Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) contaxg válasza Beast007 (#35649) üzenetére


contaxg
veterán

Powerful, de nem extrém.Ha ennél több kell talán kapsz még valahol Audio-technika CKS55-öt. Az elég rendesen pakolja a mélyeket és még hallgatható is. Még a JVC HA-FX1X Xtreme Xplosives lehet olyan amilyet Te szeretnél, de ilyet soha nem hallottam, de a neve alapján.... :))

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35652) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Media markt ba szeretnék fülhallgatót venni! Kizárólag media markt mert van ajándék utalványom. Ott tudtok ajánlani max. 5k ig jót? Leginkább rappet szeretnék hallgató. Jó lenne egy kis mély :)
Nem várok semmi csodát ennyi pénzért, de ebben az árkategóriába is a jót szeretnék :)

[ Szerkesztve ]

(#35653) bmakszim válasza kerekfej (#35648) üzenetére


bmakszim
senior tag

Tegnap kérdezett róla, akkor senki nem szólt neki. Most meg "lehordjátok" szegényt.

(#35652) Antraxon: Maxell Metallics, ha lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#35654) Beast007 válasza contaxg (#35651) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nem basshead fülest akarok , de ha jól emlékszem nemrégiben itt írta valaki milyen "dögös" a basszus az E10nél ,de javítsatok ki ha tévedek és az én megítélésem szerint ez nem az a szint.
Egyébként az aláírom , hogy TDII (és brainwavz r1) után ami mélyhangsúlyos kevésnek találom lehet csak azért mert ezeket szoktam meg, bár az R1-et kb. csak ünnepnapokon használtam az elmúlt majd egy év során. Olvasottak alapján másra számítottam, nem jött be van ez így ezért jó ha az ember meg tudja hallgatni vásárlás előtt ugye...
Amúgy is a Yamaha EPH-100-ra vagyok kíváncsi már nagyon, sajnos a héten nem jött össze még, remélem a jövőhéten már erről írhatok csupa jókat itt a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#35655) contaxg válasza Beast007 (#35654) üzenetére


contaxg
veterán

Én írtam olyat aszem hogy az E30-hoz képest dögösebb... :B

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35656) alpihun


alpihun
senior tag

Napok/órák kérdése a vásárlás megejtése, de még egyszer átfutnék e megválaszolatlan témán.
Szóval nokia asha 302 + soundmagic e30 kombóhoz rendeljek adaptert is?
Ha kell a jó hangzáshoz ez, akkor légyszi küldjetek egy linket a legolcsóbb ilyenről amit árulnak mp4nation.net-en vagy ebay-en, mert rengeteg fajta van és nem tudok kiigazodni rajtuk.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35657) Beast007 válasza contaxg (#35655) üzenetére


Beast007
aktív tag

Ok, mindegy megpróbálom még a TDII-n használt gumiharangal hátha.+ abban reménykedem hogyha járatódik még jobb lesz.

(#35658) gyenesmartin válasza alpihun (#35656) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Szerintem nem kell adapter.

(#35659) contaxg válasza alpihun (#35656) üzenetére


contaxg
veterán

Pár napja már kaptál erre választ. :)

(#35657) Beast007
A mennyisége nem hiszem..inkább a minősége.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35660) alpihun


alpihun
senior tag

Kösz mindkettőtöknek. :R
Az a hsz valahogy kimaradt. :B

Akkor rendelem az e30-t.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35661) pkaresz válasza hobbyone (#35642) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia.

Nekem is van egy hasonló, annyira nem rossz mint amennyire lehúzzák.
A mély kicsit néha sok, a lányok Sansa jukkal néha hallgatom, amit észrevettem a Sony nál mélyebb és hangosabb, talán teltebb is. A Sony nagyon jól szól, de a Marley Rasta is.

Üdv: Karesz

Arra azért rájöttem, vagy meghallgatok párat, vagy a hozzáértőket megkérdezem vásárlás elött. :)

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35662) rothadt válasza alpihun (#35660) üzenetére


rothadt
aktív tag

honnan rendelsz, mert én is szeretnék, de nem vagyok biztos az eBay-es eladóban, illetve írtam a sound magic-nek is vele kapcsolatban, de még nem válaszoltak. amúgy 28 dollárért árulja....és állítása szerint eredeti
jahh és mi ez az adapter?

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#35663) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Sound Magic E10 + Sony NWZ 808 (a valaha volt egyik legszebb hordozható lejátszó)


Forrás

Az E10 mélytartományáról a hitelesebb figurákat olvasva ez jön le:

- fairly strong bass .. with good impact, almost to a point of being bass dominant but lacks really good texture.. Forrás

- bass-heavy sound Forrás

Beast007

Nem hiszem, hogy időközben változtattak a recepten, szóval biztos benned van a hiba. Told be a dobhártyádig. :)
A házon lévő lyukakat leragasztva kaphatsz némi extra mélyet. Én nem szeretem ezt a módszert, mert a basszus minősége romlik. A leragasztással az izoláció is megnő, és megjelenhet a driver-flex.

[ Szerkesztve ]

(#35664) Tibiajax válasza Ati1979 (#35647) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

forrás sima ipod nano.(3gen, elvileg wolfson-os..) és ha jóval kevesebbért sikerült végül megkapnom mint 25, akkor is rosszul cselekedtem?.. :B
megmondom őszintén, biztos vagyok benne, hogy nem a legjobb hangot vettem meg, mondjuk azt, 25 alatt. tudom én ezt. de ahhoz borzasztó sok fülest ki kellett volna próbálni, h sokkal pontosabb konkluziot és eredményt kapjak, arra meg azért nem nagyon van lehetőség. most az meg,h valaki, vagy akár többen is mesélik, hogy ez meg ez nagyon jól szól, egy dolog, szubjektív. amiket tegnap kipróbáltam, azokra is azt mondták, árában nagyon jó, aztán mégis ratyi volt.. a k374-re is azt mondták hogy fasza, csak drágább jóval, de ez már legalább tényleg az is volt. 20 alatt sikerült egyébként végül megszerezni, én ennyit szívesen áldoztam végül a sztorira, nem nyárra vettem, hanem -jó esetben- több évre, nekem pár ezer ft ilyenkor már nem számít. nyilván 20ezer vagy 70ezer között teszek különbséget és észnél maradok. de most 12 vagy 18, szerintem már mindegy.. és akkor kapok egy tényleg jónak számító (és hallatszó) hangot..

(#35665) Ati1979 válasza bmakszim (#35653) üzenetére


Ati1979
veterán

Olvastam ezt a hozzászólást mielőtt válaszoltam a másikra.

Az ilyen kérdésekre általában az válaszol aki már hallotta konkrét fülest. Inkább az kellett volna megkérdeznie mit ajánlunk, vagy legalább elolvasni a téma összefoglalaót amiből kiderül, hogy az akg márka nem ajánlott...

(#35664) Tibiajax

Gyenge az a forrás. Ha veszel hozzá, egy jobb lejátszót akkor azért többet is kutdsz hozni a fülesből.
Szóval még tudsz korrigálni. :)
Apple szintén kerülendő a rossz ár/érték arány miatt. Meg azok nem is elsősorban zenelejátszók... A nano talán kivétel.

Amúgy 14k -ért ha megveszed a gr06-ot azzal nagyon jól jársz. Vagy kicsit többért a bw b2 v. a gr07-et.

PH! addikt lettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35666) raven12 válasza Tibiajax (#35664) üzenetére


raven12
senior tag

A gond ott van, hogy a nagyon neves márkák, mint a Sennheiser vagy AKG eléggé el vannak szállva maguktól véleményem szerint, és a nevet fizeted meg leginkább..
Elég sok füles van ebben az árkategóriában, hogy bármely kívánt hangképhez találj neked tetszőt, de ezek nem valószínű, hogy a fent említett 2 márka közül kerülnének ki. A lényeg ott van, hogy attól, mert AKG, ne hidd azt, hogy jó, főleg nem ár/érték arány szempontjából.

Ati: mert mindig spamelsz :DDD Grat! :)

[ Szerkesztve ]

(#35667) Ati1979 válasza raven12 (#35666) üzenetére


Ati1979
veterán

Tudnak ezek jót gyártani, csak ez a jó pont két cég csúcsmodelljére koncentrálódik. :)

1000 USD + -t nem mindenki tud és / vagy akar fülesre költeni. Ami alattuk van az meg ár / érték arányban paródia...

Jaja, sokat kell dolgozni ezért. :DD Kösz! :R

(#35668) alpihun válasza rothadt (#35662) üzenetére


alpihun
senior tag

mp4nation.net

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35669) contaxg válasza hobbyone (#35663) üzenetére


contaxg
veterán

Kár, hogy nem az új csavart kábelles kiadást tesztelték. Jobb lett a felbontása, de a mélyei nem annyira hangsúlyosak, mint a korábbi verziónak. Az én fülemnek ez a jobb A régit nem igazán kedveltem.

(#35664) Tibiajax
Az Ipodok nem a legjobb hangú források. Szerintem egy Sansa Clip is jobb náluk. Három iPodunk van és egyik sem remekel igazán.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35670) monti0222w válasza Beast007 (#35649) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát, én 3. hónapja nyúzom az e10-t és no problem, többet kaptam hangzásban mint vártam volna!

Ez izlések és pofonok, NEKEM bejött az e10, pedig ott volt az e30 és a pl50 is mindet kiprobáltam így lett az e10 a befütó! :K

[ Szerkesztve ]

(#35671) Antraxon válasza Antraxon (#35652) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Valaki tudna válaszolni?

(#35672) contaxg válasza hobbyone (#35663) üzenetére


contaxg
veterán

Az Amazon.co.uk-én 722 vélemény van róla. Érdemes lehet azt is átolvasni.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35673) bucsher válasza Antraxon (#35652) üzenetére


bucsher
őstag

EX50 7000.-
EX10 3000.-
AKG-t SENNHEISER-t ne vegyél

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#35674) alpihun válasza contaxg (#35672) üzenetére


alpihun
senior tag

Olvastam itt az e30ról és ahogy nézem nem igazán strapabíró/tartós.
Nos mivel ez egyedi alkalom, én 40 dolcsiért több évre szeretnék fülest, persze ügyelnék is rá.

Strapább alternatíva?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#35675) contaxg válasza alpihun (#35674) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem nagyjából 5-10% között van a panasz vele és ennek a fele általában a beakadt, vezetékkel veszi ki vagy kirántották a fülből, stb gondoknak köszönhető. Van olyan barátom akinek a lánya 3 havonta "fogyasztott el" egyet. Ez a legdurvább eset amiről tudok. Mint kiderült, nem a füle mögé tekerte a vezetéket, hanem "csak úgy berakta". Fogalmam sincs hogy tudta így használni. :DDD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35676) contaxg válasza alpihun (#35674) üzenetére


contaxg
veterán

Lejárt a szerkesztési idő :U

Csak azt szerettem volna írni, hogy az Amazon oldalát átnézve a pl. House of Marley fülesek pl. a House of Marley People Get Ready Midnight viszonylag jobban kell hogy bírja a gyűrődést, de a tévedés lehetőségét fenntartom. :R Azért nézek még. :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#35677) Ati1979


Ati1979
veterán

Ez egy tesztből szedtem ki:

Tralucent 1plus2 vs westone4

''Unlike the last two that I thought compared quite neatly, I do not think these to are close to being in the same league. The W4 sounds slow and muddy in comparison, like a faulted IEM. I was actually expecting it to be a closer than this but I started A/Bing and it was just so much of a whitewash. The sub-bass of the W4 is not near and the mid-bass is slower with less power. The mids are warm in apposed to dry and timbre does not have the same realism and vocals sound nasally and awkward in comparison. Treble is not as much on the W4 and is not as extended.

W4 is getting dated with the likes of the R^2 being in the same price boundary and being that much better. Between these two the W4 is a lot cheaper and a better-accessorized and more ergonomic package but when it comes to sound there is just one clear winner, the 1plus2.''

Ez kész... :Y

Forrás: [link]

(#35678) Antraxon válasza bucsher (#35673) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Eddig skullcandy s2ducz-035 fülhallgatóm volt. Nem tudod, esetleg az EX10 az jobb vagy roszab ennél? esetleg hasonló a 2? :)

(#35679) bucsher válasza Antraxon (#35678) üzenetére


bucsher
őstag

fogalmam sincs :))

In the pipe - five by five!

(#35680) Antraxon válasza bucsher (#35679) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Az EX10 saját tapasztalat hogy jó, vagy halottál róla?

(#35681) bucsher válasza Antraxon (#35680) üzenetére


bucsher
őstag

nem saját, de azzal se mennél sokra, mert neked nem feltétlenül egyezik az izlésed az enyémmel :B

In the pipe - five by five!

(#35682) Antraxon válasza bucsher (#35681) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Leginkább ilyen zenéket hallgatok
Hogyha más is tudna ajánlani media markt ban található fülesek közül max. 5k-ig az kérem írja le :)

[ Szerkesztve ]

(#35683) MPeter87 válasza hobbyone (#35643) üzenetére


MPeter87
őstag

Kíváncsi vagyok, van-e olyan fülhallgató, ami hasonló hanggal rendelkezik, mint a DBA-02 MKII, esetleg kicsit jobban kiemelve a mély tartományt, valamivel nagyobb térrel és feljebb lépés lenne....
A magasai nagyon tetszenek, hihetetlenül élesek, tiszták, ez tetszik benne talán a legjobban a kényelem mellett. :)
Ez a TBA kicsit érdekesre sikeredett... Azt írják, a hangja teljesen más, mint a DBA sorozatnak, nem TWFK.

(#35680) Antraxon

Sony EX50LP máshol 4200, szerintem azt érdemes lenne megvenni 5000 alatt. Én is rendeltem egyet, mert kíváncsi voltam milyen, amennyien dicsérik a fórumon. Media-ban pedig levásárolod valami másra a kupont, ha ennyivel drágább, mint B opció. :)

[ Szerkesztve ]

(#35684) brumi1024


brumi1024
veterán

Sziasztok!
Leváltanám a mára kicsit kopott fényű Xears XR120Pro-mat, hasonló hangú(tehát nem kell sok mély, pl hallgattam Shure SE215-öt fi:zi'k-nél, nekem nem jött be), de jobb fülest keresek max 30k-ig. A tesztekből ítélve(sajnos hallgatózni nem tudok, max találkozón, ami ahogy olvastam sokára lesz) nekem a Vsonic GR07-Brainwavz B2-Rokit R50 vonalon kellene maradnom, amik közül leginkább az R-50 szimpatikus, head-fi-n mindenki dicséri, itt viszont nem nagyon találtam róla semmit. Szerintetek?

(#35685) bucsher válasza brumi1024 (#35684) üzenetére


bucsher
őstag

azt nem ismerjük, de a másik kettő nagyon rendben van.

úgyhogy: R-50-et vegyél, és hozd a következő találkozóra ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#35686) brumi1024 válasza bucsher (#35685) üzenetére


brumi1024
veterán

"úgyhogy: R-50-et vegyél, és hozd a következő találkozóra ;) :DDD "

Ez is egy érv :D

[ Szerkesztve ]

(#35687) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Mi a véleményetek a Brainwavz R1-ről? Telefonhoz lenne mikrofonos kivitel. A telefon Lg Optimus G
PowerAmp lejátszóval használom. A zenéim Scorpions, ZZ Top,AC-DC.......... szóval Rock és kemény Rock.

(#35688) MPeter87 válasza lesli.h (#35687) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezekhez a zenékhez szerintem jó választás. :)

(#35684) brumi1024

Így látatlanban én is az R-50-et ajánlanám ezek közül. :K
De a talira tényleg hozd, igyekszem én is ott lenni majd! :DD
Korábban én is majdnem rendeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#35689) Ati1979 válasza bucsher (#35685) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :DDD

(#35690) raven12 válasza brumi1024 (#35684) üzenetére


raven12
senior tag

Még egy XR120Pro-s kolléga :C

Én B2-re váltottam, most meg GR07-et vettem :DDD
Imádom a B2-m, de ne várj annyi mélyet, mint az XR120Pro-tól. Az biztos, hogy bármelyiket is választod, azokhoz képest a Xears doboz és matt hangú lesz.
A GR07 még transzparensebb, mint a B2, majdnem úgy tudnám jellemezni, hogy silk-smooth.
Ennek az R50-nek utánaolvastam, mert még csak hallomásból ismertem, jó darabnak tűnik, bár igaz, engem a B2-ben se zavarnak a magasak, talán az első 2 hétben volt 1-2 kellemetlenség, amíg nem szoktam hozzá.
Bármelyiket is választod, szerintem nem nyúlhatsz mellé, nagyon szívesen kipróbálnám azt az R50-et, főleg a B2-höz képest (szóval vedd azt ;] ). :D

Miről hajtod, és milyen hangot keresel? Full neutrális vagy inkább kicsit melegecske?

(#35691) pkaresz válasza bucsher (#35685) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia.

FiiO x3 mellett döntœttem, tudom neked is van.
Lehet tudni mivel hallgatod?
Véleményt?

Üdv: Karesz

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35692) Ati1979


Ati1979
veterán

Na nemsokára jön az első 12 driver / side füles. :)
Ezt is megértük. :DD [link] 15 00.

[ Szerkesztve ]

(#35693) brumi1024 válasza raven12 (#35690) üzenetére


brumi1024
veterán

i4-ről hajtanám egyelőre(nem rossz hangú telefon, sgs1 szint(azom volt előtte)), aztán ha kevés lenne lehet, hogy jön hozzá egy jobb forrás. Lehet kicsit melegebb a hang, viszont a magasak legyenek olyanok amilyennek lenniük kell. B2-GR07 közül melyik jön be jobban?

(#35688) MPeter87: Úgy látom én leszek a kísérleti nyúl az R-50-el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35694) MPeter87 válasza brumi1024 (#35693) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem nem nyulsz melle vele. :)
Ha problemas lenne, nem ajanlanank mi sem. Es mint emlitettem, en is majdnem R-50-et rendeltem. :)

(#35695) brumi1024 válasza MPeter87 (#35694) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem félek attól, hogy baj lenne vele, egy rossz véleményt nem olvastam róla, pedig elég sokat találtam. Amúgy mit rendeltél helyette, és miért?

[ Szerkesztve ]

(#35696) MPeter87 válasza brumi1024 (#35695) üzenetére


MPeter87
őstag

Fischer Audio DBA-02 MKII
Ez fogott meg jobban. :)
Amugy most van nalam egy GR07 is, amit tesztelgetek, de lehet elado lesz. :DDD

(#35697) brumi1024


brumi1024
veterán

Na megrendeltem az R-50-et. Már csak ide kell érnie. Lendmeurears-ről milyen szállítási idők tapasztalhatóak, ha raktáron volt a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#35698) raven12 válasza brumi1024 (#35697) üzenetére


raven12
senior tag

Nekem 6 nap volt, szerintem péntekre vagy utána levő hétfőre már nálad lesz :)

Srácok!
Kőne egy TRRS átalakító egy mikrofonos füleshez (nokiás kiosztása van), nem követtem nagyon ezeket a kommenteket, honnan lehet legolcsóbban hozzájutni?

(#35699) raven12 válasza brumi1024 (#35693) üzenetére


raven12
senior tag

Ha az iphone sgs1 szerű (nem hallottam), akkor melegebb hangú, jó lesz neked. Csak azért, mert hallgattam B2-t, ami ugyanúgy TWFK-s, Cowonnal és Sony F-el, de azokon olyan nyers, száraz hangja volt... Nagyon nem tetszett.

Nekem a GR07 jobban tetszik, ezért vettem meg. Most járatom.
Vannak a hangon kívül azonban más tényezők is. Pl. a B2-n sokat sírtam eleinte, hogy milyen nehezen találom meg a megfelelő pozíciót, meg egy csomó harangot próbáltam hozzá. Most meg a GR07-en látom már, hogy lesz gond, végigpróbáltam a teljes szettet, és egyik se tökéletes. Csodával határos módon a B2-höz rendelt 3lamellás harangot rá tudtam tenni, de ennek meg nem áll jól a deep insertion, a rövid vetőcsőhossz miatt nem merevíti eléggé a szilikont és összecsuklik, nehéz behelyezni. Még szórakoznom kell ezzel elég sokat, ahogy nézem (elég problémásak a füleim). :DDD
Még kell 1-2 hónap, hogy eldöntsem, melyiket adom el, de bárhogy is döntsek, nem fogom megbánni :)

(#35700) brumi1024 válasza raven12 (#35699) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen melegebb hangú az iphone. A harangokkal nekem is lesz dolgom, de az Xears nem igazán marad a fülben jól, és volt egy kis driver flex is, ami miatt ha rosszul raktam be létrejött egy kis túlnyomás és elég kellemetlen érzés volt :( , annál pedig csak jobb lesz ez.

Más: Lendmeurears kupon: LMUECUST, pár százalékos leárazást ad, nálam működött, 2k-val olcsóbb volt az R-50.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.