Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) STC Speed válasza Maxtreme (#1200) üzenetére


STC Speed
őstag

igen vagy WIN+G

(#1202) ricshard444 válasza Maxtreme (#1200) üzenetére


ricshard444
veterán

Letoltesre gondolok, 75GBt leszedett es megy a vegtelensegbe. Most ujra elkezdtem.

Vannak dolgok...

(#1203) ImpersonatoR

Legújabb nvidia driver + up to date win 10.
Elindul a játék de a ha "folytatás" -ra megyek a menüben elkezd tölteni és szó nélkül kilep asztalra minden hibaüzenet nélkül erre van valami bevallt megoldás?

(#1204) hackeeeee válasza STC Speed (#1175) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nézőpont kérdése. Van akinek igen, van akinek nem.. Esetleg valahol érdemes lehet megtapicskolni, hogy számodra kényelmes-e, vagy sem.

Nekem pl. sokkal kényelmesebb, mint a 360-é.

Az elite-ben pl. állítható a ravasz, de az autós játéknál nem sok vizet zavar, bááár, külön még állítható az érzékenysége, szoftveresen. Bár az már azt hiszem, hogy a simánál is, de ebben nem vagyok biztos.

Amúgy, Én is csak ABS-sel tolom, mondjuk auto váltóval.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1205) .LnB válasza ImpersonatoR (#1203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Windowsba tilts le minden rögzítő eszközt a hangbeállitásoknál. Mikrofont és minden mást.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1206) ImpersonatoR válasza .LnB (#1205) üzenetére

Hat most kiégtem 2016 Microsoft :)

Koszi szépen megy frankon így mar és marha jól is sikerült.

(#1207) -=Szabi=- válasza .LnB (#1205) üzenetére


-=Szabi=-
tag

közben tesztelgettünk Gáborral és kiderült, hogy ez volt a hiba nálunk.. ezért dobált szét az Online, csak a gépházban némítottunk, így elindult a játék és naivan azt hittük hogy jó is így.. :D

játék indítás előtt teljes mikrofon tiltás, aztán ha már a garázsba vagyunk fellehet oldani a mikrofont és lehet TS-en dumálni..

(#1208) sagem válasza ricshard444 (#1202) üzenetére


sagem
addikt

Nálam volt ilyen, akkor fordult elő, amikor letöltés közben szakadt a netem, ilyenkor látszólag folyamatos maradt a letöltés, lement a sebesség 0-ra, majd amikor visszajött a net folytatta a szokott tempoban, de a letöltés nem lett jó, tovább ment, mint nálad.

Sajnos újra lekellet töltenem az egészet, másodszorra már jó lett, de itt már figyeltem is, hogy ne szakadjon:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1209) ricshard444 válasza sagem (#1208) üzenetére


ricshard444
veterán

Koszonom :R

Vannak dolgok...

(#1210) twi452


twi452
senior tag

Felnyomtam "unbeatable"-re a drivatarokat.. azért így már nyomják neki :D
Igaz a kis merci méregzsák így is szinte cheat mód ellenük.. a bénázásaimat is kompenzálja az iszonyat kigyorsítása :)

Ez egy hajszálon múlt :)

szerk:
Azért a gamepadnál nem ad teljes hatalmat a kocsi felett.. hiányzik a beállításoknál a sebesség alapú kormányzás csúszka :)
fix-re be van lőve, hogy bizonyos sebesség felett nem tekeri el a kormányt csak ha elkezd sodródni és ellen kell kormányozni akkor engedi
lassú kanyarokban nagyon előjön.. ahogy észrevettem kb 100 km/h alatt tekeri be rendesen afelett nem amitől olyan szépen tolják az orrukat a kocsik

úgy látszik itt a lassan be és gyorsan ki a megfelelő kanyarvételi stratégia :)

[ Szerkesztve ]

(#1211) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Van itt Forzás klubb? Szívesen csatlakoznék.
Illetve keresek embert online co-op ra.
GT: Buster17

(#1212) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

üdv!
Haverokkal próbálnánk online-ban játszani és mikor én is bent vagyok a lobbyban akkor őket egy idő után kivágja a játék ,hogy "You've been disconnected from Forza Horizon 3 online". Ez most őszintén mi? Akkor is őket dobja ki, ha nem én vagyok a host. Ha ők ketten, nélkülem játszanak akkor semmi gond. Ezt valaki magyarázza már meg :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1213) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennek a játéknak vannak olyan hangulatos pillanatai, hogy "atyaég". :) Sokszor csak bambulok 'oszt csorog a nyálam mint egy fogyinak. :)

Feloldottam az 30fps lockot és érdekes módon a hétvégén nem tűnt fel nagy fps drop. Vagy a szemem nem látta, nem tudom. Ultra beállítások mellett.

Veszek kontroller-t, One-osat. Nem, nem rossz billentyűzettel, csak hiányzik a gáz/fék adagolás. Remélem jó lesz a One kontroller.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1214) Corpuscle válasza .LnB (#1213) üzenetére


Corpuscle
őstag

A ravaszok visszajelzése FM6-hoz képest jóval gyengébb. Ott nagyon lehet érezni mit enged a vas, itt szinte semmit. Tudom, más a két játék, de akkor is. Segítség nélkül szoktam vezetni, de itt a padló gáz/fék a legtöbb autónál mehet.

(#1215) LordAxwell válasza twi452 (#1210) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Az utón mit változtattál eddig meg? Alapból ez nem így megy szerintem. :D

(#1214) Corpuscle: Igen, mivel ez inkább arcade játék, de azért a hátsó kerekes kocsiknál nem lehet padlózni kanyarban, legalábbis én most egy M4-es bmw-vel megyek és ha sok gázt adok akkor ellen kell kormányozni nagyon, sima xbox360 controllerrel tolom.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1216) .LnB válasza Corpuscle (#1214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"de itt a padló gáz/fék a legtöbb autónál mehet."

Akkor most feleslegesen rendeltem meg? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1217) Corpuscle válasza .LnB (#1216) üzenetére


Corpuscle
őstag

Dehogy is! Jól tetted! :K Egy Xbox-ot is mellé csaphattál volna a joy mellé. :)

(#1218) .LnB válasza Corpuscle (#1217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint, hogy konzolt, én?! [link]

Mutatom, hogy állok én a konzolokhoz: Így :DDD
Már ez a kontroller is nagy szó nálam.

De viccet félretéve, volt nekem (360) . Elég volt. Majd ha látom értelmét, és tényleg megjelenik egyszer egy olyan konzolgeneráció amire hajlandó vagyok pénzt kiadni, akkor fogok. De ez nem az a generáció, nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1219) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Ki milyen szinten van amúgy? Mennyi órát játszottatok eddig?

Jöhetnek még képek is! :))

Ha nincs egy ismerősöm sem a játékban akkor ezek a drivetaratok össze vannak válogatva random szerűen a világból?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1220) twi452 válasza LordAxwell (#1219) üzenetére


twi452
senior tag

Igen random játékosok drivatarjait pakolja be aztán ha veszel fel barátokat akkor elkezdenek azok is megjelenni.

Ugyanígy lehet random emberek online játékához csatlakozni ha ő engedi :)

A kis mergán nem sokat változtattam, annyit tuningoltam rajta hogy maradjon az A csoportban :)
Gyárilag az összkerékhajtás odaragaszt az aszfalthoz aztán kilő :D
A másik hasonló a tesla.. Azzal lehet nyugodtan padlózni csak kiugrik és húz.. Aztán elfogy a sebesség de kanyargós pályán nem gáz :D

(#1221) LordAxwell válasza twi452 (#1220) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor ideje lenne felvennem pár játékost innen is. :D

Na ja az awd nem hátrány, viszont nem is annyira izgalmas vele a verseny. :D
Nekem eddig csak 4 kocsim van, abból meg csak az x6 m awd. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1222) twi452 válasza LordAxwell (#1221) üzenetére


twi452
senior tag

Én nem vásárolok be kocsiból direkt nem is pörgettem végig a listát, hogy mik vannak így mindig meglep ha látok az úton valami újat :D
Ha pörgetéskor jön valami annak örülök nagyon meg ha feldobja ezt az akciós ajánlatot pár kocsira akkor onnan szoktam választani egyet ha van olyan :)

(#1223) LordAxwell válasza twi452 (#1222) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nekem eddig még egy autót nem pörgetett a gép.

De mondjuk a "pénz" szépen gyűlik, majd tudok vásárolni ha szükséges lesz, valami japán csodát. :D
Autón se tuningoltam még semmit, annyi lehetőség van, hogy alig győzöm...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1224) ricshard444


ricshard444
veterán

Még mindig bebugol a letöltés, 4x-re szedem újra...50 gigáig elmegy aztán tovább tolja, soha nem áll le. :F
A net folyamatosan stabil, nem állítom le 1x sem, a gép is megy folyamatosan és mégis... :F Most emiatt rakjam újra a Windows-t vagy tudtok valami megoldást ?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1225) LordAxwell válasza ricshard444 (#1224) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Esetleg várni egy patchre :F Vagy töröld le a játékot, lépj ki az árhúházból majd vissza, közbe gép restrat mondjuk :F Máshova próbáltad telepíteni?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1226) ricshard444 válasza LordAxwell (#1225) üzenetére


ricshard444
veterán

Az újraindítós tippet már csináltam, megpróbálom SSD-re rakni a játékot, csak ott meg sajnálok ennyi helyet neki. Holnap írok, ha lejött.

Vannak dolgok...

(#1227) LordAxwell válasza ricshard444 (#1226) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Amúgy belegondolva az fps droppos dolgot nem oldaná meg ha SSD-re lenne telepítve a játék? Ott gyorsabban olvassa a fájlokat, ultran nekem is a 30 fps lockal megy, mert 60-on nem jó a sok drop miatt.
Igaz már megszoktam, de azért jobb lenne...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1228) cyberkind válasza LordAxwell (#1227) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha feltekertek minden beállítást nem fog annyira droppolni mert a gpu-t jobban használja a játék ami nem az erőssége.

(#1224) ricshard444
Te még próbáld meg azt, hogy az Xbox app-ból indítod el a telepítést illetve az app-ból dob át a Store-ba mert nekem így sikerült letölteni a játékot miután letöröltem és nem volt ott a telepítés gomb.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1229) .LnB válasza LordAxwell (#1227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, SSD se segít. M.2-es SSD-n van nálam. Bár hétvégén tényleg nem droppolt nekem látványosan. Bár ez lehet csak szerencse kérdése. Lehet az van amit cyberkid ír, nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1230) ricshard444 válasza cyberkind (#1228) üzenetére


ricshard444
veterán

Állandóan azt írja ki, hogy Frissítés és nem azt, hogy telepítés. Másrészt hiába állítom át alapértelmezettnek a C-t, ugyanúgy a D meghajtóra szedi és telepíti, de így meg nem jó, mert bebugol állandóan. Manuálisan töröltem mindent mappát és mégis ugyanoda szedi ,hiába írja ki még "frissítésre" kattintva is, hogy melyikre szedje. Mi ez már? Ennyi hercehurca után még ez a szemét áruház is össze vissza bugol. :W

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1231) ricshard444 válasza ricshard444 (#1230) üzenetére


ricshard444
veterán

Sikerült előhoznom a "telepítés" gombot. Viszont még mindig előmeríti valahonnan az első 3-4GB-t a gépről és félek ez nem lesz jó ismét.

Elnézést a sok irreleváns bukdácsolásért, de nagyon felidegesített már a játék. 10 megás nettel szenvedem le már napok óta sokadszorra a játékot úgy, hogy elötte sok sok levelezést kellett folytatnom az áruházzal ahol vettem, hogy legyen valami az ügyemből és itt tartok most. Közben még VGA-t is kéne szereznem, hogy egyáltalán menjen 3fps felett.

Haver is 5 napot szenvedett vele mire elindította, de a végén mikor sikerült neki azt mondta megérte, pedig aztán ő nem szereti az autós játékokat. Ritka nagy szemét ez az áruház, nem csoda, hogy ennyien féltek tőle. :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1232) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom kinek lesz hasznos, én utána kerestem mert érdekelt. Itt az összes autó amihez van Body kit a játékban: [link] Én ezeket fogom beszerezni mindet. Sőt egy jó pár már megvan nekem most is.

Itt pedig az izomautók blower kitjei: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1233) #10927360 válasza .LnB (#1232) üzenetére


#10927360
törölt tag

Játékon belül Upgrade Heroes és ott az összes Body kittelhető autó! :)

(#1234) .LnB válasza #10927360 (#1233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira éreztem, hogy az a menü pont ezeket a kocsikat fedi. :) Mikor megírtam a kommentet gondoltam, is rá, hogy na vajon fogjátok írni, hogy az a menüpont pont erre van? :) De legalább most már tudom.

Na itt egy másik vide(j)ó. Driftes. Időre linkeltem, király kis trükköt nyom benne a srác. Minden féle játékból meg a valóságból is vannak benne driftek, ez az 5. jó meg az első is nagyon jó, az is FH3-as. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1235) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

A forzán belül vagy a microsoftos fiókomon belül kell felvenni az ismerősöket amúgy?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1236) Naspetro válasza LordAxwell (#1235) üzenetére


Naspetro
csendes újonc

Szerinted?

(#1237) twi452 válasza LordAxwell (#1235) üzenetére


twi452
senior tag

Én az Xbox app-ban vettem fel

(#1238) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Jól van na, nem használtam még sosem. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1239) SamS20


SamS20
senior tag

amikor szintet lépek és lehetne pörgetni, akkor azt később be lehet pótolni ?

(#1240) .LnB válasza SamS20 (#1239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, ott van a menübe az opció.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1241) twi452 válasza LordAxwell (#1221) üzenetére


twi452
senior tag

Üdv a Lineup-omban :P
Mondjuk ilyen ronda fekete autóval... :D

(#1242) LordAxwell válasza twi452 (#1241) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De ezt nem én csináltam! Nincs is ilyen kocsim! :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1243) .LnB válasza LordAxwell (#1242) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na erre én is kíváncsi voltam, hogy vajon van egyáltalán az ismerőseimnek olyan kocsijuk mint ami nálam megjelenik a driavatar-nak. De logikus, hogy nincs. Mert a forgalomban lévő driavatarok mindig olyan típusú autók amivel te éppen furikázol, hogy ki tudd őket hívni versenyezni. Máskülönben nem lenne értelme néhány versenynek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1244) twi452 válasza LordAxwell (#1242) üzenetére


twi452
senior tag

Látod képes bizonyítékom is van ellened..xD

Most dobtam el egy 700k+ skillpontos kombót...este tök jó semmi forgalom nem volt erre jött a nappal és megjelentek az állatok az úton...xD

[ Szerkesztve ]

(#1245) tgabe25 válasza twi452 (#1244) üzenetére


tgabe25
tag

A múltkor nekiálltam farmolni az ananászföldön a vetésekben, 250k pont 12es szorzóval, este volt alig volt már darálnivaló na mondom átmegyek a másik földre. Szomszédos földek voltak, volt vagy fél méter a 2 föld között, megyek át a másik földre, erre 2 föld között 1 rombolhatatlan fa nekem jön -.- na akkor a kontroller majdnem a tv-ben kötött ki :(

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1246) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem YT-on 9millás köröket. :) Kicsit elmebetegek néhányan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1247) LordAxwell válasza tgabe25 (#1245) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ez merre van? :D
Bár még csak lvl 15 vagyok, hova még a farmolás.... :DD

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1248) cyberkind válasza tgabe25 (#1245) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem majdnem 3 milla a rekordom, összedrifteltem a repcsitéren skill song alatt, olyan 210k 12-es szorzón.

Paranormal Cocktivity

(#1249) Bib válasza cyberkind (#1248) üzenetére


Bib
őstag

Nyomtam egy Goliath Kolbászát, azt hittem hengerfejes lesz a vas a végére. Nem egy rövid futam,de baromi jó.Köszi Cyberkind hogy csak nappal van benne. A végén annyi levelt ugrottam hogy nem is tudtam számolni. 620 e credit ,rengeteg pörgetés benne félmillánál többet érő verdák. Érdemes kipróbálni.Elfáradtam úgyhogy megyek is szunyni :)

(#1250) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Engem meg a street race közben csak úgy kidob a játék az asztalra, asszem én is megyek aludni... :D

Ez a verseny jól hangzik, hogy tudom megtalálni? :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.