Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) AGE-T válasza contaxg (#35099) üzenetére


AGE-T
senior tag

535 drágább, mint a W4R!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35102) Ati1979 válasza contaxg (#35099) üzenetére


Ati1979
veterán

Egyértelműen nem éri meg. :N

Igazából az se425 jó füles, de valamennyire túlárazott. Ennek ellenére szerintem a találkozón kb. az összes fülest megverte valamennyivel. (se535, W4r kivételeével)

Gr07 B2, Ortofon q5, ie8, stb. De ezeknél csak minimálisan volt jobb technikailag.(kiv ie8) Kicsit részletesebb volt, meg jobb volt a közepe. Kissé kellemesebben szólt, de semmi több.

A W4r viszont egyértelműen egy magasabb szint.
Amúgy megvan a shure-nak erre a válasza az se846 személyében (ami állítólag sokkal jobb mint a w4r), csak az meg nagyon drága...

(#35100) Falconer
+1
Gyengébb lejátszón összeomlik. Azokon jobb lehet az se535...

(#35101) AGE-T
Azt hittem egy árban van...
Vagy az se535 550USD? Lehet, hogy rosszul emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

(#35103) AGE-T válasza Falconer (#35100) üzenetére


AGE-T
senior tag

Fanyalgok én is, sajnos j3 w4r-hez jevéske, de még így is élvezhető. A csövesek után már nagyon vékonyka, de még az ak120 is sokkal jobb párosa a fülesnek.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35104) Ati1979 válasza AGE-T (#35103) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem az ak120 meg az w4r rettenet jó páros. Kijön rajta a fülesnek a hatalmas tere, meg brutál részletssége.

Szvsz. még ennél jobb fülest is elbír az ak. Az 1200-1300 dolláros cuccokkal kellene összeengedni. :))

A csöves nem igazán passzol az utcai zenehallgatáshoz. :) A füles meg elsősorban arra való. :DD
Meg ahhoz kell még egy jó DAC is.

[ Szerkesztve ]

(#35105) AGE-T


AGE-T
senior tag

Orto nekem nagyon lapos volt. B2 ár/értékben egész jó holmi, csak az anyaghasználat nem a legjobb. Gr07 hozza az armaturás kötelezőt, de semmi több. Szűk tér, és elég sok közép. De ennyi pénzért ez is nagy jó holmi. Többi holmit nehéz lenne értékelnem.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35106) bucsher válasza AGE-T (#35105) üzenetére


bucsher
őstag

akkor jó, mert a gr07 nem is armatúrás :DDD

In the pipe - five by five!

(#35107) Ati1979 válasza AGE-T (#35105) üzenetére


Ati1979
veterán

A b2 és gr07 az árukért elég jók. :K

A gr07 teljesen lapos. Szerintem ez a baja amúgy. Totál semmi nincs kiemelve, és így úgy tűnik mintha unalmas egysíkú füles lenne.

És az se425? Neked tetszett? :)

(#35106) bucsher

Nem úgy értette, hogy az aramatúrás szintet? :)

[ Szerkesztve ]

(#35108) AGE-T válasza bucsher (#35106) üzenetére


AGE-T
senior tag

Akkor meg főleg jó, majdnem olyan hangja van mintha armatúrás lenne. Akkor ezért nem volt olyan részletes?! Mind1, simán ott van a toppban, ha beleraknának egy magas armatúrát egész kellemes darabbá válna.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35109) bucsher válasza Ati1979 (#35107) üzenetére


bucsher
őstag

jó, de egy dinamikusnak miért lenne kötelező az armatúrás szintet hoznia? :)

nekem csak a lapos tetszik, mert én azt a zenét szeretem hallgatni, amit felvettek, nem amit egy (számomra) hibás eszköz csinál belőle, mert szerinte úgy jobb.

így az én fülemnek a B2 és a 4R volt hallgatható, és nagyon meg vagyok elégedve a GR07tel. most már legalább megnyugodtam, hogy nincs itt semmi gubanc, egy fülesnek így kell szólnia :)

In the pipe - five by five!

(#35110) AGE-T válasza Ati1979 (#35107) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nekem kicsi a tere, nincs benne magas tartomány. Részletességben sem hallottam semmit tőle. Jó az anyaghasználat, de nehéz a kábele. Nem ajánlanám megvételre.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35111) Ati1979 válasza bucsher (#35109) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem kötelező, de mivel az armatúrsokkal versenyez az árkategóriájában, ezért érdemes.

Hát igen ízlések és pofonok. Nekem a kissé közép-magas kiemelt eszközök jönnek be leginkább. Amit az előbb írtál azzal meg nem vitatkozom. :)

(#35110) AGE-T

A kicsit tér zavar engem is leginkább. (a 4r-hez viszonyítva kicsi), t70p-hez viszonyítva meg nagyon kicsi...
Persze a magas hiány is zavar. Meg lehetne részletesebb is. :))

[ Szerkesztve ]

(#35112) matyi012345


matyi012345
őstag

Sziasztok!

Leírom Én is röviden a tapasztalataimat:

Meelec S6..2
Senn CX271....3
Brainwavz M5........3,5
Meelec CC51...........4,25
Vsonic GR02.............4,50
Sony EX0300E............4,75
Soundmagic PL50...........5
SE215..............................5,5
Soundmagic E30...x
Meelec A161........................6,25
Senn IE8..............................6,5
Brainwavz B2...........................7
Vsonic GR07.................................8
SE425............................................8,25
Westone 4R......................................8,5
Ortofon EQ5.........................................9

Átírtam a pontokat úgy, hogy két teljesen egyforma ne legyen, nálam ez a sorrend.

Amikben negatívan csalódtam:
BW M5. Ahoz képest hányan ajánlották, nagyon gyenge hangot nyújt. Hangszeres zenére nagyon gyenge, elektrora talán jobb, de az nálam nem játszik így nem teszteltem le vele. Majd erről mások írnak még.

Soundmagic PL50. Armatúrás fülhallgató, a közepe és a magasa rendben is volt, de mélye szinte 0, a zenéhez az is hozzá tartozna.

Vsonic GR02. Többen állítják, hogy a mély nem ül rá a középre, szerintem nagyon is ráül. Néha akkor is hallottam mélyhangot, amikor nem is kellett volna. A hang tisztasága is hagyott maga után kívánnivalót, nem az igazi.

Shure SE215. Erősen mélytúlsúlyos, de azért jobb mint a GR02, nagyobb soundstage, részletesebb, de ennyiért drága. Többet vártam.

Senn IE8. 80K-ért? Ne vicceljünk már...inkább vennék 2 GR07-t és boldog vagyok.

Amiben pozitívan csalódtam:

Ortofon EQ5. Valami nagyon megfogott benne, 200$-ért abszolút megéri. Nagy tér, részletes, tiszta, általánosságban jó hangja van, talán a magasaiból néhol-néhol visszavennék, de nem zavaró egyáltalán. Hosszan hallgatható a hangja. Ami miatt még tetszik: egyszerű. Mint egy szög. Fogod, belecuppantod a füledbe, hallgatod. Ennyi. Nem kell fül mögött elvezetni, nincs merevítője, stb...nálam Ő az első.

Vsonic GR07. Abszolút kiegyensúlyozott fülhallgató, tiszta, nagy hangtér, pontos és precíz. Nincsenek színezések, kiemelések. Tetszett a hangja.

Amiket nem soroltam fel azokkal minden rendben van, árukhoz képest hozzák azt a hangot és minőséget ami elvárható, se többet, se kevesebbet. A Westone nagyon jó, igazából nem rosszabb mint az ortofon, de nekem az jobban tetszik. talán az ár/érték arány, talán az egyszerűség, letisztultság. Nem tudom...

Az E30 off-ba van mert olyanom van, majd a többiek nyilatkoznak.

Végszó: Nagyon jól éreztem magamat, köszönöm mindenkinek aki hozott fülest, lejátszót, fejest, stb-t és ott volt, és hogy ott lehettem.

:)

Szerk: A meelecről és a Sennről nem akarok írni, nem tetszettek, nem tudom mennyibe kerülnek és honnan jöttek és hova tartanak...stb.

[ Szerkesztve ]

(#35113) raven12 válasza Falconer (#35100) üzenetére


raven12
senior tag

+1

(#35114) contaxg válasza matyi012345 (#35112) üzenetére


contaxg
veterán

A sorrend szerint az SE215-öt az hátrébb volt Nálad mint az E30?? :Y

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35115) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Ati1979

"Oké, de azért tegyük azt is hozzá, hogy 200 USD-vel drágább a westone." (se535 vs. 4r)

Amazon: Westone 4R ($419), Shure SE535 ($499)

és mivel feltétel nélkül elhiszik, amit ő mond, ezért contaxg már ezt írja:

"A kérdés fordítva igazán érdekes! Megéri-e megvenni a Shure-t, ha +200 dollárért kapok egy Westone 4R-t."

Furcsa, de engem folyamatosan "mindenki" bas.tat hiteltelenség ürügyén ("hallottad már"). Bizonyos erőforrások megléte és a hitelesség között egyenes arányosság van?

Ati1979 + AGE-T

Hogy ti mekkora fülhallgatós sznobok vagytok. :DDD
Tetszett, hogy mennyire lekezelően beszéltek a GR07-ről. 3 armatúra alatt már nincs világ? Én a Monoprice 9927 (7$-os füles) után igencsak elkezdtem becsülni a dinamikus füleseket. Az persze igaz, hogy a csúcsot a több armatúrás és a hibrid cuccok jelentik.

[ Szerkesztve ]

(#35116) #16820480 válasza hobbyone (#35115) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt ugye tudod, hogy contaxg amiről beszélt az 425 vs. W4r?

(#35117) hobbyone válasza #16820480 (#35116) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Nekem nem úgy jött le. Véded?

(#35118) #16820480 válasza hobbyone (#35117) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem olvasd még egyszer vissza. Onnan indult, hogy bucser a 425-ről nyilatkozott valamit, erre válaszolt Ati, hogy de az 200-zal olcsóbb a W4r-nél, ami kicsit túlzó, de nagyjából rendben van. Mit kell ezen védeni?? :F

Egyébként meg az eredeti W4r vs 535 árdifferenciát kb két sorral később Ati magától is javitotta...

(#35119) Ati1979 válasza contaxg (#35114) üzenetére


Ati1979
veterán

Meglepően jó az e30 jó forrásról.
Kb. olyan best buy szerintem mint a gr06... Megkockáztatom. :))

#35115) hobbyone

"Oké, de azért tegyük azt is hozzá, hogy 200 USD-vel drágább a westone." (se535 vs. 4r)

Amazon: Westone 4R ($419), Shure SE535 ($499)

"a 425 feltétlenül" - erre válaszoltam. :)

A contaxg kérdésre más volt a válasz... - Az egy másik hozzászólás. :)

A gr07-tel nagyon jó füles. Nekem a túlzott semlegessége nem tetszett. (annyira)
Köze nincs a driverhez. Én azt próbáltam ott magyarázni, hogy AGE-T hogy értette.

(#35118) sheratan

Pontosan. Nincs itt mit védeni. Csak jobban meg kell nézni mire mit válaszoltam. :)

(#35120) gelbelex


gelbelex
őstag

Köszönet a megjelenteknek, hogy eljöttek és megmutatták az eszközöket! :R

Tökéletesen szubjektív benyomásaim az általam hallgatottakról erre.

(#35121) Ati1979 válasza gelbelex (#35120) üzenetére


Ati1979
veterán

Kösz, hogy eljöttél! :R

Igen én már olvastam. :)

(#35122) hobbyone válasza #16820480 (#35118) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Igen igaz, most már látom. Első olvasásra más jött le. Bár mintha nem csak én értettem volna félre. :U

"Oké, de azért tegyük azt is hozzá, hogy 200 USD-vel drágább a westone. Azért ez nem elhanyagolható annyira."

A 120$ akkor sem 200$. Shure SE425 ($299), Westone 4R ($419)

Egyébként ami hiteltelenné teszi a szemeben, az a Shure iránti elfogultsága.

[ Szerkesztve ]

(#35123) Ati1979 válasza hobbyone (#35122) üzenetére


Ati1979
veterán

Én a honlapjukról vettem ezt az árat, annak nem néztem utána, hol mennyiért árulják akciósan.

"Egyébként ami hiteltelenné teszi a szemeben, az a Shure iránti elfogultsága."

Ezt rám értetted vagy sheratan-ra? Gondolom rám. Amúgy én nem tartom magamat elfogultnak a shure irányában. :N

Oké most linkelgethetünk ilyen olyan hozzászólásokat oda vissza, de ennek nem tudom mi értelme lenne.

Az a baj, hogyha azt mondom, hogy nem annyira jó a shure = akkor hiteltelen vagyok.
Ha azt modnom, hogy jó a shure = akkor meg elfogult vagyok mert a saját fülesem védem.

Igazából minden igények nem tudok egyszerre megfelelni...

[ Szerkesztve ]

(#35124) #16820480 válasza Ati1979 (#35123) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, az mondjuk lassan boritékolható, hogy én elfogult vagyok a Shure irányába, de inkább kcisit árnyaltabban úgy mondanám, hogy az én izlésemnek ez felel meg legjobban. Egyébként nem is tudom ajánlottam-e valaha itt a fórumon Shure fülest, biztosan igen (215), de szerintem nem sokszor... :B

Amit nem értek egyébként, hogy hobbyone folyton a Shure lufi kipukkasztásán munkálkodik, közben az mintha nem is zavarná, hogy a Shure legalább valamilyen minőséget képvisel, még ha túlárazott is, közben ugye amikor az Sennheiser-t lehúzzuk, akkor meg elfogultak vagyunk, pedig azt konkrétan hallottuk, hogy mennyire el van szállva az ár/érték arányával.
Szerintem a jó át/érték arány valahol a 100 dolláros hatánál megszűnik létezni, és onnantól nagyjából az ember egyéni preferenciája és tűrőképessége határozza meg, hogy mit érdemes venni...

(#35125) dudika10


dudika10
veterán

Véleményem a véleményekről:
Azt hiszem 10-ből 9-szer el lehetne találni az egyes vélemények alapján, hogy ki-mit használ, mihez van szokva...

A fül 5 perc alatt nem fogja kompenzálni a fülhallgatók hibáit, pedig egy idő után nagyon sok zavaró hibát el tudna takarni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#35126) Ati1979 válasza #16820480 (#35124) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem itt már mindaketten elfogultak vagyunk. :D
Ha nem így lenne akkor hogyan is használhatnánk? :)

Ezt én sem értem. Az sh, meg az akg komolyan egy kalap sz*r általánosságban, kivétel néhány füles.
A shure enyhén túlárazott viszont legalább hoz egy elfogadható szintet. Kb. olyan márka mint ath (fülesek tekintetében).
A shure mellett szól még az anyagminőség, komfort, izoláció cserélhető kábel stb...
Oké nem mondom, hogy nincs nála jobb, de azért tényleg egy elfogadható szintet képvisel.

Szóval szvsz. fölösleges ez ellen keresztes háborút indítani....

(#35125) dudika10

Ebben igazad van. Elég rövidek voltak a meghallgatások, úgyhogy gyakorlatilag ezek csak olyan első benyomások.

[ Szerkesztve ]

(#35127) #16820480 válasza Ati1979 (#35126) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nekem egyelőre szempont volt a mikrofonos kábel, azért is ezt vettem, mert nem győztem kivárni amit leértékelik az A161-et, de lehet, hogy akkor sosem hallgatom meg a felsőbb kategóriát, és igy tovább :D
Igazából ez egy ördögi kör, amint elkezd feljebb lépkdeni az ember, szerintem nincs megállás, vagy nagyon nehezen...

(#35128) Ati1979 válasza #16820480 (#35127) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem jól tetted, hogy nem vetted meg. :)
Lásd később az excel táblát. :)

Igen ez ilyen sajnos. :D

(#35129) PR0JECTNR56 válasza #16820480 (#35127) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Már, hogy ne lenne megállás, én is már egészen hosszú ideje ugyanazt az összeállítást használom (nincs pénzem erre egyelőre :DDD ).

(#35130) hobbyone válasza Ati1979 (#35123) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Az SE425-ről azt írtad, enyhén túlárazott. Nem tudom valaha be fogod-e látni, hogy nagyon túlárazott a tudásához képest. ~40 rugónál nem érhet többet. Konkurensei a 25.000-40.000 árkategóriában keresendők.

Mindezt csak olvasásból :Y és a józan eszem segítségével következtettem ki.

Az is meglepett, hogy szemrebbenés nélkül tudomásul vetted, hogy 40.000Ft a javítás szimpla háztörés esetén.

A Sennheiser, ATH, AKG tömegtermékeket is gyárt, a Shure prémium gyártó. Nincs igazán olcsó terméke (OFF)főleg magyar viszonylatban(/OFF). Ebből kifolyólag a presztízsért/névért fizetsz egy rakat pénzt. A termék fő funkcióját tekintve nem biztos, hogy jobb az átlagnál.

(#35131) #16820480 válasza Ati1979 (#35128) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hmm, milyen meglepetések lesznek itt? Amiket a tulajok irtak, azok alapján azért elég jó az A161 :O

SHiZUOKA: Igen, ez tökéletesen igaz. Nekem az a baj, hogy megfogadtam, hogy akkor veszek majd 535-öt, ha nem kerül többe a havi fizetésem 30%-ánál, ami most teljesülni látszik az itteni árak és az új munkám mellett. Igy ismét: nincs megállás :N

hobbyone: Pont ez többünk baja, hogy csak olvasásból. Ez a téma pont olyan, amit csak olvasással nem feltétlenül lehet rendesen átlátni. Illetve abban biztos vagyok, hogy kialakul egy vélemény az emberben, de ez nem feltétlenül fedi a valóságot, és mivel az izlés erősen szubjektiv, igy sok esetben a mérések és papirforma nem sokat számit.

[ Szerkesztve ]

(#35132) contaxg válasza hobbyone (#35130) üzenetére


contaxg
veterán

Bullshite.. a Shure az egy PRO audió gyártó a maga termékpalettájával. Semmivel nem különb a többinél.

(#35131) sheratan

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35133) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

E30-ról mire érdemes váltani? 25 alatt.

(#35134) Ati1979 válasza hobbyone (#35130) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem körülbelül 60-65k-t ér meg. Tudás + kivitel.

Részletességben + középben megveri a gr07+ ortofon (amit ott hallottunk) + b2-t. Szerintem..

Igazából mit csináltam volna?

1. Kuka
2. Kifizetem.

Ez már mindenképpen bukta volt számomra. Javítani nem tudom, nem is Pesten vagyok nem tudok utána szaladgálni.

Kicsivel többet fizetek csak. Kb. 20%-kal túlárazott. De más gyárók is hidd el, a nagyobb mákák közül.
A kisebb márkáknál meg gyengébb a kivitel az anyagminőség, nincs cserélhető kábel stb...(általában)

Azért pl, nézd meg a gr07 kábelét és hasonlítsd össze az se425-ével. Nem egy kategória a kettő.

Az ATH az azért nemcsak tömegtermékeket gyárt szerintem...

(#35131) sheratan

Nekem erről más a véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

(#35135) matyi012345 válasza contaxg (#35114) üzenetére


matyi012345
őstag

Nálam igen, a shure mélye kicsit arcbamászó, meg hát ár/értéket is nézve nem kérdés...többet vártam ennyi pénzért, így nem került előrébb. :) szubjektív vélemény, de kérdezd meg Ati-t, Ő mit gondol róla. Neki is tetszett az E30

(#35136) Ati1979 válasza matyi012345 (#35135) üzenetére


Ati1979
veterán

Én azt hiszem talán fél ponttal adtam többet az se215-nek....
(a basszus túl sok nekem abban a fülesben)

[ Szerkesztve ]

(#35137) matyi012345 válasza Ati1979 (#35136) üzenetére


matyi012345
őstag

Akkor 6,5-t adtál a 215-nek? vagy rosszul emlékszem? Mintha az E30-ra Te is 6-ot adtál volna.

(#35138) setom


setom
tag

Na végül megszültem a döntést, ugye a soundmagic pl21-et és a brainwavz m5-öt nézegettem. A pár előző hozzászólás hatására letettem az m5-ről (de a pl21-ről is). Az itteni hozzászólások és egy head-fi-s fórumbejegyzés alapján megrendeltem egy Meelec m9-et 17 dolcsiért. Már alig várom, hogy megjöjjön.

(#35139) dudika10 válasza Ati1979 (#35126) üzenetére


dudika10
veterán

Másik kérdés, hogy mennyire estetek át a lovon?
Az ilyen hallgatósdik nagy problémája, hogy a hangminőségre koncentrál mindenki, és senki nem törődik azzal, hogy ezeknek a napi használat során kell praktikus társnak lenni.

hobbyone olvasott "tapasztalataira" épített provokációira inkább nem is válaszolok.
Olyan magabiztos, hogy majdnem elhittem, hogy ott volt. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#35140) Narakh válasza setom (#35138) üzenetére


Narakh
senior tag

Majd írj róla véleményt, kíváncsi vagyok.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#35141) matyi012345 válasza dudika10 (#35139) üzenetére


matyi012345
őstag

"napi használat során kell praktikus társnak lenni."

Nálam ezért lett első az Ortofon.

(#35142) hobbyone válasza #16820480 (#35131) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Nálam:

tapasztalat + értelem + olvasás = hozzáértés

Sajnos bizonyos források meglétével egyenes arányban nő a szakértelem/hitelesség. Elsősorban tudat alatt, de így működik általában a társadalom: minél jobb/több "cuccod" van, annál többet érsz ér a véleményed.

És ennek a fordítottja is igaz: ha nincs "semmid", akkor nem hallgatnak meg.

(#35143) AGE-T válasza hobbyone (#35115) üzenetére


AGE-T
senior tag

Lekezelően?! :)) szerintem egyáltalán nem így fogalmaztam. Nincs azzal semmi baj, ha valakinek csak ilyen ocso fülesre van pénze:)) csak hülyülök...

Épp azt hangsúlyoztam, hogy dinamikushoz képest valóban nagyon jó. Árához képest pedig kiváló. De te sem lépnél vissza egy szintet sem, ha azt már elérted.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#35144) Ati1979 válasza matyi012345 (#35137) üzenetére


Ati1979
veterán

(#35137) matyi012345

Szerintem igen. :K

(#35139) dudika10
Sajnos elég kevés idő volt a fülesekre. Olyan sok volt az infó, hogy elég nehéz volt feldolgozni.

Ilyenekkel nem foglalkoztunk. Csak hangminőséggel. De azért ha alaposabban visszagondol az ember akkor azért előjönnek ilyen dolgok:

Kényelem, izolácó stb...

(#35145) hobbyone válasza AGE-T (#35143) üzenetére


hobbyone
aktív tag

UE700, Microsoni Epic X vs. Monoprice 9927, Maxell Drumsoundz (CN40)

Én már visszaléptem egy-két szintet. :) Azt kell mondanom nem baj, hogy így alakult. Rájöttem, hogy az ár nem minden, az alsó kategóriában is vannak jó hangú termékek.

A Monoprice például hangra több pontot kapott ljokerl-től, mint a Soundmagic E30. Na ehhez kell tapasztalat + értelem + olvasottság. Persze, ha több forrás állna rendelkezésemre, akkor ..

(#35146) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Megint én vagyok, ha minden igaz holnap meglesz az új telefonom, úgyhogy kezd aktuális lenni a füles kérdése. :D Skullcandyval volt már közületek valakinek dolga? Erről a modellről lenne szó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35147) #16820480 válasza Bjørgersson (#35146) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Skullcandy divatmárka, nem képvisel jó ár/érték arányt... Telefonról hallgatva nagyjából olyan 15 ezerig bezárólag érdemes válogatni az ajánlottak közül :)

(#35148) Bjørgersson válasza #16820480 (#35147) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előbb néztem róla egy videót, aztán már csak a kicsomagolás alapján sem győzött meg. :N Valamit Apródon találtam 6k-ért egy Brainwavz M5-öt, nem tudom merjem-e megvenni. :) R1 is van 7k-ért.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35149) #16820480 válasza Bjørgersson (#35148) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az M5-öt szerintem azt pont ne :D
10 körül mondjuk Soundmagic E10, Brainwavz R1, esetleg Soundmagic E30. Vagy ha kicsit többet rászánsz, akkor Vsonic VSD1 vagy GR06.

[ Szerkesztve ]

(#35150) Bjørgersson válasza #16820480 (#35149) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne idegelj. :DDD Vagy egy hónapja jártam már itt, metálhoz kerestem fülest, aztán emlékeim szerint az M4 és M5 maradt esélyesként. :D 10k-t jelenleg nem szeretnék és nem is tudok fizetni érte, jó lenne olyan 5-6k körül találni egy ár/érték arány bajnokot. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.