Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ricshard444


ricshard444
veterán

2 GB Vrammal elporog Mediumon a jatek beszaggatas nelkul? A regi Radeonok /Hd7900/ a tesztek alapjan nagyon rosszul teljesitenek ezalatt, igy talan egy 670 vagy 760 2GB jobb lenne. :F 2GB verziokrol nincsen teszt. :((

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#752) Pacy válasza sirszevenap (#750) üzenetére


Pacy
aktív tag

Én úgy tudom hogy teljesítményhez igazítja. Ameddig képes tartani a 60fps-t (már ha azt állítottad) addig marad high. Ahol esne az fps ott veszi vissza szerintem akár low-ig is. Javítsatok ha tévedek.

(#753) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Valaki rájött már, h működik a "szerencsekerék újrapörgetős" perk? Látszólag össze-vissza von le (vagy ad hozzá) pénzt a számlámról minden újrapörgetéskor.. :F

[ Szerkesztve ]

(#754) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A blueprintek használatának van valami jelentősége a karrier szempontjából, vagy csak annyi az egész, hogy így változatosabb egy adott futam azáltal, hogy az ismerősök által készített versenyeken is tudok indulni?

Ezt nem tudtam ennél egyszerűbben megfogalmazni. :DDD

(#755) oriic válasza bulikavagyok (#725) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, elso nap ota megvan, irtam is XO topikba. Challenge-et lattam, de meg nem toltam le.

Live-Die-Respawn

(#756) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Itt egy Horizon 3 PC-s gameplay-em. Nálam tartja a fix 60 FPS-t ultrán...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#757) .LnB válasza Forestgreen (#756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon érdekes. A nyakamat tenném rá, hogy minimum kétszer beesik az fps (bőven) 60 alá, szemre. De kiírva tényleg fix 60 van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#758) Csapoati válasza Corpuscle (#754) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A második. :)

Redcaster: :D Én is tegnap akadtam rá.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#759) bulikavagyok válasza oriic (#755) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Arra emlékszem, h "rejtélyes" módon felkerült az accountodra a játék, de nem tudtam, h fogsz-e vele játszani?! :B
Nézd meg azt a challenge-et, szerintem tetszeni fog! :P

(#760) Forestgreen válasza .LnB (#757) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Felvétel után a kimenő videóm laggolt valamiért... De élőben valóvan megvolt a 60 FPS, youtube-on néha beakad...

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#761) Corpuscle válasza Csapoati (#758) üzenetére


Corpuscle
őstag

:R

(#762) .LnB válasza Forestgreen (#760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként jó vidi. Egyre jobban kell ez a játék nekem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#763) twi452 válasza .LnB (#762) üzenetére


twi452
senior tag

Jó is a játék, engem meglepett mennyire :)
Le is raktam az nba 2k17et pedig beletoltam már 50 órát abba is :D

(#764) Redcaster


Redcaster
őstag

Másnak nincs olyan gondja, hogy töltés közben meghal a játék? Nem minden esetben, de kb fél-1 óránként nálam előjön, a versenyek végén mikor visszalépne freeroam-ba a játék, a töltőképernyőt meg a statisztikáimat nézhetem hosszú perceken keresztül, és ilyenkor csak az alt+F4 segít. Tegnap estefelé jött elő nálam, azelőtt egész nap nyúztam a játékot, és semmi ilyen gondom nem volt :O

(#765) .LnB válasza twi452 (#763) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben én nem nagyon kételkedtem, hogy nem lesz jó. Csak a WoW mellé nem terveztem, hogy megveszem most. Aztán de, meg fogom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#766) sirszevenap válasza Pacy (#752) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hát nem tudom. Gyakorlatilag nekem ha droppol, akkor fix high-on is ugyan úgy droppol mint dynamicon. Bár nem panaszkodom R9 380 4GB-on nagyon ritkán droppol, gyakorlatilag észre sem veszem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#767) Reaper válasza Tufa_ (#570) üzenetére


Reaper
őstag

Na menjetek a... ilyen képpel :D
Ma találtam rá erre a játékra, és már így is kész vagyok. Miért nem látom se STEAMEN, se a kedvenc boltjaimban, pl 576?

(#768) Csapoati válasza Reaper (#767) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert PC-re csak a Windows Store-ban digitálisan lehet megvásárolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#769) wjbhbdux válasza Reaper (#767) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Windows 10 App store, Xbox Dashboard, Gamestop, Best Buy, Amazon a hivatalos forgalmazói a digitális változatnak, bolti forgalmazás nincs ehhez.

/s

(#770) M3nyus válasza Redcaster (#764) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Nekem is valamikor hosszú perceket töltött, de rájöttem ha ilyenkor megnyomom, a windows gombot akkor felbukkan a tálca, és azonnal betölt.

Én vagyok M3nyus!

(#771) Reaper válasza Csapoati (#768) üzenetére


Reaper
őstag

és wjbhbdux: köszi akkor beszerzem onnan, mondjuk Amazonról.

(#772) m0h0senator


m0h0senator
őstag

:B :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#773) a.sebi


a.sebi
őstag

Az imént rendesen felbosszantott a konzolvilág!
Vasárnap este rendeltem egy 1tb os forzás xbox one-t.
Megis jött az autómatikus üzenet , 1- 2 munkanapon belül kiszállítják.
Nem is csodálkoztam ugyani a honlapjukon fel van tüntetve , hogy készleten van a termék.
Kedden odatelefonáltam , hogy mi a helyzet? Megnyugtattak hogy csütörtökre, péntekre megérkezik , teljesen nem nyugodtam meg, mert 1-2 nap a reális egy készleten lévő termékre , de gondoltam várok.
Ma ismét felhívtam őket , a faszi hanukázott , igy másik raktár úgy másik raktár , és ezért csak hétfőn jön meg a cucc.
Fejlettebb országokban mint Elefántcsontpart vagy Togó, a készleten tartott árut kiküldik. Nehogy már egy tömegtermékre 8 napot kelljen várni!
Mondtam az ürgének , hogy legszivesebben lemondanám , erre ő flegmán oké mondja!
3. Xboxomat es sokadik jatékomat veszem onnan annyit nem bondtak , hogy bocsi később jön a cucc.
Ha kiszámolom hány embert , küldtem oda akkor súlyos milliókat költött el ott az ismeretségem! De ez mindegy is, egy betévedt vásárlónak sem ez jár!
Soha többet konzol világ, és aki teheti kerülje el! Konzolvilág Ricsi , ide oda!

(#774) Redcaster válasza M3nyus (#770) üzenetére


Redcaster
őstag

Na, akkor ezt majd kipróbálom, ha legközelebb ilyenbe futok :K
Köszi a tippet, remlélem nekem is működni fog :K

(#775) fatorzs


fatorzs
tag

Kipróbáltam én is a játékot. A sok horrorsztori után, miszerint 4-5 GHz-es i7-eken szaggat, egész jól fut az adatlapomon lévő gépen (1080p, High preset, MSAA off, FXAA on, 60fps), persze elő-előjön a stuttering, no meg surfers paradise-ban leesik 40-50 körülire az fps. A tuning menü meg egy rémálom. Remélem, javítanak még ezen azért.

A játék maga olyasmi, amire számítottam, a fizikát/irányítást nagyon jól eltalálták, hosszú évek óta messze ez a legjobb árkád, vagy fél-árkád autóverseny PC-n.
Ami nem tetszik, hogy sok olyan dolog van benne, ami szerintem zavaró/baromság, két métert nem lehet menni anélkül, hogy a játék meg ne simogatná a fejem, hogy awesome drift, awesome clean driving, awesome wreckage, pfft., még szerencse, hogy a hudon ki lehet kapcsolni. Azt sem értem, hogy minek kell egy autós játékba XP, szintlépés, de ezek végül is apróságok, a lényeg, hogy az alapok jók.
Azért a TDU egyszerűbb, kevésbe harsány játékmenete, jobban bejött, de hát ez van. Ja és a bejárható pálya sem olyan hű de nagy...

Kíváncsi vagyok, milyen kiegek lesznek, ha jön Porsche pack, azt tuti megveszem, de ezen kívül egy "Eastern Bloc Classics" kellene, trabanttal, ladával, skoda 120-al :DDD

(#776) Bib válasza fatorzs (#775) üzenetére


Bib
őstag

Pedig procit nem használ sokat szerintem, legalábbis én nem vettem észre.

(#777) ForRedGlory válasza Forestgreen (#756) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Menj be az esoerdobe es ott videozz. Plusz ne verseny legyen, hanem sima kocsikazas GYORS kocsival, 250+ tempoval.

[ Szerkesztve ]

(#778) Redcaster válasza M3nyus (#770) üzenetére


Redcaster
őstag

És tényleg bevált :C

Köszönöm mégegyszer :R

(#779) M3nyus válasza Redcaster (#778) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Nincs mit, véletlen jöttem rá mikor már untam magam és kezdtem volna netezni.. :))
Idővel biztos ezt is javítják.

Én vagyok M3nyus!

(#780) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Csináltam egy club-ot a PH-s tagoknak (Bárki csatlakozhat amúgy)

[FH3|HUN]PH! néven fut a dolog. Várok szeretettel mindenkit! :))

(#781) cyberkind


cyberkind
félisten

A Forza Hub, hogy szokta szinkronizálni vagy menteni a játékállást?

Nálam elég sok minden nem stimmel a játékhoz képest. :F

Paranormal Cocktivity

(#782) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Van valahol magyarnyelvű leírás esetleg autó tuningoláshoz/finomhangoláshoz?

(#783) bulikavagyok válasza Pacy (#782) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt nézd meg szerintem, illetve nézz szét itt.

(#784) Pacy válasza bulikavagyok (#783) üzenetére


Pacy
aktív tag

Hasznosnak tűnik. Mindenképp elolvasom. Köszönöm szépen! :R
Ha valaki tud hasonlót szívesen fogadom!

(#785) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Támogat a játék régebbi kormányokat is, csak korlátozottan, vagy a régieket egyáltalán nem? Logi Formula Force EX-em van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#786) Bib válasza KD6-3.7 (#780) üzenetére


Bib
őstag

Játékon belül rákerestem,de nem találtam.Hogyan lehet csatlakozni legegyszerűbben a clubhoz?

(#787) géeles válasza Bib (#786) üzenetére


géeles
aktív tag

Én sem látom...

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#788) KD6-3.7 válasza Bib (#786) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Menuben van Club fül. Ott lehet keresni vagy a jatek altal felajanlotthoz csatlakozni. Bizonyos szint utan elerheto csak az online es a club resz is.

(#789) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap mutatták be az új Toyota WRC-t. Látva a főszponzorukat nem lepődnék meg ha bekerülne a játékba egy későbbi DLC részeként.. :D

(#790) .LnB válasza bulikavagyok (#789) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#791) Bib válasza KD6-3.7 (#788) üzenetére


Bib
őstag

Igen azt megtaláltam,elérhető csak a ph- s clubot nem találja a kereső

(#792) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tegnap indításkor valahogy bekerültem ilyen VIP versenyre, ahol adott szakaszokon kellett időre menni. Utána kiléptem, este megint kerestem, de sehol sem találtam.
Hol lehet azt kiválasztani? Tök jó móka hajszolni a barátok idejét.
Viszont nagy "hiba", hogy mindig újra kell versenyezni, tehát ha megyek egy űridőt, akkor is újra kell versenyezni a gyengébb idővel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#793) bulikavagyok válasza .LnB (#790) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem az elő eset lenne (hanem már a harmadik :D ).

mcwolf79: A Rivals menüpont alatt keresd!

[ Szerkesztve ]

(#794) .LnB válasza bulikavagyok (#793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Forza 5-ben volt benne először ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#795) bulikavagyok válasza .LnB (#794) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, az E21 a FM5-ben, az E23 pedig a FM6-ban.

(#796) KD6-3.7 válasza Bib (#791) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Érdekes, mert nekem meg az SG Club-ot nem találja a kereső. Nem tudom miért. :F

(#797) Outblast


Outblast
tag

Valaki tudja miért nem frissít a Forza Hub?
Nem írja hogy mennyit mentem, sem azt mennyi kocsim van stb ...

nem is azt irja ki hogy play (mint az Apexnel) hanem Learn more... wtf?

(#798) #48967168 válasza Outblast (#797) üzenetére


#48967168
törölt tag

Nyugi, nálam az se esett le neki hogy megvan a FH3 és már vastagon tolom... :)

Szokásos Játszótér-Tizeskanyar szerverprobléma ami MINDEN Forza résznél jelentkezik...

(#799) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek várható belőle PC-s demó?
Kicsit borsos az ára, de nagyon kíváncsi vagyok rá, imádom az autós játékokat, beszerezzem próba nélkül vagy ne?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#800) sagem válasza LordAxwell (#799) üzenetére


sagem
addikt

Elvileg majd lesz valamikor, de nem tudni, hogy mikor. Vásárláshoz: ezt neked kell tudni, nézz róla pár videót , akik megvették azok eddig maximum a technikai gondokban csalódtak, tartalmi résszel nem nagyon vannak bajok:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.