Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70301) #81556480


#81556480
törölt tag

Itt van az első hsz-ben, csak le kell nyitni. " asssszzeeemm ... "

(#70302) CactuS válasza zsiz (#70299) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70303) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Ez a 4530Ft-os ár a legolcsóbb lehetőség? Ugye az nem jár semmi hátránnyal, ha nem a Steamen keresztül játszom majd vele?

(#70304) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Múlt hétvégén lehetőségem volt kipróbálni egy autós iskola motor szimulátorát, amit könnyű fokozatra állítottak, ezért a sebességváltóval nem kellett foglalkoznom. Tegnap, három hónap szünet után játszottam egy kicsit ezzel, és ha már itt voltam, gyorsan eladtam a meth laborban levő cuccot, két motorral. Belső nézetre állítottam a kamerát. Összehasonlítva őket, a GTA V jobb. :) Egyrészt, a környezetet nézve látható, nagyjából mennyire gyorsan haladunk (a motor szimulátornál nem láttam különbséget 50, majd 100 km/h sebességnél), másrészt a GTA V-ben csak akkor esek le a motorról, ha nekimegyek valaminek. A motor szimulátornál nem volt elég, hogy fél méterre kikerültem egy, az autópályán veszteglő, kicsivel korábban még elakadásjelzőt is alkalmazó teherkocsit - felborultam. Viszont a motor szimulátornál van visszapillantó tükör is.

pinnacle: Azt nem tudom, hogy ez a legolcsóbb ajánlat-e, de az egyáltalán nem baj, ha nem Steamen veszed meg a játékot. Indításkor mindenkinek be kell jelentkeznie a Rockstar fiókjába, és ahogy pár hozzászólással ezelőtt írták, nincsenek dedikált kiszolgálók a játékhoz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#70305) Create. válasza pinnacle (#70303) üzenetére


Create.
addikt

[link] én innen vettem, most kb 4100ft átszámolva és többet kapsz a csomagban. Ha nem kell az online rész, akkor a sima még olcsóbb kb 500ft-al [link]

[ Szerkesztve ]

(#70306) #81556480


#81556480
törölt tag

Avenger jó valamire? Érdemes megvenni?

(#70307) Plata válasza #81556480 (#70306) üzenetére


Plata
félisten

Jó hát,ha szeretsz ökörködni.
Avengerbe berakható Deluxo vagy Insurgent esetleg Stromberg.
Vagy egyéb fegyveres jármű.
Avenger egyszerre helikopter is meg repülő is,bárhol le tudsz vele szállni,a városi kokó vagy hamis pénz gyárnál is.Nem törékeny.
Van benne autopilota is,raktérbe 30 játékost is bepakolhatsz.
Egyik autóstalin onnan ugrottunk ejtőernyővel.
Ha raksz bele autót azzal is kiugorhatsz,Insurgent például nem törik össze akkor se ha több kilóméter magasból ugrasz ki,Strombergel lehet a tengerbe ugrani belőle.

(#70308) pinnacle válasza VikMorroHun (#70304) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi VikMorroHun, Create.! Online játékot szeretném kipróbálni. Akkor a kinti jobban megéri az árát. Nálunk 10k lenne.

[ Szerkesztve ]

(#70309) Create. válasza pinnacle (#70308) üzenetére


Create.
addikt

Fizetés után egyből jött az email, a kulccsal és a letöltő linkkel. Akkor az első linken levőt venném, a premium online editiont-t. Már csak 10font, kb 3900ft.

[ Szerkesztve ]

(#70310) HussarF válasza #81556480 (#70306) üzenetére

Az egy repülő erőd. Leszedni nem fognak vele. Ha egyedül vagy, akkor mondjuk bombázással tudsz ölni vele. Ha meg mondjuk helikopteres ellenséget akarsz elintézni, akkor simán csak elütöd, ő felrobban, te meg repülsz vígan tovább. Sztem az Oppressor mk2 kis erejű rakétája szét sem tudja szedni amúgy.

(#70311) Plata válasza HussarF (#70310) üzenetére


Plata
félisten

Valóban repülő erőd és sokat kibír.
Volt hogy valami idióta rakétával lődözött engem de nem nagyon hatotta meg.
Viszont pár pisztoly lövéssel le lehet szedni.
A repülő nagyon erős és ütés álló,jó példa erre az hogy a sivatagi meth laborba volt hogy úgy érkeztem hogy egyszerűen letaroltam a mellette álló várost. :D
Lett pár karcolás avengeren de semmi baja nem lett.Pedig simán tök gázzal belerepültem a talajba meg a házakba.Viszont ha a propellerét meglövöd vége,sima pisztollyal is lelőheted.Ott a gyenge pontja.
Sniper puskával lelőhető pár lövéssel,mert ha eltalálod a propeller nyakát akkor le esik a propeller.

[ Szerkesztve ]

(#70312) HussarF válasza Plata (#70311) üzenetére

Azért tegyük hozzá, hogy lehet azt nehezebb eltalálni, mint egy Opressor MK2-t....

(#70313) #81556480


#81556480
törölt tag

Oké, de anyagilag jó valamire? Lehet belőle indítani valamit, vagy pénzt keresni vele? Hülyéskedésre most nem költök 👿

(#70314) HussarF válasza #81556480 (#70313) üzenetére

A leírtakon kívül egyébként egy repülő MOC.
Annyi, hogy gyors, meg lekérhető közelre, szóval utezni sem utolsó dolog vele, hamarabb ott vagy, mint egy Buzzarddal. Meg ezzel nem szed le az égről egy épp olyan kedvű játékos

(#70315) Plata válasza #81556480 (#70313) üzenetére


Plata
félisten

Ha nincs Opressor mk2-d jobb közlekedési eszköz nincs nála.
Közelre adja be,ha van melletted egy tér vagy garázs arra leteszi.
Mivel repülő és helikopter mód is van hozzá nagyon jó vele közlekedni.
Opressor mk2-ig főleg azzal jártam mindenhova,a városi mariska gyárhoz is le tud szállni.
Pedig az bent van egy sikátorban.

(#70316) HussarF
Messzire naná hogy sokkal jobb,mivel sokkal gyorsabb.De bent a városban a gyárakhoz opressort használok,ha ki kell menni messzire akkor inkább Avenger.

[ Szerkesztve ]

(#70316) HussarF válasza Plata (#70315) üzenetére

Messzire szerintem így is jobb az Opinál, amióta annak javították a glitchét. Vidékre ezzel gyorsabban ki lehet érni.

(#70317) Kiskokó válasza #81556480 (#70313) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Hülyéskedésre most nem költök 👿"

Sose vettél még alkoholt?
Vagy ezt csak GTA-ra érted ?
Nem úgy láttam eddig, hogy hülyéskedésre nem költesz ;] ( Lófej... :D )

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70318) #81556480 válasza Kiskokó (#70317) üzenetére


#81556480
törölt tag

ingame

(#70319) Kiskokó válasza #81556480 (#70318) üzenetére


Kiskokó
veterán

Törölni akartam mert észrevettem hogy még azt is beleírtad, hogy "most nem költök" de mind1 már. ;)

Én sose használtam kb az Avangert. Ugrálni többen poén belőle de ennyi kb.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70320) #81556480 válasza Kiskokó (#70319) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hagyjad, jó poén vót hehehehehehebeb

(#70321) Kiskokó válasza #81556480 (#70320) üzenetére


Kiskokó
veterán

Maradjj mááá :P
Fiatal én is voltam, de szenvtelen sose! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70322) #81556480


#81556480
törölt tag

És szenves ?

(#70323) Kiskokó válasza #81556480 (#70322) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, de szemtelen se

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70324) rasotamas válasza #81556480 (#70322) üzenetére


rasotamas
veterán

Ebbe ne menjünk bele mert jöhetnek a Tamás - Tamátlan, Dénes - Dénetlen szópárok

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70325) Flexio


Flexio
csendes tag

Egy hülye kérdés. Hogy a legegszerubb üres sessiont csinálni?

(#70326) pinnacle válasza Create. (#70309) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Egyébként onlineban lehet/érdemes akkor is játszani, ha nem vagyok egy csapatnak a tagja, vagy belépés után azonnal lelőnek, mert ez egy Deathmatch? Mintha régebben ez lett volna probléma.
Trainereket használhatok offlineban vagy onlineban is tiltanak ezért?

(#70327) Plata válasza pinnacle (#70326) üzenetére


Plata
félisten

Public sessionban azonnal lelőnek a gyökerek.
Nem deathmatch,csak sok a retardált.
Ha mázlid van és találsz olyan sessiont ahol nem barmok vannak nyugodtan játszhatsz,de az esélye kb 0.
Minden fajta mod és trainer tiltott mert banán a jutalom érte.
Offline modolást ha a játék észreveszi banán.
Ha észreveszi.

[ Szerkesztve ]

(#70328) pinnacle válasza Plata (#70327) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor igazából ez akkor jó, ha van egy csapatom. Egyébként a pH csapat nem próbálta, hogy szétcsap a gyökerek között? :D Vagy túl sokan vannak? Olyan nincs, hogy indítok egy szervert, mászkálok, legfeljebb robotok ellen vagyok? GTA V-ben simán csak nézelődni érdekes. Persze ha ez nem több mint az offline pálya, akkor mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#70329) Plata válasza pinnacle (#70328) üzenetére


Plata
félisten

Ph-sok olyan sessionban játszanak ahol legtöbbször csak Ph-sok vannak.
Vagy nincsenek gyökerek,vagy ha mégis vannak akkor repülnek,vagy csinálnak új sessiont,ami tiszta és hülye mentes. ;)
Online-ban rengeteg mindent lehet csinálni,versenyezni,ökörködni.
Ha van kivel játszani,aki értelmes és nem csak lő mint egy vadbarom,akkor jókat lehet szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#70330) Zsoxx válasza Plata (#70327) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Passive mode.

(#70331) #81556480 válasza Zsoxx (#70330) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hagyjad, ez neki ilyen betegség, hogy napi 3x elmondja ugyan azt. 👿

[ Szerkesztve ]

(#70332) VikMorroHun válasza Flexio (#70325) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nem hülye kérdés. Erőforrás-figyelőben CPU panelen megkeresed a GTAV.exe-t, felfüggeszted 10 másodpercre a folyamatot, majd újra elindítod, aztán visszaváltasz a játék ablakára, és máris egyedül vagy.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#70333) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ma kora délutántól sztem elérhető leszek ha van értelme fent lennem!

Bármilyen ökörködésre kapható vagyok.

Üres sessionre van egy program ami nagyon gyors és mindig működött, topicban rákeresve megtalálni!

Laciiiii : Miiivan veleed? Olyan kis nyűgös vagy a napokban. Havibaj ? ;] :P

(mondjuk most énis havi bajos vagyok, szétdolgozom magam egész hosszú hétvégén. + vettem egy monitort az oázistól, most volt időm kipróbálni, erre nem pixel hibás?!?!?!?!?!? Remélem kicserélik mert +ba..ok valakit nagyon ha egy 150ezres Dell monitort nem cserélnek ki pixelhibáért.)
De hogy nálam mindig minden szar... hihetetlen. Tuti átok van rajtam :S

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70334) zsiz


zsiz
őstag

Olyankor mit lehet csinálni, hogy ha hosszú percekig csak nézek le fentről a felhők közül, de a játék nem tölt sehova? Csak a karika megy körbe-körbe a sarokban (az se mindig). Az ilyenek miatt megy el a kedvem a játéktól... Tegnap eladás közben, mindenki eltűnt a sessionből. Aztán következőnél a töltőképernyőn ragadtam a körbe-körbe-karikával. Most játszanék szintén, beléptem egy heist-be, de mielőtt indult volna, kiléptem, majd megint csak a töltőképernyő meg a chat percekig.. Várok 5 percet, hátha. Aztán csak ki kell lépnem, mert sehova nem mozdul, de ha újra el akarom indítani, akkor az megint vagy 7 perc..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70335) Courage_7 válasza zsiz (#70334) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Úgy csinálsz, mintha üres session-t akarnál, az általában megoldja, vagy ha nem, akkor net ki-bekapcs, és akkor csak újra kell kapcsolódni a social clubhoz.

(#70336) zsiz válasza Courage_7 (#70335) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, legközelebb megpróbálom kikapcsolni a netet is. Üres sessiont próbáltam, de nem segített.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70337) bluuzia válasza Kiskokó (#70333) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Vettél egy 150 ezres monitort és nem vettél rá 4000-ért pixel garit? Gondolom a kalibrálásért sem fizettél? Pedig megérte volna.

Én is vettem tőlük egy AOC monitort, de az fele annyiba került mint a tiéd. Kértem hozzá minden extrát (kalibrálást is). :)
Azt a +10K-t megérte nekem, hogy ne kelljen bajlódnom vele, ha tényleg van valami gondja.
Nekem bejött. Sok jót olvastam róla és igaz is.
Eredetileg 144 HZ-eset akartam, de aztán úgy döntöttem elég lesz az a 75 Hz is.
Most itt figyel mellette a 24 colos LG, ami 60Hz-s. Jó kicsi emellett. :D
Bár ez már nem tűnik olyan nagynak, mint amikor kicsomagoltam.
Érdekes, hogy ilyen hamar megszokja az ember a méreteket is.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70338) Kiskokó válasza bluuzia (#70337) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na pont ez az hogy kalibrálást is kértem és akkor ők nem szúrták ki ?
Pixel garit nem fizettem... lehúzás szagú... most őszintén hány monitorból mennyi lehet pixelhibás?
Meg hát egy hibás termékre nehogy már PLUSZ garit kelljen fizetnem. hisz Hibás!

Amúgy arra varrjatok gombot, hogy ez a pixel hiba FANTOM pixel hiba...
Általában ott virít pirosan, de tegnap este pl jó 1-2 órán keresztül eltűnt, direkt néztem, Kurcival voltam online GTA-ban még mondtam is neki hogy ezt el se hiszem.
Létezik ilyen hogy van amikor jó van amikor nem ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70339) Create. válasza Kiskokó (#70338) üzenetére


Create.
addikt

Van, hogy beragad egy szín, de működésre lehet bírni, és teljesen meg is javulhat. Egyébként nem sok gyártó vállal 0 pixelhiba garanciát, talán az lg-nél van van ilyen 14napos. Ha online rendelés volt és még a 14 napon belül vagy el lehet állni indoklás nélkül. Egyébként úgy tudom, hogy érdemes rendelés után kb 48 órát folyamatosan üzemeltetni a monitort, ezalatt általában kijön a hiba. Én az acernél jártam így pixelhibával (az acershop.hu), ott nem is lehet venni külön pixelhiba garit, azt mondták 14napon belül kicserélik és tényleg így is volt, ingyen futárral meg minden, nagyon korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#70340) bluuzia válasza Kiskokó (#70338) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem olvastad el, mit is jelent náluk a pixel-garancia. :)

Ha úgy van ahogy írtad lehet, hogy nekik elő sem jött + ha nem kértél rá, nem is foglalkoztak ezzel.
Úgy voltak vele, neked jó lesz az is. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70341) HussarF válasza Kiskokó (#70338) üzenetére

Egy WQHD monitoron van több, mint 3,5 millió pixel. Ha csak minden 3. pixelhibás, akkor az kevesebb, mint egy tizenegymilliomodos hibaarány. Ami ugye, leírva tizedestörtként: X<0,0000001, azaz 0,00001%
Nem túl nagy szám, ennél sokkal jobbat nem biztos, hogy tudnak. Szóval ja, a pixelgari, az nem sima lehúzás...

(#70342) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jól van nekem itt mondhattok amit akartok, én is kereskedelemben dolgozok...

Ha más nem elállok a vásárlástól 14 napon belül azt csá, hát ne nevettesetek már.

Elegem van már az ilyen (Cenzúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúra)-ból, 2 év építkezés után meg pláne
Milyen világot élünk, undorító, ocsmány, fogyasztói társadalmas lehúzás, amíg fizetsz addig juhudejó minden,
amikor meg valami probléma van akkor meg már a telefont se veszik fel.

Most nem az Oázisról beszélek, majd kedden kiderül mit írnak.

Adott egy monitor 1db kijelzővel, ami hibás. 1 az 1-ből az bizony 100%!

Lehet itt magyarázni a hiba arányt stb de egy rendes cégnek pláne ilyen értékű monitornál alapvetően cserét kéne adnia... érdekes az Apple garancia idő alatt végig cserél pixel hibáért is ugyan úgy, csak ugye ne legyen sérülés a terméken.

Vicces lenne a boltba mi is úgy árulnánk az izzót, hogy kössél még rá plusz garit, mert ha hazaviszed vagy ég vagy nem... (persze kis tételben minden nem hagyományos izzót kipróbálunk, csak példálózok)

De azért köszi a véleményeket :)

Blu : tuti hogy náluk is előjött, mert a hiba alapból fent áll, működés közben múlik el. Eddig 2x tűnt el pár óra használat után. Bekapcsolás után nem túlzok 2 perccel észre is vettem. Azért 2 perc mert átállt a gép a tv-re is vissza kellet raknom, közbe elmászott a felbontás stb. Mire rendesen a monitorra került a kép eltelt pár perc és már ott volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70343) Create. válasza Kiskokó (#70342) üzenetére


Create.
addikt

[link] ez alapján ez nem hibának minősül a dellnél, kivéve a 3 felsorolt monitor brandbe tartozik(alienware, ultrasharp, proffessional).

[ Szerkesztve ]

(#70344) bluuzia válasza Kiskokó (#70342) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Akkor meg tényleg úgy voltak vele, hogy: "Ja ez Saabe-é lesz? Neki jó ez is, úgyis csak PP-zni jár fel". :DD

Viccet félre téve, nem hiszem, hogy az a 4000 forint plusz nem fért volna bele egy ilyen monitor árába. Mondhatjuk, hogy ez egy biztosítás. Mert ugye a biztosítás is lehúzás egészen addig, amíg nincs rá szükség. Na akkor viszont jól jön. Mint ahogy most is jó lett volna. :)

Vegyük úgy, hogy neked ezt tojta a nyuszi.

Happy Húsvétot Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70345) #81556480 válasza bluuzia (#70344) üzenetére


#81556480
törölt tag

Négyezerből egy hétig jampizik az Audival a Tesco parkolóban, ne viccelj már... 😎

(#70346) Zsoxx válasza HussarF (#70341) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ha minden 3. pixel hibás, az 33 %-os hibaarány.

(#70347) Kiskokó válasza #81556480 (#70345) üzenetére


Kiskokó
veterán

vegyél vissza, pláne úgy hogy nem tudsz rólam semmit!
19"-on járok és csak új gumit veszek még ha 70 ezer darabja is és stb stb stb stb
ilyen elven mindenből a legdrágábbat és hozzá minden szar opciót meg kéne vennem mindig ??

(Amennyiben viccnek szántad, uncsi és közönséges)

Bluu : Értelek én :D ,
De igazad van, tudom hogy el vagy átkozva és mégse kötök pixel garit :D, szeretem az izgalmakat :D
Amúgy lakás biztosítást is most akarok kötni, de nem tudok dönteni melyik legyen .

Create.

Na ez jó hír mert ez Ultra Sharp. Mint mondtam csak holnap lesz válasz az Oázistól, de bennem fel sem merült, hogy ne cserélnék ki így is.
Csak itt mindenki festi az ördögöt a falra :D

Na de Off vége.

On:
Tegnap jó sokan jöttetek este! :U

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70348) Plata válasza Kiskokó (#70347) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este én nem tudtam felmenni,családi program vót.
Mégis csak valami húsvét vagy mi a szösz van. :D

(#70349) Kiskokó válasza Kiskokó (#70347) üzenetére


Kiskokó
veterán

Laciii az én vicceim szarok, de legalább egyediek ;]
Amúgy Békee

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70350) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, a személyeskedésbe menő vonalat engedjük el, pls, az off pedig inkább a képesben legyen offként. Köszi. Monitor vonalhoz még egy szösszenet:

Szabi: nekem a 29"-n a 4. monitorom lett jó, az első 3 subpixel/pixel hibás volt (29" UW). Mázlim volt akkor, hogy az LGnél 3 napos garancia van a subpixelre is (más gyártónál nem). Miután a 3 cseremonitor majd 1 hónapig tartott, így végül az Oázisnál néhány ezerért kértem a 20 napos garit és az elővizsgálatot, náluk a 4. darabom lett jó anno. Azóta monitort csak tőlük és csak elővizsgálattal, nekem többe van, ha városon belül 3x ingázom egy 29-34"os monitorral. Oázis egyébként egy maximálisan korrekt üzlet, én csak ajánlani tudom őket.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.