Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Sziasztok kedves forumozók, tudtok nekem ajánlani gamer laptopot? olyan 150.000 ért max!! Tudom ennyiért nem lehet kapni csúcs modelt, de azért tudjon !!!

Én ezt néztem ki ...nem tudom mennyire szereti a játékokat

http://ipon.hu/webshop/product/toshiba_satellite_c55_a_1p2_feher/537801

Köszönöm az infót uraim ! :R

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1252) Ursache válasza PePeBones (#1251) üzenetére


Ursache
senior tag

Használt piacon keresgélj. Akár Asus G szériát is kifoghatsz hasonló áron.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1253) etern válasza PePeBones (#1251) üzenetére


etern
tag

Hali!
Hát az a noti amit kinéztél az max netezésre filmezésre zenére jó... Az a gond hogy csak integrált videókártya van benne, ami meg kevés a mai játékoknak. Itt egy link Ezen meg tudod nézni, hogy hogyan teljesítenek a különböző videókártyák.
Viszont ha 150 a keret akkor inkább az asztali gép irányába nézelődj, abból már egész jót össze lehet pakolni, hogy bírja is pár évig, sajnos notihoz ennyi kevés lesz.

(#1254) solyom76 válasza PePeBones (#1251) üzenetére


solyom76
senior tag

Hello...talán valami ilyesmit kellene nézned...mert amit kinéztél az csajoknak esetleg netre..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1255) PePeBones válasza solyom76 (#1254) üzenetére


PePeBones
csendes tag

Srácok és ez? jobb valamivel?

http://aprod.hu/hirdetes/i5-gamer-elado-mobilt-beszamitok-ID1YHzj.html

köszi, hogy foglalkoztok velem :) :R :R :R

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1256) solyom76 válasza PePeBones (#1255) üzenetére


solyom76
senior tag

Ha játszani akarsz akkor ezeket felejtsd el...sima netezős gépek...pár óra játékkal megsütőd őket..gpndolkodj azon amit linkeltem...5870 a mai napig egy jó dx11-es kártya..
A g73 egy jó gép..jó hütésel..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1257) Ursache válasza PePeBones (#1255) üzenetére


Ursache
senior tag

Ezek nem gamer laptopok. A 5870 tényleg jó kártya. Ha teheted, akkor vmi sandys ivy-s Asus G szériás lapost keress. Lehet pár tízezerrel többe lesz, de megéri!

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1258) Casanova* válasza PePeBones (#1255) üzenetére


Casanova*
veterán

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1259) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Használtat csak úgy vagyok hajlandó venni, hogy ki próbálom, de ahhoz ti túl messze laktok ! :)

Ehhez mit szóltok?

http://ipon.hu/webshop/product/asus_x550cc_xo073d_ezust/511193

Ebben nem integrált kártya van mármint VGA !

Ez talán jó lenne játékra a kereteimen beül. :R

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1260) Casanova* válasza PePeBones (#1259) üzenetére


Casanova*
veterán

ez gyenge és túl melegszik. nem gamer laptop :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1261) solyom76 válasza PePeBones (#1259) üzenetére


solyom76
senior tag

Jöttél,hogy segítsünk neked..de egyszerűen nem hajlasz a dologra..véleményem szerint ha egy vga 14-15 ezret nem produkál egy 3dmarkt 06-ban akkor reménytelen játékora...
amiket te linkelsz azok kb 7-8 ezret mennek..
keress msi gt660
asus g53
asus g73
ezek kb az a kategória amit keresel...persze használtak,de akinek ilyen gépe van az az esetek 90 %-ban vigyázz rá..Persze logis ,hogy kipróbálás után veszed meg...

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1262) KillHates válasza PePeBones (#1259) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha használt gépet veszel, akkor olyat vegyél ami jó vastag. Annak a hűtésével biztosan nem lesz gond.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1263) Casanova* válasza KillHates (#1262) üzenetére


Casanova*
veterán

+1 :K egy gamer laptop mindig jó vastag. vékonyabb laptopok,amibe kisebb ventik vannak,azok túlmelegednek...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1264) solyom76 válasza KillHates (#1262) üzenetére


solyom76
senior tag

:D

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1265) PePeBones válasza solyom76 (#1261) üzenetére


PePeBones
csendes tag

De ezek rohadt drágák, nekem viszont nincs ennyi pénzem... én nem akarok bf 4-el játszani.. hanem közép kategóriással akarok max játszani, pl cs:go, lol, smite,

ez a

asus g53 299.000 ft

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1266) Casanova* válasza PePeBones (#1265) üzenetére


Casanova*
veterán

msi ,amit linkeltem. az csak 175k. érdemes megnézni.!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1267) KillHates válasza Casanova* (#1266) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bocs, hogy ezt mondom, de az pont egy kalap sz@r; fényévekre van a Te gépedtől! Az egy sima GX740-es felcsicsázott házban. Itt is hirdette a PH-n, ment is a flame.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1268) solyom76 válasza PePeBones (#1265) üzenetére


solyom76
senior tag

Én nem linkeltem neked g53-at ..G73 volt 130k-ért és a másik g73 170k.ért..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1269) KillHates válasza solyom76 (#1268) üzenetére


KillHates
nagyúr

Erről ennyit :U :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1270) solyom76 válasza KillHates (#1269) üzenetére


solyom76
senior tag

na hallod..őrület :O

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1271) Casanova* válasza KillHates (#1267) üzenetére


Casanova*
veterán

elnézést! :) most látom a vga típusa gt 250 , elég gyenguska.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1272) KillHates válasza Casanova* (#1271) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az még teljesen vállalható lenne, de a Te GT-d előtti gamer MSI-k... Hát, hogy is mondjam; piacteremtő szárnypróbálgatások. Végeredményben a GX sorozat maximumra bővített modelljei voltak (nagy VGA nagy GPU) kapott a hűtés egy plusz heatpipe-ot aztán oldja meg valahogy a rendszer az 1 cm magas blower-el, hogy ne legyen minden 80 fokos a gépben... :U Én azért kedveltem ezeket a gépeket, mert nagyon sok romlott el belőlük és nagyon sokat javítottam. De mára mind kihaltak, általában a pilincka csuklópántok megszorultak és szépen kitépték a csavarfészkeket a kijelző hátlapjából. Aztán az MSI olyan árat mondott erre a műanyagra és a két zsanérra, hogy szépen leselejteződtek ezek a gépek...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1273) Casanova* válasza KillHates (#1272) üzenetére


Casanova*
veterán

értem! a mostani gamer laptopok közül melyiket vennéd? úgy,hogy az msi,asus, AW, stb. gamer laptopok mind egyforma jók supportban,teljesítményben.. melyik masina lenne a jó választás?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1274) etern válasza Casanova* (#1273) üzenetére


etern
tag

Szóval akkor design alapján?

(#1275) Casanova* válasza etern (#1274) üzenetére


Casanova*
veterán

nem :N azt most ne nézzük figyelembe! mindenkinek más az ízlése. stabilitás,megbízhatóság,minőség,hűtés a fontos.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1276) solyom76 válasza Casanova* (#1275) üzenetére


solyom76
senior tag

Ha már gamer gépről van szó szerintem az Asus g széria vagy az AW..ha fontos ,hogy a későbbiekben lehessen upgradelni akkor AW..bár van még sok más egyéb gép amit be lehet szerezni.

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1277) Casanova* válasza solyom76 (#1276) üzenetére


Casanova*
veterán

az új MSI gt70 nem jobb,mint az asus g? msi-be lehet mindent bővíteni a későbbiekben..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1278) solyom76 válasza Casanova* (#1277) üzenetére


solyom76
senior tag

Általam vásárolt gépek egyik lényeges szempontja a hűtés..ahol külön van a cpu-gpu hűtése..az msi még nem tart itt..biztos ,hogy lehűti amit kell..de pörög benne a venti mint állat..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1279) KillHates válasza Casanova* (#1273) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen egyetértek solyom76 kollégával! :K :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1280) KillHates válasza Casanova* (#1277) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha innen nézzük akkor jobb, de két darab G750-est kapsz egy GT7xx Dragon áráért :K (igaz, hogy abban már 4K-s kijelző van :Y)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1281) Casanova*


Casanova*
veterán

értem,köszi srácok! hát igen a hűtése milyen,az a nem mindegy! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1282) kreten67 válasza Casanova* (#1281) üzenetére


kreten67
senior tag

Válaszd az alient :mert van hozzá relatíve olcsón alkatrész!
Pl: ha most lenne egy alaplaphibás R3 vagy R4-es géped azonnal tudnék adni bele új bontatlan csomagolt alaplapot,vgá-t, billentyűzetet, fullHD lcd-t,tápot.
Ezt most nem reklámnak szántam,de számomra megnyugtató érvek lennének a vásárlásnál,ha használt gépet vennék!

(#1283) Casanova* válasza kreten67 (#1282) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,de most nem veszek gépet. :) viszont ez nagyon jól hangzik! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1284) khirill


khirill
aktív tag

megkérdezném a véleményeteket erről a notiról...

asus g56jr

ratabyzou

(#1285) KillHates válasza khirill (#1284) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Nekem volt a kezemben. Ez igazából nem játékos gép, hanem az N55-ös széria "gameresített" változata; kapott fekete burkolatot, piros Asus logóval és piros billentyűzet világítással; viszont ugyanolyan karcsú maradt mint a N55-ös. Továbbá nem értem mit keres benne a mondhatni elavult GTX760M, mikor az N55-ösben a GTX850M még DDR3-as memóriával is meg tudja szorongatni a 760-ast :U

szerk:
A DIgiPrime, meg a másik "gyenge láncszem" az egészben... :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1286) Victorio1987


Victorio1987
csendes tag

Sziasztok!

Gamer notebookot keresek.

Ezt a kettőt néztem.
http://www.radium.hu/msi-gp60-0016gd-sku2.html
http://www.radium.hu/home-laptop-template/asus-x750-90nb01x1-m01030.html

Mi a véleményetek róla?

Melyik márkát érdemes választani?

200k körüli összegben és i7-4700QM vagy i7-4702QM processzor ami az elvárt részemről.

A Lenovo Z510 is néztem eddig.

Üdv és köszönöm!

(#1287) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

Acer V3-772g notival van valakinek tapasztalata. Lenovo Y580-ast szeretném lecserélni egy nagyobb kijelzős notira.

(#1288) KillHates válasza Aryan (#1287) üzenetére


KillHates
nagyúr

A feleségemnek vettem egy alap modellt a 14-est V3 szériából. Nagyon sz@r a kijelzője, az volt a probléma, úgyhogy visszakérte a régi Core2-es Sony gépét.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1289) solyom76 válasza Victorio1987 (#1286) üzenetére


solyom76
senior tag

Ezek nem gamer gépek!!
Ajánlom figyelmedbe EZT!!!!

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1290) Aryan válasza KillHates (#1288) üzenetére


Aryan
senior tag

Értem, én 17-es fullhd-s modellt néztem ki. Y580-as is tn panelos és még fényes is (én elvagyok vele, de előtte ugyanúgy y580-som volt hdready felbontással, na ott voltak bajok).

(#1291) Victorio1987 válasza solyom76 (#1289) üzenetére


Victorio1987
csendes tag

Akkor 200k ért milyen gamer notebook gépet tudok kapni?

Köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#1292) egyedülülő válasza Victorio1987 (#1291) üzenetére


egyedülülő
őstag

Igazi gamert szerintem annyiért nem kapsz.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#1293) jam1991


jam1991
tag

Rendelt már valaki ilyesmit ebay-ről?? pl ennél >LINK< ki van írva az "import charge" és ez top rated eladó... de ennél meg nincs >LINK< és mind2 US-ből van elvileg :F megéri rápróbálni a a dologra vagy inkább maradjak meg az itthoni dolgoknál? (persze ha itthonról rendelek akkor "csak" G750JH-ra van keret)

[ Szerkesztve ]

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1294) KillHates válasza Victorio1987 (#1291) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát újat nem fogsz kapni, sajnos. De bele lehet futni ennyiért olyan 1-2 éves gépbe amin még van típustól függően 1-2 év garancia. A múltkor volt fent itt egy G74SX, olyan 200 körül; a 192 bit-es GTX560M kártyája még most is sok játéknak bőven elég.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1295) KillHates válasza jam1991 (#1293) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fent fog akadni a vámon. Angliából vagy Írországból érdemesebb venni; mert EU-n belüli és olcsóbb a szállítás is.

Mondjuk erre ha ráteszik vámot akkor is nagyon megérné: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1296) jam1991 válasza KillHates (#1295) üzenetére


jam1991
tag

azzal az a baj hogy még csak licitnél jár.. lesz ez még drágább is :(

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1297) KillHates válasza Victorio1987 (#1291) üzenetére


KillHates
nagyúr

Erre érdemes lenne vetni pár pillantást... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1298) jam1991 válasza KillHates (#1295) üzenetére


jam1991
tag

de ennél pl ki is van írva az adó >LINK<

így is fennakad a vámon?

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1299) jam1991


jam1991
tag

meg még ezen is gondolkozom hátha nincs annyira befagyva :) >LINK<
később talán belemegy egy 780m 1évig meg még jó az ami benne van.. elvileg kb 770m-nek felel meg.. gondolom a proci is elmegy még, annyira nem kell kapkodni a 4. generációért

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1300) kist88


kist88
csendes tag

240k körül tudtok valami ajánlani? PÜ pls thx.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.