Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#775) fatorzs


fatorzs
tag

Kipróbáltam én is a játékot. A sok horrorsztori után, miszerint 4-5 GHz-es i7-eken szaggat, egész jól fut az adatlapomon lévő gépen (1080p, High preset, MSAA off, FXAA on, 60fps), persze elő-előjön a stuttering, no meg surfers paradise-ban leesik 40-50 körülire az fps. A tuning menü meg egy rémálom. Remélem, javítanak még ezen azért.

A játék maga olyasmi, amire számítottam, a fizikát/irányítást nagyon jól eltalálták, hosszú évek óta messze ez a legjobb árkád, vagy fél-árkád autóverseny PC-n.
Ami nem tetszik, hogy sok olyan dolog van benne, ami szerintem zavaró/baromság, két métert nem lehet menni anélkül, hogy a játék meg ne simogatná a fejem, hogy awesome drift, awesome clean driving, awesome wreckage, pfft., még szerencse, hogy a hudon ki lehet kapcsolni. Azt sem értem, hogy minek kell egy autós játékba XP, szintlépés, de ezek végül is apróságok, a lényeg, hogy az alapok jók.
Azért a TDU egyszerűbb, kevésbe harsány játékmenete, jobban bejött, de hát ez van. Ja és a bejárható pálya sem olyan hű de nagy...

Kíváncsi vagyok, milyen kiegek lesznek, ha jön Porsche pack, azt tuti megveszem, de ezen kívül egy "Eastern Bloc Classics" kellene, trabanttal, ladával, skoda 120-al :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.