Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35016) bluemirage válasza Alg (#35013) üzenetére


bluemirage
őstag

Az utcán sosem hallgattam zenét. De mivel szeretek élni, ezért ha azt tettem volna sem zárnám ki a külvilág zaját. Jobb tudni mi megy körülöttem... már csak egy lépés innen és ha valaki a szemét is beköti, akkor elmehet a Kung Fu Pandába mesefigurának... őket biztosan a belső hang vezérli... :) Na mindegy... A vonaton vagy otthon az ágyban szoktam hallgatni, néha elalszom vele, azt meg fejessel nem lehet, a vonaton meg hülyén néznék ki vele. Persze egy byalex style-al együtt már más a helyzet. Tudom, hogy rossz szokás, de a hangerőt állandóan tekergetem a szám hangos és halk részleteit én döntöm el. A bevezető halk intro up, a refrénes kiteljesedés down. Bántja a fülem a hangos zene. Ezért pl. furi, hogy egyesek Észak-Amerika módban használják a Sansa-t, mert az európai szabályozás szerinti decibel már korlát lenne nekik. Na ők biztosan nem hallanak, és nemcsak annyira mint én... :D De ez legyen az ő bajuk. Én meg igyekszem nem elütni őket :R
De talán kipróbálom ezt az MX580-at és összehasonlítom az elvben gyengébb Sony E819V-val. Az MX580-nak legalább L-es csatlakozója van ami a Sansa Clip-ekhez ajánlottabb.

@bucsher
Köszi a tapasztalatot, akkor -1 AKG-ra.

@hobbyone
Köszönöm, de így elsőre úgy tűnik, hogy nincs rajt hangerőszabályzó. Majd megnézem jobban.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.