Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Puma K válasza Areturus (#19941) üzenetére


Puma K
veterán

1. Az indexet használják az NPC-k/BOT-ok.
Max autótól függ mennyire látszik. Ez nem egy város-autó szimulátor játék, így az AI ebből a tekintetből csak elfogadhatót szintet üti meg. A jelentős többség aki ezzel a játékkal játszik nem rendelkezik jogsival már csak korból eredendően sem. Továbbá van aki csak gyalogosként éli a mindennapjait a valóéletben még csak egy bringát sem vezet amire már vonatkoznak a KRESZ szabályai (amit megint sokan nem is tudnak...) szóval a reálishoz közeli közlekedés nem fontos ezekből az okokból, más kérdés, hogy te is és én is meg még egy pár ember örülne, ha reálisabb lenne ezen része a játéknak.

2. Ezt én is észrevettem, hogy amúgy a valóságban-hétköznapokban megszokott tényezőktől a játékban szabályosan bevadulnak a gép irányította karakterek... túlzottan is. Az meg a másik, hogy minden NPC az általam irányított karakterre szegezi a tekintetét akár milyen közel is megyek el mellette/mellettük és az sem számít, hogy van-e más NPC a közelében... a Skynet már figyel minket :DDD

3. Jól írod... amerikában vagyunk ott nem kell meglepődni semmin.

4. Ezt az igencsak nevetséges hibát szintén észleltem, remélem sokan jelentik a Rockstar felé és javítják... mert egy PC-nél ilyen ne legyen már ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.