Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) hackeeeee válasza GeneraL_XTX (#950) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Remélem jön a patch hamarosan.

Tolnám PC-n, de így, jelenleg XO-n sokkal élvezetesebb, hangulatosabb a játék.

Eléggé fura, hogy mondjuk pc-n 30 fps-sel is kicsit lassabbnak tűnik a játék, mint XO-n.

Tény, hogy Én nem csinálgatok mag letiltást meg ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#952) wjbhbdux válasza hackeeeee (#951) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ezért érezheted így: [link]

/s

(#953) cyberkind válasza GeneraL_XTX (#950) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig simán kilehet hozni, mindent csutkára kell tolni és nem sok helyen van 60 alatt.

(#940) GalaHUN
Oké csak érkezzen meg a vevőm és megírom ide.

(#942) Forestgreen
Te úgy vezetsz a Horizon-ban mint a Motorsport-ban, itt nem lehet meglenni így. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#954) Pacy


Pacy
aktív tag

Lehet hogy nem épp egy gtx 1080 társaságában kéne írnom hogy nincs gond a játék teljesítményével, de! Én simán játszom ultra grafikával 4k-ban a játékot probléma nélkül. Nagyon nagyon kevés az a hely ahol beesik 60Fps alá. Talán városban de ott is csak néhány adott ponton. Amúgy se a sebességgel se mikroszaggatással nincs az ég világon semmi probléma. 60fps lock vsync on és a kártya átlag kihasználása 50-60%. És ez mellett 38c. Van valaki még itt aki 1080-al játsza a játékot?

(#955) GeneraL_XTX válasza cyberkind (#953) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jó mint tegnap kiderült miner progi volt a gépemen ki tudja mióta még jó h észrevettem :D

(#956) AdluAn válasza Pacy (#954) üzenetére


AdluAn
tag

Én 1080-al játszom de csak akkor fut normálisan ha a ide is kiírt .bat-tal indítom. 2k minden ultrán v-sync nélkül. HT nálad ki van kapcsolva?

(#957) Németh Péter

Vettem tegnap egy Xbox kontrollert, hát sokkal jobb vele a játék! :C Még sose játszottam kontrollerrel előtte, de nagyon hamar elkezdtem megszokni. Ami zavar, hogy le kellett ragasztani a Xbox gombot, mert túl erősen világít, még úgy is, hogy minimálisra van véve a fényerő. Ez amúgy vezeték nélküli modell, de nem adtak hozzá adaptert a PC-hez, szóval kábellel használom most. Végre tudok finomabb kormánymozdulatokat tenni...

[ Szerkesztve ]

(#958) Pacy válasza AdluAn (#956) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nálam be van kapcsolva. Soha nem okozott még problémát a jelenléte. Nekem szerencsére nem kell csinálnom semmit hogy rendesen fusson. Indítás, aztán durr bele! :DDD

(#959) AdluAn válasza Pacy (#958) üzenetére


AdluAn
tag

lehet hogy azért mert nálad le van lockolva 60-ra v-syncel.

(#960) cyberkind


cyberkind
félisten

Van egy jó verseny amivel könnyen igaz nem annyira gyorsan sok pénzt és xp-t lehet szerezni, én 7 kör alatt léptem 25 szintet és kaszáltam egy credits boost-os verdával kb másfél millát, jó lesz az 50 körös futam is majd. :D

Paranormal Cocktivity

(#961) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Egy GTA 5-höz képest a térkép mekkora?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#962) Reaper


Reaper
őstag

No, tegnap este végre megtaláltam a nekem megfelelő beállítást a kontrollerre, eszembe nem jutott volna, de a jobb stick le-föl a manuál váltóm, és a jobb bumper(?) a kézifék. Asszem a 11-es beállításból kiindulva. Így már végre gondtalanul, és viszonylag magabiztosan tudom terelgetni a ménest, pláne, hogy levettem a deadzone-t 4-re. Közben meglett az első barn findom is, de a legjobban a street raceeket imádom, hiába van már sok gépem (vagy autót pörgetek a szerencsekeréken vagy a minimum összeget), a Camaro örök, imádom. :C

szerk.: cyberkind: ez a credit boost hogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#963) cyberkind válasza Reaper (#962) üzenetére


cyberkind
félisten

A futam után kiírja a pénznél, hogy mennyit hozott a kocsi, ezen a futamon nekem 1 kör alatt olyan 45k-t.

Paranormal Cocktivity

(#964) Outblast válasza cyberkind (#960) üzenetére


Outblast
tag

melyik verseny lenne ez konkrétan? :)
Az a verseny se rossz ami körbevisz az egész mapon ~ 10 perc körül van egy kör.

Nálam az eddigi favorit kocsi a 2017-es Ford GT. sajna még csak sima van belőle HE-t nem sikerült még kipörgetni, de nekem ez az a kocsi ami nagyon bevált, gyors, mindenféle segítség nélkül baromi jól irányítható :)

(#965) cyberkind válasza Outblast (#964) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan ez, csinálsz saját versenyt ezen a pályán és kaszálsz ezzel(vagyis a Horizon Editon-ös) a kocsival. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#966) myckie2


myckie2
őstag

FH3 Update lehet írtátok már. Reméljük hoz valami performance fixet és kiszedik a szutyok másolás védelmüket. :U

(#967) Reaper válasza cyberkind (#963) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, délután ki fogom próbálni, valamelyik vasam csak bónuszos lesz tán :)

(#968) cyberkind válasza Reaper (#967) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából a pénznek van értelme ezen a pályán mert a skilleket a nagy sebesség miatt szeded össze könnyedén. ;)

Paranormal Cocktivity

(#969) Tufa_ válasza cyberkind (#965) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Kerhetek egy kepet arrol hogy honnan indul ez a palya? 😊

(#970) bulikavagyok válasza Tufa_ (#969) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs a minőségért, egy videóból van a fotó. De a lényeg látható rajta.. :B

[ Szerkesztve ]

(#971) sagem válasza myckie2 (#966) üzenetére


sagem
addikt

A másolásvédelmet biztos nem fogják bántani, gyakorlatilag perpill az MS storeos játékokat nem tudják egyedül megtörni, szerintem ezt az MS továbbra is így kívánja hagyni:) A Quantum Break is csak most jelent meg virágboltiba, de az is csak azért, mert kijött belőle egy Steames változat, ebből meg szerintem nem lesz Steam verzió.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#972) cyberkind válasza sagem (#971) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt a Steam-es dolgot Oric jól leírta, a Quantum Break azért is jöhetett Steam-re mert nem volt része ennek az oda-vissza platformváltásnak ott még a kódok is külön voltak de itt nem, így necces lenne, de én ennek örülök. :))

Paranormal Cocktivity

(#973) sagem válasza cyberkind (#972) üzenetére


sagem
addikt

(Meg mert a sikeressége/fogadtatása finoman szólva is véleményes volt ;] )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#974) cyberkind válasza sagem (#973) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem tetszene, de a Store-os tényleg használhatatlan. :(

(#975) myckie2
Ja mert benézett valamit a M$ és rés volt a pajzson, azóta meg nincs.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#975) myckie2 válasza sagem (#971) üzenetére


myckie2
őstag

A Quantum Breaket a megjelenés után azonnal feltörték. Nem tudom mire gondolsz.

(#974) cyberkind
Ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#976) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Miért is beszélgetünk a warezról? :U

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#977) sagem válasza Csapoati (#976) üzenetére


sagem
addikt

Hja..lényeg, hogy várjuk a holnapi updatet, kíváncsi leszek, hogy mi lesz benne a PC-s rész, gondolom a nagyja általános hibajavítás meg szokásos dolgok (hangok s egyebek) fésülgetése, de remélhetőleg lesz teljesítmény javító cucc is:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#978) Corpuscle válasza bulikavagyok (#970) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez nagyon állat! :Y Milyen szinttől válik elérhetővé ez a "pálya"?

(#979) cyberkind válasza Corpuscle (#978) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha jól emlékszem 25milla fantól, tehát a végétől.

Paranormal Cocktivity

(#980) sagem


sagem
addikt

Az Index is tesztelte a játékot..a szokásos stílusukban..:D
Ausztráliában kevesebb a bunkó

Bár a teszt az erős kifejezés..írtak róla, mondjuk így :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#981) Corpuscle válasza cyberkind (#979) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor az odébb van nekem. Még fesztivál is van amit meg kell nyitnom.

(#982) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csapjatok már ki pár képet. Csorgatni akarom a nyálam amíg nincs meg a game. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#983) sagem válasza .LnB (#982) üzenetére


sagem
addikt

Nem a legjobbak, majd most szeretnék pár jobbat lőni de itt van pár saját kép:)




[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#984) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Tényleg csorog amúgy, képekről olyan jól néz ki.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#985) Outblast


Outblast
tag


egy pár :)

(#986) bulikavagyok válasza .LnB (#982) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Még nem volt sok időm fotózásra, ezeket általában verseny közben lőttem különösebb beállítgatás nélkül. Később szerintem csinálok ettől sokkal jobbakat is. :B



Ezen érdemes megfigyelni, h milyen lett a poros autó hátulja miután áthajtottam vele egy pocsolyán! Zseniális! :D

[ Szerkesztve ]

(#987) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Legyen már péntek, egész délután/éjjel/hajnal ezzel fogok játszani. :D

Az a gtr fenék.... :))

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#988) sagem


sagem
addikt

Maradt még egy, az öreg jaguár is vadászatra indult :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#989) cyberkind


cyberkind
félisten

:))

Paranormal Cocktivity

(#991) cyberkind válasza bulikavagyok (#990) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyami, van benne pár klasszikus. :))

Paranormal Cocktivity

(#992) bulikavagyok válasza cyberkind (#991) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elég ütős lett! :D

(#993) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Milyen kiábrándító már, hogy 1 hete romlott el az xbox 360 controllerem.... :O :O

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#994) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#995) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A mai patchről valami bővebb infó? Change list esetleg van már?

(#996) Németh Péter válasza ForRedGlory (#995) üzenetére

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_october_update

Még várni kell kb. két órát:
https://twitter.com/ForzaMotorsport/status/783311568494792704

Windows 10
- Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations
- Improved stability on Windows 10
- Disable mouse move detection while driving
- The Windows 10 video options screen will no longer ask users to save when no changes have been made
- Additional options have been added to the Windows 10 Advanced Controller Menu. These include:
o Steering wheel sensitivity
o Invert Force Feedback
o Centre spring scale
o Damping scale
- Fixed a problem where pre-order cars and the Halo Warthog were not appearing in the Windows 10 version of the game for some players

Wheel Improvements
- Logitech G27 is now registered correctly on Windows 10, so the correct default mapping will be applied
- All wheels with enough buttons have had the horn added to their default mappings on Windows 10
- Fix to dead zones for acceleration and braking axes on wheels
- Default mappings for all TX Racing Wheel variants
- Fixed a bug where custom input mappings would not save successfully

General Improvements
- The Social and Rivals tabs will now unlock for players with Xbox Live Silver accounts
- Fixed a bug where the racing line would sometimes disappear
- Controller hot swapping is now available. Players can switch between controllers/their keyboard whenever they choose (including the wheel)
- Various content fixes for cars

In addition to the fixes above arriving with today’s update, the teams at Playground and Turn 10 are working on addressing further known issues in Forza Horizon 3 including force feedback and wheel support, general stability and performance, and more. Look for more details on these improvements in the future. In the meantime, check the support forums for both the Xbox One and Windows 10 PC versions of Forza Horizon 3 for the latest list of Known Issues, as well as workarounds for select issues in the game.

[ Szerkesztve ]

(#997) AdluAn válasza Németh Péter (#996) üzenetére


AdluAn
tag

Nagyon várom már.

(#998) ForRedGlory válasza Németh Péter (#996) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi. :R Erre kíváncsi leszek:

Windows 10
- Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations

[ Szerkesztve ]

(#999) sagem válasza Németh Péter (#996) üzenetére


sagem
addikt

No, akkor lesz elvileg teljesítménybeli javulás, meglátjuk, de jól hangzik :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1000) myckie2 válasza ForRedGlory (#998) üzenetére


myckie2
őstag

In addition to the fixes above arriving with today’s update, the teams at Playground and Turn 10 are working on addressing further known issues in Forza Horizon 3 including force feedback and wheel support, general stability and performance, and more.

Tehát elvileg később is lesz még performance javító patch. De azért kicsit szomorú, hogy alpha verziót adtak ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.