Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#301) sagem válasza Rexcor (#300) üzenetére

sagem
(addikt)

Maxra szerintem nem lesz elég a 8, Apex is eléggé falja a memóriát:(

de hamarosan lesznek mér tesztek meg vélemények a PC-s verzióról is dögivel és kiderül:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#302) cyberkind válasza Rexcor (#300) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nálam a Batman-nél kijött a 12GB ram hiánya, fullon 30fps felett olyan lagjaim voltak mint a Crew-ban, csak a Crew-ban nem lehet megoldani. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#303) nubyy válasza sagem (#301) üzenetére

nubyy
(aktív tag)

Apex-nel nalam eleg volt, semmi gondot nem okozott a keves RAM. 1440p, minden maxon volt.
Mondjuk ez open world, kiderul - nem egy nagy v.mi feldobni 16-ra ha kell neki:D
Van itt v.ki aki holnap mar tolja es 8G RAM van a gepeben?

[ Szerkesztve ]

(#304) ForRedGlory

ForRedGlory
(nagyúr)

Hülyeséget kérdeztem :D

[ Szerkesztve ]

*** powered by Huawei P30 Pro & Samsung Galaxy S10+

(#305) sulu1701 válasza nubyy (#303) üzenetére

sulu1701
(tag)

jelentkezem :DD

(#306) Rexcor válasza sulu1701 (#305) üzenetére

Rexcor
(őstag)

Akkor majd írj hogy elég-e neki a 8Gb max beállításokkal, mert erre én is kíváncsi vagyok.

(#307) sulu1701 válasza Rexcor (#306) üzenetére

sulu1701
(tag)

Szerintem is beállítás függő kb mint az Apexban. Ott alapból nem engedi Ultra beállítást Dynamic Render quality-nél ( kevés rendszermemória üzivel) ,de a Dynamic Optimization nál feltoltam mindent amit lehet és megy rendesen.

(#308) nubyy válasza sulu1701 (#307) üzenetére

nubyy
(aktív tag)

Nem a VRAM volt ott a gond? Nalam elozo VGA-val nem engedte az Ultrat, de a mostanival siman mehet es nem sir a keves RAM miatt. Mmint ha meg az Apexre gondoltal:D

(#309) sulu1701 válasza nubyy (#308) üzenetére

sulu1701
(tag)

Az is lehet :D , vram/ram van írva csak azért gondoltam mert vramból nem közelít a maximum felé

(#310) ricshard444

ricshard444
(veterán)

Várom a holnapi élményeket! 2 hét múlva én is csatlakozom. :C

Vannak dolgok...

(#311) M3nyus

M3nyus
(aktív tag)

Sziasztok!

Teljesen új számomra a Forza sorozat, előző részek kimaradtak PC-s lévén, így felmerült pár kérdés:

1. Videókon a környező játékosok, sok esetben teljesen normálisan közlekednek, olyankor azok valódi személyek, vagy mikor nem játszanak átveszi az irányítást egy bot felettük?

2. Karrier versenyeknél csak botok az ellenfelek vagy valódi játékosok is?

3. Kormánnyal szeretném játszani, nem tudom mennyire támogatja a beviteli eszközöket, illetve ffb mennyire "komoly" pl Dirt Rally, AC vagy PC hez képest? (TH T300, fanatec váltó, fanatec pedál, hidrós kézifék)

4. Van esetleg infó róla hogy egy térképen vagy úgymond szerveren hányan játszanak? The Crew -val játszottam ott elég kihalt volt free módban.

Én vagyok M3nyus!

(#312) mettek válasza ricshard444 (#310) üzenetére

mettek
(őstag)

forza fórumban csak azt olvasom hogy a pc verzió összeomlik az intro alatt! ebből így nem lesz holnap karikázás....ha nem fog menni, én megyek a supporthoz hogy utalják vissza az árát

(#313) Bib

Bib
(őstag)

Srácok ! Store-on kívül melyik boltból lehet megrendelni pc-re ? Én nem találom vagy nem nagyon van ?

(#314) sagem válasza Bib (#313) üzenetére

sagem
(addikt)

PC-re csak digitális van, MS Storeon kívül még Amazon játszhat esetleg, de a Store a legbiztosabb (Szingapúri MS store olcsóbb a hazainál, keress rá a topikban ;) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#315) bulikavagyok

bulikavagyok
(veterán)

Forza Horizon 3 – PC Low vs Medium vs Ultra Graphics Comparison 1080p

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#316) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Nálam a betöltőképernyőnél már 3x lépett ki, gyanítom másnál is ez lehet a helyzet. :U

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#317) Tufa_

Tufa_
(aktív tag)

Nalam ami korabban 23:00 volt, most ejfel.. (London)
Meg egy ora.. :O

(#318) cyberkind válasza Tufa_ (#317) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Majd írd meg, hogy neked megy-e.

(#319) Tufa_ válasza cyberkind (#318) üzenetére

Tufa_
(aktív tag)

Milyen konfiggal dob ki egyebkent?

(#320) cyberkind válasza Tufa_ (#319) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Adatlapomon van minden. ;)

(#321) sagem válasza cyberkind (#316) üzenetére

sagem
(addikt)

:( Twitchen van már pár élő közvetítés a PC-s verzióhoz, úgy tűnik van akinek megy, de ahogy olvasom sokan panaszkodnak problémákra az indítást/kifagyást illetően. (viszont akinek elindul annak többnyire stabil eddig és jól fut..ez legalább jó hír)

[ Szerkesztve ]

(#322) cyberkind válasza sagem (#321) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Akkor nem egyedi probléma, remélem a mai napon a drága M$ megoldja egy peccsel.

(#323) Tufa_

Tufa_
(aktív tag)

Mukodik 😊

(#324) -=Szabi=- válasza cyberkind (#316) üzenetére

-=Szabi=-
(tag)

tiltani kell a mikrofont gépházban és elindul a játék :D

[ Szerkesztve ]

(#325) k3ll3rm4n

k3ll3rm4n
(tag)

Gyorsan elindítottam én is. Ultrára lőtte be magát, ami mellett a lambos rész alatt meg is volt a fix 60. Eszméletlen szép a játék. Alig várom, hogy hazaérjek munkából :)

(#326) cyberkind válasza -=Szabi=- (#324) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Beszarok, és tényleg, de ez mi? :((( :D

(#327) mcwolf79

mcwolf79
(addikt)

Na reggel kB. 10 percet tudtam játszani, mert az auto config majd 5 percig pöcsölt.
A grafika meseszép eszméletlen részletes minden. Pop-up ritkán de észrevehető (szerintem egyáltalán nem zavaró, de minek mi).
Nem tudtam még megvizsgálni, de a gépemen bőven megvan a 60 fps-t.
Nálam semmilyen fagyás vagy egyéb anomália nem jelentkezett, egyedül csak valamiért az xbox kontrollert nem ismerte fel valamiért. Majd este ha hazaérek a melóból még dolgozom rajta, mert billentyűzettel elég kajla irányítani.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#328) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Másnál is van olyan gond, hogy nem VIP?

(#329) k3ll3rm4n válasza cyberkind (#328) üzenetére

k3ll3rm4n
(tag)

PC-n sajnos úgy tűnik általános ez a probléma.

(#330) -=Szabi=- válasza mcwolf79 (#327) üzenetére

-=Szabi=-
(tag)

beállításoknál van fps mérő

2körül elindítottam a játékot és mentem 1-2 versenyt, ott még nem kaptam meg a bónusz autókat se, bár lehet hogy azokat csak később adja meg

(#331) cyberkind válasza k3ll3rm4n (#329) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Még ez is pluszba? :U
Tiszta Beszt Báj az Ultimate kiadás, kb a 3 nap előnyt tudom felhozni csak, de annak sincs sok értelme mert VIP-ként sokkal többet adna.

(#330) -=Szabi=-
Én megcsináltam a 2. fesztiválomat de nulla vip tagság.

[ Szerkesztve ]

(#332) pethYeti

pethYeti
(őstag)

Remélem lesz valami patch vagy driver, mert borzasztó a játék teljesítménye. Redditen is írjak sorra hogy 970en is esik az FPS mindegy mit állít az ember.

(#333) sulu1701

sulu1701
(tag)

Sziasztok!

Játszottam eddig kb fél órát, gond nélkül elindult. Kicsit mohón beállítottam ultrára a dolgokat és így kb 25-35 fps volt ami kb élvezhetetlen :DDD
Pici állítgatás után minden happy. Azt gondolom ez az a játék amiért érdemes gépet fejleszteni idén nem a BF. Vram és rendszermemória minnél több az a jobb, a 8GB rendszermemóriát felzabálja a 4GB Vramot szintén. Egy szóval, gyönyörű lett.
Ha van kérdés szívesen válaszolok, egész nap játszom :))

pethYeti: Én is 970-el játszom de nem tűnik vállalhatatlanul rossznak, csak picit állítgatni kell. Új dzsiforsz drivert tegnap fölraktam. Igaz nem haragudok meg ha jobb teljesítményt is kicsikarnak a vasból.

[ Szerkesztve ]

(#334) cyberkind válasza sulu1701 (#333) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

VIP vagy és a Car Pass is megvan?
Mert ez is olyan mint a problémamentes indulás, sokaknál nem jön össze de van akinek igen. :D :(((

(#335) sulu1701 válasza cyberkind (#334) üzenetére

sulu1701
(tag)

Hol is kéne megtalálnom? :B

[ Szerkesztve ]

(#336) cyberkind válasza sulu1701 (#335) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Mondjuk egy verseny végén amikor kiírja ki hanyadik lett, ott a neved mellett lennie kell egy koronának, illetve ha forgattál már ilyen nyerős kereket akkor ott is írja, hogy VIP.

(#337) pethYeti válasza cyberkind (#334) üzenetére

pethYeti
(őstag)

Állítólag 27-én kapjuk csak meg ...

(#338) Csapoati válasza pethYeti (#337) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Looool!

Kezdek örülni, hogy lemezesen veszem meg boxra, nem digitálisan, pedig gondolkodtam, hogy PC-n is nyomom majd. De azért ez már kicsit a pofátlanság kategóriáját súrolja a futási gondokkal együtt.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#339) Daffchy

Daffchy
(senior tag)

Sziasztok!

Abban tudtok segíteni, hogy melyik Storból rendelve a legolcsóbb jelenleg az FH3?

Köszi előre is!

(#340) cyberkind válasza pethYeti (#337) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez komoly? :U

(#339) Daffchy
Szingapúri Store.

(#341) hackeeeee válasza Daffchy (#339) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

SG-ből a Standard edition ~15k.

Véleményem szubjektív... - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#342) mcwolf79

mcwolf79
(addikt)

Az Xbox360 kontroller mindenkinél működik? Nálam egyszerűen nem volt hajlandó működni.

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#343) tgabe25 válasza mcwolf79 (#342) üzenetére

tgabe25
(tag)

Apexnél neked működött? Nekem ott igen, majd kedden csatlakozom de remélem itt is működni fog mert többek között emiatt is ruháztam be rá

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#344) pethYeti válasza mcwolf79 (#342) üzenetére

pethYeti
(őstag)

Nekem. Ok

(#345) Daffchy

Daffchy
(senior tag)

Köszönöm a segítséget! :R

(#346) sulu1701 válasza mcwolf79 (#342) üzenetére

sulu1701
(tag)

+1

(#347) Tufa_ válasza cyberkind (#334) üzenetére

Tufa_
(aktív tag)

nekem minden problema mentes de nekem sem sincs VIP pass.

Mondjuk az egy kicsit nyug hogy ha x1 controllerrel akarom tolni, vannak gombok amiket hasznalnom KELL a jatek szerint, pedig nekem rohadtul nem kene oda es hasznalhatnam masra a gombokat... (radio pl..)

(#348) mettek

mettek
(őstag)

A legjobb autósjáték ami valaha készült, iszonyat durva. Baromi jo hogy végre Pc-n is megy. 10/10 ajánlom mindenkinek, még annak is aki amugy nem szokott autóssal játszani.

(#349) sagem válasza mettek (#348) üzenetére

sagem
(addikt)

No, akkor látom végül nincs vele nagyobb technikai gondod ;)

(#350) Pacy

Pacy
(aktív tag)

Sziasztok! Nektek is jelentkezik laggolás akadás a játékban? Néha elég erősen érezhető és zavaró. Holott a konfiggal nem hiszem hogy szabadna gondnak lennie...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.