Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) rasotamas válasza the_mad (#70150) üzenetére


rasotamas
veterán

Youtube-on keresgetek teszteket. Akárhányszor beírom hogy gta online, mindig story mode-os teszteket mutat meg a sztenderd benchmarkot. Nekem az lenne a lényeg, hogy multiban hogy megy.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70152) the_mad válasza rasotamas (#70151) üzenetére


the_mad
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=8qkXKmpOWa0

Az általános tesztek a kérdésed eldöntésére pont jók. Ha más játékokban, vagy a GTA V Sztori alatt nem mutatkozik említésre méltó különbség, (ami a fent linkelt teszt alapján bátran kijelenthető), akkor kötve hinném, hogy pont a GTA onlájnnal művelne csodákat a HT.

Szerk: Sőt, ha nagyon szőrszál hasogató akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy kikapcsolt HT-vel még pár FPS-sel több is van. Mondjuk az is igaz, hogy a processzort majdnem 2x annyira használja.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70153) rasotamas válasza the_mad (#70152) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm a segítségedet, de a gta online és story mód között hatalmas sebességbeli különbség van azonos gépen azonos beállításokkal, mert az online-ban sokkal több háttérfolyamat fut, p2p kommunikál a sessionben lévő játékosokkal.
Igen, láttam, hogy story módban nincs különbség, sőt akár gyorsabb is lehet ht nélkül, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a nagyobb cpu erőt igénylő online módban ez ne változna meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70154) the_mad válasza rasotamas (#70153) üzenetére


the_mad
aktív tag

"sokkal több háttérfolyamat fut, p2p kommunikál a sessionben lévő játékosokkal"

Ez így van. Ellenben kevesebb kliens oldali számítást kell a gépnek végeznie, köszönhetően a gyérebb forgalomnak és növényzetnek, kevesebb NPC-nek, vidéken a fauna teljes hiányának, stb.

Félreértés ne essék, nem akarlak meggyőzni semmiről, csak leírtam a véleményem.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70155) rasotamas válasza the_mad (#70154) üzenetére


rasotamas
veterán

gyérebb forgalomnak és növényzetnek, kevesebb NPC-nek, vidéken a fauna teljes hiányának

én ezeket észre sem vettem

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70156) the_mad válasza rasotamas (#70155) üzenetére


the_mad
aktív tag

Figyeld meg! :)

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70157) CactuS válasza rasotamas (#70149) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Korábban volt pár kolléga itt a topikban, ha jól emlékszem, aki hasonló hardver váltást csinált. Papíron nem sokat számít, páran viszont azt mondták, hogy segített, főleg a városi résznél (talán Cyberkind volt az egyikük, de nem esküdnék meg rá). Nekem volt i7 (7700k) és i5 (4590) is, de nem egyforma VGAval, így nem tudom megmondani, hogy mit vennél észre, csak azt, hogy általánosságban egy fizikai mag sokkal többet számít egy HT ágnál, ha az adott applikáció kihasználja. i7-esbe én csak akkor ölnék pénzt, ha tényleg nagyon kicsi lenne a különbözet.

HT jelentősége, használati értéke egyre jobban csökken, főleg mióta néhány havonta jön ki 1-1 javítás a biztonsági részekhez, amik teljesítmény csökkenéshez vezetnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70158) #81556480 válasza rasotamas (#70155) üzenetére


#81556480
törölt tag

Állatok sincsenek online. 🤔

(#70159) Plata válasza #81556480 (#70158) üzenetére


Plata
félisten

Hát ebben most nagyot tévedtél.
Sajnos public sessionban de néha még ph sessionban is feltűnően sok állat van. :K :C

(#70160) Kiskokó válasza #81556480 (#70158) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most erre tudtam volna jót mondani, de nem akarom, hogy félre értsd
Szóval Plata HSZ +++++

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70161) #81556480


#81556480
törölt tag

Jó vicc volt uraim.

(#70162) Plata válasza #81556480 (#70161) üzenetére


Plata
félisten

Viccen kívül,vannak állatok Online-ban is.
A tengerben sok hal van.
Ha lemerülsz búvárruhában találsz sok helyen halat.Néha még bent a városban a yacht kikötőben is vannak.
De a saját yachtod alatt biztos.Cápa delfin meg egyéb nagy hal nincs mint sztoriban.
De aranyos kis halrajok vannak a korallok körül a tengerfenéken.Párszor ki lehet fogni elég szép színes halrajt is.

(#70163) WolandR válasza szTotyy (#70148) üzenetére


WolandR
csendes tag

Kezdetét veszi a PHHU Time Trial 5. idénye!!

az Arena Wars stadionban csináltam meg az új pályát, kihívás akad benne bőven! Gyertek minél többen, két eladás között simán lehet gyors kört futni, rejtett költségeket nem tartalmaz, tuningmentes járművekkel versenyzünk, az esélyek totálisan egyformák! :))

és végezetül egy VIDEO a pályáról.

(#70164) PSim


PSim
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném tőletek kérdezni ,hogy melyik deluxo -t érdemesebb megvenni? Az occsobbat vagy a drágábbat , mi a különbség? Kezdő vagyok a GTA világában segítségre lenne szükségem , előre is köszi!

(#70165) Plata válasza PSim (#70164) üzenetére


Plata
félisten

Ugyanaz.
Ha csinálsz pár feladatot,franc se tudja mi kell hozzá,megjelenik az olcsóbb ár.
De attól ugyanaz a kocsi.

Vagy lehet hogy a héten akciós.

[ Szerkesztve ]

(#70166) #81556480 válasza Plata (#70162) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az lehet. De szárazföldi állatok nincsenek. Tehén, kutya, macska meg mittomen mik vannak még, azok online nincsenek jelen, erre gondoltam csak.

(#70167) #81556480 válasza PSim (#70164) üzenetére


#81556480
törölt tag

Pont feljebb kérdeztem egy másik járműnél hogy mi kell a feloldásához. Bal felső sarokban írja ha rá mész a trade price-ra , hogy milyen missiont vagy bármit kell elvégezni ahhoz hogy utánna az olcsóbb áron kapd meg.

(#70168) PSim


PSim
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ!

(#70169) MrYoniko válasza PSim (#70168) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Deluxohoz asszem a DomsDay heist act 1 kell.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#70170) PSim válasza MrYoniko (#70169) üzenetére


PSim
csendes tag

Erre rájöttem tegnap este, be is mentem életemben először egy sessionba ahol volt vagy 8 magyar meg senki már, írhattam én fűt fát senki nem válaszolt .... pediga t-t nyomtam és úgy irkálgattam ,így sajnos kénytelen voltam otthagyni őket ,pedig merek fogadni,hogy itt is itt vannak . Pedig jó lett volna fajtársaimmal jáccani mert mégiscsak jobban érzi magát az ember,ha érti is amit írnak! :))

(#70171) szTotyy válasza PSim (#70170) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha esetleg az itt aktív emberekhez csapódsz, Ők biztosan válaszolnak neked. Feltéve ha épp nem afkolnak, ami gyakran megesik, de azt látod a térképen az illető mozdulatlanságából.
Ne add fel a szocializálódást! :)

[ Szerkesztve ]

(#70172) rasotamas válasza szTotyy (#70171) üzenetére


rasotamas
veterán

Meg hogy háztető van a fején a térképen.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70173) zsiz


zsiz
őstag

A bunkert, füvet, stb... csak úgy lehet ellenőrizni, ha elmegyek a helyszínre? Nem lehet valahogy messziről megnézni, hogy tele van-e, meg van-e még supply?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70174) zsiz válasza PSim (#70170) üzenetére


zsiz
őstag

Vegyél fel barátnak, tolhatunk majd valamit. Én is kezdő vagyok még. Az egy dolog, hogy 120-as szint felett vagyok, de sokmindent nem tudok, és sokmindent nem próbáltam még.

szerk.: bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70175) szTotyy válasza zsiz (#70173) üzenetére


szTotyy
őstag

Öreg hibája ez a játéknak, és úgy látszik a fejlesztők már soha nem adják meg nekünk azt a kényelmet, hogy pár kattintással ellenőrizzük gyárainkat. Olyan, mintha direkt szívatnának ezzel minket.

[ Szerkesztve ]

(#70176) Bjørgersson válasza szTotyy (#70175) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az MC clubhouse-ban meg lehet nézni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70177) w.miki


w.miki
veterán

Kontrollerből milyen ajánlott a játékhoz, PC alá?
Sima XBOX, esetleg van valami ár/érték arányban jobb alternatíva?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70178) #81556480 válasza w.miki (#70177) üzenetére


#81556480
törölt tag

Xbox ( akár 360 akár one) a legjobb választás mert Windows alapon ez az alapértelmezett kontroller, és a játék is tökéletesen felismeri.

(#70179) Zsoxx válasza szTotyy (#70175) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Persze, majd egy illegális biznisz adatait hozzáférhetővé teszik a nyilvános hálózaton...

(#70180) zsiz válasza szTotyy (#70175) üzenetére


zsiz
őstag

Jó lenne egy mobilapp, amin lehetne csekkolni...

(#70176) svensson: Pontosan hol? Az összeset?

(#70177) w.miki: Sima Xbox360. Sokáig eredetivel játszottam, de a két joy nem 0-ra állt vissza ha elengedtem és így zavaró volt. (Pl ha kocsival mentem és elengedtem a kormányzást, akkor is húzott valamerre a kocsi.) Aztán vettem kínából egy utánzat x360 kontrollert. Tökéletes és ha jól emlékszem nem volt 3 ezer forint. Azóta azt használom. (Plusz a bill+egér kombó.. Gyalogosan egér+bill, járművel kontroller.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70181) szTotyy válasza Zsoxx (#70179) üzenetére


szTotyy
őstag

Hogy? :F Eladó droglaborok tömkelege van a nyilvános hálózaton! :DDD
Meg hát nem csak nyilvános hálózatok vannak. Jöhetne egy postagalamb is az aktuális helyzetről. :DDD

(#70182) #81556480 válasza zsiz (#70180) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egy új 360mar nagyon olcsó, de egy one se drága. Én kb 5 éve a gta-hoz vettem egyet (xboxal, majd a boxot eladtam es pc-hez használom a kontrollert) és azóta kb újszerű.

Annyi hogy a receivert (vevő) is számolja hozzá ha vesz. ( Esetleg vezetékes kontroller)

(#70183) Bjørgersson válasza zsiz (#70180) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát ahol van a clubhouse-od. :D Bemész, leülsz a gép elé, bejelentkezel, aztán ott látod mindet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70184) Kiskokó válasza szTotyy (#70175) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Olyan, mintha direkt szívatnának ezzel minket."

Nem mintha... :DDD
Bár én egyenesen ellenzem. Ennyi " meló" férjen már bele, hogy odamész XD

Ja Én a Supply vásárlásra gondoltam, most vagy totty beszél félre, vagy nem értem miről van szó :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70185) PSim


PSim
csendes tag

Na most jön egy számotokra röhejes kérdés: azokon az autókon amiken a tetején vannak fegyverek ,hogy kell ,ha pl: beülök mit kell nyomni ,hogy beüljön abba a pózba,hogy lőjön? azaz kiüljön a fegyver mögé??? Rá nem tudok jönni.....

(#70186) Plata válasza PSim (#70185) üzenetére


Plata
félisten

A vezető sehogy sem ül oda.
Ahhoz kell egy utas.
H betűvel ül be a kocsiba vagy a toronyba.
Ha borul a kocsi H betű jól jön,

(#70187) HussarF válasza Plata (#70186) üzenetére

pl. a Weaponized Tampa-ból simán lősz vezetőként.

(#70188) Plata válasza HussarF (#70187) üzenetére


Plata
félisten

De abba bele sem lehet ülni,ő meg azt kérdezte amibe bele lehet ülni,gondolom Insurgent féle.
Tampa az nekem sosem jött be,elég béna jószág.

(#70189) PSim válasza Plata (#70188) üzenetére


PSim
csendes tag

Igen Insurgentra gondoltam és mint utas , akkor szóval H betű? Köszönöm!

(#70190) Plata válasza PSim (#70189) üzenetére


Plata
félisten

Ha a karaktered hátra ült akkor H-betűvel tud fel menni a toronyba vagy vissza.
Bunker eladásnál jól tud jönni ha a sofőr be van rúgva és fejre áll az autó,akkor ugyanis meghalhatsz,de ha látod hogy borul és nyomsz H-t a karid bemenekül.Majd vissza is tud menni.
Mondjuk bunker eladásnál tud vicceseket produkálni,volt már hogy adtunk el insurgenttel bunkert,elvittük a célhoz erre kidobott az autó a toronyból és felrepültem pár méter magasba pörögve. :D

[ Szerkesztve ]

(#70191) the_mad válasza Bjørgersson (#70183) üzenetére


the_mad
aktív tag

Igen, csak néhányszor rosszul mutatja a supply mértékét, ami addig nem is változik, amíg nem mész be az adott bizniszbe.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70192) Flexio


Flexio
csendes tag

https://reddit.app.link/6BA8l5dpNV

(#70193) CactuS válasza Flexio (#70192) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Plata, te vagy az? ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70194) Plata válasza CactuS (#70193) üzenetére


Plata
félisten

Én?
Még sosem írtam a redditen,repülni meg tudok,de nem így. :D

(#70195) HussarF válasza CactuS (#70193) üzenetére

Plata itt a yachton áll és épp bekapcsolja a légvédelmet ;]

(#70196) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali , szerintem ellopták az accuntomat . Kérek password resetet az email címemre amire 100% hogy regeltem az accuntot és egyszerűen nem jön meg ilyenkor mivan ?

(#70197) CactuS válasza nepszter1 (#70196) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amikor átírták a jelszavad/email címedet, akkor kellett kapnod egy e-mailt róla arra az e-mail címre, amihez kötve volt az account. Abban van egy visszaállító link, az a leggyorsabb mód.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70198) nepszter1 válasza CactuS (#70197) üzenetére


nepszter1
addikt

Sikerült köszönöm , beis állítottam a 2 lépcsős azonosítást.

(#70199) #81556480 válasza nepszter1 (#70198) üzenetére


#81556480
törölt tag

+500k GTA$ 🙃

(#70200) CactuS válasza #81556480 (#70199) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kellemest a hasznossal. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.