Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2027) Muerte válasza Dreadloord (#2024) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát most csak a Te kedvedért megint beleolvastam kicsit a Lenovos topikokba hátha csoda történt,de nem változott a véleményem róluk,sőt...Egyértelműen a nem ajánlott kategória játékra az én véleményem szerint,több szempontból sem.Tudom hogy rosszul esik mert neked az van és simán játszol vele problémamentesen,mert az az i5 proci nem melegszik túl és a 740M is pont az a kategória még ami nem nyaldossa a 100°C-t,pont azért mert ezek a hardverek még éppen beleférnek abba a kategóriába az alacsony TDP-jük miatt,de teljesítményben már erősen határeset mindkettő az élvezetes játékhoz.Az i7-tel szerelt példányok már pl.erősen problémásak...olyanokat láttam hogy csak pislogtam :DDD pl.visszaveszi a turbot 2,4 GHz-re mert 100°C a proci,de van olyan ahol még a turbo off-ot sem bírja hosszútávon a gép hanem lekapcsol a hővédelem miatt :Y A Lenovo overheating keresésre 722e találat van gugliban és akkor még a kismillió más problémáról egy szót sem beszéltünk,az anyaghasználatról,a csapnivaló szervízháttérről nem is beszélve.
Az hogy ők a piacvezető gyártó,az lehet,de engem nem győztek meg és ezután sem tudom senkinek nyugodt szívvel ajánlani játékra,főleg annak nem aki legalább 3 éves használatban gondolkodik,mert kizártnak tartom hogy napi 2-4 óra játékot kibírna bármelyik szériájuk is elhalálozás nélkül.Későbbiekben majd ha csak itt a PH.-n benézek egy Lenovos topikba és nem a problémák,panaszok tömkelegét látom,akkor esetleg megváltozik majd a véleményem,de addig nem,bármennyire is rontja ez szerinted az én értékítéletemet.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.