Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Remélem azért holnap délután lesznek olyan rendesek a R* szerverei, hogy le is tudjam húzni a játékot..

You got clickbaited.

(#15652) spanglee001 válasza sqpp (#15649) üzenetére


spanglee001
addikt

ma már elmúlt az éjjfél után, legközelebb holnap lesz éjffél után ;)

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15653) zzeN válasza Tombi (#15650) üzenetére


zzeN
aktív tag

Nvidia driver-ben most dobta fel a frissítést.

(#15654) rup1u5


rup1u5
nagyúr


:)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15655) Gameboy77 válasza Scholes9 (#15646) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Ezt nem vitatom,én is azt használom,de a játék életciklusából adódóan meg kell oldaniuk a win10-es kompatibilitást.

(#15656) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Social club profilt már össze lehet kötni Steamessel, egyelőre annak lesz így aki MP3t onnan játszotta.

[ Szerkesztve ]

/s

(#15657) Scholes9 válasza kigyi_23 (#15642) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is ssd-re töltöttem elő, nem kínlódok már vele...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15658) Clickbait válasza wjbhbdux (#15656) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Én most kerestem hol lehet összelőni, csak utána szerkesztetted. :DDD

You got clickbaited.

(#15659) sqpp


sqpp
őstag

Nekem meg nem jött még a fizu.. :( Lehet így át sem tudom venni holnap a GTA -t... De ha netán holnap meg is érkezik, akkor is hiába mert a vidikari valszeg nem jön úgy már meg, ha esetleg még ma nem érkezik be 4ig..

[ Szerkesztve ]

(#15660) Gyula84 válasza spanglee001 (#15634) üzenetére


Gyula84
veterán

ott intézkedtem a postásról :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#15661) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Pro tipp kezdőknek : Lesteres bérgyilkos küldetések előtt nézzétek meg milyen részvényeket érdemes venni a játékbeli tozsden.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15662) Clickbait válasza Cthulhu Dawn (#15661) üzenetére


Clickbait
aktív tag

A tőzsdézést lehet SocialClubon keresztül is intézni?
Ott láttam, hogy vannak élő árfolyamok. :)

You got clickbaited.

(#15663) Cthulhu Dawn válasza Clickbait (#15662) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Kétféle tőzsde van. Az egyik a történet szerint változik a másik pedig a SC felhasználói tevékenysége alapján.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15664) kigyi_23 válasza Clickbait (#15662) üzenetére


kigyi_23
addikt

Amiről beszélt a kolléga az gondolom az offline verzió azaz az egyjátékos küldetéseknél érdekes. Tehát ott a történet befolyásolja, hogy mi és merre változik.
Az online verzió tőzsdéje pedig attól függ mit csinálnak a játékosok azt nem az általad elkövetett dolgok fogják befolyásolni.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15665) Clickbait válasza Cthulhu Dawn (#15663) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Na, világos.
Még az x360 verzióhoz volt esélyem hozzászagolni, sajnos az enyémet eladtam anno, bár akkor lehet nem várnám ennyire a PCs megjelenést. :)
Köszi a választ. :R

You got clickbaited.

(#15666) laceszgamer válasza wjbhbdux (#15656) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem érdekes mód a Max Payne 3-mat kipipálta, hogy megvan a Social Club de a LA Noire-t nem, pedig mindkettő Steamen vásárolt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15667) gabi182 válasza terepkigyo (#15601) üzenetére


gabi182
tag

Én úgy csináltam, hogy egy "neten keringő" verziót leszedtem, így remélem holnap már csak azt a pár gb-t kell letöltenem ami az aktiváláskor szükséges, mikor megkapom a dobozost! :)

(#15668) Joe Swanson válasza kigyi_23 (#15664) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Van online tőzsde? :D

(#15669) #81556480


#81556480
törölt tag

A tőzsde elég bonyolult, ha valaki tudatosan úgy akarja végigjátszani hogy a végére a lehető legtöbb lóvét kaszálja, érdemes ezt elolvasni: [link] Én egyszer sem csináltam meg, így is 100%-os a játékom, csak nincsenek milliárdjaim.

(#15670) RohamDroid válasza Joe Swanson (#15668) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

van es eleg jol lehet kaszalni :C

Akinek kell a térkép amit adnak a játékhoz írjon és a postaköltség fejében elküldöm neki... Én sose fogom eladni a játékot és a ps3mas verzióhoz már megkaptam egyszer : )

De tényleg olyan kérje akinek tényleg kell mert kirakja stb és amúgyis megvenné ilyen jaj nekem kell és benn lapul majd a fiókban az olyanok megkárosítására akiknek tényleg erekje ne írjon.. Az első pmet író ember kapja : )

:)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#15671) kigyi_23 válasza Joe Swanson (#15668) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én sem játszottam még a játékkal, de úgy tudom van igen :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15672) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

A tőzsdei részvényekre lehetek hatással a játékban? Teszem azt, mondjuk van néhány részvényem, egy olyan cégtől, melyik a WTC-ben ténykedik és tudom előre, hogy holnap megsemmisül a két torony, ezért aztán jól eladom a papírokat, még a szar beütése előtt. :DDD Ilyesmikre gondolok. Lehet így manipulálni a tőzsdei folyamatokat?

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#15673) Cthulhu Dawn válasza #81556480 (#15669) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem is meglett milliárdok nélkül a 100% de a golfpályát nem tudtam megvenni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15674) #81556480 válasza Penge@Borisz (#15672) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen, ez a lényeg higy adott küldetés előtt ha valamelyik cégnek aláteszel, megfelelően vásárolj előtte részvényeket ;)

(#15673) Cthulhu DawnAzt nekem se. KB mindent kimaxoltam a játékba, de ez az egy mozgatja a fantáziámat. Bár a többi ingatlant elnézve, semmivel sem vagyok előrébb ha megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#15675) mrhitoshi válasza Penge@Borisz (#15672) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen, ez a lényeg. Így lehet csak 2,5 milliárd $-t kaszálni. Én sajnos csak 900 millióig jutottam karakterenként. Az utolsó küldetés dönt el igazából mindent.

(#15673) Cthulhu Dawn : Pedig ha nem is durván jól, csak jól csinálod, simán megtudod venni, és még marad is jó pár százmilliód. ;]

Szerk.: Egyébként vannak random eventek is, ahol lehet farmolni a pénzt. Mondjuk nekem ez már nem sikerült. :O

[ Szerkesztve ]

PS4

(#15676) kigyi_23 válasza RohamDroid (#15670) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hogy te erre mennyi üzenetet fogsz kapni lol :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15677) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Hú gyerekek nem gondoltam hogy egy térkép ilyen kapós lenne... :D

Cthulhu Dawn volt az első :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#15678) kigyi_23 válasza RohamDroid (#15677) üzenetére


kigyi_23
addikt

Bakker nem kellett volna aláírnom a levelet :D És megköszönni a fáradozást lol hülye vagyok csak kérni kell ilyenkor pofátlanul és gyorsan :D

grat Cthulhu Dawn :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15679) #81556480


#81556480
törölt tag

(#15680) RohamDroid válasza kigyi_23 (#15678) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Hát nem akartam csalódást okozni :D Nem gondoltam volna hogy így lecsaptok basszus.. :D

Üdv.: Csaba

(#15681) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Az tényleg igaz, hogy csúszni fog a multi? Remélem, ha eddig csúsztatják a játékot, többet nem fog csúszni...

(#15682) Clickbait válasza #81556480 (#15679) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Istenkém. :Y

You got clickbaited.

(#15683) Sotyks94 válasza Joe Swanson (#15681) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Ne ijesztgess minket itt nem biztos rémhírekkel, mert jön a lincselés ;]

(#15684) sagem válasza #81556480 (#15679) üzenetére


sagem
addikt

Wow, durvajó lesz, PC Master race power ;] ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15685) #81556480 válasza Joe Swanson (#15681) üzenetére


#81556480
törölt tag

a legelső verzió megjelenésénél csúszott a multi kb 10 napot. De az új konzoloknál már nem. PC-re azt ígérték minden benne lesz induláskor a játékba ami eddig megjelent DLC formában.

(#15686) RohamDroid válasza #81556480 (#15685) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Naja... Akkor is tudtunk várni én akár 2 hete is várnék ha azon mulna a 100%osan működő rendszer..
Amikor elkezdődött anno konzolon az online annyi baja volt hogy az borzasztó... Nekem 2 karakterem elveszett a kezdésnél meg minden....

Üdv.: Csaba

(#15687) rup1u5 válasza #81556480 (#15679) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Egyre inkább bebizonyosodik, hogy várakozásainknak megfelelő, magas minőséget fogunk kapni minden téren. fingers crossed
Várom a holnapi élménybeszámolókat! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15688) sqpp


sqpp
őstag

ehe, itt vannak a birodalmiak is :P XD

Amúgy aki gondolja steamen dobjon már hozzá csoportba, meg friendnek, nevem: sqpp15

(#15689) zzeN válasza rup1u5 (#15687) üzenetére


zzeN
aktív tag

Már most őrület van itt, mi lesz holnap... ;]

(#15690) Tombi válasza zzeN (#15689) üzenetére


Tombi
senior tag

azt hittem azt írod: nevem: Senki :D

R* downloader még mindig halott,

Miért leszünk gyengééék? HA NEM JÁTSZUNK !!! (GTA 5-t) :R

(#15691) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Órák óta meg van pusztulva a downloader, és még ~20GB van nekem hátra, félek, hogy ez már éjjelig nem fog lecsurogni.

Van valaki Budapesten a Szent Gellért tér 10km-es körzetében, akihez átugorhatnék egy vinyóval lemásolni a preloadolt 60 gigát? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15692) Tombi válasza Mosqu!to (#15691) üzenetére


Tombi
senior tag

LoL, komolyan kérdezed?
Szerveződjünk valakinél,
GTA 5 Preload pontokat kell létesíteni városszerte !!! :DDD

(#15693) sagem válasza Tombi (#15690) üzenetére


sagem
addikt

Nekem már korábban lejött, de olyan problémám volt, hogy teljesen megállt a letöltés, és nem is ment tovább, hiába vártam egy egész napot. Kis keresgélés után kiderült, hogy másokkal is előfordult, és hiába is várok a folytatásra, nem fog elindulni. A megoldás az volt, hogy megállítottam a letöltést, kiléptem belőle, majd a játék mappájából töröltem a .part kiterjesztésű fájlt. Újra elindítottam a letöltést, és ment minden tovább rendben, normális sebességgel, s a letöltés végén sem tapasztaltam hibát.

De lehet (valószínű, mert ahogy látom sokaknál ez van most), hogy nálad csak simán a szerver haldoklása játszik közre..szóval csak saját felelősségre ajánlom az én módszerem alkalmazását..esetleg akkor, ha még nem sok GB jött le:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15694) spanglee001


spanglee001
addikt

most
[este] :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15695) Mate


Mate
nagyúr

Bekerült az első hsz-be egy ideiglenes taglista. Ezen csak itteni és sc nevek vannak. Későbbire lehet steam-es is felkerül (ha lesz értelme) illetve remélhetőleg linkelhető és pofásabb formában kerül elhelyezésre :D

(#15696) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Nem semmi, ahogy bepörögnek az emberek egy 2 éves játék miatt :DDD

(#15697) Mosqu!to válasza sagem (#15693) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mit írt neked, amikor nem ment tovább? Én Connection to download server lost. Reconnecting... feliratot kapok.

Hol vannak amúgy a letöltendő fájlok? Mert sem a program files\rockstar, sem a Users\<username>\AppData\Local\Rockstar Games mappa mérete nem néz úgy ki, mintha már 40 GB-ot letöltöttem volna...

Na, megvan, a programfilesx86 alatt kerestem, de a sima programfilesba települt :)

@Tombi: komolyan gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15698) #67688960


#67688960
törölt tag

már csak 8óra és kiderül hogy lesz-e új dátum :D
én max. már csak akkor fizetek ha tényleg kijött, de már az se biztos :)

(#15699) sagem válasza J.Hetfield (#15696) üzenetére


sagem
addikt

Ugyanígy be lennének pörögve, ha a Vice City jönne ki most ilyen grafikával és egyebekkel..a történet 2 éves, minden más 2015-ös szemmel is friss:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15700) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Megvásároltam én is a GTA V-öt. Most próbálom előtölteni, de folyamatosan csak a Loading felirat van. Miért van ez? Valamit én nem csinálok jól?

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.