volt fel le nézés, mint ahogy a doom1-ben sem). A duke nukem 3d és a doom 2 hozta be a wasd / egér kombót!

Þór vígi þessi rúnar

(#70496) Kiskokó válasza Carlintos (#70494) üzenetére


Kiskokó
veterán

jójó de alapvetően a kocsi irányításra gondolok.
De nekem 8 :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70497) thomasa válasza Kiskokó (#70496) üzenetére


thomasa
senior tag

WASD +1 :))

[ Szerkesztve ]

(#70498) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ezen még mindig nagyon tetszik:

2 gépről egyszerre 2 karakterrel ugyanabban a sessionben, 1 MC-ben az egyik óráján 12:50 van, a másikén 04:36.

Ennyit számítana, hogy az egyik gép lassabb és néha laggol?

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70499) Kiskokó válasza bluuzia (#70498) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem te egy Slider vagy ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70500) bluuzia válasza Kiskokó (#70499) üzenetére


bluuzia
aktív tag

De szerettem azt a sorozatot.
Igazi kis laza filmecskék voltak :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.