Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) LordAxwell válasza Over567 (#1600) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ja az jó lenne, mint az nfs-ben, de biztos nem akartak "másolni"

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1602) ImpersonatoR

Javították mar azt a hibát hogy mikrofon letiltás nélkül kifagy a game?
Addig nem akarom leszedni inkább tolom boxon addig.

(#1603) .LnB válasza ImpersonatoR (#1602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, javították.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1604) keIdor válasza H4rt1g4n (#1587) üzenetére


keIdor
titán

Van térkép, én megvettem 1 ezresért, meg a nehezeket YouTube alapján csináltam meg. Nálam táblák már 150/150 egy ideje.:D Valamelyik nagyon sz*patós...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1605) Corpuscle válasza keIdor (#1604) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az „I Know These Roads” (Drive down every road in Australia) acsihoz van benne segítség? Ez tűnik a legszemetebbnek, így, hogy nem látom hol jártam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1606) keIdor válasza Corpuscle (#1605) üzenetére


keIdor
titán

Az is megvan, annyi, hogy jó közel mész a kijelzőhöz azt nézed a térképet, keresni kell szürke szakaszokat, ahol még nem voltál. Nekem volt 1 óra, mire meglett az utolsó pár apró, kimaradt szakasz.

Szerk.: nekem ez is segített: [link]

Képeket nézd végig, ezek a legapróbb szakaszok.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1607) Corpuscle válasza keIdor (#1606) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi az infót! :R Az a terv, hogy egyelőre haladok a versenyekkel, ezáltal az utak többségét megtalálom. Érdekes, olyan érzésem van, hogy az egész térképet bejártam, ellenben kb. 100 út felfedezetlen. :Y

(#1608) Németh Péter válasza keIdor (#1606) üzenetére

Én is találtam neten térképet:
http://i.imgur.com/cme1IcL.jpg

(#1609) Over567


Over567
aktív tag

Be pofátlankodok még 2 képpel. Második nagy kedvencemmel. :) Még mindig szenvedek a livery-kel de kezdek rájönni a dolgok nyitjára. Ez a tükrözés nem igazán megy a dolognak mindig sokkal lejebb vagy feljebb rakja át a másik oldalra és újra kell pozícionálni. :DDD

Nem találom a megfelelő sötét barnát a felnire. Suprán sem az igazi. :O

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1610) Over567


Over567
aktív tag

Elég ijjesztő dolgokat olvasok pár napja a redditen. Nagyon sokan kapnak 30 éves bannt semmi okból. Turn10 semmit se mond mindenkit elutasít. Csak találgatnak az emberek. Többen megvették a játékot és ahogy beléptek ki volt írva nekik hogy bannolva vannak. Azt mondják hogy előtte reedemelték a ForzaHub-on keresztűl a CR-jüket. Mások is írták hogy bann előtt azt csinálták. Semmi sem biztos még, de mindenki csak saját felelősségre reedemelje a CR-jét a ForzaHub-on keresztűl. :W

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1611) .LnB válasza Over567 (#1610) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

fasza.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1612) twi452


twi452
senior tag

Nálatok versenyeknél megjegyzi az autón végzett tuningot? Nálam mindig visszaáll defaultra minden...
betölteni meg nem lehet korábban elmentett tuning-ot csak elmenteni (wut?) úgyhogy ez elég fura.. azért az gáz lenne ha minden verseny előtt külön újra be kell állítani mindent

(#1613) ForRedGlory válasza Over567 (#1610) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:O Linked van hozzá?

Amúgy mi az, hogy redeemelték a CR-t? Az ajándék creditet, amit osztogat néha?

(#1614) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előre is bocs, ez jó pár kép lett, de rákaptam most kicsit a fotózásra. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1615) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na beléptem, engem nem bannoltak. Megnyugodtam. :D

Na nem mintha tartanék tőle. Még online sem voltam :))

(#1616) Németh Péter válasza twi452 (#1612) üzenetére

Most én is így jártam. Korábban letöltöttem valami tuning csomagot az egyik kocsimra, ami csak úgy eltűnt. Pedig még fizettem is érte.

(#1617) Németh Péter válasza ForRedGlory (#1613) üzenetére

Subreddit:
https://www.reddit.com/r/forza/

Topic:
https://www.reddit.com/r/forza/comments/588y3x/incorrect_banning_of_players/

Én is redeemeltem már CR-t a hubon, úgyhogy be is léptem gyorsan, de nem bannoltak, kop-kop...

A Forza hubot letöltve felajánl CR-t, csak rá kell kattintani.

(#1618) Over567 válasza Németh Péter (#1617) üzenetére


Over567
aktív tag

Igen ez az, köszi hogy belinkelted nem voltam online. Lehetséges hogy ez most jött elő a ForzaHubbal kapcsolatban mert én is igényeltem már onnan CR-t de nem volt baj. Most viszont a biztonság kedvéért inkább kihagyom amíg nem lesz tisztázva a dolog. Bár még mindig nem biztos hogy ez okozta de az viszont tényleg fura hogy aki elsőre belépett és már bannolva volt az mitől?

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1619) Csapoati válasza Németh Péter (#1617) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja hogy ez csak PC-n van... akkor megnyugodtam. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1620) mg105 válasza Németh Péter (#1617) üzenetére


mg105
senior tag

Ez alapján már kezdik visszaállítani az indokolatlan banokat.

(#1621) .LnB válasza Csapoati (#1619) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

3 napja meg még:

"Ja a PC vs konzol téma kegyetlen unalmas, ne menjen már itt is, légyszi..." -Csapoati

Irigy vagy mi, hogy nektek még ban se jut?

;] ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1622) Csapoati válasza .LnB (#1621) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Semmi ilyen szándékom nem volt. Megijedtem én is, aztán csekkoltam a redditet és megnyugodtam, mert itt egyikőtök sem írta, hogy PC-specifikus lenne a dolog. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1623) .LnB válasza Csapoati (#1622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért is írtam offba meg smile-val mert "csak belemagyarázható" a dolog. :) Nem gondoltam én se komolyan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1624) ForRedGlory válasza mg105 (#1620) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Öcsém, jól megindokolták... :(((

Minimum egy havi autós pakkot adjanak ajándékba, akiket bannoltak indokolatlanul. -.-

(#1625) .LnB válasza ForRedGlory (#1624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg akit nem annak is. Én veszélyben éreztem magam! Kárpótoljanak! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1626) Over567 válasza .LnB (#1625) üzenetére


Over567
aktív tag

Én vicc nélkül be voltam fosva. Minden nap amikor elinditottam izzadtam hogy nehogy jöjjön az üzi. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1627) LordAxwell válasza Over567 (#1626) üzenetére


LordAxwell
senior tag

:C :C

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1628) sagem válasza Over567 (#1626) üzenetére


sagem
addikt

:)) Szerintem ebben az esetben nyilvánvaló volt, hogy nem lesznek "csak úgy" örökre bannolva az emberek és visszakap mindenki mindent..ettől függetlenül nyilván gáz és én sem örültem volna, ha napokig kérdéses, hogy akkor most mi is lesz a játékommal :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1629) tgabe25


tgabe25
tag

Eladó emberke kicsit elnézte a számokat. Egy teljesen feltuningolt Lamborghini Centario-t rakott fel 200k licitkezdésről és 1 milla buyout-ra :) amint megpillantottam vittem is :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1630) SamS20


SamS20
senior tag

amikor én aukcióra mentem és tettem volna mondjuk a tétet, akkor kidobta h vegyem meg a vip pass-t ( ha jól emlékszem)
sima standard verzióval nem lehet ? vagy mi a feltétele hogy lehessen licitálni ?

(#1631) Csapoati válasza SamS20 (#1630) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom olyan kocsira akartál licitálni, ami a VIP csomag része.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1632) SamS20 válasza Csapoati (#1631) üzenetére


SamS20
senior tag

na az lehet, azt pont nem figyeltem :D

amúgy ha van valakinek kedve felvehetne : SamS420hun

[ Szerkesztve ]

(#1633) tgabe25 válasza SamS20 (#1632) üzenetére


tgabe25
tag

Tuti, hogy az volt :DDD

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1634) lacy86


lacy86
addikt

A Festivalbol a level5 az utolso szint?

(#1635) Csapoati válasza lacy86 (#1634) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen.

Kipróbáltam a Ferrari F12tdf-et. Nagyon durva, az a V12-es érces üvöltés... Meg megy is mint az állat, főleg "pici" tuninggal. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1636) .LnB válasza Csapoati (#1635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is csak azzal nyomom. Pedig az egy olasz műanyag szappantaró "csak". :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1637) Csapoati válasza .LnB (#1636) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nana. Inkább műalkotás, és nem rizzsel megy. :P A hangja tényleg valamj fenomenális. A japó kedvencem egyébként az Acura Integra meg a 92-es Honda NSX. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1638) Csapoati


Csapoati
nagyúr

lacy86-nak pár tipp a könnyebb haladáshoz:

1. Bármilyen autód is van, azt upgradeld (kézzel vagy automatán) az adott kategória tetejére, tehát pl. A 800, B 700 stb. legyen.

2. Ha nagyon genya a gép és elver, vedd lejjebb kicsit a nehzéséget, vagy kapcsolj be pár assistot.

3. Én úgy haladtam, hogy egymás után lenyomtam 4-5 versenyt, utána 4-5 speed trapet, drift zone-t, ezeket, meg esetleg bucket listet. Így nem egyhangú és azért haladsz a 100% felé.

4. Pénzért szerintem nem nagyon érdemes autót venni (csak a fesztivál fejlesztésekor, mert akkor akciós pűr darab), elég amit kipörgetsz a szerencsekerékből.

5. A barn findoknál mindig használj drónt. Asszem elég hamar ki lehet tenni a perkjét, utána meg annyi az egész, hogy elmész a lila zónába, leparkolsz és drónnal körbenézel, aztán odahajtasz.

6. Versenyek közti közlekedésnél mindig érdemes skill pontokat gyűjteni, én pl direkt közel megyek az autókhoz near missért, leviszek pár útszéli táblát wreckage-ért, meg kézifékezgetek. Így elég jól jönnek a pontok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1639) lacy86 válasza Csapoati (#1638) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi 👍
6-ost pl nem is tudtam 😓
Ez az elso forza jatekom ...

(#1640) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Pár kérdésem lenne a Forza Horizon 3-mal kapcsolatban.

1. Autót csak licitálásra bocsájtással lehet pénzért eladni?

2. Amikor felmatricázom az autó jobb oldalát, azt lehet valahogy türközni a bal oldalra is?

3. Ha fejlesztek egy autót, színekkel, külső optikai tuninggal, akkor miért nem változik a garázsod autóválasztó részében az autó kis képe? Egy kis zavar van bennem, megpróbálom érthetően leírni. Licitáláson sikerült egy Ferrarit megcsípnem, viszont utólag vettem észre, hogy kicsit esztétikázott a drágaság az előző tulaj által, de a garázsomban megjelenő képen egy az egyben az a kép van róla, ahogy át lett szerkesztve. Én szépen visszakreáltam eredeti állapotbába a kocsit, viszont a kis képen az autó kinézete nem változott. Azért zavaró például, ha tegyük fel vettem két ugyan olyan autót és az egyiket csicsamicsáztam, akkor honnan a fenéből tudom, hogy melyik volt az?

4. Másik képzavar az pedig az úton haladó online játékosok (legalábbis sejtésem szerint azok, akik autója felett név van szintet jelölő színnel bekeretezve). Ha én dudálok és ők vissza, akkor bepirosodnak majd jönnek utánam stb... Ti már találkoztatok olyannal, aki magától dudált? Én speciel még sohasem....

(#1641) LordAxwell válasza Dzsuri89 (#1640) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szia.

3. szerintem nem lehet két ugyan olyan autód a garázsban?! A kis kép meg lehet hogy bugos?

4. azok nem online játékosok, csak a világból vagy a barát listádról összeválogatott játékosok "szellem" autói.
Tehát azokat gép irányítja.

A tükrözés engem is érdekelne, biztos lehet, csak nem tudom melyik gomb

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1642) foreverKOA


foreverKOA
újonc

Sziasztok, ma egy kicsit rendett raktam a garázsomban, felkináltam eladásra 7 kocsit, ebből 1-et eladtam, a többit visszatettem a garázsba, aztán újból fel akartam kinálni eladásra a felmaradt 6 kocsit, de sajnos már nem engedi. Megadom hogy mennyiért szeretném eladni, és tölti be az aukciós házba, de aztán ezt a hibaüzenetet irja ki : You have reached the maximum number of auctions of this time period. Please try again later. :Y
Ez az első forzám, esetleg valaki nem tud segiteni?

Esetleg ha valaki fel szeretne venni barátnak KOAforeverKOA a nevem a játékban :P

(#1643) Németh Péter

Jééé, kijött egy frissítés, mindjárt kipróbálom... Ennyit írnak róla:

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst79107_FH3-Windows-10-Update--October-20.aspx

Today we'll be launching the latest update for Forza Horizon 3 on Windows 10. This update will feature minor updates to improve performance and stability for the Windows 10 version of the game.

Thanks,
Brian

(#1644) DokiBaxxi válasza Németh Péter (#1643) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Eddig jó az update, 10 perc után megfagyott a játék (hang is) majd kilépett :C :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1645) Németh Péter válasza DokiBaxxi (#1644) üzenetére

Én azóta tesztelem, mióta írtam a hozzászólást, de még csak jó dolgot tudok mondani. Megszűnt az idegesítő mini akadás, amikor drivatarok közelébe érek. Most már nagyon kell figyelni, hogy egy picike akadást is találjak, szóval ilyen szempontból javult a játék. Ugyanakkor mintha több lenne a pop-in objektum, vagy most már ilyenekre is tudok figyelni...

(#1646) .LnB válasza Németh Péter (#1643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fene.. pont tegnap nem játszottam a héten. Elég fáradt voltam este. Pedig kíváncsi vagyok mi változott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1647) Over567 válasza Dzsuri89 (#1640) üzenetére


Over567
aktív tag

1. Én úgy tudom igen. Meg persze ki is dobhatod de azért nem kapsz pénzt.

2.Ha megcsinálod pl a bal oldalát teljesen és elégedett vagy vele akkor át mész a jobb oldalra és amikor új szimbólumra rámész ott lesz egy lehetőség hogy insert everything from left/right side. Nem biztos hogy pontosan így van megfogalmazva de valami ilyesmi. Van hogy lejebb vagy feljebb kerűlnek mint a másik oldalt akkor szépen ki kell jelőlni mindegyik szimbólumot és egyszerre mozgatni őket feljebb vagy lejebb.

3.Ezt nem tudom lehet bug. Sosem vettem még aukcióból autót.

4. Igen azok drivatarok. Nem emberek ha rájuk dudálsz mehettek konvojba ilyen forever alone simulator. :D Ki tudod hívni őket versenyezni ami szükséges is lesz majd a jövőben.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1648) Over567


Over567
aktív tag

Ti nem éreztek downgradet a patch óta? Elég sokan írják hogy a fű a víz fröcskölés a fák kireszletezésének távolsága is roszabb lett. :S

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1649) .LnB válasza Over567 (#1648) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nemár... Az nagyon ciki lenne. :( :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1650) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Olyannal találkozott valaki, hogy championship versenynél egyes drivartarokat bedupláz/tripláz. Persze buktam a bajnokságot, mert pontozáskor nem kezeli külön őket, így több pontot gyűjt(enek), mint én, aki megnyeri a futamot. :F Mielőtt PC-sek leütitek a magas labdát, igen lehet csak „xbox exclusive” a történet. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.