Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Hát nincs mese, úgy tűnik ebayről meg kell majd rendelnem egy kód nélküli dobozost :N . Mindegy, legalább angol lesz, nem úgy, mint a GTA IV :((( .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15452) Evome válasza Cthulhu Dawn (#15451) üzenetére


Evome
aktív tag

Rendelünk 1 postával? :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15453) Clickbait válasza Cthulhu Dawn (#15451) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Én is jól jártam a dobozossal. Kicsit sokallom a Steamest, a 11k-s ajánlatról meg lecsúsztam anno. :(

You got clickbaited.

(#15454) Ghard válasza CsigaGyilkos (#15415) üzenetére


Ghard
őstag

Értelme nyilván nincs, csak a kérdés az volt, lehet-e. :)
Igazából a 4 pofátlan pc-s portja és az 5 megjelenésének + másfél éve azt eredményezi nálam, hogy lelkiismeret furdalás nélkül megnézem a demót, hogy milyen lett. Aztán kizárólag utána eldöntöm, hogy kell vagy sem.

(#15455) rup1u5 válasza Cthulhu Dawn (#15451) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugyan az másik szögből.
Most már ne linkeljetek több képet a dobozosról pls! Így is le lett már lőve a meglepetés..... :O

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15456) wjbhbdux válasza rup1u5 (#15455) üzenetére


wjbhbdux
veterán

baromi igényes a poszter amiért mindenki odavolt a "MÁR PCN IS ELÉRHETŐ" felirattal :DDD

/s

(#15457) sqpp válasza wjbhbdux (#15456) üzenetére


sqpp
őstag

Igen, azon én is néztem. Szerintem felesleges rá.. Inkább ráírták volna, hogy Rockstar Games... :D csak sajnálták a tintát .. :D

(#15458) Cthulhu Dawn válasza Clickbait (#15453) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Én meg két nappal azelőtt vettem meg a11k-ért steamen hogy kiderült lehet digitálisan is szedni a dobozost :( . Ha valahogy tudnék szerezni egy dobozt 3k-ért akkor ott lennék, mintha dobozost vettem volna. Csak kérdés, hogy szerzek e annyiért.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15459) Clickbait válasza Cthulhu Dawn (#15458) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Lazán felraksz egy hirdetést, hogy vennél. :)
Ennyiért én is odaadnám simán, de azért ez kinéz valahogy, szóval megtartom. :DD

You got clickbaited.

(#15460) Evome válasza Cthulhu Dawn (#15458) üzenetére


Evome
aktív tag

annyiért simán szerzel.... már fixen tudom hogy 2k nál én se fogok drágábban találni. Annyit meg vígan megér

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15461) #81556480


#81556480
törölt tag

(#15462) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nem tudjátok mikortól lehet steamen tölteni ?

El. Psy. Congroo.

(#15463) kigyi_23 válasza adamkaa777 (#15462) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mondjuk 7.-től? Óóó hiszen az már volt nahát és tényleg már le is jött :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15464) Mate válasza adamkaa777 (#15462) üzenetére


Mate
nagyúr

Már régóta elő lehet tölteni. Indítani pedig megjelenés körül ha minden igaz.

(#15465) laceszgamer válasza Cthulhu Dawn (#15458) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pár hét azért biztosan kell mire felkerülnek az első eladó dobozok, meg azért nem két fillérért, nem egy megszokott dobozról van szó.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15466) Evome válasza adamkaa777 (#15462) üzenetére


Evome
aktív tag

7.-e óta lehet :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15467) gyimger válasza adamkaa777 (#15462) üzenetére


gyimger
őstag

Azt hiszem április 7-től. :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15468) v!ct0y válasza adamkaa777 (#15462) üzenetére


v!ct0y
veterán

Előtölteni vagy mit akarsz letölteni ?

(#15469) BigBlue69 válasza sqpp (#15438) üzenetére


BigBlue69
őstag

plz

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#15470) gyimger válasza laceszgamer (#15465) üzenetére


gyimger
őstag

Szeretem én is a szép és hasznos holmikat a játékokhoz, például a Fallout 3-hoz a kiskönyv zseniális, de ebben nem látok semmi pótolhatatlant, attól függetlenül nem dobnám ki telepítés után.
Praise the Lord

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15471) sqpp válasza BigBlue69 (#15469) üzenetére


sqpp
őstag

Hát halkan megjegyzem, a tiedtől még mindig jobb :P XD

(#15472) ittakary


ittakary
nagyúr

SocialClub accom nagyon szellemesen: ittakary

(#15473) TESCO-Zsömle válasza Cthulhu Dawn (#15458) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

bay-en a térkép megy 7k körül forintban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15474) Cthulhu Dawn válasza TESCO-Zsömle (#15473) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Egyelőre jelenjen meg a játék. Bár nem élem bele magam, hogy aprópénzért hozzám fogják vágni.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15475) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nálatok mit ír most a steam? Eddig nekem azt írta: Előtöltve, még nem je....(lent meg-gondolom ez lenne a vége ha látnám) MOst meg azt, hogy előtöltés felfüggesztve. :F Bár most töltök éppen mást.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15476) Pacy válasza JoolsNOS (#15475) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nekem még mindig azt írja..

(#15477) gyimger válasza JoolsNOS (#15475) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanazt, amit eddig. Bezártam, újraindítottam, volt egy kis frissítés, de még mindig ugyanaz.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15478) Mr.Csizmás válasza sqpp (#15438) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ettől összeomlott a chrome :DDD

remélem jó lesz ez a game, mert eddig matattam, a táp+vga cseréből költözés lett, mert nem fértem el a házban, úgyhogy most egy 20 éves compaq irodai kecóval várom a keddet :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15479) sqpp válasza Mr.Csizmás (#15478) üzenetére


sqpp
őstag

Én ugyan így vagyok, csak +4gb ram, fullhd monitor és gtx660 :D szóval ha nem lesz jó, akkor a falba veerem a fejemet :D

(#15480) laceszgamer válasza sqpp (#15479) üzenetére


laceszgamer
addikt

Bő egy nap és lehet tolni, ha valóban kedd hajnali 1.kor indul a móka. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15481) Carvus


Carvus
senior tag

Basszus elmegyek egy napra vidékre, erre ~300hsz...megjelent a a játék vagy mi? Állatok vagytok! :D

(#15482) #81556480 válasza Carvus (#15481) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nyugi , minden ötödik kérdés ugyan az :O

(#15483) sqpp válasza laceszgamer (#15480) üzenetére


sqpp
őstag

nekem ugyan nem, már csak azért sem, mert a cuccok kedden jönnek, meg a gta is, hiszen dobozosba vettem

(#15484) Evome válasza sqpp (#15479) üzenetére


Evome
aktív tag

Én a játékélmény tuningolására eddig összesen 5 zacsi mikrós pattogatott kukoricát vettem :C
De a te csomagod is elmegy :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15485) JoolsNOS válasza Pacy (#15476) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Csak azért írta, mert mást töltöttem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15486) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Most jutottam oda, hogy megvegyem a játékot. Néztem több portálon is (ebay, allkeyshop, steam), de fingom sincs, hogy honnan lenne érdemes.
Az alábbi kérdésekben segítsetek kérlek:
- ami RSC-n aktiválós, az összeköthető steammel, hogy a steames ismerősökkel együtt játszunk?
- van értelme még bonusos darabokat keresni, vagy ennek nem lesz sok jelentősége?
- láttam, hogy beszélgettek az olcsón-ebayről vásárlásról, ez alatt mit értetek? hogy a netes kód mellé legyen kézzel fogható is a játék?
- a bolti DVD-s változat vihető online? (RSC/Steam)
- hol most a legolcsóbb / hol éri meg leginkább venni? :)

Köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15487) gyimger válasza Mosqu!to (#15486) üzenetére


gyimger
őstag

A Steam/RSC kérdés már nem először merült ma fel.
Tehát, Steamen nem tudod aktiválni, csak ha Steamen veszed. De ez nem gáz, mert a Steam csak telepíti és frissíti a játékot, minden mást a Social Club csinál. Ott kell felvenni barátokat, és ott is kell majd mindenkinek aktiválnia a példányát. Hogy is ne játszhatna egyik a másikkal, ha mindenkit a Social Club kezel?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15488) sixpak válasza gyimger (#15487) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én annak idején, a 4 megjelenésekor csináltam RSC accot, de valami kamu adatokkal, Floridai lakcím, irányítószám, mivel máskülönben nem engedett multizni...Games4windows kiadásban jelent meg, valamikor 2008 végén vettem, ha jól emlékszem...
Érdemes másikat csinálni vagy maradhat ez is?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15489) ittakary


ittakary
nagyúr

Írd át az adatokat, simán lehet szerintem :)

(#15490) Evome válasza sixpak (#15488) üzenetére


Evome
aktív tag

Semmit se befolyásol ha más lakcím van megadva neked. Amíg be tudsz lépni és csak te használod addig oké a dolog.

+a lakcímet akármikor át tudod állítani

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15491) rup1u5 válasza sixpak (#15488) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugyan ez volt nekem is. :) Most írtam át USA-ról a napokban.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15492) sixpak válasza ittakary (#15489) üzenetére


sixpak
nagyúr

& (#15490) Evome: OK, köszi. :R

(#15491) rup1u5: frankó, rámegyek én is....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15493) #81556480


#81556480
törölt tag

Új PC kép! jobb gomb, kép megjelenítése!

[ Szerkesztve ]

(#15494) Evome válasza #81556480 (#15493) üzenetére


Evome
aktív tag

A lámpa részletessége nem semmi :C

A fű kicsit pixeles de talán túlélem ;]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15495) andro93 válasza #81556480 (#15493) üzenetére


andro93
aktív tag

A jó öreg Trevor. A minap rákerestem a játék magyarítására, ugyebár tudniillik, hogy konzolra már készül, kb a 3/4-éig vannak meg a srácok, és majd ezt portolják pc-re. Belenéztem egy negyedórás videó elsó 3-4 percébe, csak hogy elkerüljem a spoilereket, és szét röhögtem magam rajta, Trevor karakterét alakító színész hatalmasat játszik, de ez igaz a többi karakterre is. :C

[ Szerkesztve ]

(#15496) TESCO-Zsömle válasza andro93 (#15495) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15497) Evome válasza andro93 (#15495) üzenetére


Evome
aktív tag

In game a sima angol feliratot ugye elő lehet hozni mint a 4-ben is ? Mert nekem többnyire csak annyi bajom van az angollal hogy a kiejtett szöveg 70%-át értem csak, és jobb szeretem fixen olvasva játszani, úgy mindent értek :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#15498) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Infók, képek a Rockstar Editoról ha esetleg még nem láttátok volna.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15499) #81556480 válasza Evome (#15497) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lehet feliratozni mindent.

Több hivatalosan is elismert GTA és Rockstar Games témával foglalkozó oldal kapott exclusive képet. Az előzőt a magyar GTA Place kapta
ezt a GTA Series:

[ Szerkesztve ]

(#15500) Mosqu!to válasza gyimger (#15487) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Bocsi, nagyon gyorsan pörög a topic, az utóbbi 100 hsz-ben nem láttam erre vonatkozó infót.

Apró hülyeség, de achivementek sem lesznek külön steamen? :D

A többi kérdésre esetleg srácok? :)
- hol most a legolcsóbb / hol éri meg leginkább venni? (a gamingdragons-on láttam 43,74€-ért, a többi olcsó link az allkeyshopból már nem adja kattintva a hirdetett árat, mellesleg ez a gamingdragonson a tier 3, és van tier 2 is drágábban. mi lehet a különbség?)
- a bolti DVD-s változat vihető online? (RSC/Steam)
- van értelme még bonusos darabokat keresni, vagy ennek nem lesz sok jelentősége?
- láttam, hogy beszélgettek az olcsón-ebayről vásárlásról, ez alatt mit értetek? hogy a netes kód mellé legyen kézzel fogható is a játék, de alapvetően már regelt (amúgy hasznavehetetlen) darabokról van szó?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.