Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) spiritex válasza Zoli133 (#34030) üzenetére


spiritex
veterán

Ilyenkor a higiéniát hogy oldjátok meg? Minden próba utána a gumiharangokat leveszitek és megmossátok egy szappanos vízzel teli lavórban?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#34052) dudika10 válasza hobbyone (#34049) üzenetére


dudika10
veterán

Majd ha lesz, amit tudok dicsérni, akkor nem csak fikázni fogok.
Egyébként volt már rá példa, mind a Brainwavz, mind a Soundmagic (a teljesség igénye nélkül) fülhallgatók egész jól össze vannak rakva az olcsóbb kategóriában is például. Persze a tervezett élettartam rövidítés ezen gyártóknál is megvan.

A tapasztalat nélküli ajánlásokat és fikázásokat olvasva változik csak a stílusom lekezelővé általában. Nem tehetek róla, "felbosszant".

A tapasztalatomat meg meg szoktam osztani néha, ha érdemes.
A sokak által kedvelt, és elterjedt modellekről teljesen feleslegesnek tartom, és időm sincs rá. Ami meg nem terjedt el, az pedig az esetek nagy részében nem éppen dicsérhető.

(#34041) Ati1979: messze... már akinek... én kb. január végéig be vagyok táblázva. :(

(#34043) filózoli: ugyan kérlek. Ez micsoda, ha nem lehülyézés?
Magad ismerted be, hogy nem hallottad a szóban forgó fülhallgatókat. A véleményed a cégek árpolitikájára és "szaklapokba" író "szakértők" véleményére támaszkodsz.
Ne vicceljünk már...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34053) Ati1979 válasza dudika10 (#34052) üzenetére


Ati1979
veterán

Akkor tényleg eléggé be vagy táblázva... :(

(#34054) cattus


cattus
őstag

Sziasztok!

Hagyományos, szimmetrikus in-ear fülhallgatót keresnék a 3-5000 Ft-os kategóriában. Elég sok stílusú zenét hallgatok, a techno, disco és rap kivételével szinte mindent, MP3 lejátszóról és notebookról. Csak itthon is beszerezhető típusok jöhetnek szóba.

Do the thing!

(#34055) Ati1979 válasza cattus (#34054) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezt vedd.

(#34056) hobbyone válasza Ati1979 (#34055) üzenetére


hobbyone
aktív tag

cattus

Ne azt vedd, hanem: Panasonic RP-HJE 120, Ultimate Ears 200, Philips SHE 3590, Philips SHE 357X

[ Szerkesztve ]

(#34057) cattus válasza hobbyone (#34056) üzenetére


cattus
őstag

Csak kíváncsiságból, miért ne azt vegyem?

Do the thing!

(#34058) Ati1979 válasza cattus (#34057) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :)

Én nem ismerem a felsorolt füleseket, ezért nem is tudok róluk nyilatkozni, de azért kíváncsi vagyok, hogy miben jobbak az említett sony-nál.

[ Szerkesztve ]

(#34059) matyi012345 válasza cattus (#34057) üzenetére


matyi012345
őstag

Szerintem hallgasd meg a felsoroltakat, aztán utána vedd meg amelyik tetszik.

(#34060) hobbyone válasza Ati1979 (#34058) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Ati1979

Ez a még nem hallottad, tehát kuss legyen jelszó most már általános lesz? :Y

Szerintem alapvető emberi tulajdonság a hiúság, jobb szeretném, ha abból választana amit én ajánlottam.

Jó lenne már véleményt hallani ezekről is, az ex50-et eleget hájpolták már.

A Panát elismerik árgépen, a Philről (3580) head-fi-on pozitív dolgokat olvastam ;] . Az Ue-vel kapcsolatban vegyes volt a kép, ezért offba raktam.

+ Jól esik neked ellentmondani valamiért. :P

(#34061) Ati1979 válasza hobbyone (#34060) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem félreértetted amit írtam. :)

Én azt akartam mondani, hogy én nem hallottam, és ezért vagyok rá kíváncsi. Mivel nem hallottam ezért nem is akarok és tudok véleményt formálni ezekről.

Azt nem tudom,(vagyis mostmár tudom, hogy válaszoltál, de addig nem tudtam) hogy te hallottad-e vagy nem ezért kérdeztem a te véleményedet. Kizárólag azért mert kíváncsi vagyok rá. :)

Szóval semmi negatív szándék nem volt abban amit írtam. Leginkább a kíváncsiság vezérelte a kérdésemet. :)

Rendben az utolsó mondatból megértettem a lényeget. ;] :P

(#34062) cattus


cattus
őstag

Köszi mindenkinek!
Ahogy így a neten körbenézegettem, a Panasonic RP-HJE120 tűnik a befutónak. Szerintem hamarosan meg is rendelem, ha nem futok be közbe egy még jobb ajánlatba.

(#34063) Ati1979: Meglesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#34063) Ati1979 válasza cattus (#34062) üzenetére


Ati1979
veterán

Írj róla néhány sort ha megvan és van kedved hozzá. :)

(#34064) contaxg


contaxg
veterán

Fejes @ füles tali időpontjára lehet szavazni

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34065) dudika10 válasza hobbyone (#34060) üzenetére


dudika10
veterán

A Panasonic a sok légy nem tévedhet esete. Anyagminőségről nehéz beszélni, szerencse kell hozzá, hogy hosszabb ideig a társa legyen az embernek. Van itthon pár tönkrement...
A 3590-es már jobb, a 357X viszont számomra ismeretlen. A 3570-re gondolsz?

Az UE200-ból a kezdők hiányolni fogják a basszust szerintem (és vakon azt mondanám, hogy ezért olvastál róla különböző véleményeket), és úgy rémlik, hogy a kábel "erősen susogott az ember fülébe" mozgás közben.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34066) Ati1979 válasza contaxg (#34064) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi megtörtént! :R

Egyenlőre még minden jó. :)

Bármikor lesz megyek amúgy! :D
Ennél nincs fontosabb! :))

(#34062) cattus

Kösz! :R

[ Szerkesztve ]

(#34067) contaxg válasza Ati1979 (#34066) üzenetére


contaxg
veterán

:R
A DAP-odra nagyon kíváncsi vagyok!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34068) Ati1979 válasza contaxg (#34067) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok! Készülj fel rá, hogy nem rossz. :))

Addigra be lesz járatva teljesen! :)

Audezekkel elég jól szól állítólag. Ha hozol összepróbálhatjuk... :)

[ Szerkesztve ]

(#34069) contaxg válasza Ati1979 (#34068) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem lesz LCD2 és LCD3 is. Ahogy az szokott... :DDD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34070) Ati1979 válasza contaxg (#34069) üzenetére


Ati1979
veterán

Ajaj. :DDD

Akkor megint kész lesz mindenki. :D
Amúgy 22-én lesz füles találkozó is. (több mint valószínű) :) Ha akarsz jöhetsz oda is. :)

(#34071) hobbyone válasza dudika10 (#34065) üzenetére


hobbyone
aktív tag

dudika10

Igen, 3570, és van 3583-is. + 3590 is hasonló házzal. :DD

Az UE200 strapabíróságával/minőségével is mintha lennének problémák. De azért van aki ezt ajánlja ebben az árkategóriában.

Az EX50-ről ellenben azt olvastam, hogy a magasai harsányak.

Én valószínűleg SHE 3590-et vennék itthonról 5k alatt. Esetleg az UE, bár az olvasottakból nem jött le mennyire lapos.

-

Ennek a youtube videónak a megjegyzését érdemes megnézni. Kíváncsi vagyok a véleményekre:

- milyennek találjátok a hanganyag minőségét
- mennyére jönnek be ezek az antik trance zenék

A 3., 4. szám Tiesto, szerintem ebből látszik, hogy azért profin összerakta a zenéit. Az utolsó 4,5 perc :P

[ Szerkesztve ]

(#34072) contaxg válasza Ati1979 (#34070) üzenetére


contaxg
veterán

Együtt kellene tartani a kettőt ;)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34073) Ati1979 válasza contaxg (#34072) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerinted jó ötlet? Mindenki a fejeseket hallgatná a fülesek meg parlagon maradnának. Tuti ez lenne.

Mi próbálunk összegyűjteni egy csomó fülest, és meghallgatás alapján szeretnénk egy ijoker head-fi-s tesztjéhez hasonlót összehozni.

Persze nem lesz annyi fülesünk az szent. Ilyesmit csináltunk a múlt hétvégén is, csak most egy komolyabbat szeretnénk és úgy hogy nyoma is legyen írásban.

(#34074) Luissimo válasza hobbyone (#34071) üzenetére


Luissimo
veterán

Az EX50-ről ellenben azt olvastam, hogy a magasai harsányak.

éseztet hol ? :Y :F
megmutatnád ?

sok mindent lehet rá mondani, de ezt az egyet kevéssé.
ne olvasd, hallgasd !! ;) :K

(#34075) #16820480


#16820480
törölt tag

UE900-zal van valakinek tapasztalata?
most tudatosult bennem, hogy amir rendeltem kék mikrofonos kábelt a Logitech-től, az konkrétan az UE900 kábele, pont ilyet adnak mellé elvileg. Azért az elég meredeknek tűnik, mert nem mondanám olyan minőséginek érzésre. Vajon a füles milyen lehet?

(#34076) MPeter87 válasza #16820480 (#34075) üzenetére


MPeter87
őstag

Rendelj mellé kérlek fülest is, mert az UE900-ra én is kíváncsi vagyok, egy jó ideje! :DD

(#34077) Ati1979 válasza #16820480 (#34075) üzenetére


Ati1979
veterán

Én már az asztal másik végéről kiszúrtam még a találkozó elején hogy az egy ue900 kábel. Rá is kérdeztem valakitől aki megerősített benne. :)

Azt hittem te tudod.

UE900 annak triplefi 10-nek az utódja amit talin is hallhattál. 4 armatúrás füles.A westone4r-rel és az se535-tel egy kategória. :)

Nekem amúgy volt ue700-am ami szintén nem volt gyenge.

Igazából már csak egy jobb és egy bal oldal hiányzik hozzá. :D Kéne rendelned ezekből szerintem. Kicsit rosszabb helyzetben vagy mint én mert én csak 1 oldalt vásárlok. :DD

(#34076) MPeter87

+1 :D

Elég számító vagy! :DD

(#34078) gelbelex válasza Ati1979 (#34077) üzenetére


gelbelex
őstag

Btw. mit gondoltatok a hallott TripleFi-ről? Azt hiszem, az sem illeszkedett a fülembe rendesen, mert nem voltam oda érte. :W

[ Szerkesztve ]

(#34079) Bodor válasza gelbelex (#34078) üzenetére


Bodor
veterán

Lehet, hogy nálam is ez volt a probléma, mert alig volt jobb,mint a GR06...

(#34080) raven12 válasza gelbelex (#34078) üzenetére


raven12
senior tag

Saját tapasztalatból mondom, hogy meghallgatni egy fülhallgatót több forrásról több fajta zenével, az egy dolog. De hogy játszani a behelyezéssel és a különféle illesztékekkel, az még egyszer legalább ugyanannyi idő, ha nem több... Főleg nekem, mivel elcseszett egy hallójárataim vannak :D
Bármi megeshet, nálam minden forráson a sensaphonics féle sealtest kötelezően rajta van. Viszonylag egyszerűen ellenőrizhető, hogy jól van-e benn a fülhallgató. Persze a különböző illesztékek még a hangkarakterisztikán is változtathatnak némelyest.

(#34081) #16820480 válasza MPeter87 (#34076) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, persze :D Azt úgy kell egyből, hogy a 400 dolláros fülest látatlanba megrendelni :D

Ati1979: Igen, tudtam, hogy ez UE900 kábel, mert úgy is rendeltem, csak azt hittem ez ilyen kiegészítőként kapható csak, ahogy a Shure mikrofonos kábele, de most olvastam egy tesztben, hogy mindkét kábel alapból jár hozzá. Viszont azért ez elgondolkodtató, mert ahhoz képest nincs olyan jó minőség. Ha azt mondod, hogy a 425-höz meg 535-höz már ilyen 15 ezres kábelt adnak, ahhoz képest ez volt vagy 6 ezer.
Igazából a Triple-fi tetszett, szerintem szép hangja van, csak az ergonómiával voltak bajaim, fogni kellett kézzel, hogy rendesen bent maradjon, de úgy nagyon szépen szólt! Viszont az UE900-ra azt írják, hogy mélykiemelős kicsit, illetve amit olvastam head-fi tesztet, ott egy olan srác írt, aki szerint az 535 semmi extra, és az IE8 meg a legkirályabb fülesek egyike. Namost ezzel tnyleg nem a vitát akarom újra beindítani, csak arra következtetnék, hogy akkor az én ízlésemnek nem biztos, hogy megfelelne egy UE900.

gelbelex: Azt hiszem a legkiseb gumiharang lehetett a fülesen, szóval biztos vagyok benne, hogy a te füledbe nem illeszkedett rendesen. Igy utólag már én is kicsit sajnálom, hogy nem próbáltam a nagyobbal, de akkor éppen annyi füles volt terítéken, hogy a bőség zavarában elfeledkeztem róla.

(#34082) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

A sonyt vettem meg sony márkaboltban alléban. Egy kicsit feláras, de tuti nem utángyártott vagy ratyi.

Hangzás: rendben van. A basszus nem kimagasló, de jó!

Volt már panasonic, philips, maxwell (metal) és gyári fülhallgatóim.

Eddig MESSZE ez a legkényelmesebb. Úgy ül a fülben mint az álom!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#34083) ggeleven válasza ClayMore (#34082) üzenetére


ggeleven
őstag

Örülünk a pozitív véleménynek! :)

Más
Problémák miatt meghosszabbították a Brainwavz B2 akcióját ma estig!
Coupon code: B21DAY60

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#34084) TheZukker


TheZukker
tag

Sziasztok!
Fülhallgató vásárlás előtt vagyok, és szeretnék tanácsot kérni, mert igencsak rám fér.

Két dolog biztos: miről hajtanám, és a zene amit közvetítene a fülemből.
Az erőforrás egy (úgyszintén leendő) Sandisk Sansa Clip+ lenne. Ez majd a későbbiekben annyiból lenne érdekes számomra, hogy mennyire jön ki a fülesek közti különbség egy ilyen masinán.
A zenék amiket hallgatnék rajta (most csak "zenekarosítva"): Muse, Quimby, Parov Stelat, RHCP, Led Zeppelin, The Doors, Carbonfools és, csak hogy ne keljen az egész kérdést zenekarokkal telegyömöszölnöm, Johnny Cash.

Elég sokat nézelődtem, mielőtt idejöttem, és eddig két fülest néztem:
Soundmagic E30
Brainwavz M5
Ezek persze nincsenek kőbe vésve.

A soundmagickről sok jót olvastam, talán az anyagminőségét hozták fel egyedül komoly negatívumként (meg persze az izolációt, ami mondjuk a másiknál is nagy hátrány). Tetszik a fül mögötti elvezetés, igazából nem félek, hogy kényelmetlen lenne.

A Brainwavz már más tészta. Elegendő angol tudás nélkül sajnos róla nem tudtam meg sokat a fent említett izoláción kívül.

A kérdés most jön a színre: azokra a zenékre amiket hallgatok, melyik lenne a jobb? Illetve ha már leírná valaki a BWről a véleményét, azzal is sokkal előrébb lennék.
Ezekhez persze elfogadok más ajánlatokat (milyen nagylelkű vagyok:D). Annyi még, hogy eBayről rendelném, az ottani árakhoz mérten 10k alatt szeretnék maradni.
Kicsit hosszú lett, de remélem azért tudtok segíteni! Előre is köszi a válaszokat.:)

(#34085) contaxg válasza Ati1979 (#34073) üzenetére


contaxg
veterán

Nem tudom....
Azt viszont igen, hogy több fül többet hall és a fejes csapatot is érdekelhetik a fülhallgatók.

A teszt alatt a higéniára külön felhívnám a figyelmeteket, mert elég nagy a fertőzésveszély a fülhallgatók cserélgetésekor!

Ha bármiben tudom segíteni a tesztet örömmel állok a rendelkezésetekre!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34086) gyenesmartin válasza TheZukker (#34084) üzenetére


gyenesmartin
őstag

A soundmagicnél egyetlen hátrány ha nem használod a azt a szilikon vezetőt (vagy hogy is hívják), és ha csak bedobod valahová akkor kb 1 év alatt megszakad a vezeték a fülhallgató résznél, viszont könnyen javítható (nekem 5 percig tartott megcsinálni az egyik oldalt, és nem látni, hogy javítva volt). De ha használod azt a sínt és rendesen össze is tekered akkor sokáig jó lesz.

(#34087) hobbyone válasza Luissimo (#34074) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Luissimo

Rosszul esett, hogy megemlítettem ezt az esetleges negatívumot? Elvégre te kezdted el hájpolni a fülest.

Mindenesetre az itteni visszajelzések téged igazolnak, csak gondoltam megemlítem, hogy én ezt olvastam. :B

TheZukker

Nekem ezek az előadók semmit sem mondanak, esetleg ha feltöltesz egy tömörítetlen mixet ezekből, azt meghallgatom. ;]

Vsonic fülesek? Lg Quadbeat nem gyári szilikonnal? Rockit Sounds R20 (armatúrás)?

[ Szerkesztve ]

(#34088) Alg válasza hobbyone (#34087) üzenetére


Alg
veterán

Na Rock-iteket is kipróbálhatná valaki, mondjuk egy R50-et a következő talira? ;] Állítólag a(z egyik) legjobban eltalált TWFK

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34089) Ati1979 válasza contaxg (#34085) üzenetére


Ati1979
veterán

Ebben az esetben lehetne 1 napon. :)

Igazából erre a tálkozóra a 22-ike szinte már fix. Amikor kezdett szerveződni, eleve ezt az időpontot jelöltük meg.
(eleve ahhoz a valakihez igazítottuk akinek az ötlete volt)

Szóval, ha esetleg ekkor lenne a fejes találkozó is az nem lenne baj. :) Bár, tudom, hogy ezt nem ilyen egyszerű összehozni...

Hát igen a higénia az elég fontos. Majd (jobban) odafigyelünk szerintem mint eddig tettük. :)

Köszi szépen! :R
Majd még kialakul, hogy lesz pontosan, de mindenképp írunk még róla...

(#34090) TheZukker válasza hobbyone (#34087) üzenetére


TheZukker
tag

Mire a netemmel felmenne...:DD

Egyébként megint csak azt tudom mondani, hogy magyarul egy kukkot se írnak ezekről. Ha valakinek van személyes tapasztalata ezekkel (mondjuk neked :P ) megoszthatná velem. :B
Ezek az armatúrás fülesek egyébként verik a simákat közép-magasba, de mélyben alulmaradnak? Vagy hogy működnek?

(#34091) contaxg válasza Ati1979 (#34089) üzenetére


contaxg
veterán

Hol szeretnétek megtartani? Van már fix hely? A 22.-e szerintem többeknek jó lenne...

A higéniás témával kapcsolatban két megoldás létezik. Vagy minden használat után fertőtlenítés kell alkalmazni vagy mindenki saját füldugaszt használ és azokat cseréli a füleseken. Szerintem az utóbbi a bonyolultabb, de az első sem könnyű (és talán nem is olcsó) a megfelelő vegyszer beszerzése miatt.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34092) filózoli


filózoli
senior tag

Egy összehasonlítás a head-fi-ről, Sennheiser IE800 vs Shure SE846. Érdekes és tanulságos olvasmány. :)

"Straight out of the box, the SE846 sounds very balanced to me, in a sense it doesn't lack or overpower in much frequencies. The SE846 is surprisingly bassy to me, but I wasn't sure of the filter I was on at the point of time. The mids are lush with more body compared to the IE800s. However IE800 still has the sweeter and clearer midrange but lacks a kind of body the se846 had. Treble are more prominent on se846 too as ie800 has quite some thin treble, but this is not much of a concern. SE846's bass is focused on midbass, so is a lot more CIEMs in the market, IE800s, by being able to keep it's bass within the sub bass region, is able to project a very clear midrange. This is something I haven't seen much in top end iems or ciems, most of the time I feel a compromise between bass and clarity, but the IE800 does change the game and my thinking.
SE846 is a very good iem to my ears, technically I would rate them just slightly below ie800s after u have done the needed mods and EQ on the ie800s. But SE846 out of the box was better, more balance in the overall frequencies unlike bass hump on the ie800s.
However take my impressions as a pinch of salt because I do own the IE800s afterall, the se846 was a brief audition."

(#34093) Speeedfire válasza contaxg (#34091) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Vagy mindenki elkezd a mai napon supradint szedni és minden egyes füles tesz után iszik egy feles házit. ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#34094) hobbyone válasza TheZukker (#34090) üzenetére


hobbyone
aktív tag

TheZukker

Csak valami több számból összevágott ~10 perces verzióra gondoltam.

Sajna ezekkel a fülesekkel semmi tapasztalatom sincsen, csak olvasásból okulok.

Talán ha ide beírod az árat $ + mit hallgatsz + esetleges egyéb kívánságot, ő tud segíteni, mivel hallotta is ezeket.

Az egyarmatúrásak laposabb hangzásúak a dinamikusaknál. Kevesebb a mély, több a közép.

(#34095) Alg válasza Speeedfire (#34093) üzenetére


Alg
veterán

Vagy az elején kikérünk valami jó erőset és abba mártogatjuk a füleseket, a végén meg a legbátrabb megihatja ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34096) Ati1979 válasza contaxg (#34091) üzenetére


Ati1979
veterán

Mi a Repülő Puli nevezetű helyen voltunk az első alkalommal. Nyilván az nem alkalmas, a fejes találkozó megtartására.

A többi Pü.

(#34097) Speeedfire válasza Alg (#34095) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Elég bátor embernek kell lennie. :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#34098) #16820480 válasza contaxg (#34091) üzenetére


#16820480
törölt tag

Orvosi alkohol nem jó ilyenre? Azt elvileg lehet kapni talán patikákban meg drogériákban. Olyanra gondolok, ami ilyen vegytiszta sebtisztító-fertőtlenítő alkohol.

Végső esetben amúgy az jutott eszembe, hogy (kocsmában) kérünk egy-két vodkát, aztán abban lehet mosni. :B

Ati1979: Ó, nem olyan nehéz azt! Már úgy cserélgetem a szilikonharangokat, mint a pinty :)

[ Szerkesztve ]

(#34099) Ati1979 válasza filózoli (#34092) üzenetére


Ati1979
veterán

Zoli ez így oké eddig. :)
Te megveszed az ie800-at én megveszem az se846-ot aztán összehasonlítjuk az ak120 segítségével. :)

Megbeszéltük? :D

Személyesen is meg akarom hallgatni ezeket... :)

(#34091) contaxg

A fertőtlenítéses dolog nem rossz ötlet. A csere az túl körülményes. Főleg mondjuk egy shure-nál...

[ Szerkesztve ]

(#34100) filózoli válasza Ati1979 (#34099) üzenetére


filózoli
senior tag

"Te megveszed az ie800-at"

Hát szeretném, az biztos... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.