Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Bib válasza tomas51 (#1900) üzenetére


Bib
őstag

Mit kell itt látni? Sajnos nincs benne város, ahol a gondok vannak, ill. pl.esős verseny szürkületben.

(#1902) tomas51 válasza Bib (#1901) üzenetére


tomas51
senior tag

Pl viszonyítási alapnak jó nem?
Város vagy eső minusz 10fps kb, legalábbis nálam.
Mindenki beállítja így és megnézi hogy fut nála azt ennyi, abból lehet következtetni szerintem.

(#1903) tomas51


tomas51
senior tag

Esetleg tudtok mondani PH-s clubot amibe át tudnék menni, lehetőleg olyat amibe tényleg vannak jópáran innen PH-ról.
Előre is köszi! :) :R

(#1904) ForRedGlory válasza Bib (#1901) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vegul is csak par hetet kesett vele. Rogyasig van videoval a youtube, nem tudom mi ertelme ennek. :U

(#1905) tomas51 válasza ForRedGlory (#1904) üzenetére


tomas51
senior tag

Mivel itt sokan szarnak a dolgokra, ezért gondoltam kirakom azoknak akik szoktak kérdezni teljesítmény felől, és belső körből akar videót nem egy külföldi ismeretlentől, ennyi az egész.
De nem kell megnézni ha nem tetszik, csak görgess tovább... ;)
Mivel késtem?, pár hete volt utolsó patch meg az nv driver? ja nem pár napja...
Ez a jelenlegi állapotot tükrözi amit kérdeztek is.

(#1906) géeles válasza tomas51 (#1903) üzenetére


géeles
aktív tag

PH ! - Felkiáltójellel megtalálja...

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#1907) tomas51 válasza ForRedGlory (#1904) üzenetére


tomas51
senior tag

ui: a 1080 után vedd le a TI feliratot olyan még nincs... :))

(#1908) tomas51 válasza géeles (#1906) üzenetére


tomas51
senior tag

Köszönöm!

(#1909) tomas51


tomas51
senior tag

Csináltam egy esős városos gameplayt, az FPS droppok miatt. :)
Legutolsó patch és az új nv driver van fent.
Az előző videóba szerepelnek a grafikai beállítások.
Link

(#1910) Csapoati válasza tomas51 (#1909) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De izé, ezen így most mit kéne nézni? Egy fps számláló sincs rajta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1911) cyberkind válasza Csapoati (#1910) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyan mégis mit, 60fps-es a videó, használd a szömöd ifjú padavan! ;] :P

Paranormal Cocktivity

(#1912) tomas51 válasza Csapoati (#1910) üzenetére


tomas51
senior tag

Hogyne lenne, jobb felső sarok kedves uram. :B

(#1913) twi452 válasza Csapoati (#1910) üzenetére


twi452
senior tag

ott van a sarokban a gyári számláló látszik is amikor beugrik 40-50 fps-be :D

(#1914) tomas51


tomas51
senior tag

Meg egy kis türelmet míg rendesen le nem rendereli a yt.

(#1915) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jesszus, annyira kicsi és az éggel azonos színű, hogy észre se vettem. :D A másik meg, hoyg amikor én néztem, még csak 360p-ben volt fent. most már látom! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1916) Bib válasza tomas51 (#1909) üzenetére


Bib
őstag

Na ennek már volt értelme, mert kiderült számomra, hogy 1070-el is beesik 45 -re az fps. De lehet a videó rögzítés miatt történt. Mindenesetre nem tudom van e olyan kártya a piacon amivel jó. Meglepő de 970-el nem sokkal rosszabb a teljesítmény.

(#1917) cyberkind válasza Bib (#1916) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem nincs, és ez nem a hardverek hibája hanem a PC porté, nem nagyon használja a vga-t a játék.

Paranormal Cocktivity

(#1918) tomas51 válasza cyberkind (#1917) üzenetére


tomas51
senior tag

Igen sajnos ezek a pc portok nem mindig az igaziak, de mérföldekkel jobb mint X1-en ez biztos.
Ilyen képaránnyal felbontással és 60Fps-sel az igazi szerintem.

(#1919) hackeeeee válasza cyberkind (#1917) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A baj, hogy a cpu-t sem nagyon.. Főként 1 szálon terhel, még mindig. :(

Véleményem szubjektív...

(#1920) keIdor válasza tomas51 (#1918) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem nagyon jó XO-n is a játék, sőt...
Főleg hogy a 30fps ott sokkal smooth-abb, mint PC-n. Akinek nem bírja a 60fps-t a gépe, jobban jár a konzollal.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1921) cyberkind válasza keIdor (#1920) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha van az illetőnek az is akkor igen, de beruházni csak ezért nem éri meg, mert nem játszhatatlan még 30-al se PC-n.

Paranormal Cocktivity

(#1922) 8zabi válasza hackeeeee (#1919) üzenetére


8zabi
őstag

nálam az RX480 maxon pörög, a i5-6500 mindegyik magja meg 75%-80% körül

(#1923) hackeeeee válasza 8zabi (#1922) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd megnézem újra, de utoljára néztem, átlagosan úgy ment, hogy az 1. szál szinte maxon, a többi meg úgy elvolt.

Véleményem szubjektív...

(#1924) BigStraw


BigStraw
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy nincs meg az a valós sebességérzet?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1925) ricshard444 válasza BigStraw (#1924) üzenetére


ricshard444
veterán

Én haverral csinálom a góliátot és 350 mellett már konkrétan félek. :DDD

Vannak dolgok...

(#1926) BigStraw válasza ricshard444 (#1925) üzenetére


BigStraw
senior tag

Úgy veszem észre, hogy a lassú az nagyon lassú a gyors meg nagyon gyors. De mikor az a köztes határ van mintha nem venném észre a sebességet.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1927) hackeeeee válasza BigStraw (#1926) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel ugye arcade játék, ez mondhatni belefér. Szerintem.

Véleményem szubjektív...

(#1928) BigStraw válasza hackeeeee (#1927) üzenetére


BigStraw
senior tag

Persze nem is azért, hogy fikázzam teljesen elégedett vagyok a játékkal, csak észrevettem :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1929) ricshard444 válasza BigStraw (#1926) üzenetére


ricshard444
veterán

Én nem érzékeltem, szerintem nagyon eltalálták, kormánnyal bőven érzékelem a sebességet. Nincs az, mint sok más játékban, hogy elszállok a kanyarban, mert "elnézem" a sebességet.

Vannak dolgok...

(#1930) hackeeeee válasza ricshard444 (#1929) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Motorsport-hoz képest talán kevésbé érezhető a sebesség, de ettől szerintem még nagyon élvezhető. :)

Véleményem szubjektív...

(#1931) BigStraw


BigStraw
senior tag

[link]

Jó kis nyári este érzés :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1932) ricshard444 válasza BigStraw (#1931) üzenetére


ricshard444
veterán

A játék egyik legszebb pontja az égbolt. Néha csak megállok és nézem az eget, mert annyira durván átjön, hogy ebbe kegyetlen nagy munkát fektettek.

Vannak dolgok...

(#1933) twi452 válasza ricshard444 (#1932) üzenetére


twi452
senior tag

Ez lehet az oka :)

"Developer Playground Games decided to photograph the real Australian sky to put in the upcoming open-world racing game Forza Horizon 3, with the help of a 12K HDR (High Dynamic Range) camera."

(#1934) hackeeeee válasza ricshard444 (#1932) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erről már a készítéskor is volt szó, hogy sokkal szebb lesz, mint eddig bármikor. :)

Véleményem szubjektív...

(#1935) ricshard444


ricshard444
veterán

Igen olvastam róla, ezért is írom. :K :K

Sajnos 1 hétig nem játszom most ismét a munka miatt, de nem is baj talán, hiszen így nagyobb lendülettel ülök ma le elé vasárnap.

Vannak dolgok...

(#1936) BigStraw


BigStraw
senior tag

[link]

Leparkoltam egy ház mellé, valami terasz alá, elkezdett esni az eső, és meglepődtem mikor vizes lett az autó. Sajnos a kép nem adja vissza, de folyamatosan esik. Másnál is előfordult már ez?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1937) ricshard444 válasza BigStraw (#1936) üzenetére


ricshard444
veterán

Azért közel nem tökéletes játékról beszélünk. Ez olyan, mint amikor a sárhányon átmegy a vízfelverődés. Ha mindennel foglalkoznának, akkor még mindig csak bejelentésünk lenne. Crew-ban is ez a helyzet, csak ott még tetézi a toldozott-foltozott motor hibái a gondokat.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1938) #48967168


#48967168
törölt tag

Az utóbbi időben finoman szólva sem voltam elájulva az MS és csapatai teljesítményétől játék-fronton, sőt úgy általában véve a PC-Masterrace is egyre kiábrándítóbb volt, de most a Horizont 3 demót kipróbálva csak az államat keresem a padlón! :)

A játék 4k-ban egyszerűen gyönyörű lett, 1080-as kártyát 6700K-val hajtva a kevésbé sűrű szitukban simán tartja a 60 fps-t, a rajt utáni pillanatokban is maximum 45 körülire esik le, de ha nem lesi az ember a számlálót akkor észre sem veszi!

Végre sikerült megoldani hogy kezelje az XOS kontrollert vezeték nélkül, sőt az is leesett hogy PC-n bizony használnának a játékosok 21:9-es monitort is... 3440*1440-es felbontásban G-Sync-el 90 fps felett indul a móka és 60 alá nem is esik, bár a G-Sync miatt amúgy se venném észre.

Teljesen jól kezeli a Fanatec kormányomat H-váltóval, kuplunggal együtt, és a FFB-be is költözött némi élet. Persze a komoly szimekhez képest még mindig halovány, de Forza szinten a legjobb.

Úgyhogy most le vagyok nyűgözve, be is írok egy piros pontot! :)

Persze azért nem hazudtolja meg magát, mert egyből az első indításkor a terepjárós futam 50%-ánál kifagyott, a kézifékemet nem látja, és a második kártya is csak dísznek van, de ez az a helyzet amikor nem tud érdekelni... :D

(#1939) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Kipróbáltam a Horizon 3 demot pc-n. Szépen fut minden ok, viszont 144 hz gsync monitorom van, de sehogy sem akar 60 fps fölé menni a játék, hol rontom el? kikapcsoltam a vsyncet experience kikapcsolva, de mintha lenne benne valami korlát... általában ezt sikerül beállítanom, most nem jön össze :)

Köszi a segítséget előre is !

(#1940) .LnB válasza Helmoras (#1939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vsync mellett is van benne fps cap opció. Azt is kapcsold ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1941) Helmoras válasza .LnB (#1940) üzenetére


Helmoras
őstag

Sikerült köszi!

Még egy kérdés! néztem a különbséget a verziók között, van értelme a 29000 ezreset venni vagy elég a 18000-es is, láttam hogy csomó autó meg vip meg ilyenek, de nem igazán tudom eldönteni megér e +10000 forintot, mondjuk karácsonyig várok hátha lesz valami kis sale... :)

A játék 980 Ti vel csodaszépen megy átlag 75 fps ultrán, néha bemegy 55 körülre de gsync miatt nem is látszik szinte :)

[ Szerkesztve ]

(#1942) .LnB válasza Helmoras (#1941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Deluxe van. Az annyi, hogy pörgetésnél dupla pénzt kapok. Ennyit rohadtúl nem ér. Kicsit ezt be is néztem azt hittem ehhez már járnak a DLC-k. De nem az csak a fulloshoz. Viszont az eddigi DLC-kért nem is fogok fizetni egyik se ér annyit.

Szóval én azt mondom vedd az alapot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1943) Helmoras válasza .LnB (#1942) üzenetére


Helmoras
őstag

Erre jutottam én is hogy igazából kétlem hogy kevés lenne az az autó mennyiség ami alapból benne van, verseny típusonként úgyis van elég autó, ha benne lenne esetleg valami későbbi extra map rész vagy valami akkor megérné....

(#1944) cyberkind válasza Helmoras (#1943) üzenetére


cyberkind
félisten

Szingapúri Store-ból 14k az alap.

Paranormal Cocktivity

(#1945) Helmoras válasza cyberkind (#1944) üzenetére


Helmoras
őstag

Húha ahhoz meg kell tanulnom hogy kell onnan vásárolni, utánaolvasok, köszi a tippet :)

(#1946) Maxtreme válasza Bib (#1916) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ha shadowplay-el rögzített akkor nem esik semmit az fps...

(#1947) Xelo


Xelo
addikt

üdv! tegnap este 10körül én is megvásároltam a játékot, gondolom mondanom se kell hogy hajnal 4kor még fájó szivvel lőttem ki a gépemet.. :D a gépigénye tényleg indokolatlanul magas de sikerült olyan beállitásokat találnom amivel a konfigom tartja a fix 60fpst 2560×1080as felbontásban az esetek 99%-ában, nagyon ritkán esik le 58-ra egy-egy pillanatra. ezt is kitudom küszübölni azzal ha a reflectionst mediumra rakom de rájöttem hogy abból nem tudok engedni, mediumon sajnos elég ocsmány a tükröződés. :( mivel azért közel nem a legizmosabb a vgam (tuningolt gef 1060) valószinüleg a 4.6ghzen ketyegő i7nek köszönhető hogy az olvasottakhoz képest remekül fut a program nállam. tegyük hozzá nem is egyedi az eset, hasonlókat tapasztaltam a mostanában megjelent többi ratyi konzolportnál is (pl mafia3).. de én tényleg nem panaszkodhatok, a játék maga remek, évek óta nem találkoztam ilyennel hogy órákra valami a gép elé szegezzen. mellesleg ha 30fpsre fixálom a játékot tökéletesen fut maxon, de az élmény bőven jobb medium-high részletesség mellett 60al. beállitásaim (többi autó minősége mediumon, elmosódás off):

[ Szerkesztve ]

(#1948) Bib válasza Xelo (#1947) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem nézd meg 60Fps dynamic high beállításokon,de indítsd újra a játékot.

(#1949) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1950) Xelo válasza Bib (#1948) üzenetére


Xelo
addikt

volt az is próbálva de az 4× msaat használ ami ezen a felbontáson már toomuch a kártyámnak, gyakrabban esett be 60 alá az fps mint a jelenlegi beállitással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.