Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) VincentVG


VincentVG
aktív tag

lamer kérdés, bocs előre is.

éjszaka lejött a preload, nem láttam záróképernyőt,
ha most ráindítom a launch icont akkor már csak a visszaszámlálás látszik időben, töltés már nincs.
kedd hajnalra (a launch dátumra),

feltételezem akkor minden lejött faszán, és várhatom a dátumot.?

nemtom h én vagyok é gyengeelméjű, de valami konkrét:
lejött a full letöltésed vagy valami ilyesmi záróképet el bírtam volna viselni.

jó nyilván azért a para mert én is AZONNAL szeretném majd nyomni ahogy gépközelben leszek kedden... :)

(#15352) RoMix85


RoMix85
aktív tag

(#15341) Szaby59
Az jóóóó, az még nekem hétfőnek számít :))

Az asszony hétfőn éjszakára megy dolgozni, majd megmondom szolidaritásból én sem alszom :DDD

(#15353) Mr.Csizmás válasza VincentVG (#15351) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát hagyd állva a gépet, steam automatikus frissítéssel, nem? :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15354) Evome


Evome
aktív tag

Steam-en

Nektek amúgy a már letöltött játék mellett még továbbra is Pre-load jelzés van ? Gondolom ez a normális, de megkérdezem hátha valamit benéztem :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15355) htc07 válasza Evome (#15354) üzenetére


htc07
addikt

miért, megjelent már? ;]

(#15356) Evome válasza htc07 (#15355) üzenetére


Evome
aktív tag

Hát csak már ugye előre töltöttem és kiírhatna valami olyat hogy GOOOD BOOY!!! Vagy mittomén.
De most mindig az az érzetem van hogy bebugolt a steam és igazából hiába hagytam ott múlthéten 1 este hogy letöltse, lehet semmi se történt :(
De ez csak az én Gabe össze esküvés elméletem :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15357) RohamDroid válasza andro93 (#15345) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

már egy előző hszben ezzel a kérdésse lemlítettem csak arra nem válaszolt senki :D

TESCO-Zsömle Tudsz nekem segíteni priviben hogy hogyan csináltad ?

Üdv.: Csaba

(#15358) htc07 válasza Evome (#15356) üzenetére


htc07
addikt

ez csak egy játék, ezerszer le lett írva az is, hogy mikor lesz elérhető.

én is nagyon várom már, de ami itt folyik, már-már beteges szerintem.

csak nehogy infarktust kapjon valaki ha negyed kettőig nem tud belépni social clubra. :N

nem feltétlenül neked lett címezve, csak kitört belőlem.

(#15359) CtiveR válasza Mr.Csizmás (#15347) üzenetére


CtiveR
tag

Na meg az ilyen szép gázadások billentyűzettel? :DD Tipikus vagy padló vagy semmi

Aláírás.

(#15360) Daffchy válasza CtiveR (#15359) üzenetére


Daffchy
őstag

Ezért fogom én, XO kontrollerrel tolni... :DD

Olyat lehet, hogy beállítom a kontrollert, hogy járművezni jól lehessen, de mikor kiszállok leteszem kontrollert és bill+egér kombóval nyomom? Lehet aktív egyszerre a kettő?

[ Szerkesztve ]

(#15361) Evome válasza htc07 (#15358) üzenetére


Evome
aktív tag

Te betegesen félre érted a dolgot :D vagy csak direkt ;]

Nem a megjelenést traktálom fél órával későbbre, csak kíváncsi vagyok ez normális e :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15362) JackFeryll válasza CtiveR (#15359) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez nem szimulátor hanem GTA, padlóra tervezve :D

(#15363) Dyingsoul válasza ImpersonatoR (#15348) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nah azt hiszem az ilyen emberek miatt szüntették meg a spoiler taget itt PH-n.... :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15364) VincentVG válasza Mr.Csizmás (#15353) üzenetére


VincentVG
aktív tag

warehouse-ból szedtem, úgyhogy csak arra lennék kíváncsi h akinek már lejött , az is ezt a visszaszámláló órát látja?

(#15365) TESCO-Zsömle válasza Dyingsoul (#15363) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mármint azok miatt, akiknek szüksége volna rá?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15366) horush válasza RoMix85 (#15342) üzenetére


horush
addikt

Április 14. 01:00

[ Szerkesztve ]

(#15367) Mr.Csizmás válasza Dyingsoul (#15363) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- k*rvázni a GTA3 óta lehet
- SA-ban is volt ilyen, hogy be kellett épülni a célponthoz, aki egy jó bige volt (többit találjátok ki, hot coffee mod)
- VC-ben (?) modellhelikoptert kellett vezetni

szóval az ilyen idiot/pihent/stb. dolgokon meg se lepődök :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15368) csaba951 válasza Mr.Csizmás (#15353) üzenetére


csaba951
veterán

Én nem vennék rá mérget, hogy otthagyott Steam klienssel automatikusan elindul a letöltött anyag dekódolása. Ez az időzár lejárta után, az első Steam kliens belépésnél történik meg. Szerintem. Korábbi premierekből legalábbis erre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#15369) gyimger


gyimger
őstag

Mortal Kombat fórumot azért nem olvasom már, mert azon ment a szájtépés, ki milyen kontrollerrel játszik és mekkora láma, aki nem azzal játssza. Ne kezdjük már...

Azt olvasom sok helyen, hogy akinek megérkezett a dobozos, még le kellett töltenie Rockstaréktól valami 5GB-os anyagot, ami most vagy valami Day 1 patch, vagy a védelem része, vagy előbb legyártották a lemezt, mielőtt kész lett volna valami javítás, vagy szimplán nem akartam egy nyolcadik lemezt hozzácsapni a csomaghoz, mindegy is, aki azért rendelt lemezt, mert nem szeret tölteni, azt kicsit most megvezették :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15370) TESCO-Zsömle válasza gyimger (#15369) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem annak az 5GB-os letöltésnek a hátterében ugyanaz az nVidiás kavarás áll, ami miatt a megjelenést is el kellett halasztani. Feltételezem, hogy az előző megjelenésre már a lemezek is készen voltak, mikor rájöttek, hogy nagy a baj, mert szar van a szusiban. A megjelenést ugyan el tudták még halasztani, hogy kijavítsák a hibát, de a legyártott lemezekkel már nem lehetett mit kezdeni, úgyhogy a javítást le kell tölteni.

Egyébként aki kíváncsi a GTA5-re megnézheti. A játék azért nem jelent meg márciusban, mert a Rockstar beépítette az NVIDIA ShadowWorks middleware-t, és amikor megnézték a teljesítményét, akkor megdöbbenve látták, hogy a PS4-en alkalmazott technikáknál rondább és lassabb effekteket kaptak. Éppen ezért a PC-s AO helyére behozták a konzoloknál alkalmazott egyedi HDAO variánst, így a PC-s port ebből a szempontból olyan szép és gyors lesz, mint a konzolos (X1/PS4) verzió, míg az NVIDIA PCSS a szerződés értelmében bennmaradt, de az AMD-től elkérték a CHS-t, amit végül integráltak a mostani startig, hogy ugyanazokat az árnyékokat gyorsabban is kiszámolhassák a PC-k. Ez a baja a zárt middleware-eknek. Az így kapott effektek lassúak és sokszor rondák is, mert nincsenek jól beleintegrálva a motorba. Utóbbi szimplán lehetetlen, mert zártak, és ezért optimalizálhatatlanok is.

Ha a beépítést szerződés köti, akkor simán elképzelhető, hogy mint nVidia-támogatott fejlesztés, a R* vakon beépítette és ezért derült ki a baj utólag. És ezért jön a javítás is utólag.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15371) hermandani válasza gyimger (#15369) üzenetére


hermandani
tag

Legutóbb pl a cod:aw-nél volt így, hogy a lemezről telepítés után leszedett még pár gb-ot.
("patch", aktiváláshoz szükséges fájlok, stb.)
Szerintem pár gb-nyi letöltésbe senki nem hal bele, nem az egész gamet húzza le :)

Ja a majdani patcheket (esetleg dlc-ket) is netről fogja majd lehúzni. Akkor is kell majd várni. Játék indítás előtt úgyis ellenőrzi a verziót.

[ Szerkesztve ]

(#15372) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nah lenn is van a drága, kellett hozzá kemény 3 óra ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15373) v!ct0y válasza DrTechnoid (#15372) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem olyan 18:DDD

(#15374) laceszgamer válasza v!ct0y (#15373) üzenetére


laceszgamer
addikt

Haverom 35-40 ora között ért el negativ rekordot, igaz mint mondta nála 600kb/sec volt a maximum amivel jött faluban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15375) jonnyjoker01 válasza DrTechnoid (#15372) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem olyan 7 perc ;]
Jk

Még amúgy nem vettem meg/töltöttem le, közbejött pár anyagi dolog :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15376) CsonkaImo válasza TESCO-Zsömle (#15370) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Már linkeltem én is, de jó ha többen elolvassák. Nem értem az nVidia zártságát. Ha egy akkora kiadóval mint a Rockstar képesek partnerséget kötni, akkor miért nem engednek betekintést a middleware-ek működésébe? Bár engem nem érint, mert jelenleg nincs zöld cuccom, de így nem is lesz a közel jövőben.

(#15377) Cthulhu Dawn válasza TESCO-Zsömle (#15370) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

zsép votl mvodia práfó

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15378) Dyingsoul válasza CsonkaImo (#15376) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azért, hogy ne tudjanak a fejlesztők optimalizált kódot írni, hogy az 5 éves VGA-kon is szépen fussanak a mai játékok ésszerű beállítások mellett, hogy vegyék az évente kiadott félgenerációt a népek... A hardvergyártók így hátráltatják a fejlesztők munkáját és tartják fenna z igényt újabb és újabb HW-re.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15379) #81556480


#81556480
törölt tag

Szükség lenne a PH-s CREW-ben commissioner pozícióban emberekre, akik aktívak, és el tudják fogadni majd a jelentkezéseket, mert elég kevesen vagyunk abból is többen csak konzolosok.

(#15380) sqpp válasza #81556480 (#15379) üzenetére


sqpp
őstag

Én raerek, mert itthonrol dolgozom az is csak 2 ora :) ha gondolod irj egy pmet

(#15381) spanglee001 válasza #81556480 (#15379) üzenetére


spanglee001
addikt

átlag napi 14 órát online vagyok, ha megmondjátok mit is kell konkrétan csinálni akkor segíthetek, very easy englishemmel sokra nem megyek :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15382) #81556480 válasza spanglee001 (#15381) üzenetére


#81556480
törölt tag

Felőlem jöhetsz, de jó lenne olyan aki kicsit ért a social club crew szekciójához. Mivel én most eltűnök 3 hétre pont a megjelenéskor, kell néhány aktív emberke. Tényleg szeretném ha olyan lenne aki ért az SC-hez.

Aki comissioner lesz, megjelenik neki egy manage crew, azalatt tudja elfogadni a jelentkezőket, és hívni másokat.

Ha lehet SC-n írjon aki jelentkezik, mert akkor már be is állítom.

(#15383) sqpp válasza #81556480 (#15382) üzenetére


sqpp
őstag

Mi a neved SC-n? Angoltudasom profi, hisz kulfoldiekkel dolgozom, meg regebben is SC-ztem.

(#15384) Cthulhu Dawn válasza #81556480 (#15382) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

SC nickem nyughass, én szívesen vállalom.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15385) Puma K válasza TESCO-Zsömle (#15343) üzenetére


Puma K
veterán

Sajnos nem sok esélyt látok rá, hogy foglalkoznának az irányítás beállításának a lehetőségével ilyen szinten.

Örülnék ha lenne ilyen lehetőség, mert van kormányom.
A héten vettem egy vezeték nélküli, fekete Xbox 360 kontrollert, mert nem láttam rá sok esélyt, hogy lenne ilyen támogatás a most megjelenő részben, az autókázás egy akkora pályán meg élmény.
Ha már a sajátommal éppen nem tudok menni akkor marad a virtuális. Plusz itt legalább száguldozhatok és nem bírságolnak meg plusz a "nem adta be" helyzetek is következmények nélkül maradnak... de a valóságban a Mergámat nem veszélyeztetem ;]

Anno a Mafia: The City of Lost Heaven-nél volt megcsinálva a kormány támogatása olyan szinten, hogy a kormányzás, gáz és fék finom adagolásán felül még lehetett használni a motorféket, és volt értelme a sebességváltó használatának pl emelkedőknél. Élmény volt 1-esben pörgetve felmenni azokkal a régi autókkal Oak Hill-re :))

Mióta van Steam-en az a lehetőség, hogy naplózza a játékidőt azóta ennyit töltöttem a játékban. Mióta megjelent PC-re azóta szerintem 100-200 óra minimum meg van... imádtam és most is imádom.

A második rész 10 órás játékidejére és a befejezetlen végére meg ki sem térek inkább, és a témát részemről itt be is zárom.
Csak megemlítettem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15386) Hauptmann válasza Puma K (#15385) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ó, W201... Volt egy utolsó szériás automata 2,6-om jó 15 éve, szinte patika volt, el is lopták, természetesen nem lett meg. Most meg már a szép példányoknak megy fel az áruk.

(#15387) xAcidx


xAcidx
tag

Sziasztok!

Hol lehet a legolcsóbban előrendelni a játékot?

Bocsánat, ha rossz helyen érdeklődöm (és nem nézek jobban) utána, de 10 perc múlva indulok dolgozni :)

Ha valaki esetleg válaszolna, akkor kérem privátban tegye.

Köszönöm!

(#15388) sqpp válasza xAcidx (#15387) üzenetére


sqpp
őstag

Ment PÜ.

(#15389) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Én akív vagyok SC-on. De hogy a nagy zűrzavart eloszlassam............

Akik tudak kb minden csinálni a teammel :

(de ha bementek a manage crew menübe ahogy tegnap is írtam mindenki megtalálja a rangjának megfelelő jogokat ha ráviszi az egeret a kérdőjelre..)

-lieutenants
-comissioners

A lista aki tud tagot felvenni logót módosítani stb. minden fontos dolgot csinálni :

AgabaHUN
Bognar1HUN
gyuszaa
LaciCRM
BigLawrence86
blackdogone
BoboDj
CherokeeZs
DarkArrow4
HangboyNO1
heihachi78hun
hepike
horyk1
k4rL06
maxwolf009
OliverWGN
NeoExDeath
S.Andreew
Konketsu
Nyughass
ShiftTime
TechRob
Tomics87
TheBeast0997
unfranco
TheStigKrisz
wodbear

Aki magára ismer és pc-s szóljon...

Tehát aki a listán szerepel az adminnak számít... tud módosítani felvenni inviteolni, módosítgani stb. Berakhatnátok a listát az első hszbe mert minden nap le kell írni ezt.

http://socialclub.rockstargames.com/crew/prohardvergta5/manage/hierarchy

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#15390) Puma K válasza Hauptmann (#15386) üzenetére


Puma K
veterán

Az finom lehetett, kár érte... :(

Ezért tettem szert egyre én is mert megy fel az áruk ;]
Na jó csak viccelek inkább azért, mert ez még a "szereld magad" kategóriába tartozik, autó formája van, és finom a futóműve az itthoni sz@r utakra is...

Amúgy az aláírásodban lévő oldalon így 21 fokban "kezd furcsa lenni" a hóesés :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15391) TESCO-Zsömle válasza Puma K (#15390) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szibériai futárcég...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15392) Hauptmann válasza Puma K (#15390) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azétt a KE-Jetronic szopatós tud lenni. Az oldallal meg nem foglalkoztam. :DDF

(#15393) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Jelentem előrendeltem a játékra! Kedden kora du. megyek el megvenni. (ha minden jól megy) Ha jól tudom kedd hajnali 1-től már lehet játszani a játékkal. Megtenné valaki, hogy leírja milyen konfiggal próbálta ki a játékot és hogy futott a játék, milyen beállításokkal? Nagyon megköszönném!
Feltehetőleg tele lesz vele a net, de mivel itt olvasok a legtöbbet és sokan előrendeltek rá, ezért gondolom lesznek akik egyből kipróbálják. Kérném Tőlük, hogy osszák meg a tapasztalataikat! :R

Csak akkor tudok rá ennyit szánni, ha jól optimalizált lesz. Ha gyengébb lesz a vártnál a grafikája még nem akkora baj számomra, viszont az optimalizáltságot elvárom. Előzetes videókból látott grafikáról már lemondtam, amióta (itt) az NV-s kavarást olvastam. :(((

Visca el Barcelona!

(#15394) KubanitoS válasza CsigaGyilkos (#15393) üzenetére


KubanitoS
veterán

I7-4770 + R9 290-nel szerinted nem fog normálisan menni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#15395) CsigaGyilkos válasza KubanitoS (#15394) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Vannak kételyeim ... Főleg amióta olvastam, hogy NV megint babrál a grafikával.

Visca el Barcelona!

(#15396) Daffchy válasza KubanitoS (#15394) üzenetére


Daffchy
őstag

Annyira áradoztak, hogy mennyire jól optimalizálták, de bennem van egy kis félsz... szerintem van egy nagyon kicsi esélye, hogy nem megy FULL HD-ban teljesen maxon. Ott az NV-s kavarás is... kedden kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#15397) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#15370) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

remélem ezt a hülyeséget a sweetFX-el, iCe, stb. moddal ki lehet irtani, nem azért vettem 7970-est, hogy villanyórát pörgessek :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15399) wjbhbdux válasza Daffchy (#15396) üzenetére


wjbhbdux
veterán

olcsó videokártyával nem kell csodát várni.

/s

(#15400) Shing válasza CsigaGyilkos (#15395) üzenetére


Shing
őstag

NV-s effektek csak opciók, pont az a lényeg hogy halasztották a megjelenést és beépítettek normális sebességű effekteket. Amúgy sem kell olyan extrém lassulásra gondolni, hogy egy 290 kevés legyen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.