Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

(#251) hackeeeee válasza hackeeeee (#248) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Visszaállítottam mindent a HDD-re, és most tölti.. :F

Viszont, ettől függyetlenül ugyan úgy fogy a hely az ssd-n, és a vinyón is.. Na mindegy, hagyom had töltse le, aztán meglátjuk mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#252) cyberkind válasza hackeeeee (#251) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Miért tennéd SSD-re, alig jobb bármelyik téren a játék egy SSD-n, én WD Green-ről játszok mindent és ha gond van nem ez a szűk keresztmetszet hanem általában a játék.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#253) Maxtreme válasza cyberkind (#250) üzenetére

Maxtreme
(addikt)

Aham, köszi!

szerk: uhh ez az ssd vs hdd dolog szerintem badarság. sokkal sokkal gyorsabban tölti be ssd-ről a texturákat, gyorsabban tölti a pályákat. Nincsenek esetélleges előtöltésből származó mikrolagok stb.. Tapasztalat.

Nem tudom milyen ssd-d van, de ha nem látsz nagy különbséget, ott baj van :D

[ Szerkesztve ]

(#254) hackeeeee válasza cyberkind (#252) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Mert nem töltötte re vinyóra, hibakóddal..

Lásd lentebb, most épp tölti, úgy, hogy HDD-re van állítva az alkalmazás telepítés, ettől függetlenül fogy a hely a rendszer meghajtón (ssd) is.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#255) cyberkind válasza Maxtreme (#253) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Betöltésen kívül hol van más különbség?
Sehol, de még ez se mindig van meg, semmivel se megy jobban egy játék se max korábban kerülhetsz bele de ennyi.
Látok különbséget, betöltéskor és ezzel el is múlt minden, eddig egyedül egy játékban nem tudom megoldani a mikrolagot, az ingyenes szar Crew-ban, de szerencsére arra se lesz már szükség.

(#254) hackeeeee
Én minden rendszertelepítés után azonnal átállítom, hogy a D-re tegyen mindent, és amióta a Store felkínálja a választási lehetőséget végre letudom szedni a Forza Hub-ot is és kitudom oldani az extrákat.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#256) hackeeeee válasza cyberkind (#255) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Minden más működött, csak ez nem, és a link szerint nem egyedi eset.

Forza hub app már nagyon régóta van.

[ Szerkesztve ]

(#257) cyberkind válasza hackeeeee (#256) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nekem a Forza Hub-nál írta ki ezt a hibát, az annyiversary update után már jó, ezért írtam ezt példának.

(#258) hackeeeee válasza cyberkind (#257) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jah értem. Nekem a tárhely áthelyezés oda-vissza megoldotta.

Hát, most néztem meg, attól függetlenül ott van a C meghajtón is az app, csak parancsikonnal..

Úgy, hogy az E meghajtóra települt, megközelítőleg 8GB-vel van kevesebb szabad helyem az SSD-n. Szép. -Oké, ez reboot után helyreállt.

Elfér.. Csak nem nagyon értem ennek a logikáját.

[ Szerkesztve ]

(#259) nubyy

nubyy
(aktív tag)

GAF-on akiknek megvan mar a review copy a PC verziobol azt irjak, h nincs vele semmi kulonosebb gond.
Van ahol droppol az fps maxra tolva, de nem veszes. MSAAx8 nelkul lockolhato 1440p/60 - igaz azt 1080-al csinaltak:D
Viszont a grafika sem igazan tunik latvanyosan jobbnak mint az X1 verzio. Gondolom olyasmi javulas lehet mint FM6 es Apex kozott.

[ Szerkesztve ]

(#260) sagem

sagem
(addikt)

Jaj de cuki ez az Ms Store, kezdhettem elölről a letöltést, mert valamiért nem 49 GB-ot szedett le, hanem többet. Már 60+-nál jártam, a letöltési csík is megbolondult, nem jelzett végpontot, csak nőtt és nőtt a szám..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#261) STC Speed

STC Speed
(őstag)

Megvettem én is, de megkell mondjam nagyon drágák lettek a játékok.
Standardet vettem,de az áruházban nem engedi letölteni,csak azt írja hogy önnek már megvan a játék.
Hogyan lehet letölteni?

(#262) sagem válasza STC Speed (#261) üzenetére

sagem
(addikt)

Start menü - Forza Horizon 3 - próbáld meg futtatni, kiírja majd, hogy túl korán jöttél blabla, és lesz ott egy link az áruházi oldalára. Oda katt, letöltés, először azt hiszem valami kicsi vackot húz le, utána tudod elkezdeni az előtöltést ugyanezzel a módszerrel.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#263) hackeeeee válasza STC Speed (#261) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Rányomsz a kis fej ikonra jobb felül->saját tartalmak, játékok->az összes megjelenítése. Itt lesz a listában a játék, rányomsz a kis lefelé mutató nyílra.

[ Szerkesztve ]

(#264) STC Speed

STC Speed
(őstag)

Sziasztok!

Köszi a segítséget,de nem találom:(

(#265) oriic válasza STC Speed (#264) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Annyversary update fent van?

Live-Die-Respawn

(#266) #10927360

(törölt tag)

Reggel végre lejött a frissítés és el is indult a játék. De egyelőre nvidia drivert hiányol így még mindig nem tudtam megnézni ugyanis a betöltés után azonnal kilép. Viszont GTX 1080-ra alapból 4K dinamikus felbontást állított be magának. Csatoltam pár képet nektek, hogy milyen beállítási lehetőségek vannak a PC-s verzióban.

Ha meg valakit érdekel milyen a játék így közel 10 óra játék után itt a videóm: [link]

(#267) STC Speed válasza #10927360 (#266) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Jó volt a One-os közvetitésed,főleg lagg nélkül! Kiváncsi vagyok mint mondasz a pc-s verzióhoz,neked van tapasztalatod legalább :)

(#268) sagem válasza #10927360 (#266) üzenetére

sagem
(addikt)

Király, thx az infót!:) Nagyon várjuk a PC-s beszámolókat, ha esetleg sikerült beröffentened epekedve várjuk a tapasztalatokat :)

(#269) k3ll3rm4n válasza STC Speed (#264) üzenetére

k3ll3rm4n
(tag)

Nem lehet, hogy az a baj, hogy a standardot még nem lehet előtölteni?

(#270) sagem válasza k3ll3rm4n (#269) üzenetére

sagem
(addikt)

Nem, az biztos nem, nekem is az van, és szedi. Előtölteni lehet, csak előbb játszani nem lehet majd vele:)

(#271) #10927360 válasza sagem (#268) üzenetére

(törölt tag)

Egy dolog egyelőre biztos, hogy hiába kap sok negatív dolgot a Windows áruházas játékok, ez a full screen, windows bordless dolog nagyon jól működik főleg két vagy több monitoros megoldás esetén. Ezen kívül amit leszűrtem, hogy a Forza 6 APEX után a Forza Horizon 3 PC-s verziójában is használják a srácok ezt a dinamikus settings lehetőséget. Ami úgy működik, hogy ha úgy érzékeli, hogy kevés a kraft akkor ezredmásodperc alatt változtatja a beállításokat úgy, hogy ebből a felhasználó semmit nem vesz észre de a játék képfrissítési rátája nem változik.

Remélem ma estére érkezik egy frissítés nvidia oldalról vagy a játékhoz. Mert egyelőre senki aki tesztelő nem tudta megnézni. Ami még fontos lehet, hogy már bőven nem 1.0-ás verziójú a játék. Dolgoznak rajta, és egyelőre úgy gondolom jó választás a PC-s verzió is.

LA-be E3-on próbáltam a PC-s verziót és ott egy Acer i5 predátor gépen volt kihelyezve gtx 970-el. Látványosan és jól futott már ott is. Ugyan az a demo ami kijött ONE-ra és azt fogják megkapni a PC-sek is.

Egyelőre maradok bizakodó, remélem este már tudok írni véleményt is. Mert láttam sokan nem tudjátok, hogy megvegyétek, vagy féltek a port minőségétől. De szerencsére TURN10 :)

Későbbiekben ha sokat írnék a Topikba csak egyetlen oka van. Itt a profilom. Így valószínűleg játszottam már pár órácskát az előző részekkel is. :)

Plusz info, nem csak 60 FPS-t támogat a játék.

[ Szerkesztve ]

(#272) cyberkind válasza #10927360 (#271) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nagyon hosszú 2 nap lesz még ez. :((( :D

(#273) 8zabi válasza cyberkind (#272) üzenetére

8zabi
(őstag)

ha csak kettő lenne.. :DDD (standard)

(#274) hackeeeee válasza #10927360 (#266) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Már megy a PC-s ultimate változat?

Nem péntektől megy? Mázlista. ;] :) - Én várok 27-ig. :)

Elvileg lesz game ready driver hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#275) Maxtreme

Maxtreme
(addikt)

Arra leszek kíváncsi hogy klaviatúrával mennyire lesz irányítható. (igen én azzal szeretem, pedig van xo1 controllerem)
Na majd a demobol minden kiderül, annyit már ki tudok várni :D

(#276) cyberkind válasza hackeeeee (#274) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Egész pontosan 23-ától, ami már holnap éjféltől megvan, tehát... :D

(#277) oriic válasza hackeeeee (#274) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"Már megy a PC-s ultimate változat?"

Hivatalosan nem, tesztelői példánnyal játszik.

Live-Die-Respawn

(#278) hackeeeee válasza oriic (#277) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jaha, ezt mindig elfelejtem.. Mint Nálad XO-nál is.. Ejj.. :) Köszi! :)

@cyberkind: Csak keményen! :D Nekem szépen megérkezik a wless adapter pc-hez, majd addig kipróbálom, meg ilyesmi.. Plusz 27-ig elvagyok a Bioshock-kal, szal, nagy baj nincs. :D

[ Szerkesztve ]

(#279) hackeeeee válasza #10927360 (#271) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha belövöd fix 60-ra, akkor stabilan ott tartja?

Mondjuk Én biztosan nem fogom lokkolni. :)

(#280) STC Speed válasza oriic (#265) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Ez volt a gond,köszi szépen!! :R :R
És a microsoftnak is ,hogy ezt nem írja sehol :)

(#281) hackeeeee válasza STC Speed (#280) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Az ultimate verziónál írja, hogy:

(#282) Gigi01 válasza #10927360 (#271) üzenetére

Gigi01
(őstag)

Engem az érdekel,de nagyon,hogy kormánnyal milyen.
Meg jó lenne,ha a fov-ot lehetne állítani cockpit nézetben.
Amúgy az előző részek is csábítottak,de konzol hiánya végett kimaradtak.
Fasza,hogy nincs lekorlátozva az fps,asszem vga-cserét be kell iktatnom.

(#283) #10927360

(törölt tag)

Kint a Game Ready nVidia driver. [link]

Telepítem az irodai gépemre épp GTX 980 Ti + 6700 , remélem nem lesz gond. Aztán írok!

(#284) #10927360 válasza #10927360 (#283) üzenetére

(törölt tag)

Ahogy otthon még a régi driverrel úgy itt bent az irodában sem tudom rábírni az új driverrel az indulásra a játékot. Ahogy belépek és a folytatásra nyomok töltés közben bezárja az ablakot. :(((

(#285) #10927360

(törölt tag)

Lehetséges, hogy a ONE-os mentésemmel lesz valami gond.

Viszont itt egy PC-s videó 4K 60 FPS

Forza Horizon 3 - PC/DSR4K/60fps - Ultra Settings

(#286) Csapoati válasza #10927360 (#285) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Impresszív, csak a YT ne tömörítene ilyen agresszívan...

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#287) nubyy válasza #10927360 (#285) üzenetére

nubyy
(aktív tag)

Az uj NV driverrel megszuntek azok az akadasok amiket emlitettek a videoban. Hamarosan jon uj video Gamersyde-tol.

(#288) STC Speed válasza #10927360 (#285) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Márcsak az élsimitások miatt is gyönyörű! :C

(#289) oriic válasza STC Speed (#288) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Normális minőségben is vannak videók (Fosh YT tömörítés továbbra is undorító)

[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#290) sagem

sagem
(addikt)

Kijött az AMD driver is a játékhoz, szóval mindkét cég időben reagált szerencsére, lehet frissíteni a drivereket:)

(#291) hackeeeee válasza sagem (#290) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Milyen jó, hogy tegnap tettem fel a 9.1 hotfix-et. :)

Viszont érdekes, hogy az WHQL volt, ez viszont nem lett az.

[ Szerkesztve ]

(#292) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Ez a VIP dolog is addig tart mint a Car Pass, azaz 6 hónap és elmúlik?
Remélem nem, ritka nagy lehúzás lenne. :U

(#293) Pacy
Ma éjféltől mert már az is 23.

[ Szerkesztve ]

(#293) Pacy

Pacy
(aktív tag)

Sziasztok! Holnap éjféltől játszható az ultimate editon?

(#294) #10927360 válasza cyberkind (#292) üzenetére

(törölt tag)

A VIP az végleges. :)

(#295) #10927360

(törölt tag)

Egy újabb videó a PC-s verzióból. Persze nálam még mindig 2 különböző gépen is fenn áll a probléma, hogy kilép betöltés közben...

Forza Horizon 3 Gameplay (PC) - Raw 1440p Footage #1

PC Settings: Ultra Preset.
PC Used:
E3 1231 Xeon @ 3.5Ghz
16 DDR3 Memory
EVGA GTX 980 Ti Classified
Windows 10.

[ Szerkesztve ]

(#296) sulu1701 válasza #10927360 (#295) üzenetére

sulu1701
(tag)

Köszi !

Lassan telik ez a mai nap :))

(#297) Rexcor

Rexcor
(őstag)

A 8 Gb RAM a 12 helyett mennyiben lehet majd probléma?

(#298) sagem válasza Rexcor (#297) üzenetére

sagem
(addikt)

12 az ajánlott, de 8 a minimálisan megadott, szóval megfelelő beállítások mellett elég lehet:)

[ Szerkesztve ]

(#299) STC Speed válasza #10927360 (#295) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Windows full friss?
Ha lehet minden fps számláló,videorögzito progit kikapcsoltál?

(#300) Rexcor válasza sagem (#298) üzenetére

Rexcor
(őstag)

Hát max-on akarom tolni mert a többi elem megvan az ajánlotthoz, ha nem elég neki akkor inkább veszek 16Gb RAM-ot, nehogy már ezen múljon. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.