Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sagem válasza Pacy (#350) üzenetére


sagem
addikt

Páran jelezték, hogy vannak ilyen gondjaik, remélhetőleg hamar lesz valami peccs. A legfrisebb drivert felraktad?

Jelenleg sokaknak még az letöltés sem jön össze, a Turn10 most erre is fókuszál: [link]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#352) hackeeeee válasza sagem (#351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem szerencsére sikerült orvosolni ezt.

Lényegében annyit csináltam, hogy, át volt állítva E meghajtóra C-ről. Nem akart menni a letöltés. Vissza állítottam C-re, reboot, elkezdtem letölteni, ment, megállítottam, vissza C-ről E-re, reboot, és töltötte.

Véleményem szubjektív...

(#353) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Szerettem volna megvenni a Ferrari F12TDF -et erre kiírja vegyem meg a Vip (6900 JMF-é) :(((

(#354) cyberkind válasza sulu1701 (#353) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezért kérdeztem, hogy megy-e a VIP dolog. :D

Paranormal Cocktivity

(#355) sulu1701 válasza cyberkind (#354) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Elfelejtettem válaszolni, Bocsánat.

Szóval nem megy, de ezt hogyan gondolták, magyarul a pénzünkért csak annyi kaptunk, hogy előbb lehettünk Beta tesztelők.

(#356) cyberkind válasza sulu1701 (#355) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már most rengeteget buktam mert nem megy a VIP, és igen, ezért valami ütőset kell adniuk mert nemcsak a -4 nap miatt vettem ezt.

Paranormal Cocktivity

(#357) Keller16 válasza cyberkind (#356) üzenetére


Keller16
aktív tag

Elvileg dolgoznak rajt Ajánlom nekik, hogy hétvégére rendben legyen. :U

(#358) bulikavagyok válasza cyberkind (#356) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az FH2-nél ugyanez volt a helyzet nálam két éve, szerintem nem lesz kártérítés (mivel akkor sem volt). Egyébként szerintem a VIP a leghaszontalanabb kiegészítő ehhez a játékhoz, max a kezdeteknél jön jól, de hosszú távon nem sok értelme van. Egy hét múlva úgyis annyi pénzed lesz a játékban, h nem fogod tudni hova tenni...:D Nekem most 12 óra játék után is van már 2 millió a számlámon, és nem nagyon tudom mire költeni. :B Elég jól adagolja a játék az új vasakat, nem nagyon kell megvenned semmit.

[ Szerkesztve ]

(#359) cyberkind válasza bulikavagyok (#358) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nincs pénzem Ferrari-ra. :D

Paranormal Cocktivity

(#360) tgabe25


tgabe25
tag

Tudom most a horizon a téma de valaki nem tudja hogyan lehet ezt a dynamic render quality-t kikapcsolni az apexnél? Minden egyes indításnál az dobja be, hogy kevés a gépem a játékhoz (gondolom az i3 miatt de a többi szerintem ok) de attól még magas grafikai részletességen megy... Had tudjam már nekem mi a jó és ne állítson már mindent full low-ra és ne kelljen már mindig visszaállítgatni. Egyébként az aniversary update óta mániája ez

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#361) gali777


gali777
őstag

Na kipróbáltam én is :D hát nem úgy megy, ahogy vártam, folyton droppol az fps ilyen 30-40-re, ezt remélem javítják majd. Amúgy nálam működik rendesen a vip, a wheelspinnél dupláz legalábbis :D Még a kormányt kéne faszául beállítani és akkor jó volna, de eddig is nagyon tetszik. Megyek is vissza nyomatni :D

(#362) Bib válasza gali777 (#361) üzenetére


Bib
őstag

felraktad az új nv drivert?

(#363) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Halihó

valaki tudna nyomni egy gyorstalpalót hogy pc-n hogy lehet megvenni ezt olcsóbban a szingapúri store-ból? Gondolom új regisztráció kell hozzá ugye? és ha igen és visszajelentkezek akkor látni fogja a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#364) gali777 válasza Bib (#362) üzenetére


gali777
őstag

Igen.

(#365) nubyy válasza Pacy (#350) üzenetére


nubyy
aktív tag

HT-t kapcsold ki. Nem igazan szereti a jatek.
Ezutan lehet probalni az kulonbozo MSAA es FXAA beallitasokat. Van akinek x4 volt jo, van akinek x8 volt lagg/stutter mentes. Volt akinek ki kellett kapcsolni.
Frame smoothingrol is jokat irnak, valoban segit es nincs general tobb input laggot. Elvileg.
Baromi kivancsi leszek hogy fog menni, Apex rohogve ment minden maxon 1440p-ben - morcos leszek ha ez jatszhatatlan.

(#366) sulu1701 válasza nubyy (#365) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Sajnos eddigi tapasztalatom azt mondja nem mindig kell de majd a biztonság kedvéért nyugtatót készítsél.
Pl: Most szerettem volna versenyezni egy vonat ellen amiből diavetítés let 15-17fps amit amúgy nem indokolt semmi.

Szeintem nagyobb az igénye mint az Apexnak vagy még optimalizálatlanabb (az elején annak is voltak hibái)
Van mit javítani még benne.

[ Szerkesztve ]

(#367) nubyy válasza sulu1701 (#366) üzenetére


nubyy
aktív tag

NV Control panelban mire van allitva a Power Management? Azt is irtak, h sok embernel az segitett, h felrakta Maximum Powerre. Ami elotte 30fps-t alig birt, hirtelen 60-al ment. Probat megerhet.
Gyujtogetem a tippeket keddre:D
Apex am. elejetol kezdve jol ment nalam, pedig majusban meg egy GTX770 volt a gepben csak.
Az is megerhet egy probat, h Task Managerben a process priorityt levenni minimumra. Apexnel sok helyen az volt a magic megoldas mindenfele akadas problemara.

(#368) Pacy válasza nubyy (#365) üzenetére


Pacy
aktív tag

A vsync on megoldotta a problémát. Minden maxon 8x msaa 60fps korláttal semmi döcögés nélkül fut. A vga 38fok 55% átlaghasználattal játék közben. A HT viszont szerintem nem árt neki mert az összes szálra terhel egyenletesen. Úgy érzem jó kis játéknak nézünk elébe. :C :DD

(#369) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a controller receiver driver újratelepítés megoldotta a gondot, már műxik az X360 kontroller.
Nyomtam pár versenyt, és hát félelmetes milyen jó játékot raktak össze a srácok :Y Akkora a hangulat, annyira átjön ez a verseny fesztiválhangulat, hogy az valami fantasztikus.Csak ismételni tudom magam: a grafika gyönyörű (pici popup néhol van), a pálya eszméletlenül változatos, a különböző járműtípusok vezetése jól elkülönül,a zenék is nagyon adják a versenyhangulatot. Még a "social" részét nem próbáltam, de az is biztos nagyon jó, sokat hozzáad a szavatossághoz.
A gépemen egyébként 80 és 110 fps között fut,igaz nem fullon (ahogy magától beállította) de így is csodaszép. Még majd próbálgatom mit lehet feljebb húzni ,amelyik még nem megy nagyon az fps kárára.
Nálam eddig 9,5/10 :C

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#370) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Izé, ez most általában a Forzák topikja (mert hogy nincs külön a konzolosoknak), vagy csak PC-s?
Én boxra vettem meg és nem bántam meg az Ultimate kiadást. Egyből megy a VIP (;]), szép a játék (nyilván PC-n szebb) és nem találkoztam egy hibával sem eddig. Összerakták a fiúk, na!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#371) sagem válasza Csapoati (#370) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem mivel egymással is lehet akár játszani így közös, szóval jöhetnek a konzolos vélemények is ;)
Meg van játékoslistánk is, ott meg lehet adni a platformot is, aki szeretne itt hozzá tudja magát adni :
PH! játékosok listája

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#372) Keller16


Keller16
aktív tag

Pár óra után nagyon tetszik a játék, de ami micro-stutteringet produkál a játék Surfers Paradiseban, az kiábrándító.

(#373) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Csatlakozom az előttem írókhoz, a hangulat nagyon jó, tartalom is van bőven, a hibákat meg remélem javítják egy ilyen címnél.

A vásárlást pedig én sem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#374) Csapoati válasza sagem (#371) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, be is írom magam! :R

Ja, nem tudom melyik hírnél (vagy lehet hogy itt), de sopánkodtam a demónál, hogy milyen kicsi a térkép, mire valaki megnyugtatott, hogy 2x akkora lesz, mint a 2. részben. Hát az akkori térkép alapján nem látszott, de a teljesé azért 4x akkora, mint a demóban bejárható terület. Nem tudom ez ismert volt-e korábban, de aki nem figyelte annyira, azt ne tántorítsa el a demo kicsi térképe. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#375) STC Speed


STC Speed
őstag

Mennyire online a játék?Tehát van csak single,vagy végig besoroz embereket a játék?

(#376) sulu1701 válasza STC Speed (#375) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Külön van, a térkép az solo de éehet ott is Rivalst indítani de szerintem azok is botok. Van group meg coop online rész.
Ha baromságot írtam akkor valaki javítson ki.

(#377) nubyy válasza Pacy (#368) üzenetére


nubyy
aktív tag

Remek:D HT-n csodalkozok egy kicsit, legtobb commentben azt lattam, h HT nelkul stabilabb/jobb volt az FPS varosban. Bar az is igaz, h ott inkabb 58XXk, 6700k es 68XXk prociknal.
Ez igy viszont jo hir, koszi es jo jatekot!

(#378) Csapoati válasza sulu1701 (#376) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jót írtál. Van külön online rész, ha abba nem lépsz be, a drivatarok mind gépi ellenfelek. Illetve hát amennyire a drivatarok gépek ugyebár. A coop online jól hangzik egyébként és a single-el egyben számolja a játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#379) Bib


Bib
őstag

KP-ért sehol se lehet megvenni ezt a játékot ? Mindenhol csak bankkártya játszik? :F

(#380) oriic válasza Csapoati (#370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Általános topik, ide jöhet minden ami Forza. PC-s, Xbox-os, Xbox360-as. Minden. (FH-2-3,FM1-2-3-4-5-6) :)

Na beírtam magam a listába. Jó lesz majd ellenetek tolni. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#381) sagem válasza Bib (#379) üzenetére


sagem
addikt

PC-re csak digitális verzió van, ehhez meg kártya vagy Paypal kell igen.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#382) Németh Péter válasza Csapoati (#370) üzenetére

Mire jó ez a VIP dolog amúgy pontosan? Érdemes vennem egy kontrollert ehhez a játékhoz? Azt sem vágom, hogy kontroller és kontroller között van különbség vagy elég megvenni a legolcsóbbat? Nekem csak annyi kikötésem van, hogy fekete legyen. :)

(#383) Bib válasza Németh Péter (#382) üzenetére


Bib
őstag

Á csak xbox 360 for pc,ha nem akarsz szívni vele.

(#384) Csapoati válasza Németh Péter (#382) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem jó ide a kontroller, mert ugye analóg módon tudsz kanyarodni és gázt adni/fékezni. Oké, hogy árkád, de a segítségek kikapcsolásával azért kell küzdeni a vasakkal. A 360-as kontrollere nagyon jó, nekem is van egy a PC-hez (vezetékes).
A VIP pass megduplázza a szerencsekeréken nyert pénzed, ad 5 új autót, meg exkluzív online eseményeken vehetsz részt. Önmagában szerintem nem éri meg az árát, az Ultimate kiadásban viszont jó, hogy benne van. Az a Ferrari F12tdf...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#385) sagem


sagem
addikt

Aki már játszik..lőhetne fel saját készítésű képeket ;) Várom már, hogy én is belekezdjek..de most már csak kibírom addig:))

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#386) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Beköltözött a helyére, az Elite controller várja a megjelenést. :)

Véleményem szubjektív...

(#387) STC Speed


STC Speed
őstag

Én csak kedden fogom tolni, megér a játék 18 at? :)

(#388) sagem válasza STC Speed (#387) üzenetére


sagem
addikt

A visszajelzések/tesztek alapján meg, ha szereted ezt a stílust persze..de 14 ért is meg lehet venni ;) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#389) Pacy


Pacy
aktív tag

Arra valakinek ötlete hogyba rámegyek a vip tagságra vagy a carpass-ra miért lép ki a játék? :F

(#390) AdluAn


AdluAn
tag

A játék szép csak kár hogy meg megakad...

(#391) STC Speed válasza AdluAn (#390) üzenetére


STC Speed
őstag

Na én ezt birom, ettől félek... 18 ezres játék, most vettem 80 ezres videokártyát is (970), és akkor félhetek,hogy akad:D

(#392) #48967168


#48967168
törölt tag

Próbálta már valaki 4K-ban PC-n?

Esetleg HDR/4K az XO-S-en?

PC-n megy a XO-S kontival? (Az APEX ugye nem ment)

(#393) AdluAn válasza STC Speed (#391) üzenetére


AdluAn
tag

Sokra megyek hogy hamarabb játszhatok... Nagyon vártam de most azért kiábrándultam egy picit. Várok 1-2 napot hátha lesz valami javulás.

(#394) sagem válasza AdluAn (#393) üzenetére


sagem
addikt

Olvass pár hsz-t vissza, volt akinek némi állítgatás megoldotta a gondját, hátha neked is segít valamelyik. Peccs szerintem még nem pár napon belül lesz :(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#395) #48967168 válasza AdluAn (#393) üzenetére


#48967168
törölt tag

Szarkazmus ON:

Felemelő érzés lehet +10k-ért bétatesztelővé válni egy hétre... :)

Szarkazmus OFF!

Én először és utoljára a FM6-nál hagytam csőbehúzni magam ezzel a hülyeséggel, bár az összes Forzát gyűrtem eddig, javát 1000G-re...

(#396) Tufa_ válasza #48967168 (#392) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Nekem az apex es ez is megy X1S joyyal.

Mas. En MS storebol vettem, nem volt semmi elorendeloi ajanlat hozza, viszont most jott egy uzenet hogy kaptam egy custom tuned C63at :)

(#397) hackeeeee válasza #48967168 (#392) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én Elite Controller-rel játszom az Apex-et, és ezt is azzal fogom.

Kábellel próbáltad XO-S controller-rel?

Véleményem szubjektív...

(#398) pethYeti válasza STC Speed (#387) üzenetére


pethYeti
addikt

Jelenleg nem, én most próbálok refundot kérni, remélem sikerrel járok.

(#399) mettek válasza STC Speed (#387) üzenetére


mettek
addikt

én meg azt mondom megéri (ha korrekt géped van). Néha akad benne fps drop de ezen kívül nem találkoztam hibával. ja még annyi hogy a szerverek túlterheltek így a játékon belüli használt piac nekem nem működik. Egyébként a legjobb arcade autós játék.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#400) pethYeti válasza mettek (#399) üzenetére


pethYeti
addikt

Teljes mértékben igazad van, de 29000 forintért elvárható hogy működjön tökéletesen, nem béta tesztelő ennyi pénzért az ember. Remélem sikerül visszakapnom a pénzem. Pár hónap után meg úgyis megveszem újra ha rendbe rakják.

Valóban a legjobb autós játék amivel évek óta játszottam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.