Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) capulet75


capulet75
addikt

Nem enged még online lenni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71052) szTotyy válasza capulet75 (#71051) üzenetére


szTotyy
őstag

Amikor Franklinnel kell egy kabriót az autószalonba vinni, azt a küldetést megcsináltad már?

(#71053) capulet75 válasza szTotyy (#71052) üzenetére


capulet75
addikt

Igen. Az az eleje kb.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71054) szTotyy válasza capulet75 (#71053) üzenetére


szTotyy
őstag

Furcsa, úgy tudom az után enged online menni..

És mi történik, hogy nem enged be?

Nem találod az online gomb opciót
/ megtalálod, csak szürke
/ vagy csak kiírja a játék, hogy nem vagy méltó rá?

Letörölted minden "kölcsönzős" részét a játéknak, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#71055) capulet75 válasza szTotyy (#71054) üzenetére


capulet75
addikt

Már megy. catona1 a profilom, a játékbeli nevem catona.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71056) capulet75


capulet75
addikt

Nem találtam phhu crew-t, meg random retardá játékosokkal elég trék a missionök.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71057) Plata


Plata
félisten

Fritz nem tudok rád csatlakozni,ha elfogadom az inved benyom egy szöveget majd ki dob.

Ha elfogadom az inved ezt nyomja,ha csak csatlakozni akarok rád akkor meg azt írja hogy már nem vagy a sessionban és kidob ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

(#71058) Mr.Csizmás válasza Plata (#71057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm passz. aztán késő lett úgyis. viszont vannak teli gyáraim, el kéne adni, kell a zsé kaszinóra :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71059) Segal válasza Mr.Csizmás (#71058) üzenetére


Segal
veterán

Mindent tegyél fel a pirosra aztán vagy nagyon jó lesz vagy nagyon nem :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#71060) Plata válasza Mr.Csizmás (#71058) üzenetére


Plata
félisten

De ez fura volt akkor is,egyrészt ugyanabban a crew-ben vagyunk,másrészt csak akkor írta ezt ha te inveltél engem,ha én csatlakoztam rád akkor azt írta hogy nem vagy már bent a sessionban és ki dob újba.
Ugyanabban a crew-ben vagyunk akkor miért írta ezt a crew-es baromságot?
csomószor próbáltam rád csatlakozni,erre mindig benyögte azt a süket dumát ami úgy kezdődik asszem hogy player no longer session,vagy mi a rák.
Egyszer azt hittem betesz,mert töltött vagy két percig,de nem.
Akkor is be rakott egy rakás tetves ruszki közé. :U

[ Szerkesztve ]

(#71061) capulet75


capulet75
addikt

Hát nem tudom. Elég idegesítő ez, random arcok behúznak a bázisukra, majd kidobnak, aztán felrobbantanak. Ne vicceljünk már. 2 percig nem élek, mert valamelyik paraszt lerakétáz, fejbelő, elgázol, ect... Mindenki csak rohangál össze vissza, és mészárol. Lehet nem az én játékom lesz ez, még jó hogy csak 9 euro volt.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71062) rasotamas válasza capulet75 (#71061) üzenetére


rasotamas
veterán

Kialt-tabolsz, feladatkezelő, erőforrás-figyelő, megkeresed a gtaV-öt, jobbklikk foylamat felfüggesztése, elszámolsz 15-ig, jobb klikk folyamat folytatása, és tádámm, egyedül vagy a sessionben.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#71063) HussarF válasza capulet75 (#71061) üzenetére

Hát ja, régen nem volt ilyen vészes, de manapság már csak a cheaterek nyomják a játékot, így sajnos csak ilyenekbe futsz bele. Nem kezdenék én már GTAO-ba manapság bele.

(#71064) Mr.Csizmás válasza capulet75 (#71061) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az megvan, hogy lehet csatlakozni klántársakra? home gomb, friend-eknél join game. írtam chaten, lehet nem figyelted :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71065) Mr.Csizmás válasza HussarF (#71063) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap elvoltam egy órát az oroszok között, nem bántottak, igaz latin betűt nem láttam a chaten az én hellómon kívül. :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71066) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Ezt https://hu.gta5-mods.com/vehicles/vw-touareg-r-line-2019-basic-addon az autót szeretném berakni a játékba, de nem sikerül.
OpenIV letöltve, editmodenál installáva ami kell.
GTA 5-nél először csinálom ezt, utoljára a 4-be pakoltam be kocsikat....
Legyenszíves segíteni valaki aki türelmes, egyszer kellene megmutatni az elejéről aztán megértem:)

[ Szerkesztve ]

(#71067) capulet75 válasza Mr.Csizmás (#71064) üzenetére


capulet75
addikt

sorry, tényleg kéne az a ts vagy discord... ha találok olyan csapatot aki használ akkor join.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71068) Kiskokó válasza capulet75 (#71067) üzenetére


Kiskokó
veterán

Van Discord elvileg, keress rá a fórumba.

Ne írd le ennyi idő alatt. Kezdjük ott van az M menüben Passiv mód és akkor már nem tudnak bántani. Persze sok dolgot olyankor nem tudsz csinálni.

Nem minden public ilyen gáz én mostanában van hogy néha publicba PP-zek... arra se hederítenek illetve semmi xy killed xy-t nem látni.

Ez szerencse kérdése.
Olvasd át az összefoglalót mindenképp! A tippeket trükköket alkalmazd.
Jelentkezz a PHHU ba és vegyél fel embereket akik PHHU-sak.

Ha Storyba inditasz és onnan online akkor lesz "join friend" vagy Join crew member lehetőség akkor még barátnak se kell lenni.

Keress rá a fórumba hogy "üres session" találni fogsz egy kis programot amivel 1 kattintással üres sessiont csinálhatsz.

stb stb stb
rengeteg tanács lenne de napokig sorolhatnám. Ki kell tapasztalni.
Azért ez nem egy hardcore game hogy elsőre abbahagyd.
Az meg a másik hogy ha nem is tettszik az online még ott van a story is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71069) Mr.Csizmás válasza capulet75 (#71067) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

discordom van, de writeonlyban :B

fritzkandur / Mr.Csizmás#8347

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71070) Segal válasza Kiskokó (#71068) üzenetére


Segal
veterán

Publicba kezded max a pp-t aztán ha valaki kilométeres közelbe jön csinálsz üreset ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#71071) capulet75


capulet75
addikt

Nyilván nem adom fel 5 perc után, csak meglepett hogy mennyi a hülyegyerek pistike ingame. Lenne sok kérdésem, irogatni nem sok kedvem van, amikor ott a számtalan talkapp, van TS-em, saját, discordot is 0,7mp alatt dobok össze. Az nézetem hogy van PH crew, bár az a 170 v mennyi tag nekem elég meredek. Általában amikor klánoztunk, akkor olyan 8-30 körül mozgott a taglétszám, az még kezelhető, és jobb is a kisebb csapat a közösség szempontjából. Mentem most egy küldit, 2x2-es felállásban, én vmi lvl7 vagyok, volt egy 8, egy 6 meg egy 250. Érdekes h ilyen alap missionökbe is beszáll egy ilyen tapasztalt player.

(#71069) Mr.Csizmás: hát az kb ua. :)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71072) Segal válasza capulet75 (#71071) üzenetére


Segal
veterán

Nem lesz egyszerű dolgod. Mára roppant összetetté vált az online rész. Mi még akik a legelején kezdtük (én már kb 2 éve ki is égtem végleg :DDD ) és szép lassan láttuk bővülni ezt a hatalmas világot fel tudtuk venni a szálat de most kezdeni elég meredek dolog.
Persze megoldható mert a crew-ba rettenetesen gyorsan lehet fejlődni ha az első pár akadályt leküzdöd (lesz saját vállalkozásod) de készülj fel pár ezer óra farmolásra ha valódi pénz berakása nélkül szeretnél mindent megvenni a játékba. A lényeg hogy az elején tényleg nem szabad feladni mert sokan szeretik szivatni a védtelen kicsiket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#71073) Zsoxx válasza capulet75 (#71061) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Behúzni szerintem csak akkor tudnak, ha belépsz hozzájuk a cégbe.

(#71074) Mr.Csizmás válasza Segal (#71072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van CES-e, nem mezítláb indul :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71075) capulet75 válasza Zsoxx (#71073) üzenetére


capulet75
addikt

Nem léptem be senkihez. Egy parkolóban ültem egy kocsiban, néztem h milyen cuccok vannak free aztán kiirta h mittomén jóska9876 beinvelt egy házba, onnan azonnal ki is dobott, ott állt vagy 20 player, és ment közéjük a detonácó... és ezt egymás után 3x. Semmit sem tudtam tenni ellene, nem kellett invet elfogadni ( ezen csesztem fel az agyam picit ). 3xorra azért elfutottam gyorsan, és visszalőttem a parasztra egy gránátot... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71076) ProgenXL


ProgenXL
őstag

egyre több ph-s tagot találok fent akiket sose láttam azelőtt. Ami rendben van csak kb lehetetlen egy ph sessionba összeszedni pár tagot. :D mindenki mindenfele

Gunner for life

(#71077) Plata válasza HussarF (#71063) üzenetére


Plata
félisten

Ez nem igaz,a GTA kezdetektől ilyen volt,a hülye idiótáknak mindig is csak a lövöldözésből állt a játék meg mások játékának tönkre vágásából.
Kezdetek óta játszom Online-al,mindig is ennyi idióta volt publicban,publicba csak azért jártam hogy hergeljem a hülyéket.
Sosem volt ez másképp,Ph-s sessionban nyugi volt,publicban káosz.
Max régen tankkal robbantgattak meg repülővel,ma meg opressorral és deluxoval,de gyökér ugyanannyi mint volt.

(#71075) capulet75
Soha idegenek invjét ne fogadd el,idegenek barátkérelmét sem,se egyebet.
Ha idegen úgysem akar jót.

(#71066) szepsy
Nem biztos hogy van olyan aki ért itt a modoláshoz,mindenki online játszik,a modolásért az eredeti játékodat meg bannolják.
Nekem még magyarítás sem volt feltéve mert jobban féltem az online profilomat annál.
Online sokkal több és jobb kocsi van mint a sztoriban,bár kövezzetek meg,de ki a ragya akarna sztoriban vw-vel menni. :B

[ Szerkesztve ]

(#71078) ProgenXL


ProgenXL
őstag

2 sessionba is kiszurtam ki a csaló, 1 percnél tovább egyikbe se maradhattam. valamiért hibával kidobott onnan a játék.. :)

Gunner for life

(#71079) capulet75


capulet75
addikt

Sabre Turbo-t nem lehet ingame venni? Nem találtam a listában.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71080) szTotyy válasza capulet75 (#71079) üzenetére


szTotyy
őstag

Dehogynem, csak Benny-nél van, ott keresd! Jól lehet alakítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#71081) Mr.Csizmás válasza capulet75 (#71079) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csatlakozz rám, sikerült megoldanom az üres session csinálást segédprogi nélkül (task manager - resource monitor - ~10 sec-ig altatni kell a gtav.exe-t)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71082) capulet75 válasza Mr.Csizmás (#71081) üzenetére


capulet75
addikt

Nem sokára felmegyek. Csak vegyétek figyelembe hogy bazira sok mindent nem értek hogy ingame mit és hogyan kell, mi mit jelent. Ez a második napim ebben, szal ami nektek természetes, arról nekem lila gőzöm sincs.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#71083) Mr.Csizmás válasza capulet75 (#71082) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért jó az üres/crew session, mert ott a sok krumpliagyú nem b@sztat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71084) szTotyy válasza capulet75 (#71082) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerintem amiatt nem gond.
De mielőbb vegyél repülőleckét Fricitől, mielőtt Plata akarna megtanítani! :DDD

(#71085) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok,

újra lett telepítve a gta5, online mindig üres session-ba rak.. ilyen se volt még... :U
tűzfalon kiengedve, egyszerűen nem tudok rá jönni,mi lehet.. (biztos valami hálozati beállítás..)

Valakinek lenne javaslata?

(#71086) Plata válasza szTotyy (#71084) üzenetére


Plata
félisten

De én legalább tudok repülni insurgenttel is vagy tankkal is. :P

(#71087) Kiskokó válasza Segal (#71070) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja ha épp közben mást csinálok, de ez az hogy nem jön senki nem kell üres se.

Capulet :

Ez kicsit téves sokan gondolkoznak így és sokszor én se szeretem ha eladnék vagy bármi ha jön az ökör és elkezd támadni stb stb
de attól még nem vérpistike hogy ő épp gyilkolászik. Lehet, nem is akárhogy. Akkor miért ne tehetné?
Van amikor nekem is annyi kedvem van az egészhez hogy publicba kocsikázok körbe körbe és akit érek ölöm közben döng valami zene azt csá... kedv kérdése. Attól még nem idióta degenerált 12 éves valaki hogy folyamatosan gyilkolászik.

De tény a PHHU nagy része nem szereti ezt és én is ritkán csinálok ilyet. Csak hülyeség ezért rögtön fullba szidni a másikat.
El kell menni máshova, vagy üreset csinálni azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71088) Zsoxx válasza Kiskokó (#71087) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Na ja, a GTA V alapvetően egy lövöldözős játék. Plata siránkozása kb.olyan, mintha valaki a FIFA xx játék közben azon dühöngene, hogy folyton elveszik tőle a labdát.

(#71089) szTotyy válasza Zsoxx (#71088) üzenetére


szTotyy
őstag

A probléma elsősorban a csalókkal van, másodsorban az Opp2-vel.

(#71090) Plata válasza Zsoxx (#71088) üzenetére


Plata
félisten

Számomra inkább nem lövöldözős.
Hanem valami multi amiben jókat lehet szórakozni együtt.
Szerintem ennyi év alatt egyszer sem kerestem benne a lövöldözést.
Mert csöppet sem izgat.
Az hogy Saabe-val heccből egymást lődözzük néha az más,az megint ökörködés.
Az hogy valakinek az a szórakozás hogy más játékát tönkre tegye csupán csak azt bizonyítja mekkora egy.Csúnya szó.
Nem akarok csúnyát írni de ha gondolod ingame leírom. :P

(#71091) ProgenXL válasza szTotyy (#71089) üzenetére


ProgenXL
őstag

opp2 a legnagyobb mellényúlás.

Gunner for life

(#71092) Plata válasza ProgenXL (#71091) üzenetére


Plata
félisten

Jó az.
Végre egy repülő amivel tudok jól közlekedni.
Még a tengerbe dobott ládákat is fel tudom szedni vele.
Lehet vele passzívan közlekedni.

(#71093) Zsoxx válasza Plata (#71090) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Néhány (max kb 6) fős sessionokban én sem szoktam lövöldözni azokat, akik épp szállítanak, de van néhány naiv noob, akik 20-25 fő mellett kezdenek eladásba. Azok sorsa már kérdésesebb...

(#71094) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Alapból nem állja meg a helyét.
Neki nem az a szándéka (nem feltétlenül), hogy a másik játékát tönkre tegye.
Ha épp Ucilra vagy olyanra aki szeret lövöldözni ( vagy én csak kedvem is legyen hozzá) akkor azzal hogy valaki rám támad nem bassza el a játékomat, hanem pont hogy élményt ad mert ha leállsz vele és nem is csaló esetleg nem is full Pro hanem kb egy szinten vagytok akkor tök jól el lehet öldösni egymást.

Szóval ez megint csak nézőpont kérdése.

Tudod Plata ajánlották már itt neked : Menj inkább Simsezni ;] ;] :P

Zsoxx, én mondjuk misson közbe alapból nem bántok senkit, én se szeretem akkor mással miért csináljam.
De ha most csalingázik a városba én meg arra vagyok azt kap egy RPG-t vagy utána neki állunk 1v1 akkor semmi gond.
Sőt olyan is volt aki benne volt a harcba majd írta hogy elég lesz. Mondtam neki No problem GG és békén hagytam.
Ha rám támadtak régen és olyan helyzet volt vagy akkoriban még nem csak úgy pikk pakk ment az üres mindig írtam, hogy ne bántson már ... aki értelmes az felfogja.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71095) Plata válasza Kiskokó (#71094) üzenetére


Plata
félisten

Nagy ritkán szoktam én pvp-zni,csak nem GTA. :D
Sőt volt egy kis időszak amikor öltem én úgy is játékosokat hogy az sem számított hogy bann jár érte,ha a neve alatt xy klán név szerepelt,akkor nem volt kecmec,csapattárs vagy sem el hullott,az egy hetes vagy napos bann tk-ért kit zavart. :D
Na őket egy ideig akár melyik MMO-ban ha megláttam levágtam,akármi volt.
De nagy ritkán szoktam PVP-zni,de az igazából trollkodás. :D
Spéci fizetős álcás hajó,álca skillezéssel,álca sepcializációval.Speckó konzolokkal és fegyverekkel,no meg a lényeg,a hajó neve.
A balfékek felkapják tőle a vizet. :D
Az én fegyverem hatótávolsága másfélszeres mint az övék,biztonságos távolból tüzet nyitok álcázva,ettől felkapják a vizet,és aztán amíg meg nem unom addig játszunk fogócskát. :DDD
Jah mert ha tüzet nyitok egy pillanatra láthatóvá válok,meg a hajó neve is.
Mindig lőtávolságukról kívülről tüzet nyitok ők meg úgysem kapnak el.
Csak harc utána hajó nevét meg kell változtatni,mert felnyomnak miatta. :DDD
Bár szerintem nem nagyon foglalkoznak vele,még sosem kaptam büntit,pedig ugattak cseten hogy reportolnak a hajó név miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#71096) ProgenXL


ProgenXL
őstag

vihar miatt a gép most pihen ha már áramkimaradás volt. :D később visszalépek.

Gunner for life

(#71097) Plata válasza ProgenXL (#71096) üzenetére


Plata
félisten

Igazán küldhetnél ide egy kis esőt. ;)

(#71098) Zsoxx válasza Plata (#71095) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ez milyen játék?

(#71099) CactuS válasza Zsoxx (#71098) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

STO, de most belekezdeni szerintem már nem feltétlenül érdemes, még ha szereted a Trek világát, akkor sem. Elég pénzéhez lett az új fejlesztő/tulaj.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#71100) Plata válasza CactuS (#71099) üzenetére


Plata
félisten

Igen,a játék eléggé P2W.
De ha van pénzed,vagy örült vagy és van kitartásod pénzt farmolni,akkor nagyon jó.
Én F2P accountal kezdtem.Csak a farmolás nálam nem gond,no meg hát izé meg ecet,rossz is vagyok. :DDD
Így mára az accountom elite,nem tudom mennyi értékben van hajóm,igazából,a full store megvan,minden fizetős faj hajó dlc megabundle pack anyám kínja megvan.
A kis olcsó de a drágább 125 dolcsis csomagok is.
Jah a fizetős faj mint például a Vanguard jem hadar kicsit op.
Játékban két fő frakció van Fed és Klingon,sok fajjal,Romulánok és Dominium játékosok választhatnak melyik oldalra állnak ha az alapsztorit letolták,addig semlegesek,Discovery és TOS éra játékosok csak Fed oldalra mehetnek.Bár az idén talán jön Discovery klingon is.
Jem Hadar Vanguard sci karakterem carrierje a földi űrdokkba érkezik,mivel a föderációt választottam vele.
[kép]
Fedes romulán tac karim épp tüzet nyit corrosive plasma fegyverei vannak és a spéci szingularitás fegyvere.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.