Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85744) kemcso válasza balint0 (#85726) üzenetére


kemcso
Ármester

Én nem vennék 846-ot, nekem iszonyatosan ráült a lassú, terjengős mélye a többi tartományra. Bizonyos zenékkel jól szólt (jazz, akusztikus), de amint egy basszus-orientáltabb számmal próbáltam téptem ki a fülemből. Hozzáteszem, a 215-öt se tartom jó fülesnek, hangzása alapján olyan 10e Ft, vagy az alatt van, egy VSD1 is jobb. A keretedből kifoghatsz egy Westone W60-at használtan, az megeszi reggelire, vagy ha több basszus kell, akkor egy UM PRO 50-et. De ott van az AKG N40 is, vagy a K3003.
Mindezekhez normális forrás is dukál, azt mondják az okosok, hogy legalább annyit költs forrásra, mint fülesre és ez a hordozható világban hatványozottan igaz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.