Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) nubyy


nubyy
aktív tag

Raneztem, bug volt csak. V. pont egy eleg komoly funyiras utan jartam arra es azota visszanott:D

(#1702) Exelsior


Exelsior
senior tag

Én amikor a Mclalen P1-el már 400 korül járok akkor eltűnnek bizonyos dolgok. van hogy az egész út stb. :D

Elég bosszantó. :) Ezt mind ultrán. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1703) sagem válasza Exelsior (#1702) üzenetére


sagem
addikt

Ez csak azért van, mert a fejlesztők Neoton rajongók, és mint tudjuk 220 felett elhagyod a valóságot ;] ;]
[link]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1704) Exelsior


Exelsior
senior tag

Amúgy olvasgatom a Forza fórumokat hát szó szerint könyörögnek a fejlesztőknek hogy a régebbi jó modelleket támogassák. Hát mondanom sem kell semmi érdemleges válasz. Míg egy 9 éves Momo kormányt támogatják mást alig. :W

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1705) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Ma megpróbáltam ezt az online adventure sessiont, hát szerintem ez rohadt jó, találjunk már ki valami időpontot amikor összejövünk többen és tudunk versenyezni!?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1706) Over567 válasza Exelsior (#1704) üzenetére


Over567
aktív tag

Nyugi semmit sem érek vele. 2cm-t forgatom jobbra vagy balra és a játékban már maxon van. Hiába bénázok a beállításokban semmit sem tudok csinálni vele.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1707) Exelsior válasza LordAxwell (#1705) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én benne vagyok. Nagyon jó ölet. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1708) twi452


twi452
senior tag

Ma megjött a jó öreg kopott 360 kontrollerhez kínából a joy "kupakszett". [aliexpress]

Teljesen jó cucc, nálam az egyik karról már lejött a gumírozott réteg korábbi "diy tuningolás" alkalmával úgyhogy erre forrótakony ragasztóval rápöttyintettem és szuper stabil. A másiknak csak a teteje kezdett kopni arra feszesen rá lehet húzni úgyhogy az rendesen tart önmagában is.

Csak azért írtam be hátha valaki másnak is jól jön kb 1 dollárért elég best buy cucc szerintem az anyaga is elsőre teljesen korrekt.. a tartóssága meg majd kiderül.

Autós játéknál meg még bónusz is a picit megnövelt mozgástere a joy-nak :)

(#1709) LordAxwell válasza Exelsior (#1707) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Mikor legyen? Szombat? Délután/este?
Többiek? Mondjatok időpontot

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1710) Exelsior válasza LordAxwell (#1709) üzenetére


Exelsior
senior tag

szombat nekem jó. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1711) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Kihalt a topic?? Már senki sem játszik vele? :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1712) Bib válasza LordAxwell (#1711) üzenetére


Bib
őstag

Battlefield biztos ...mint én is. :)

(#1713) LordAxwell válasza Bib (#1712) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Jaaaa? De jó egyeseknek. ;] :D
Majd a kampány befejezése utána visszajönnek.

Én forzázok.... :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1714) Csapoati válasza LordAxwell (#1711) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én szakdolgozatot írok meg wowozok kicsit mellette, de már hiányzik a Forza. :) Na de majd holnap haverral splitscreenezünk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1715) BigStraw válasza Csapoati (#1714) üzenetére


BigStraw
senior tag

Tényleg ebben van splitscreen?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1716) Csapoati válasza BigStraw (#1715) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Basszus, most látom, hogy nincs. :/

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1717) LordAxwell válasza Csapoati (#1716) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szóval szombaton várunk a versenyre! :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1718) SAABPEPE válasza LordAxwell (#1717) üzenetére


SAABPEPE
tag

Egy GTX1060 VGAn hogy menne a játék mert az én 7870 megeszi reggelire :D?

[ Szerkesztve ]

(#1719) sagem válasza SAABPEPE (#1718) üzenetére


sagem
addikt

Simán menne rajta, bár ha lehet akkor a 6 GB-ost jobban szeretné, de a 3 GBossal sem lenne gond :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1720) .LnB válasza LordAxwell (#1711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvasom a topikot folyamatosan. Csak most kicsit pihenek a játékkal. Hétvégén nyomtam Forzával, (meg BF1-gyel is.) Kicsit sok volt idén a game, most NHL-t meg MLB-t néztem a héten. Ma már játszok majd valamivel, és szombat elvileg jó lehet nekem, még nem nyomtam Online egyszer sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1721) LordAxwell válasza SAABPEPE (#1718) üzenetére


LordAxwell
senior tag

FHD-ra High beállításokkal szerintem teljesen jó a kártya, menni fog vele ha a proci megfelelő.

(#1720) .LnB:

Pedig nagyon jó online, én is csak 2x próbáltam ki, de jó szórakozás, és nincs benne lagg, a többiek autója nem ugrál egyáltalán, olyan mintha lan lenne.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1722) lacy86


lacy86
addikt

Ennek az Air fieldnek ( vagy mi a fene - egy repteren jatszodik ), van valami "lenyege"?

[ Szerkesztve ]

(#1723) SAABPEPE válasza LordAxwell (#1721) üzenetére


SAABPEPE
tag

ilyen processzorom van : I5 6600k 3,50ghz

(#1724) gali777


gali777
őstag

Aki szeretné megvenni az expansion passt és ultimate editionje van, az megúszhatja olcsóbban ezzel az akcióval. Kijön 7000ből és még marad egy kis apró is :D

(#1725) bulikavagyok válasza gali777 (#1724) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én kb 6 ezret számoltam..:)

[ Szerkesztve ]

(#1726) cyberkind válasza gali777 (#1724) üzenetére


cyberkind
félisten

Én majd csak akkor veszem meg ha lehet valami konkrétabbat is tudni, hogy mi lesz ez a 2 nagyobb DLC, és mivel lassan jönnie kell az elsőnek simán benne leszek az Ultimate-es határidőben. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1727) gali777 válasza cyberkind (#1726) üzenetére


gali777
őstag

Én lecsapok az akcióra, nem kötelező addig úgyse beaktiválni, aztán ha úgy van túl lehet még adni rajta.

(#1725) bulikavagyok: Azt hol nézted? Elvileg 25 dolcsi lesz ultimateseknek, mondjuk a 8700 se 25 dolcsi :D

(#1728) bulikavagyok válasza gali777 (#1727) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem 8700-et ír a store! Veszek 10k feltöltőt 7 ezerért amiből megmarad 1300 HUF. :)

(#1729) Corpuscle válasza bulikavagyok (#1728) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha kisebb összegű a gift card, mint a vásárolni kívánt termék, akkor a bankkártyát terheli automatikusan a fennmaradó összeggel?

(#1730) bulikavagyok válasza Corpuscle (#1729) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem tudom, ezt még nem próbáltam. :F

(#1731) gali777 válasza Corpuscle (#1729) üzenetére


gali777
őstag

Rákérdez, hogy hogyan(gift card, bankkártya, paypal) szeretnéd pótolni a fennmaradó részt.

(#1732) Corpuscle válasza gali777 (#1731) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi, ez jó hír! :)

(#1733) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Jövő hét kedden jön az új DLC, és elég durva pletykák láttak napvilágot. :)

Forza Horizon 3 DLC: Motorbikes Releasing In November?

(#1734) .LnB válasza bulikavagyok (#1733) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

... nem vagyok oda a kétkerekűekért... Legalább nem kötelező megvenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1735) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok! :)

Restellem de nem olvastam el figyelmesen csak gyorsan rá nyomtam mikor kiírta a játék hogy kaptam valamiért 4 Millió Ceditet.
Meg tudja valaki mondani miért küldött a fejlesztő ennyi lóvét?
Ti is kaptatok? (PC)

(#1736) LordAxwell válasza SAABPEPE (#1723) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Simán jó, menni fog az 60 fps-el.

(#1734) .LnB: Driveclub-ban is imádtam, ha itt is legalább annyira jó lesz a fizika akkor tuti vétel. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1737) Over567 válasza LordAxwell (#1736) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem hinném hogy egy dlc pakkban dobnák ki. Ha már valóban bele raknának motorokat szerintem a kettő nagy dlc közűl az egyik lenne az.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1738) LordAxwell válasza Over567 (#1737) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Mind1, csak legyen benne valamikor, végre egy játék amiben autó/motor egymás ellen, azért az nagyon izgalmas versenyeket is hozhat.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1739) Over567 válasza LordAxwell (#1738) üzenetére


Over567
aktív tag

Meg unbalance-t is már ha reálisan rakják össze. Azért egy motor sok esetben gyorsabb pálya körűl mint egy autó. Nem tudom hogy sülne el a dolog. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1740) Csapoati válasza bulikavagyok (#1733) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem motor lesz az a meglepi. :) Én valami bigfootra gondolok, vagy versenykamionra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1741) LordAxwell válasza Over567 (#1739) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Viszont a kocsi végsebessége lehet gyorsabb és azért az S2-ben AWD vel vannak durva kocsik.
De tény, a motor fürgébb sok helyen

Garázsból megszereztem pár napja a 97-es nissan gtr-t és csak azzal tolom, kicsit húztam a teljesítményen, fúú de imádom. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1742) LordAxwell válasza LordAxwell (#1741) üzenetére


LordAxwell
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1743) Over567 válasza LordAxwell (#1741) üzenetére


Over567
aktív tag

Persze hosszabb egyenesekben nincs esélye sok hyperkocsi ellen de kisebb kategóriákban bukó.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1744) LordAxwell válasza Over567 (#1743) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Kimondottan olyan versenyeken lehet majd mind2-t használni ahol kiegyelnítettek a pályaviszonyok.
Én örülnék neki.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1745) bulikavagyok válasza Csapoati (#1740) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem sem motor lesz.. :N Egyetértek Over567-tel, a motorokat valószínűleg az egyik nagy DLC részeként tolnák be a játékba. A kamion is jöhet, de egy 6x6-os Mercit sem tartok elképzelhetetlennek. Vagy esetleg egy Bigfoot! Az mondjuk mókás lenne! :D

[ Szerkesztve ]

(#1746) LordAxwell válasza bulikavagyok (#1745) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hogy engem az ilyenek sose hoztak lázba. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1747) bulikavagyok válasza LordAxwell (#1746) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mondjuk annyira már engem sem. Megvettem az Ultimate-et, egy hét alatt belepörgettem kb 40 órát, de azóta max hetente 1-et. Most már a 6 ezres Expansion Pass-on is elgondolkodok -pedig korábban biztos voltam benne, h megveszem. Egyedül egy Porsche pack tudna megint felizgatni engem. :D

[ Szerkesztve ]

(#1748) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Akkor lényegében konkrét infó nem is szivárgott ki még az Expansion Pass tartalmáról? A Microsoft Store leírása alapján („Get two Forza Horizon 3 Expansions at a discounted price.”) nem igazán érzem az ellenállhatatlan vágyat a vásárlásra. Nagy a titkolódzás.

(#1749) cyberkind válasza Corpuscle (#1748) üzenetére


cyberkind
félisten

Az biztos, hogy az egyik nagyobb DLC az ősszel jön, tehát lassan ideje lesz, illetve a tavasszal vagy mikor meg lehet egy tipp a Porsce DLC-re, az ugyanis egy vagyon volt a M$-nak. :D

Paranormal Cocktivity

(#1750) LordAxwell válasza bulikavagyok (#1747) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Mármint én a nem aszfalton közlekedő autókra gondolok. :D
De a Porsche dlc engem is érdekelne.
Ha annyi tartalom jönne ehhez is mint a driveclubhoz akkor venném a pass-t de nem tudni semmit.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.