Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35945) #81556480 válasza -Faceless- (#35941) üzenetére


#81556480
törölt tag

mondjuk xbox 360-on összehackeltek pár millát és migrálták az accountot, akkor nem kapnak bannt.

vagy simán már itt PC-n kaptak vagy csináltak pénzt még régebben és nem kaptak bannt. ki lehet ezt kerülni. Vagy az embernek van egy összeszokott csapata akkor mondjuk mire végez a criminal mastermind awardal, addigra elég sok dollárja lesz. Én egy nap 1 millát csináltam a rooftop rumble küldetéssel még xboxon amikor nem volt heists (persze az akkoriban más is volt, gyorsabban ment és több pénzt adott)

Volt nyáron vagy mikor dupla pénz heistért ( minden héten duplázták az egyiket 5 héten át) . Akkor is toltam párat, és akkor aztán több millát is lehetett keresni egy nap.

mindezzel az a gondom, hogy random vagyok itthon, nincs csapatom, plusz nem is nagyon szeretem ezt a nagyon co-opra kihegyezett dolgot. nagyon jó a heists, de csak nem okoskodó profikkal. Nem tetszik, hogy ha meghalok akkor vége. Küldetéseknél ha kinyiffansz mehetsz spectator mode-ba.(persze nem mindegyiknél) de nem vész el 10-15 perced, mert valaki benézett valamit.

Ha itthon élnék szánnék időt pl a daylire is, mert az is jól fizet. Egyszer megcsináltam egy hónapig és ha jól emlékszem 500.000-et adott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.