Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2451) kreten67


kreten67
senior tag

Azért létezik még más használható gamer noti pl: Clevo P170 !

(#2452) Mikulásbá válasza kreten67 (#2451) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van ebből hivatalosan magyar forgalmazás?Márkaszervíz?

(#2453) KillHates válasza kreten67 (#2451) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az oké, hogy ez nekünk erekciót okoz, de az egyszeri felhasználónak azért borsódzana a háta ettől! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2454) NTonee válasza KillHates (#2453) üzenetére


NTonee
veterán

uhh, fincsi :)

jut eszembe, a múltkori nyűgöm... ez az smbus reset csinál is valamit amúgy? Bepróbálkoztam vele, és a korábban linkelt képen látható marháskodás elmúlt. Az ssd-t változatlanul 128fokosnak írja valamiért, de az az első perctől kezdve annyi volt, hogy beletettem a gépbe.

(#2455) Gravity1234 válasza NTonee (#2450) üzenetére


Gravity1234
tag

Szuper, koszonom a valaszokat, akkor az ASUS G750 JZ most a best buy mint anno 2 eve a Lenovo Y580 volt.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#2456) ZTE_luky válasza Muerte (#2448) üzenetére


ZTE_luky
aktív tag

Ez már megszokott, ez az élet rendje, a kezdőket mindenki szidhatja és szívathatja ;) :D

(#2457) kreten67 válasza KillHates (#2453) üzenetére


kreten67
senior tag

Azért ebben a gépben a proci a hátára vett egy rézbányát! :)

(#2458) ako001


ako001
aktív tag

Na úgy néz ki elkezdték összerakni a gépemet :))
Legalábbis remélem,mert a pénzt már levonták a számlámról :U

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#2459) WARZ válasza Muerte (#2396) üzenetére


WARZ
tag

Nalam is javult a homerseklet olyan 3-4fokkal! 70 fole nem megy a 780M bf3 alatt!

(#2460) Muerte válasza WARZ (#2459) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Látod csak nem írtam hülyeséget ;) Tegnap játszottam,BL2-vel és BF3-mal,igaz már hűvösödött is az idő de teljes néma csendben ment a gép vsynch-kel 60 FPS-re korlátozva :))

(#2461) KillHates válasza Muerte (#2460) üzenetére


KillHates
nagyúr

"de teljes néma csendben ment a gép..." Mert már megint kipeckelted a ventiket!! ;] ;] ;] :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2462) Muerte válasza KillHates (#2461) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hideg van a raktárban ;]

(#2463) kissb0913


kissb0913
csendes tag

MSI Gamer laptopok miért nem jók? Gondolok most elsősorban az újabb gt70-re. A hűtése miatt nem ajánlott?
Már csak azért is kérdezem, mert ezekben a gépekben elvileg lehet upgradelni később a videókártyát, ha jól tudom.

Vagy erről az új msi gt72-ről mi a vélemény. Ahogy nézem, ennél a hűtési gondot már megoldották. Gondolom ez meg árban lesz húzósabb jóval mint az Asus g750jz.

(#2464) Ursache válasza kissb0913 (#2463) üzenetére


Ursache
senior tag

Háh! Nézem a grafikus kártya hűtőjét: 2db hőcső. Az M18x R1-emben 3db van, és egyenként másfélszer olyan vastagok, mint azok. 61 fokon tartja a vga-kat a hűtésem 3dmark11 alatt, ha fullra felnyomom (nem a vga-kat, a hűtést). De normál esetben is 70 fok körül megállnak a grafikus kártyák hőmérsékletei.

Írják, hogy nem kritikus a 89°C? De, kritikus! Az én szememben mindenképp.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#2465) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni egy barátom gépét csinálom, dell precision workstation 380 asztali gép....feltelepítem a windowst 64 biten legyen 8.1 vagy vagy win 7 nem látja a háló kártyát és a vgat ez miért van?
32 biten meg a hálókártyát látja és utána fel tudom tenni a drivert hozzá.
Biosban a videó beállításnál csak a pcie és a peg lehetőség van.

A másik van benne egy ilyen videó kártya: ati HD 6770 2 gigás vadonat új garis ,és ez utalhat hibára....

Telepítésnél windows 7-nél amikor elkezdeném és bejönne az windows7 nek az ugráló színes golyó ikonjai, ahelyett csak egy piros pont van ott és lefagy a kép . így nem tudtam feltenni a wint sem. akkor betettem egy 32 mb-os agp -is kártyát :D így feltuszkoltam a wint így alapból látja a hálókártyát is de a vgát nem ....gépet leállítom ,kicserélem a kártyát benne ,és az ati oldaláról felteszem a drivert ami fel is megy hibátlanul , most már látszik is az eszközkezelőben is , de viszont újraindításnál ismét nem jön be a win 7 nek a színes golyói hanem csak a lefagyott piros pont , most annyi különbséggel,hogy tovább lép a win egyszóval felál.

Ez miért lehet? :F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2466) Socket A


Socket A
aktív tag

Hali!
Nem tudja valaki hogy a notebookokba szánt nvidia 9xxm sorozat mikortol lesz kaphato?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2467) Kasya válasza Socket A (#2466) üzenetére


Kasya
nagyúr

2015 - laptopba szerevle szvsz
...kulon megvasarolva meg iden lehetseges.

(#2465) Angel2014: rossz topic szvsz :)

[ Szerkesztve ]

(#2468) Angel2014 válasza Kasya (#2467) üzenetére


Angel2014
addikt

Tudom de lennétek olyan hálásak .... :R mert nem aktív a topicom és a videókarié is 2013 as az utolsó hozzászólás :R vagy ha tudnál segíteni hol találok.....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2469) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Épp azon gondolkozom, hogy a palacsintatésztába kell e borsot tennem, tudtok segíteni? :C

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2470) Ursache válasza egyedülülő (#2469) üzenetére


Ursache
senior tag

Bevállalja? :DD

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#2471) Kasya válasza egyedülülő (#2469) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha hortobagyi palacsintat csinlasz, kell hozza, de szerencsesebb a husba tenni :B

[ Szerkesztve ]

(#2472) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Sziasztok, az semmi esetre se lehetséges hogy Asus G56JR (GeForce GTX 760M) fusson a GTA 4 ugye?

(#2473) NTonee válasza ZTE_luky (#2472) üzenetére


NTonee
veterán

Miért ne futna?

(#2474) Ursache válasza ZTE_luky (#2472) üzenetére


Ursache
senior tag

Ezt miből következtetted ki?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#2475) viczmandi


viczmandi
csendes tag

Üdv! Mivel a problémám játékkal meg laptoppal kapcsolatos remélem jó helyre írok... Van egy HP Pavilion g6-1104sh laptopom, bár nem játékra való eddig mindig tudta hozni az 50-60 fps-t. Azonban az elmúlt pár hétben már csak 15-35 fps tud produkálni amit először a megfáradt windowsnak tulajdonítottam. Teljesen újra telepítettem az egész rendszert, kapott új bios-t, friss driver-ek és a szükséges programok és a probléma még mindig fenn áll. Próbálkoztam egy game boosterrel hátha az majd kikapcsolgatja azokat a folyamatokat amik lehúzhatják a teljeseítmányt, de nem változott semmi sem. A játék név szerint a League of Legends és a grafikai beállítások "nagyon alacsony"-ra van állítva mégse tudom 25 fps felett élvezni a játékot. Szóval ha valakinek van valammi tippje szívesen várom.

(#2476) Muerte válasza viczmandi (#2475) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az új win valószínűleg nem ártott,de a probléma túlmelegedéstől van....szétszedés,alapos kitakarítás,újrapasztázás a gyógyszer.Ha nem vagy jártas benne,keresd meg KillHates fórumtársat és megoldja neked ha szépen megkéred ;)

[ Szerkesztve ]

(#2477) viczmandi válasza Muerte (#2476) üzenetére


viczmandi
csendes tag

Köszönöm a választ! Bár még gondoltam arra, hogy ugye 2 vidkártya van a gépben és hiába elindul a játék nem kapcsol át az ati kártyára...

(#2478) KillHates válasza viczmandi (#2475) üzenetére


KillHates
nagyúr

Eljött az ideje, hogy elhozd a gépet hozzám... ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2479) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Mert amikor bemegyek a jatek beallitasaiba mindent minimumra allitottam a felbontast nwm is tudom 800x600 fole vinni, es meg ugy is azt irja hogy tul gyege videokartyam es amikor ramegyek hogy play, csak jelennek meg az emberek es minden ismetlodik ot percigvartam aztan meguntam..

(#2480) NTonee válasza ZTE_luky (#2479) üzenetére


NTonee
veterán

Sejtésem szerint valamiért nem indult el az nv vga. Az nvidia vezérlőpultban ellenőrizd le, hogy szerepel e a listában a játék. Ha nem, akkor vedd fel és állítsd be hozzá a 760m-et.

(#2481) Muerte válasza viczmandi (#2477) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az is lehet,de akkkor rendeld hozzá a játék exe-jét a CCC-ből a dedikált vga-hoz és ellenőrizd le hogy azt használja-e.Ettől függetlenül a takarítás,pasztázás mindenképpen ajánlatos.

(#2482) ZTE_luky válasza NTonee (#2480) üzenetére


ZTE_luky
aktív tag

Hu erre nem is go Dltam koszonom szepenbiztos ez lehet a problema mert maskor is ha bekapcsol hallom hogy sokkal nagyobb hangja va viszont itt ezt nem tapasztaltam

(#2483) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Melyik pasztát tartják mostanság a legjobbnak? Melyiket érdemes venni, ha az ember új pasztát szeretne a gépébe?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2484) Muerte válasza egyedülülő (#2483) üzenetére


Muerte
Topikgazda

IC Diamond a legjobb de itthon nem kapható én ebayről szoktam venni,ha nem akarsz belebonyolódni akkor MX4-et ajánlom helyette az is jó,de 3-4°C-al jobbat lehet kihozni az ICD-ból.

(#2485) egyedülülő válasza Muerte (#2484) üzenetére


egyedülülő
őstag

A gyári pasztánál csak jobb lehet mind a kettő. Amúgy is ki kell porolni a gépet is, már csak találnom kell valakit akire rásózom a melót.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2486) KillHates válasza Muerte (#2484) üzenetére


KillHates
nagyúr

Összehasonlítottam az IC Essential-al feltételezem, hogy ugyanaz a kettő; mindkettőben látszik a porszerű gyémánt őrlemény.
Nekem nagyon bevált; idle nem igazán változott a hőmérséklet, de terhelve több mint 10 fokot nyertem a gyári ASUS kencéhez képest ( i7 3820 QM )

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2487) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

újra én a GTX 760M vidikártyával, a nvidia experience észlelte a játékot futtatom de a gta 4 még igy is ugyanolyanan mint eddig, keveselli a videókárytát, pedig megy a GTX, hwinfoba is be van kapcsolva ha fut a játék vki valami megoldás?

(#2488) Muerte válasza ZTE_luky (#2487) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A játék a hibás.780M-el is ezt játszotta Gameboy77-nek.Én sosem játszottam vele,de ő tudja rá a megoldást mert végül jó lett neki,ha jól emlékszem valami cfg-t kellett átírni,de lehet kódolok...nem emlékszem konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#2489) ZTE_luky válasza Muerte (#2488) üzenetére


ZTE_luky
aktív tag

Köszi szépen a segítséget, felvettem vele a kapcsolatot :P

(#2490) kalmarzoli


kalmarzoli
csendes tag

Szevaszto mesterek .
Segitségeteket kérném gamer laptop vásárlásban .
A keret 240-260e Ft
Amikkel játszanék : BF3 - WOT - Diablo 3

Ezek alapján tudtok valami jót ajánlani ,előre is köszönöm a segítségeteket

(#2491) egyedülülő válasza kalmarzoli (#2490) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ennyiért, igazi gamernek nevezhető, új gépet szerintem nem fogsz kapni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2492) kalmarzoli válasza egyedülülő (#2491) üzenetére


kalmarzoli
csendes tag

Akkor inkább úgy mondom hogy jól fussanak rajta a felsorolt játékok .

(#2493) NTonee válasza kalmarzoli (#2492) üzenetére


NTonee
veterán

Még ebbe is bele tudunk ám kötni. ;]
Ha újat akarsz, akkor sok lehetőséged nincs. Asus G551 lesz október közepe felé a boltokban. Ha találsz még valahol egyáltalán, akkor legfeljebb a G56-ba bele lehet ugrani, vagy a G550-be, de ezek már inkább nem.
Használtak között egy Asus G75VX-et kéne túrni. Alienware gép ebben az árban szerintem már túl öreg lenne, de erről majd pl Muerte tud közelebbit mondani.

(#2494) Bence5989


Bence5989
csendes tag

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy most vennék laptopot játékra ammire gondoltam az a Guild wars 2 medium graf és world of warcraft akadás mentes futása Keret Bruttó:130000ft mit tudnátok ajánlani? elöre is köszi a válaszokat

Üdv Bence5989

(#2495) egyedülülő válasza Bence5989 (#2494) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ilyen kérdéssel inkább a "milyen notebookot vegyek" topikba kéne fordulnod, mert gamer notit biztos nem kapsz ennyiért.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2496) kalmarzoli válasza NTonee (#2493) üzenetére


kalmarzoli
csendes tag

Ezt találtam [ASUS G56] árba jó is lenne erre gondoltál ?

(#2497) NTonee válasza kalmarzoli (#2496) üzenetére


NTonee
veterán

igen, az a G56, de mint írtam, azt már az inkább nem csoportba raknám. kb. 2hét múlva G551, szerintem abból is lesz olyan árú verzió, ami belefér, bár felhőtlen boldogságot azzal sem fogsz elérni. Azoknak a játékoknak, amiket írtál, elég lesz. Pl a wot maxra tolt grafikával már nem lesz nagy élmény, 35-40fps talán.

[ Szerkesztve ]

(#2498) kalmarzoli válasza NTonee (#2497) üzenetére


kalmarzoli
csendes tag

Most egy ASUS k53s van GF 610m vga-val annál csak jobb hehet .
Szétnéztem Radeonéknál-is találtam is 1 vasat igaz drágább de Ati kártyákról semmit nem tudok.[link]
2 hét múlva adom el ezt és akkora akarok valamit e helyette .

(#2499) NTonee válasza kalmarzoli (#2498) üzenetére


NTonee
veterán

azt a linkelt gépet gyorsan felejtsd el. :N A vga még elmenne, de az a proci egy nulla.

(#2500) kalmarzoli válasza NTonee (#2499) üzenetére


kalmarzoli
csendes tag

Akkor megvárom a 2 hetet az újra meg szétnézek használtak között hátha találok valami "drágaszágott".
Köszi a segítséget . :R

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.