Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) Bodor


Bodor
veterán

Tudom, hogy ez itt egy kicsit off, de elég sok szó volt lejátszókról, és hallgattatok elég sokat, szóval az lenne a kérdésem, hogy ha az ár tényező nem számít, akkor Ti melyik lejátszót vennétek Brainwavz B2 és FiiO E07K Andes DAC+AMP mellé. Hangminőség az elsődleges szempont. Sanza Fuze-t váltaná le egyébként.

Csak azért, hogy tudjátok tesztelni a DX-50-et, ne ajánljátok azt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#35452) Ati1979 válasza Bodor (#35451) üzenetére


Ati1979
veterán

Én x3-mat nem venném.

Én sony F series walkmant venném hozzá az biztos. Az elég részletes és elég tisztán szól. Pont jó ahhoz a füleshez. (Esetleg a dx50, de azt még nem hallottam.)

Vagy ak100-at vegyél ha teheted. :)

(#35453) bucsher válasza kk831228 (#35450) üzenetére


bucsher
őstag

részemről MK2

Bodor: DX50 ;)

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#35454) Ati1979 válasza bucsher (#35453) üzenetére


Ati1979
veterán

Pont azt mondta, hogy ne ajánljuk azt. :)
Nem akar első fecske lenni szerintem. :D

Főleg annak tudatában, hogy még senki nem hallotta. :)

(#35455) bucsher válasza Ati1979 (#35454) üzenetére


bucsher
őstag

kacsintós szmájli megvolt? :DDD

In the pipe - five by five!

(#35456) raven12 válasza Bodor (#35451) üzenetére


raven12
senior tag

AK120 ;]

Ati: én, mint B2 tulajdonos és enyhén meleg-hangzás-kedvelő, sosem vennék Sony F-et ehhez a füleshez :U

[ Szerkesztve ]

(#35457) MarcGab válasza Lui82 (#35446) üzenetére


MarcGab
csendes tag

Huu nekem nagyon megtetszett a JVC füles,lehet még bevállalnám megvásárlással.Valami oka lehet,hogy 4 milliót talált a google.Majd még priviznék veled erről!

(#35458) Ati1979 válasza bucsher (#35455) üzenetére


Ati1979
veterán

A fene. Nem vettem észre, hogy kacsintós. :B

Csak egy pillanatra néztem rá és akkor éppen nem kacsintott. ;)

Mostmár igen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#35459) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok!

Sajnos feladta a harcot a garanciában kicserélt BrainWavz M4 fülesem (is) két hónap után.
(az első kb. 10 hónapig ment, így ezt már nem tudom gariztatni )
Keresem az utódot max 10-12k értékben.
Fontos lenne, hogy bírja a strapát, mert bár vigyázok rá - tokban hordom,nem alszom el benne - , de elég sokat használom ..és ebből a szempontból szimpatikus a JBL J33, mert eléggé ellenállónak tűnik a kábelezése, viszont semmilyen tapasztalatot nem találtam róla és gari sem lenne hozzá, úgy jönne ki egy tizesből.
Telefonról hallgatok rádiót és többnyire trance-t, az M4 tökéletesen megfelelt minden szempontból.

Ilyen árkategóriában mi az ami most igazán jó vétel?

A segítségeteket előre is nagyon köszi :C

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#35460) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hali!

Denon AH-C360-ról mi a véleményetek? Jó áron venném, 6500-ért itt az naprón, újat. 15k boltban. Rockzenéhez/new wavehez, industrialhoz....

(#35461) AGE-T válasza Bodor (#35451) üzenetére


AGE-T
senior tag

Ha tudsz venni, akkor J3. Hosszú aksi idő, messzemenőkig konfigolgató eq, és szerintem az Sq jobb mint az x3-é.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35462) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Ati1979

"Ha jól emlékszem Ljoker iphone5 -tel + j3-mal (+erősítő) végezte a teszteket.."

Nem jól emlékszel:

Testing Note: Typical listening is done with a FIIO E7 USB dac. On-the-go listening is done using a Cowon J3 with and without a mini3 portable amp. A wide range of tracks in FLAC and mp3 (bitrates ranging from 128 to 320kbps) formats is used. Critical listening is done via an optical-fed iBasso D10 using only WMA and Flac lossless files. forrás

matyi012345

"1 iphone-al tesztelő ember véleményét állítod szembe ~10 AK120-al tesztelő ember véleményével."

iphone-al lásd pár sorral fentebb.

~10 = 5

Ati1979 + matyi012345

Csak olyan dolgokat írjatok le, aminek valódiságáról megbizonyosodtatok. Téves információval félrevezethetitek a fórumra látogatókat!

A véleményem továbbra sem változott:

"Kinek a véleménye hitelesebb:

- aki egy szórakozóhelyen 2 percig meghallgat egy fülest/füleseket egy 300 ezres lejátszóval

vagy

- valaki otthon, csendes környezetben többféle gumiharanggal és lejátszóval próbál ki fülest/füleseket, mellesleg már több tucatnyi fülessel volt tapasztalata + ért is műszakilag a dologhoz" (ljokerl)

[ Szerkesztve ]

(#35463) dudika10 válasza hobbyone (#35462) üzenetére


dudika10
veterán

Erdemes feltenni meg egy kerdest a "kinek a velemenye jobb" temaban:

- kozvetlenul egymas utan hasonlitja ossze
vs
-adott esetben honapok telnek el a ket meghallgatas kozt ugy, higy kozben 50 masikra is emlekezni kene

Persze vannak, akik sajatbevallasuk szerint evekre is kepesek visszaemlekezni egy adott hang minden aprosagara, de ezt tesztekkel senki nem meri alatamasztani felve attol, hogy az amerikai hadsereg elviszi az 51-es korzetbe mint foldonkivuli, es olajat keres a gyomraban...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#35464) matyi012345 válasza hobbyone (#35462) üzenetére


matyi012345
őstag

Nem érdekel a véleményed, a levegőbe beszélsz. Mi legalább ott voltunk, hallottuk őket mindannyian, ez alapján pontoztuk is őket. Zavar? Cáfolj meg a saját tapasztalataiddal! De ne máséval! Írd le hogy te hány pontot adnál a találkozón meghallgatott fülesekre. Nem érdekel ljoker, nem érdekel mit tud és milyen a memóriája, hallottam amit hallottam, meg tudtam ítélni az alapján hogy nekem mi a legjobb, és ezt másik 4 ember is megtette (a többiek amúgy miért nem vettek részt? 10-nél többen voltunk).

"Csak olyan dolgokat írjatok le, aminek valódiságáról megbizonyosodtatok. Téves információval félrevezethetitek a fórumra látogatókat!"

Na ne mondd...egy másik ember tesztjére hivatkozol egész végig, és ezt valamilyen okból minden áron szembe akarod állítani a fórumlakók véleményével, miközben Te sem tudod bizonyítani, hogy ljoker tesztje objektívebb.

(#35465) contaxg válasza hobbyone (#35462) üzenetére


contaxg
veterán

Lehet, hogy még nem precíz az eredmény, de legalább csináltak valamit. Várom a folytatást és természetesem amiben tudom támogatom ezt kezdeményezést.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35466) Ati1979 válasza hobbyone (#35462) üzenetére


Ati1979
veterán

Az i5-re valóban nem jól emlékeztem. Viszont a J3 +erősítőre igen. Az E7 usb dacra sem emlékeztem.

Amúgy mindegy mert a lényegen nem változtat. A két lista közötti elétérést a források minőségbeli különbsége indokolja...

Szóval én nem mondanám téves információnak. (egy minimális tévedés volt benne)

"Téves információval félrevezethetitek a fórumra látogatókat!" - Senkit nem vezettünk félre. Mivel a konklúzió ugyanaz. Teljesen ugyanaz.

Legalábbis részemről.

"valaki otthon, csendes környezetben többféle gumiharanggal és lejátszóval próbál ki fülest/füleseket, mellesleg már több tucatnyi fülessel volt tapasztalata + ért is műszakilag a dologhoz" (ljokerl)"

Ne haragudj, de ezt tudod biznyoítani is, hogy valóban így történt? :)
Mert én ahogy néztem az eredményeket, nem mindig állt össze a kép. Néhány márkához tartozó füles túlzottan is jó pontszámokat kapott. Pl. sennheiser.

Nem mondom, hogy vannak sponzori pénzek a háttérben, de azt sem mondom, hogy nincsennek.
Szerintem mindenki le tudja vonni maga is ebből a következtetést.

""Kinek a véleménye hitelesebb:

- aki egy szórakozóhelyen 2 percig meghallgat egy fülest/füleseket egy 300 ezres lejátszóval

vagy

- valaki otthon, csendes környezetben többféle gumiharanggal és lejátszóval próbál ki fülest/füleseket, mellesleg már több tucatnyi fülessel volt tapasztalata + ért is műszakilag a dologhoz" (ljokerl)"

-Nekem a saját fülem a leghitelesebb. Mivel nem én voltam az egyetlen aki saját maga előtt meghallgatta ezeket a füleseket, ezért azt gondolom, hogy teszt hitelesnek tekinthető...

(#35467) Ati1979 válasza contaxg (#35465) üzenetére


Ati1979
veterán

:R

Reméljük a következő találkára össze tudunk gyűjteni még 20 fülest. Akkor már lenne, egy komolyabb
' adatbázisunk" amiből tudnánk rendesen ajánlgatni.

Szerintem a head-fi-re is érdemes lenne feltenni az eredményeket. Csak nekem még nincs regem sajnos. :(

(#35468) Alg válasza Ati1979 (#35466) üzenetére


Alg
veterán

A két lista közötti elétérést a források minőségbeli különbsége indokolja...

Eeez azért egy kissé meredek állítás.

A hallgató egyéni ízlése, a hallgatott zenék, mennyi időt/energiát szánt rá, légnyomás, páratartalom, holdállás

Sokminden. Egyébként meg teljesen parttalan a vita, hallgatás nélkül max. a hangkaraktert tudod eldönteni. Nekem kb ennyiben ki is merül bármilyen teszt információtartalma. (legalábbis hang tekintetében)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35469) Alg válasza Alg (#35468) üzenetére


Alg
veterán

Ja, és még valami, csak kifutottam a limitből...

El kell tudni különíteni a "jó" és a "tetszik" fogalmát.

Mint ahogy a szakácsnak is el kell tudni döntenie a legjobban utált kajájáról is, hogy az megfelelően van-e fűszerezve.

Márpedig ez nagyon nem egyszerű dolog ám...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35470) contaxg válasza Ati1979 (#35467) üzenetére


contaxg
veterán

A minap írt egy gyártó, hogy küldene armatúrás füleseket próbára. Úgy jellemezte a cégét, hogy "We are the second Balanced Armature drivers manufacturer ". Hát majd meglátjuk...természetesen megy hozzátok ha akartok vele foglalkozni. :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35471) Narakh


Narakh
senior tag

Kézbe (és fülbe) kaptam a HJE125-öt. A hangja eddig hasonlónak tűnik az elődhöz, bár ahogy érzem, ahhoz hasonlóan még kis bejáratást igényel. Ellenben valamiért - hiába tűnik ránézésre kis híján tök ugyanolyannak - kevésbé passzol kényelmesen a fülembe, mint a HJE120, szóval ha bárkit érdekelne, jó szívvel túladok rajta. :)

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#35472) Bodor


Bodor
veterán

Nem lettem okosabb, de azért köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(#35473) raven12 válasza Bodor (#35472) üzenetére


raven12
senior tag

Nézd, azt mérlegeld, mi tetszik a B2-ben, és mi nem, milyen irányban akarsz változtatni. A találkozóról írt véleményemben felsoroltam azokat, amiket hallottam B2-vel, mindegyikről írtam röviden, de ez annyira a preferencia szintje, hogy mit vagy hajlandó beáldozni miért, mi a cél...
És természetesen bár hatalmas közhely, de amit csak tehetsz, hallgass meg, így könnyebb lesz dönteni.
Aztán persze ott van a dologban a hosszútávú megszokás, de általában az első megérzések a jók.

(#35474) Ati1979 válasza Alg (#35468) üzenetére


Ati1979
veterán

Ebben a kérdésben semmilyen állítás sem igaz teljesen.

Én csak azt mondom, hogy a trendet nézd. Egyértelműen kivehető amiről beszélek. Legalábbis az én véleményem szerint.

Az ízlés meg az összepároztatás az más dolog. Ebben is van igazság természetesen.

(#35470) contaxg

Persze! :)

Köszönjük és várjuk a füleseket. :R

(#35473) raven12

+1

Szerintem is hallgassa össze mindennel amivel csak tudja.

(#35475) raven12 válasza Ati1979 (#35474) üzenetére


raven12
senior tag

Szerintem amúgy igaza van, a párhuzam a szakács és a teszter között nagyon találó. Ettől függetlenül még mindig azt mondom, hitelesebb több személlyel személyenkénti preferenciából átlagot számolni, mint megpróbálni álszakértősködni, ha nem vagyunk azok.
Ezzel pedig egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy ennek fényében kisebb az értéke a mi tesztünknek. Ez is egy teszt. Mellettünk áll, hogy viszonylag sokszínűek vagyunk.

(#35476) Ati1979 válasza raven12 (#35475) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez a hangminőség téma teljesen szubjektív dolog, azt sem biztos, hogy ugyanazt halljuk kb. :)
Az ízlésről meg nem is beszélve. Ezért szerintem nem gond hogy a többség véleményéből megpróbálunk valami trendet leolvasni.

Szerintem ez a legkisebb rossz. A döntést úgyis mindenkinek magának kell meghoznia. Mi csak segítünk...

A mi tesztünk is egy vélemény. Mindenki úgy áll hozzá ahogy akar. Van akinek ez nem tetszik. Semmi gond nincs ezzel. Szive joga hozzá.

(#35477) trident1


trident1
tag

Megérkezett a várva várt Brainwavz R1 fülesem.Kipróbáltam már az összes harangot amit adtak hozzá de a galaxy s2 -höz kapott füles szebben szól.Egy nyers teli magashangokkal való valami jön ki belőle.Tanácsoljatok valamit,de a xears td2 ettől nagyságrendekkel szebben szólt.Sőt.
Kipróbáltam egy ezeréves samsung yepp lejátszóval is és a hang még siralmasabb.

(#35478) Ati1979 válasza trident1 (#35477) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem hibás a füles.

Az s2-höz adott fülesnél nem szól kb. semmi rosszabul. Amúgy az m5-nél is voltak gondok a magassal. De csak jó forrásról.

(#35479) raven12 válasza trident1 (#35477) üzenetére


raven12
senior tag

1. Behelyezés rendben? Biztos? Ez egy mélyhangsúlyos füles, mindent kéne hallanod, csak nem nyers magasáradatot.
2. Bejáratással finomodhat a hangja.
3. hibás

(#35480) matyi012345 válasza trident1 (#35477) üzenetére


matyi012345
őstag

Az sajna hibás lesz.

(#35481) trident1 válasza matyi012345 (#35480) üzenetére


trident1
tag

Mit lehet tenni?Cserélik?

(#35482) lacko6 válasza trident1 (#35477) üzenetére


lacko6
senior tag

Nem hibás. Nekem is ilyen,a flac egyenesen borzalmas(cowon d20).Kicsit lehet javítani a Sony Hybrid harangokkal a kényelmen. 60 óra után kicsit javul a hangja is.De szigoruan mp3 ra jó szerintem.Nekem 5000ft -ba volt annyit ér.

(#35483) raven12 válasza Ati1979 (#35476) üzenetére


raven12
senior tag

bizony, sőt, szinte biztos, hogy nem ugyanazt halljuk, és nem is ugyanúgy.

Fejestalálkozó óta tudom, hogy ne higgyek senkinek, csak a saját fülemnek. Szerencse, hogy ezt megtehetem, mert legalább annyi tapasztalatom van, hogy magamnak el tudom dönteni, mi a jó, mit vegyek saját árlimiten belül.

Egyébként fárasztó de egyben megnyugtató is, hogy mindig ugyanerre a konklúzióra jutunk. Pedig nem mindig ezt akarom kihozni a dologból :D

lacko6: Flac-al orbitális hibák jönnek ki a fülesnél? Ilyenről se hallottam még. Biztos, hogy normálisan vannak konvertálva a zenéid? Meghallgattad ugyanazt FLAC-ban és jó minőségű mp3-ban? Nem akarom elhinni, hogy ekkora égbekiáltó különbségeket hallottál volna. :))

[ Szerkesztve ]

(#35484) trident1 válasza raven12 (#35483) üzenetére


trident1
tag

Ma már nincs időm sajnos foglalkozni vele mert itt kiabál két kisgyerek.De holnap nekiülök.
De egyenlőre elszomoritó hogy a TD2 ócska mp3-al is elsőre azt mondtam:azta kurva.

(#35485) matyi012345 válasza trident1 (#35481) üzenetére


matyi012345
őstag

Ha tényleg hibás akkor igen. Amúgy próbáld ki hogy rákötöd a gépedre, aztán youtubeon keressél 40-50-60-100 hz teszthangokat. Ha nem hallasz semmit akkor valóban tutira hibás.

(#35486) kk831228 válasza raven12 (#35483) üzenetére


kk831228
addikt

A flac-et támogatom én is... :R :R :R Én se hallok különbséget, nem hogy égbe kiáltót... :B :K Pedig kicsit komolyabb rendszeren hallgattam... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#35487) alpihun


alpihun
senior tag

1. Soundmagic E30 működik nokiával (a napokban volt valami errőől, hogy az iphone szabványúak nem menek nokiával)?
2. A fenti füles+telefonnal fogok különbséget kapni mp3 és flac közt (metál>alternatív).
3. Ha igen, honnan tudok zenét flac-ben letölteni?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35488) trident1


trident1
tag

Notebook-ra is kötöttem de siralmas.Max.nagyobb hangerőt tudtam kicsikarni belőle.

(#35489) Zoli133 válasza alpihun (#35487) üzenetére


Zoli133
őstag

1. Nem mindegy melyik nokia.
2. A userek többsége nem hall különbséget.
3. Megveszed a cd-t és házilag csinálsz flac-et belőle a hivatalos álláspont.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#35490) kk831228 válasza alpihun (#35487) üzenetére


kk831228
addikt

Flac-et letöltessz bármelyik torrent oldalról. Letöltöd fogsz egy konvetáló programot, lekonvertálod legalább 320-as mp-ba. Ha hallasz különbséget, sajnos nagyon sokba fog kerülni neked, amit a rendszerre fogsz költeni ezután... :B :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#35491) alpihun


alpihun
senior tag

Akkor az utolsó két pontot túltárgyaltuk.
Nokia Asha 302.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35492) Ati1979 válasza lacko6 (#35482) üzenetére


Ati1979
veterán

Akkor sajna olyan szar mint az M5. Ez van - kuka...

(#35483) raven12

Különben rengeteget jelent a saját tapasztalatszerzés. Nem véletlenül vannak ezek a füles fejes találkozók.
Egyszerűen el sem tudják képzelni az emberek mi a jó nekik. Mert a legtöbben még nem hallottak olyat. :)

Egy ilyen találkozó alkalmas arra, hogy az emberben kialakuljon egy kép arról, hogy mit szeretne.

Ez az egyetlen mindenkit megnyugtató konklúzió. :)

[ Szerkesztve ]

(#35493) Falconer válasza matyi012345 (#35464) üzenetére


Falconer
aktív tag

Azer teszteltek csak ennyien mert idolimit volt, nem akartunk ket napot ott tolteni. Ha lett volna meg egy (v tobb) AK akkor lehetett volna tobben is tesztelni, de sajnos csak egy volt.

En csak a sajat voodoo moddolt galaxy S1-gyel halgattam meg oket sorban. A trend line hasonlo az AKs tesztelokehez. Nagyon kijott a differencia a fulesek kozt a shure 425ig bezarolag. A 425 vs ie8 is jelentos volt, nekem az elobbi sokkal jobban tetszett, es hallhatoan sokkal tobbet is tud (reszletezes, szeparacio pl). A w4r volt hallgathatatlan. Tablazatot nem keszitettem mert nekem ehhez nincs turelmem. :)

(#35494) contaxg válasza alpihun (#35491) üzenetére


contaxg
veterán

Nekem Nokia C3-00-val működik minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35495) belashx


belashx
senior tag

Nem ép idevaló, de van valakinek tapasztalata, hogy vámolás után menniy idő amíg megérkezik a cucc? Rendeltem egy fülest ebayről, és péntek este már "vám elé állítva" státusza volt? Talán holnapra megérkezik? Már nagyon várom! :U
iPodra is tettem Rockboxot(eddig nem is tudtam, hogy van ilyen). Annyira nem érzek nagy előrelépést a gyári állapothoz képest, max annyit, hogy minden zenémet lejátsza végre, nem kell konvertálgatni, valamint egyszerűbb lesz másolgatni, főleg "vendégségben".

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#35496) Ati1979 válasza Falconer (#35493) üzenetére


Ati1979
veterán

Persze, nagyon kevés idő volt hallgatni. Ezek ilyen első benyomások.

Ezzel telejesen egyetértek. Nálam azt hiszem már megvan, hogy melyik lejátszóhoz max melyik füles érdemes venni.

Én úgy gondolom, hogy sony F series walkmanhoz / cowon J -hez nagyon max mehet a shure se425. Igazából a füles így is valamivel jobb kategória mint a két lejátszó.

Szerintem az x3 egyértelműen kevés az se425-höz. Főleg részletességben.

Telefonhoz szerintem a vsonic gr07, b2 se315, ortofon q5 kategória is sok. Én ezeket hangzásban egy kicsivel az az se425 alá helyezem.

Én tefefonhoz max. se215-öt v gr06-ot venném. Ennél drágábbat fölösleges.

AK120-hoz szerintem kell minimum a w4r. Az se535 kicsit kevés hozzá. Nem sokkal rosszabb (kicsivel igen)az csak más lejátszóhoz van optimalizálva.

Szerintem az ak-hoz leginkább ez a kategória passzolna.

(#35497) MarcGab


MarcGab
csendes tag

Joestet!
Hogyan teszelitek a leirt fuleseket?Egy forrasbol ?Telefonbol milyen anyag zudul ki?Tud ugy szolni mint egy mp3 lejatszo?

[ Szerkesztve ]

(#35498) Ati1979 válasza MarcGab (#35497) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen. Majdnem mindenki ugyanarról a lejátszóról.
Talán 1 ember tesztelt más forrásból.

(#35499) raven12 válasza Ati1979 (#35498) üzenetére


raven12
senior tag

Káttű :DDD

Szerintem a voodoo kerneles wolfson DAC-os S1 (és vélhetően az S3 is) elég kellemes hangú, simán van Sansa Fuze szinten, sőt.

(#35500) MarcGab válasza Ati1979 (#35498) üzenetére


MarcGab
csendes tag

A tesztelo szemelyek zeneszek esetleg?Aki naponta hallgatja eloben a jatekat,ezutal meghallgatja fulesen.Szerited?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.