Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1351) Ursache válasza KillHates (#1350) üzenetére


Ursache
senior tag

Ne mondd h csak a hutes miatt nem eri meg.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1352) jam1991 válasza KillHates (#1350) üzenetére


jam1991
tag

na azért :C bár 2 év múlva tervezném .. de gondolom 880felett nem fog menni

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1353) KillHates válasza Ursache (#1351) üzenetére


KillHates
nagyúr

Természetesen nem azért :D (bá' tésókám, sokbá' mérik a virisrézt is!) :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1354) KillHates válasza jam1991 (#1352) üzenetére


KillHates
nagyúr

2 év múlva, tök mindegy, hogy 780 vagy 880 lesz a gépedbe. Mint ahogy most is már tökmindegy, hogy GTX460M vagy GTX560M van benne (10% a különbség) Az új puccos grafikai effektek egyiken sem muzsikálnak már úgy ahogy egy jelenlegi csúcs kártyán...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1355) jam1991 válasza KillHates (#1354) üzenetére


jam1991
tag

hát az lett volna a lényege hogy akkor nem 880m -re cserélném .. csak gondolom 880m az egyetlen amire ki lehet cserélni, mint a g75vw nél a 660m-670m :(

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1356) Ursache válasza KillHates (#1353) üzenetére


Ursache
senior tag

Ánusztól kinézem :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1357) Ursache válasza jam1991 (#1355) üzenetére


Ursache
senior tag

Ha cserelni akarsz, akkor alienware. Miert lovagolsz meg mindig ezen?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1358) KillHates válasza Ursache (#1357) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem is :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1359) jam1991 válasza Ursache (#1357) üzenetére


jam1991
tag

mert +200e ft és még gyengébb is :C de innentől sz@rok bele ... erre van pénzem azt csókolom

csak érdeklődtem, hátha

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1360) Ursache válasza jam1991 (#1359) üzenetére


Ursache
senior tag

Akkor írj fel egy preferencia mátrixot, és jó is vagy.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1361) KillHates válasza Ursache (#1360) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez van itt mindig... Gondolom Neked is megvan a vesszőfutás, mióta hirdetted a géped... :U :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1362) khirill


khirill
aktív tag

ez azért nem ilyen egyszerű... én nem tudom, melyik szivárványról csúszdáztatok ebbe az országba, de az "átlagnak" nem igazán tellik 600-700 ft-os notebookra... :)

persze, h el vannak keseredve, h szart sem ér 300k miközben annak összegyüjtögetése is igazán megterhelő tud lenni... aztán a másik fele, h elég sokan vannak akik nem értenek semmit sem a hardware-hez... nekik aztán mondhatod, h ivy vagy sandy bridge, nem tudja mi az az utasításkészlet - mi az a cashe... cpu, gpu, apu... ergo nem tudják, h melyik gép mit tud!

megkérded milyen géped van, jönni fog a válasz: -há' p4-es! -ja! jó. :W

azt viszont mindenki tudja, h használt eszközt megvásárolni nem egy életbiztosítás... pláne nem, egy olyan országban, ahol akkor is nagyon nyögve-nyelve véd meg a jog, ha original veszed és problémád van... :K

edit: ja és mielött nekem támadnátok, ezt csak a megértés végett... no offense, pls! :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#1363) Ursache válasza KillHates (#1361) üzenetére


Ursache
senior tag

Lassan az lesz hogy megtartom es 10 ev mulva elohalaszom a padlasrol a fiamnak :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1364) Ursache válasza khirill (#1362) üzenetére


Ursache
senior tag

"használt eszközt megvásárolni nem egy életbiztosítás"

Aw-ra akkor vasarolsz garanciat amikor akarsz. Azt mondod tulajnak itt a 3 ev nbd garinak a fele, kosd meg, mar hozom is a gepet...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1365) jam1991 válasza khirill (#1362) üzenetére


jam1991
tag

:R :R :R

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1366) KillHates válasza khirill (#1362) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért bátorkodom felhívni a figyelmed a topic nevére. Ez olyan mintha mondjuk a sportkocsi topicba azon sopánkodnál, hogy mennyit fogyasztanak azok a verdák és milyen környezetszennyezőek, egy kerámia féktárcsa áráról már ne is beszéljünk...
Azt csak halkan jegyezném meg, 300k-nál kezdődik egy gamer noti. És van az "átlagnak" bőven pénzecskéje; vidéken élek kilóg a valaga mindenkinek a gatyájából, de a dekk mindig ott a kezükben és a szájuk sarkában, a kocsmában sem hűl ki a székük. De a valaga is minden második emberkének fel van fényesedve, mert a munka is büdös bír lenni eléggé; ha járdát betonozok egyszerűen hirtelen mindenkinek dolga akad a ház körül, pedig bővíben megfizetném... Amikor meg megyek házhoz dolgozni lehet, hogy "csak annyit tudnak, hogy pénégyes a gépük", de a pingpong asztal méretű lapostévé már a falu legutolsó vályogházában is befigyelt! Cetelem, pronyódent rulez! :K Igazi hungarikum ami itt van...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1367) Ursache válasza KillHates (#1366) üzenetére


Ursache
senior tag

Kurva jó :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1368) khirill válasza KillHates (#1366) üzenetére


khirill
aktív tag

tehát az átlagnak 2m-es TV-je, nem dolgozik hanem kocsmázik és cigizik, nem akar járdát betonozni de bármikor megvesz egy félmilliós notebookot, csak néha ugorj be feltelepíteni valami játékot? :DDD

amíg azt írod, h ez egy gamer notebook topic és, h a beugró ár 300k tökéletesen egyetértek... de a többi... :) már megbocsáss, de ekkora ökörséget nem is tudom, h tudtál leírni... (az meg, h ebben mi olyan "kurva jó", azt végképp nem értem :( )

ratabyzou

(#1369) Ursache válasza khirill (#1368) üzenetére


Ursache
senior tag

A magyar nep pesszimista es mindenert rinyal... de soundra meg peachesbe meg ejszakankent 10kt elbaszni tud mindenki. 700 ftos cigi 2 naponta 1 doboz, vagy tobb is... es akkor a vodkan sporolnak. Konyorgom! Szetnezek 4-6oson: iphone 4 4s 5, galaxy s3 s4, note 2 3. Divatbuzik: gatyat bershkaban 30k-ert vettem etc... sorolhatna barki ezeket...

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1370) KillHates válasza khirill (#1368) üzenetére


KillHates
nagyúr

A mentalitást igyekeztem kiemelni, ami nagyjából jellemzi az embereket. Sajnálom én is, hogy így van, de ezt látom. Azt, hogy félmillás notikat vásárolnak nem írtam, mert arra nem pénz nincsen, hanem igény; ellenben a nagy TV-vel és a puccos verdákkal. Csupán arra a disszonanciára igyekeztem felhívni a figyelmet, ami jellemez sok embert. Ilyen a pesti viszonylatban a panel lakótelep parkolójában az X6-os bimmer az A8-as Audi mellett... (oké, nem ez a tipikus)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1371) KillHates válasza Ursache (#1369) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem hiába mondják; "sírva vigad a magyar..."

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1372) khirill


khirill
aktív tag

eléggé beoffoltunk miattam bocsánat... :R

amiket mondtok nem igazi érvek, legalább ennyi ellenpélda is van... de ha ti így látjátok akkor ki vagyok én, h ezen változtassak? de pár rohadt gyümölcs miatt... ez szomorú... :(

a "sírva vigad a magyar" kifejezést meglepően sokan értelmezik így félre... népünk zivataros múltjára utal... nem pedig arra, h "nagymelankólikusönsajnáltatók" lennénk...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#1373) Kasya válasza Ursache (#1364) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Aw-ra akkor vasarolsz garanciat amikor akarsz."

En ugy tudom, hogy a gari leharta utan nem lehet venni újabb garit...csak a gari udo alatt lehet azt meghosszabbítani.

khirill: a lenyeg, hogy olyan topicba keveredtél, ahol nem a penz az elsődleges, hanem a minőség/tudás. Aki itt kérdez, ne számítson olcsó ajánlatra, arra ott a milyen laptopot vegyek ennyiért topic.

[ Szerkesztve ]

(#1374) solyom76


solyom76
senior tag

ö-mi van itt ..?Én egyszerű szar melós vagyok mégis telik rá../ néha/..Vannak gamer notik a tescoban is jo áron ..talán ott kellene nézelődni..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1375) Ursache válasza Kasya (#1373) üzenetére


Ursache
senior tag

Én másképp tudom. De lehet azóta változtattak (vagy soha nem is volt így)

solyom: egy valamit hagytál ki: külföld.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1376) solyom76 válasza Ursache (#1375) üzenetére


solyom76
senior tag

Elvileg ez így van ameddig garos a gép csak addig hosszabítható...
Ja hát az igaz...de nyitott a világ mindenkinek...

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1377) Ursache válasza solyom76 (#1376) üzenetére


Ursache
senior tag

Látja, hogy lejárt. Renew / upgrade gomb. Már utalhatok is. Sőt, csomagot is választhatok.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1378) solyom76 válasza Ursache (#1377) üzenetére


solyom76
senior tag

Akko meg nekem mié ezt irja..?

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1379) Ursache válasza solyom76 (#1378) üzenetére


Ursache
senior tag

Passz, ez melyik oldal? Nézd meg ahol én.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1380) solyom76 válasza Ursache (#1379) üzenetére


solyom76
senior tag

ez egy progi alienware autospy..

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#1381) Muerte


Muerte
Topikgazda

Tavaly még úgy volt hogy gari lejárata után 3 hónapig vehető hosszabítás,sőt ha NBD gari lejárat után 3 hónappal még bejelentettél egy hibát a supportnak akkor azt szó nélkül megcsinálták.Sok esetet olvastam,de pölö ha megkérdezitek SzaboZE-t aki a Humansoft egyik munkatársa,vagy egyik vezetője (nemtom) akkor ő is igazolja ezen állításomat.Ilyet sem tudok más gyártóról azért ez nem mindennapi dolog... Persze a Dell-nél is voltak változások az utóbbi időben,de hogy ezt a részét érintette-e azt nem tudom.Amit tudok hogy a refurb gépeket honosítani mostmár csak számlával igazolva lehet.Honosítás nélkül nincs most már "első alkalmas" alkatrészcsere sem (ami eddig egyébként volt,egy kis ejnye-bejnyével körítve),sőt számla sem kellett sosem csak a S.T. bediktálása oszt jónapot.Innen már csak egy lépcső sajnos hogy bevezessék hogy csak itthon vásárolt gépre adnak majd NBD-t ami nagyon szomorú lenne,ugyanis én sosem leszek hajlandó több százezres felárat fizetni egy fullos gépért csak azért hogy pölö a Laptopszalon,vagy társai zsebét tömjem ki,mikor EU-ból sokkal olcsóbban meg lehet venni bármilyen gépet.

(#1382) Kasya válasza Muerte (#1381) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyetertek, ezt akartam en is irni.
12/13-ban nekem meg az itthoni dellnel se volt gondom, pedig a gepen kulofldi (EU). Minden problema nelkul foglalkoztak velem (bar kijonni vegul nem kellett szerencsere).

(#1383) Muerte


Muerte
Topikgazda

Feltettem az új 337.50-es nV beta drivert és azt kell mondjam le a kalappal az nV előtt.Bár még csak beta,de nálam sli-nél látványos a javulás.Nem teljesítményben hanem mintha jobban összedolgozna a proci és a vga-k.Még smoothabb lett minden szemmel láthatóan.Jó tudni hogy foglalkoznak még az SLI-vel is.A 7970M crossfire ehez képest egy rémálom volt :DDD Az SLI input lagot csak BF3 multiban lehetett érzékelni eddig,de most arra is találtam megoldást.nV vezérlőpultban kell bekapcsolni az adaptív vsynch-et és engedélyezni a Trippla pufferelést,játékban meg kikapcsolni a vsynch-et.Az eredmény elképesztő :C Input lag zéró!,sehol egy röccenés,sima mint a vaj.

(#1384) jam1991


jam1991
tag

Köszönöm a sok segítséget :) nagy nehezen sikerült választani :C G750JZ lett a vége :R :R

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1385) LBandi válasza jam1991 (#1384) üzenetére


LBandi
aktív tag

Azt elárulod hol és mennyiért jutottál hozzá? (Nálam is ő az egyik befutó).

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1386) jam1991 válasza LBandi (#1385) üzenetére


jam1991
tag

írj rá West -re !

a hirdetése: >LINK<

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1387) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Érdekel valakit gamer egér?
2 egyforma,egy otthonra,egy pl. munkahelyre-így nem kell hordozni.

[link]

(#1388) Ursache válasza Mikulásbá (#1387) üzenetére


Ursache
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1389) jam1991


jam1991
tag

olyan létezhet egyébként hogy nem adnak a géphez driver lemezt?

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1390) Ursache válasza jam1991 (#1389) üzenetére


Ursache
senior tag

Ánusz hivatalos honlapján biztos mindig az aktuális legfrissebb drivereket kapod, felesleges optikai adathordozóra kivésni.

Tehát igen, előfordulhat. West csak nem húz le.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1391) jam1991 válasza Ursache (#1390) üzenetére


jam1991
tag

érdekes lenne ha ő szedte volna ki :D én vágtam szét a kis biztonsági matricát

nem west ellen ment a kérdés .. vele teljesen meg vagyok elégedve, nem véletlen ajánlottam

néztem pár unboxing videót és ja.. tényleg nem raknak már bele driver lemezt

[ Szerkesztve ]

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1392) jam1991 válasza jam1991 (#1391) üzenetére


jam1991
tag

meg egyébként is mekkora nagy zsákmány lenne egy driver dvd :DD

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1393) Ursache válasza jam1991 (#1392) üzenetére


Ursache
senior tag

Hatalmas :D De sok kicsi sokra megy :D De amúgy nem értettem félre. Nem is feltételeztem volna, hogy West ilyet művelne, viszont Radium :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#1394) baro32 válasza jam1991 (#1389) üzenetére


baro32
aktív tag

Hello

http://www.asus.com/hu/supportonly/G750JZ/HelpDesk_Download

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1395) jam1991 válasza baro32 (#1394) üzenetére


jam1991
tag

köszönöm :R ez nekem is sikerült :) csak érdekelt hogy 430e Ft-nál miért kell pont azt kispórolni :))

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#1396) baro32 válasza jam1991 (#1395) üzenetére


baro32
aktív tag

Hát igen igazad van de én már előtte letöltöttem minden drivert mielőtt megérkezett volna a gép.
Nagyon megvagyok vele elégedve eddig.
Én 1hete vagyok a boldog tulajdonosa mondjuk nekem 439.990ft-ba fájt.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1397) LBandi


LBandi
aktív tag

Jam1991: köszi a linket!

Majd írjatok már eredményeket arról, hogy terhelés alatt hogy melegszik, kíváncsi vagyok hogy tényleg olyan rossz a helyzet mint azt korábban írták, illetve hogy mennyire stabil a 880-as vidkari.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1398) baro32 válasza LBandi (#1397) üzenetére


baro32
aktív tag

Thief - 68'c - full beállítás

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1399) LBandi válasza baro32 (#1398) üzenetére


LBandi
aktív tag

Az egész baráti kezdésnek nem rossz, mondjuk minél több játékkal próbálod ki hosszabb ideig annál jobb képet kapunk a stabilistás-melegedésről.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1400) baro32 válasza LBandi (#1399) üzenetére


baro32
aktív tag

Betrayer max 66'c 2óra játék után kb. :)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.