Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5797) MC Pite válasza madgie (#5795) üzenetére


MC Pite
veterán

Mert használtad a hatvanast? :U

Az 56os bucira üti a 60ast minden tekintetben bullshit, vagy sokan hülyék. F/1.2 vagy f/2.4e-et akar az ember megfizetni/cipelni; röviden ennyi.
Színben (kékesebb, vörösesebb általában vele a kép), fókuszban (amikor huntol, a sokkal sokkal nehezebb lencsét bizony lassabban mozgatja mint a pici lencsét a 60as), vagy hordozhatóságban (vagy bőrtok, vagy ellenző; meg 15 perc után elég jó súlya van amúgy is a gépnek az 56ossal) azért vannak hátrányai is. Érdekes hogy a bokeh rekeszelve kb 2.8nál szögletesedik, míg a makróval kb 5.6-nál se nagyon. Élességben... Mindkettő elég éles.

Én még nem döntöttem el hogy melyik marad, tetszik a mosoda, tetszik a több kontrol; de a fókusz sebesség/hang, méret/súly (ide már kellhet markolat, de az üti a tokot), meg az obi felára még nem tudom hogy megéri-e [nekem]. Szívem szerint mindkettőt megtartanám, és azért van most mindkettő, mert olvasgatással nem sikerült eldönteni, de idáig használatban sem derült sok újdonságra fény.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.