Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) hhenry válasza Kiskokó (#71597) üzenetére


hhenry
őstag

Én is jönnek discordon küldesz kérlek egy szerver meghívót?

(#71602) Plata válasza Kiskokó (#71599) üzenetére


Plata
félisten

Mi órák óta fent vagyunk.

Ilyen furcsaságokat látni.

Sajnos nem látszik jól,de a helikopter felett egy trailer van tele fával. :D
Későn jutott eszembe a fénykép csinálása,meg át variáltam steam fénykép készítő gombját és elfelejtettem hogy hol van. :DDD
Na meg jót röhögtem a helikopteren ami felett egy trailer repül.
Jah később a trailer a fával ki is gyulladt.

[ Szerkesztve ]

(#71603) Kiskokó válasza hhenry (#71601) üzenetére


Kiskokó
veterán

Írtam privát. De a fórumon irtam pár napja.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71604) Staradder


Staradder
tag

Az op2-höz a rakétát kutatni kell a bunkerben?
És azt random adja nem tudom választani hogy melyiket akarom épp kutatni?

(#71605) Plata válasza Staradder (#71604) üzenetére


Plata
félisten

Op Mk2-höz nem kell semmi.
Sima Op-hoz kell kutatni.

(#71606) afrojack1


afrojack1
senior tag

Mindenki alszik? 🙄

SC: Herczku_Death

(#71607) Plata válasza afrojack1 (#71606) üzenetére


Plata
félisten

Francokat,van fent egy rakás Ph-s.
Van nyugis Ph-s session is.

(#71608) afrojack1 válasza Plata (#71607) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nekem nem talal senkit 🙄

SC: Herczku_Death

(#71609) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Most viszonylag sokan voltunk. Mentek is az eladasok szepen.

Gunner for life

(#71610) Balint000007


Balint000007
újonc

Sziasztok Bálint vagyok,12 éves és szeretnék csatlakozni a PHHU nevű GTA5-ös klánba.
Rockstar-os nevem: MyNameIsBalint

(#71611) Staradder


Staradder
tag

Van lehetőség vissza küldeni vagy cserélni a személyes járművem ha ott állok mellette? Persze küldetés közben vagy más mc-ben vagy.

(#71612) Plata válasza Staradder (#71611) üzenetére


Plata
félisten

Ha van hangárod igen.
Ha van a hangárodban tárolva valamilyen repülő vagy helikopter akkor kiszállsz a kocsidból,nálam ez azt jelenti leszállok az opressorról,rányomok arra a menüre hogy hívok személyes légi járművet,ekkor az opressor eltűnik és gyorsan felhívom a Mechanic-ot és lehívok tőlük egy másik autót.
Gyorsan kell őket tárcsázni,mielőtt a personal helit vagy repcsit le tenné a játék.
Ha tárcsáztad őket a helid lerakása előtt akkor tudsz új personal járgányt magadhoz rendelni.
Ezzel a trükkel szoktam cserélni járgányt ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#71613) Logitech válasza Staradder (#71611) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ha MC-ben vagy, akkor van egy olyan M menüben a motorcycle club alatt, hogy return personal vehicle to storage

[ Szerkesztve ]

(#71614) rasotamas válasza Balint000007 (#71610) üzenetére


rasotamas
veterán

Azért azt vedd figyelembe, hogy itt a legtöbben családapák vagy családapa korúak.
Másrészt a játék 18+ besorolású, persze mi is játszottunk 12 évesen 18+ játékokkal csak az 20 éve volt.
Természetesen nem én döntöm el csatlakozhatsz-e, inkább te gondold át, hogy jól éreznéd-e magad köztünk.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#71615) Mr.Csizmás válasza rasotamas (#71614) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a helyesírása alapján érettebbnek tűnik a korosztályánál.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71616) Segal válasza rasotamas (#71614) üzenetére


Segal
veterán

Vannak itt nagypapa korúak is :DDD Az esélyt meg lehet neki adni aztán majd kiderül. Repült már tag a crew-ból nagyobb életkorral is. Simán el is titkolhatta volna az életkorát de mégis felvállalta szóval +1 macsek hsz :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#71617) szTotyy válasza Balint000007 (#71610) üzenetére


szTotyy
őstag

Kedves Bálint!

A crew szabályzatát itt el tudod olvasni, aminek az egyik feltétele a 18 megélt év. Ennek is - mint mindennek a szabályzatban - megvan az oka. Itt hozzád kétest vén öregemberek vannak javarészt, ami játékon belül is sokszor olyan párbeszédeket eredményez, ami lehet, hogy a te gyerekkorodat még elég károsan befolyásolná. :D
Valószínű neked több agysejted van, mint itt legtöbbünknek, de erre is, meg a korodra is csak irigykednénk. :)
Azért keress minket játékban, próbáljuk ki, volt már kivétel a tizennyolcas szabály alól.
Üdvözlet! :)

(#71616) Segal: Nem feltétlenül egy fiatalemberrel lehet probléma, hanem ha majd tömegesével jönnek utána az osztálytársak, a focicsapattárak stb. Na azok a párbeszédek viszont a mi természetes elvénülésünkre lennének rossz hatással. Ilyen is volt már a történelemben.

[ Szerkesztve ]

(#71618) rasotamas válasza szTotyy (#71617) üzenetére


rasotamas
veterán

Na ez, ez az amivel maximálisan egyetértek! Egy érett 12 évessel nincs gond. Majd ha tízen lesznek!
Hallottam még régen, hogy akkor vagy igazán felnőtt ha irritálnak a fiatalok. Nem értettem. Aztán elkezdtem tapasztalni magamon.
Másrészt volt már itt egy kiskorú Bálint ugyebár, ugyanez volt a profilképe is, csak épp a neve utáni számok voltak mások.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#71619) Kiskokó válasza szTotyy (#71617) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jólvan már Szotyikám... ha így folytatod ezt az elvénülést jövőhéten már ki is halunk :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71620) Plata válasza rasotamas (#71618) üzenetére


Plata
félisten

Az este bejött ph-s sessionba valami vicces gyerek,de miután elkezdett lúzerezni meg hasonló módon dumálni igen gyorsan bakancsot kapott. :D

(#71621) szTotyy válasza Kiskokó (#71619) üzenetére


szTotyy
őstag

Te csak írd meg a szerelmesleveled a Microsoftnak, vagy kérdezd meg Dawee-t, hátha tud megoldást. :P :D

[ Szerkesztve ]

(#71622) hhenry válasza Plata (#71620) üzenetére


hhenry
őstag

Hát akkor... :D

(#71623) Mike válasza rasotamas (#71618) üzenetére


Mike
veterán

Nem felnőtt, öreg.
Én elég régóta felnőtt vagyok, de sosem irritáltak a gyerekek

(#71624) rasotamas válasza Mike (#71623) üzenetére


rasotamas
veterán

A gyerekek egész mások, de én 25 évesen már a falra másztam a gimisektől pl a buszon.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#71625) Mike válasza rasotamas (#71624) üzenetére


Mike
veterán

20+ osok jóval irritálóbbak mint a 10+ osok. Majd rájössz :)

[ Szerkesztve ]

(#71626) rasotamas válasza Mike (#71625) üzenetére


rasotamas
veterán

Még nem olyan rég vagyok 30+-os, bár már pont egy negyed évtizede. Annyira még nem irritálnak a 20+-osok. Leginkább azt veszem észre, hogy majdnem mindenki olyan kurva fontosnak tartja magát és szarik mindenre.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#71627) Kiskokó válasza rasotamas (#71626) üzenetére


Kiskokó
veterán

Srácok! Ezért kell feljönni TS-re és lehet dumálni jókat.
Ide nem kell ez az OFF...
De amúgy az Y generációig vagy annak a feléig még "értelmesek" a fiatalok... viszont a Z generáció már sajnos teljes hulladék, tisztelet a kevés kivételnek.
Ezért is gondolom meg 66x, hogy a mai világba az embernek érdemes e gyereket vállalni. Hiába szülő ide vagy oda... a többi gyerek közé engedi... kész káosz... azért nem nevelek gyereket hogy a hülye 10 évesen cigizzen , szexeljen össze vissza stb...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71628) Mike válasza Kiskokó (#71627) üzenetére


Mike
veterán

jaja, az én koromban, a 80as években bezzeg ilyen nem volt
de

[ Szerkesztve ]

(#71629) Staradder


Staradder
tag

Az új Dlc-vel nemcsak a tagok tértek vissza hanem a modderek és idióta kisgyerekek is egyre nagyobb számban.
Az előbbire egy megmosolyogtató példa amit kollegával tett egyikük, nem értetem mire gondol amikor azt mondta hogy egy zászló áll ki a hátából. Hát ime:

A másik amit a hétvégén tanultam meg erről a crewről, hogy mindaddig békések a tagok amig be nem támadják az épp leadás közben lévő tagokat. Mert akkor a 30 éves is kaphat lila ködöt mint a mai esetben is. Hiába índitottuk tiszta sessionban az eladást mire a városba értünk bejoinolt két kis mitugrász, és konkrétan nem bírtam visszaszállni a motorra mert 2-3-szor leszedtek róla. Volt hogy konkrétan a kocsiuk első lökhárítójával ugratták le a fejemet.
Ekkortól már nem érdekelt a leadás (szerencsére a leadó sessiont váltott) hanem épp oda érkező kollegával szó szerint 30-40 szer öltük meg külön külön őket, én már elkezdtem bepirosodni emiatt. És a vicces hogy nem értették miért. Ment a reklamálás Chat-en hogy nem ők kezdték meg ők nem csináltak semmi rosszat. Meg hogy a kollega a magas szintje miatt biztos modder, csíter.

(#71630) VikMorroHun válasza Staradder (#71629) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Egyik eladás közben rám is jött egy idegen, hogy ő szívesen tönkretenné a motort. Nem cicóztam, fejbe lőttem gépkarabéllyal, aztán húztam leadni a kokót (vagy tudom is én, mi volt épp nálam). Szerencsére nem próbálkozott többször. De volt olyan is, aki a kukásautót, egy másik meg dodót próbált leszedni. Utóbbira legalább ketten mentek védeni (elbénáztam/akkor is szívatott a játék, mert a B11-et jó messze rakta le tőlem, aztán már nem tudtam újra lekérni, így nem értem oda).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#71631) PSim


PSim
csendes tag

Sziasztok! Többször is felmerült már a kérdés,hogy van-e discordom vagy ts? Egyiket másikat is addig tart feltelepíteni viszont semmi elérhetőséget nem találok..... Jó volna,ha megosztanátok .köszi.

(#71632) Kiskokó válasza PSim (#71631) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem vagy elég figyelmes :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71633) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Csak nem van már működő csalódetektor?

Tegnap törpént:

(#71634) PeL válasza Gawamatsu (#71633) üzenetére


PeL
addikt

Nem valószínű, tegnap felmentünk lenyomni 1-2 versenyt, azt volt bent pont beleakadtunk egy szánalmas modderbe mikor abbahagytuk és kimentünk public sessionbe. Nekem azonnal gyanús volt hogy ami járműre rálőtt az úgy elrepült mintha ágyúval lőtték volna ki, mondom ez tuti modder, én rögtön passzívba raktam magam. Ismerősöm azt mondja ő megöli. Rálő, persze nem sebződött mert sebezhetetlensége is volt, a csaló rögtön megölte ismerősömet. Aztán mikor kérdeztük tőle miért jó ez, arra hivatkozott hogy ő védi a kis szintűeket, mert hogy állandóan farmolják őket, mondtam is neki jókat röhögök mindig ezeken a jobbnál jobb kifogásokon hogy miért kezdjen el csalni az ember... Nyugtassa ezzel magát amíg ki nem banolják.

[ Szerkesztve ]

(#71635) Staradder


Staradder
tag

A facility-ben hány jármű tárolható? És van amivel nem lehet bemeni?

(#71636) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Mi a pi...csa? [link]Help pls

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71637) Zsoxx válasza Staradder (#71635) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Szerintem minden földi járművel bemehetsz + Avengerrel, de még jetpackkal is.

(#71638) Plata válasza Staradder (#71635) üzenetére


Plata
félisten

Hét autót lehet betenni.
Vagy egyebet,nekem a Khanjalit is ott van.

(#71639) HussarF válasza Plata (#71638) üzenetére

Khanjali-t nem is lehet máshova. Lehet, hogy van még ilyen, ami csak oda megy.

(#71640) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#71636) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ideje vírusírtót használni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71641) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#71640) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igazán feljöhetnél ma TS-re és akkor megdumázzuk :P

Ne 2 perc TS telepítés fogjon már ki rajtad/tok ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71642) Mike válasza Kiskokó (#71641) üzenetére


Mike
veterán

Vehetnétek végre ps4et Daweevel hogy tudjunk újra együtt játszani az rdr2vel

(#71643) #81556480 válasza Mike (#71642) üzenetére


#81556480
törölt tag

részeg vagy ?

(#71644) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#71641) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

win10-em van, nincs xp-m :( ;] discord ftw

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71645) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#71644) üzenetére


Kiskokó
veterán

Discord, discord discord ... de még mindig nem látlak bent abba na retkes discord szobában amit csináltam...

Amúgy ki az no1 nevű discord felhasználó?
Én most megyek lenyírom a füvet meg besörözök... aztán jövök ... leszek TS de ha lesz fent valaki akkor discordon is... de ez így fing a gatyában...
3-4 en állandóan vagyunk TS-en.. de inkább én menjek a nem állandó 1-2 miatt discordra.. na mind1 akkor legalább gyertek!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71646) Kiskokó válasza Mike (#71642) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudod mi nem lesz soha az életben ? Konzolom.
Amennyit én játszok még PC-re is pénzkidobás az eredeti játék (leszámítva a GTA-t) nem hogy ezé még külön konzolt is vegyek, Pláne hogy Bill + egér hívő vagyok. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71647) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#71645) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

07.11. 17:30-ig jó meghívó FYI all

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71648) HussarF

Öcsém, szanaszét offoljátok ezt a topikot. NA tessék, legyen egy kis ON is ;]

[link]

(#71649) Mike válasza #81556480 (#71643) üzenetére


Mike
veterán

Miért is lennék részeg? Egyébként téged kérdeztelek? Szerintem nem. Kb semmi közöd hozzá :(

(#71650) Mike válasza Kiskokó (#71646) üzenetére


Mike
veterán

Soha ne mondd hogy soha

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.