Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) keIdor válasza Corpuscle (#1350) üzenetére


keIdor
titán

Én megkaptam pár napja még.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1352) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Ma este nem próbálunk meg páran online játszani?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1353) Corpuscle válasza keIdor (#1351) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mi lehet a megoldás? Egy javítás valamikor? Support? Együtt tudok ezzel élni, csak nem találkoztam még ilyennel. Itt ugye az sem működik, hogy toljam le még egyszer, mert nincs mit.

(#1354) .LnB válasza Corpuscle (#1353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem vélhetően ma (este) lesz meg, ha addig nem kapsz mástól infót akkor majd írok.

Lehet később beadja majd nem?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1355) ForRedGlory válasza sqpp (#1344) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azert egy GTX 660 mellett annyira nem kellene sirni az optimalizacio miatt, mert az egy 4 eves kartya... (a memoriad is keves, a proci is) Nem arra optinalizalnak elsosorvan, plane a dx12 hajnalan, plane nem 2GB-os kartyara... Jo hogy nem mar mar a fejleszto a hibas, hogy egy 4 eves kartyan korunk egyik legszebb es legtartalmasabb open world aytos jateka szarul fut... Persze, lehetne jobb sz optimalizacio, de en nem sirbek egy olyab iparu hulladek mellett, ha valami nem fut jol...

Masik jatekkal meg nem kell oeldalozni, mert mas tipus, mas motor.

[ Szerkesztve ]

(#1356) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#1355) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Helyesirasert bocs, metron, allva nehez "D

(#1357) Corpuscle válasza .LnB (#1354) üzenetére


Corpuscle
őstag

1 éves xbox-os pályafutásom alatt eddig az összes acsit azonnal megkaptam. Külföldi fórumon egy srác írta, hogy már másik játékban volt, egyszer csak feldobta az üzenetet az acsi teljesítéséről. Az utolsó autó megszerzése előtt már látszódott, hogy valami gond van, mert 80 akárhány százalékon állt a teljesítés, az utolsóval lett 93%. Holnap leszek xbox közelben, meglátjuk javul-e. Neked több szerencsét hozzá! :K

(#1358) lacy86


lacy86
addikt

Pontosan mire is szolgal ez a Skill Shop?

(#1359) keIdor válasza ForRedGlory (#1355) üzenetére


keIdor
titán

Igen. Meg ha tier1 lenne, 780/780Ti azt mondom jólvan, de az egy tier3 Kepler, középkategória 2012-ben. Mit várunk?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1360) LordAxwell válasza lacy86 (#1358) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Pontosan arra amilyen skilleket vehetsz ott, segítenek fejlődni, több xp jön ha meg vannak szerezve, bónuszokat adnak, szerintem amúgy csak fun faktor.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1361) lacy86 válasza LordAxwell (#1360) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem meg egyelore meg kell "erteni" a jatekot
Mert nem jatszottam meg Forzaval
Foleg nem Horizon "tipus"-sal

(#1362) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről nem írok semmit inkább. :D

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1363) LordAxwell válasza .LnB (#1362) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hatalmas. :DD

Nekem is ez az első Forzám.
Azt elképzelni sem tudom, hogyan érem el mondjuk az lvl 300-at pl... :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1364) twi452 válasza LordAxwell (#1363) üzenetére


twi452
senior tag

Én is így voltam de egyre gyorsabban jön az XP ahogy észrevettem :)
Legalábbis csak az tűnt fel h hirtelen 50 feletti a lvl meg versenyenként pörgetek szinte :D

(#1365) Erdei88


Erdei88
veterán

Beneveztem egy Digital Deluxe Edition-ra! De ha nem lesz olyan mint ahogy cyber beharangozta, leverem rajta :D

(#1366) BigStraw


BigStraw
senior tag

MI történik akkor, ha végigjátszod az összes versenyt, bajnokságot? Miből lehet utána pénzt szerezni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1367) oriic válasza Erdei88 (#1365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1368) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Update 2 is coming.

Véleményem szubjektív...

(#1369) ForRedGlory válasza hackeeeee (#1368) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Varjuk, varjuk. :)

(#1370) sagem válasza hackeeeee (#1368) üzenetére


sagem
addikt

Hű, jól hangzik, tételesen fel is van sorolva miket tartalmaz, ez alapján ez igazi peccsnek tűnik, várjuk :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1371) .LnB válasza hackeeeee (#1368) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez igen. Ezzel a játékkal törődnek. Bár a turn 10-től ezt is várom el. Kíváncsi leszek a stabilitásra és a framerate-re. Remélem nekem is fix 60 meglesz ultrán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1372) Over567


Over567
aktív tag

Nekem most jól fut remélem ez nem fog rontani a helyzeten mert akkor betojok. :O

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1373) sagem válasza Over567 (#1372) üzenetére


sagem
addikt

Rontani szerintem nem fog, max javítást nem hoz, de meglátjuk:)
Azt írják a 4 és a 8 magos cpuk is kapnak javítást, utóbbi számodra jó hír pl ;)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1374) twi452


twi452
senior tag

Mi ez a fuel dolog a change list-ben? Volt eddig üzemanyag? :D

(#1375) .LnB válasza twi452 (#1374) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én is néztem. :) de eddig nem tudtam, hogy fogyna a benzin. Sőt MOL kutat se találtam a játékban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1376) sagem válasza twi452 (#1374) üzenetére


sagem
addikt

Én sem tudtam, hogy létezik ilyen, soha nem fordult elő, de ezek szerint tényleg előfordulhatott: [link]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1377) Bib válasza twi452 (#1374) üzenetére


Bib
őstag

Na én már 2x lerohadtam hosszú versenyen, ezek szerint emiatt volt.

(#1378) nofi


nofi
őstag

A remény hal meg utoljára:
Korábban kérdeztem, hogy ezzel a konfiggal játszható-e: i5 2500K (@4,2Ghz); 8gb ram DDr 1600, GTX 960 (2gb) = Vram kevés, nem erőltetem.
Nyilván nem a 4K, 60 fps-re hajtok, de ha rászánom magam egy VGA cserére, 4gb-os 960; vagy esetleg 970-nel kihozható egy elfogadható, "high" körüli játékmenet?

Nem mai konfig, de idén biztos nem tudok annyit rákölteni, hogy + proci, alaplap, ram kijöjjön. XOne lenne a másik út, de Forzán kívül más exkluzív nem érdekel rajta (sajnos, ha már konzol, akkor PS4 felé hajlanék).

Xbox GT: nozsolt

(#1379) Erdei88


Erdei88
veterán

Máris probléma ütköztem. Játékot indítom, menüben mindent beállítottam. Indítanék egy új játékot, tölt és kidob az asztalra...
Mi lehet a baja?

(#1380) sagem válasza Erdei88 (#1379) üzenetére


sagem
addikt

Mikrofont letiltottad?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1381) Bib válasza nofi (#1378) üzenetére


Bib
őstag

Igen 970-el a high megy 60fps-t dinamic beállítással, de még egy 8Gb memót dobnék be ha teheted.

(#1382) nofi válasza Bib (#1381) üzenetére


nofi
őstag

Az nem is rossz. Memória belefér, meg addig hátha a patchek is dobnak még rajta :R

Xbox GT: nozsolt

(#1383) Erdei88 válasza sagem (#1380) üzenetére


Erdei88
veterán

:W

És tényleg...

Köszi! :R

(#1384) sagem válasza Erdei88 (#1383) üzenetére


sagem
addikt

Na ja..idióta egy hiba, elvileg a mostani peccsben lesz erre is valami javítás, ideje, mert gáz. Jó játékot, majd írd be hogy tetszik ha lesz kedved ;)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1385) hackeeeee válasza .LnB (#1371) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak ez maradjon is meg. :)

Itteni idő szerint elvileg hajnal 3-kor jön a frissítés, szal majd holnap reggel teszt.

Ha a CPU használat problémát megoldják, az már fél siker. Plusz elnézve a listát, figyelik a felhasználók bejelentéseit.

A mikrofon bug is javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1386) Over567


Over567
aktív tag

Előző patch el is volt aki azt mondta rosszabb lett azért aggódom. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1387) ForRedGlory válasza hackeeeee (#1385) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dede mé? :(

Multkor is este 19 utan jott a patch.

(#1388) hackeeeee válasza ForRedGlory (#1387) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PST-t írnak ha jól láttam, az Nálunk hajnal 3.

Jókérdés.. Lehet múltkor volt valami hiba (ami miatt késett a PC-s patch), és, hogy legyen idő előkészíteni a frissítést. Bár ez csak tipp.

Véleményem szubjektív...

(#1389) Németh Péter válasza ForRedGlory (#1387) üzenetére

Gondolom a fejlesztő cég abban az időzónában van és megvárják az ottani pénteki műszak végét

(#1390) Németh Péter válasza Over567 (#1386) üzenetére

Igen, pl. nekem a legutóbbi patch sokat rontott a játék élményen, remélem a mostani meg sokat javít majd!

(#1391) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Nagyon kíváncsi vagyok erre az updatere, smooth 60 fps de jó lenne ultran.

Kérdés: A kék bucket listes eventek lehetnek a barátok által kreált versenyek is?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1392) Németh Péter

Kijött a javítás, kipróbáltam és elégedett vagyok. Sokkal, sokkal jobb lett. Az idegesítő rángatózás eltűnt, habár egy kicsi azért maradt. Egyrészt sokkal ritkább, másrészt sokkal kisebb az akadás, ha van. Főleg autók közelében, ha összejön több is. Az idegesítő, elég necces kategóriából fölkerült az élvezhető, majdnem tökéletes kategóriába. A mikrofont sem kell már tiltani. Egyelőre nagyon elégedett vagyok. :K

(#1393) .LnB válasza Németh Péter (#1392) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó hír. Majd délután tudom megnézni én is. (meló van :/)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1394) Bib


Bib
őstag

Gtx 970 -el majdnem 60 fps ultrán ezzel az update-tel.Úgyhogy nagy ugrás volt ez.

(#1395) Tharkoul


Tharkoul
tag

Én is elégedett vagyok, főleg a fotó móddal és a gördülékenyebb menüvel (stutter eddig se nagyon volt), viszont igencsak tudnám értékelni, ha az olyan preorder autók végre eltűnnének a garázsomból, mint pl. a 488 GTB, ami mellett folyamatosan ott virít, hogy "NEW", de használni nem lehet (marketplace error), mert nekem nem járna, nem is kellene ott lennie a listában.

[ Szerkesztve ]

(#1396) hackeeeee válasza Németh Péter (#1392) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Töltődik Nekem is. Gyorsan elindítom, ránézek, de t esztelni csak este fogok.

1.63GB, szép.

Véleményem szubjektív...

(#1397) lacy86 válasza hackeeeee (#1396) üzenetére


lacy86
addikt

Csak PC-r jott update vagy konzolra is?

(#1398) hackeeeee válasza lacy86 (#1397) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem XO-ra is, de azt most nem kapcsoltam most be. -

Megnéztem, jött, ~200MB.

Jobb lett a helyzet PC-n, azonos beállítások mellett nem esik be az FPS 30 alá, hanem stabilan 30, vagy ha átlököm 60-ra, akkor 30-50 között ingázik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1399) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na az új patch meghozta a fix 72 fps-t 1440p Ultrán. :))

Lock nélkül 80-90 környékén ugrál, városban megy le picit 80 alá.

(#1400) twi452


twi452
senior tag

A drivatarokkal nem csináltak valamit? Stabilan versenyben vagyok az utolsó helyekért ma :D
Mintha keményebben tolná a gép neki :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.