Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

Gyorskeresés

(#551) Csapoati válasza cyberkind (#537) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Jesszus, 76-os szintről kezdted újra? :D Én viszonylag sokat nyomtam a hétvégén, de még csak 26-os vagyok.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#552) cyberkind válasza Csapoati (#551) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én mondtam, hogy sokat buktam, de sebaj, ezt a játékot úgyis sokáig fogom tolni. :)

Azóta kipörgettem 200kcr-t meg egy horizon-os Mustang-ot. :))

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#553) Pacy válasza cyberkind (#552) üzenetére

Pacy
(aktív tag)

A pörgetéseknél lehet valahogy trükközni? Gondolok itt gomb megnyomâsára és akkor lassul a kerék vagy hasolnló? Nekem nagyon nem random generáltnak tűnik a dolog. Amikor kipörgettem a kereket diremt nyomtam gyorsan alt f4 speciált neki. Ugyan azt adta be mindig. Xbox One szintén zenész...

(#554) cyberkind válasza Pacy (#553) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Semmit se lehet csinálni, majd lehet egy olyan skillt fejleszteni amivel x összegért tudsz úrapörgetni.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#555) sulu1701 válasza cyberkind (#546) üzenetére

sulu1701
(tag)

Hogy sikerült újra kezdeni?

(#556) Rexcor

Rexcor
(őstag)

Hogyha hetente kb. max 2-3 órát tudnék játszani a játékkal akkor nekem nem érné meg megvenni az ultimate edition-t, ugye?

(#557) cyberkind válasza sulu1701 (#555) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Így: nyisd meg a start menüt, kezd el gépelni, hogy alkalmazások és beadja ezt az Alkalmazások és Szolgáltatásokat, ott keresd meg a Horizon-t, speciális beállítások és adatok törlése, ha ezután nem is menne a játék indítsd újra a gépet és kapcsold ki a mikrofont mert mindent elfelejt a játék.

---------------

Hajjaj! :DD

[ Szerkesztve ]

(#558) Tufa_ válasza cyberkind (#557) üzenetére

Tufa_
(aktív tag)

kb 10x lett volna eselyem ezt kiporgetni (gyerekkori alom volt mindig az 575)... feladtam es vegul sikerult megnyerni 20k-ert auction houseban :D

Mas,

Ha esetleg valaki skill pontokat szeretne farmolni, az autopalyan egy gyorsabb autoval eleg gyorsan lehet lepkedni.. Nekem a One:1-al egy egyenes szakaszbol 120-140k jon be, ami kb 2 skill pont..

(#559) cyberkind válasza Tufa_ (#558) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én is ott szoktam gyűjteni a pontokat, gyakorlatilag a 2. rész óta csinálom így, és ha már fejlesztették a skill-eken van olyan is, hogy duplázódik a szorzó meg skill song és sokkal gyorsabban jön.

(#560) sulu1701 válasza cyberkind (#557) üzenetére

sulu1701
(tag)

Köszi az infót. :R

(#561) bulikavagyok

bulikavagyok
(veterán)

Fekete rendszám, megvan? :P

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#562) cyberkind válasza bulikavagyok (#561) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Megvolt. :DDD

-------------

A Halo-s terepjárót hol tudom megvenni vagy használhatóvá tenni versenyre és freeroam-ra?

(#563) bulikavagyok válasza cyberkind (#562) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Aktiváltad az üzenetben kapott kódot? Nekem simán bekerült a megvásárolható (ingyenes) autók közé, a játékon belül nem kellett mókolnom semmit.

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#564) -=Szabi=- válasza cyberkind (#562) üzenetére

-=Szabi=-
(tag)

a kulcsos Warthog kedden lesz feloldva, amúgy meg lesz rá event majd egyszer

(#565) nubyy válasza Tufa_ (#558) üzenetére

nubyy
(aktív tag)

Nemtudom itt mukodik-e meg, de 2. reszben sztem a repteren lehetett legjobban XP-t farmolni v.mi hatsokerekes autoval.
[Random csuszkalas.]

[ Szerkesztve ]

(#566) hackeeeee válasza bulikavagyok (#563) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nekem boxon nem sikerült beaktiválni, és a mercit sem.

Véleményem szubjektív... - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#567) bulikavagyok válasza hackeeeee (#566) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Én már versenyeztem vele. :F Mellesleg nagyon állat! :D

(#568) hackeeeee válasza bulikavagyok (#567) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jah nem, csak telepíteni nem tudtam, még tegnap sem, ma már sikerült. :)

Véleményem szubjektív... - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#569) cyberkind válasza bulikavagyok (#563) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igen aktiváltam, de akkor csak kedden lesz elérhető.

(#570) Tufa_

Tufa_
(aktív tag)

Ennel nektek is beragad a jatek..? Mar probaltam restart utan is, de semmi.. Oke hogy egy percet ker az autoval, de mar szerintem letelt az egy perc :D

Ah, 5perc utan tovabb ment magatol..

[ Szerkesztve ]

(#571) sagem

sagem
(addikt)

Naaa..már nem kell sokat aludni a standardosoknak sem hála az égnek :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#572) tgabe25 válasza sagem (#571) üzenetére

tgabe25
(tag)

De sokat kell még aludni :p nagyon sokat :D

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#573) Daffchy

Daffchy
(senior tag)

Sziasztok!

XO-n tapasztalt valaki olyat, hogy a játék random kidobja?
4x fordult elő a hétvégén, valamikor "garázsból" kilépésnél vagy csak úgy szimplán.

Egyszer drag verseny elindulásakor villogó kép fogadott oylan 10 mp-ig (mint egy stroboszkóp).

A dupla XP nem megy, csak az autók, másnál ez, hogy van?
PC-s problémákról tudok, de azt hittem BOX-on megy rendesen a VIP. :(((

(#574) Csapoati válasza Daffchy (#573) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nálam ezek közül egyik sem jött elő. A duplázás meg csak pénzre jár, xp-re nem.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#575) Daffchy válasza Csapoati (#574) üzenetére

Daffchy
(senior tag)

Bocs, dupla pénzre gondoltam.
Szóval nincs dupla CR sem, egyedül az autók vannak meg és a szerencse kerék VIP és ennyi.

CR-t duplán kapod? :(((

MS supportnak kell írni ilyen esetben?

[ Szerkesztve ]

(#576) bulikavagyok válasza Daffchy (#573) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Engem is dobott már ki párszor. Illetve találkoztam kisebb-nagyobb bugokkal is (pl ilyennel már többször is). Viszont eddig azt hittem, h a gépemmel van vmi, mert rajtam kívül senki nem tapasztalt még ilyeneket a haverjaim közül (illetve azért is gondolom egyedi problémának, mert ezek a hibák egyáltalán nem jellemzőek a Forzákra).

#575: A VIP a szerencsekerekes kreditet duplázza csak!

[ Szerkesztve ]

(#577) Daffchy válasza bulikavagyok (#576) üzenetére

Daffchy
(senior tag)

Jah, hogy a szimpla CR-t nem... azt hittem úgy vna mint FM6-ban, ott (ha jól emlékszem) a sima kreditet is duplázza, na mindegy.

"Örülök", hogy a kidobálós probléma nem egyedi eset, remélem javítják majd.

Textrúra eltűnést olyat láttam csak, hogy a kocsin nincs gumi... :DDD
Négy darab felni magában és kész! :)

(#578) myckie2

myckie2
(senior tag)

Sziasztok!

Valaki el tudja magyarázni nekem, hogy a Forza kiadások, hogyan is vannak? :D Mintha régebben olvastam volna olyanról, hogy ha valamelyiket megveszi az ember akkor azt xboxon is és PC-n is tudja használni. Most nem igazán világos a dolog nekem.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#579) #10927360 válasza myckie2 (#578) üzenetére

(törölt tag)

Forza Horizon 3 az első Xbox Anywhere játék a Forza franchise-on belül. Ezen kívül a Forza 6 Apex jött még ki PC-re.

Maga a Forza Motorsport széria az atyja az egésznek amit a TURN10 csinál a legelső Xbox óta. Ez a Microsoft saját kiadású fél sim-arcade játéka.

Forza Horizon széria 3. résznél jár ebben a hangok és az autók kidolgozottsága ugyan az mint a TURN10 Motorsprot játékaiban ám ezek a játékok inkább arcade, játékfesztiválos élményről szól és a Polyground csinálja.

(#580) myckie2 válasza #10927360 (#579) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Köszi! :R

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#581) k3ll3rm4n válasza myckie2 (#580) üzenetére

k3ll3rm4n
(tag)

Plusz, ha digitálisan veszed meg a játékot - történjen az xboxon vagy pcn - megkapod a másik platformra is.

[ Szerkesztve ]

(#582) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Eszméletlen gyönyörű és jó a játék, pont ilyen minőségi játék hiányzott PC-re ebben a kategóriában, az optimalizálás jobb is lehetne de reméljük ez majd még javul pár peccsel. :)

(Ezt a csodás nevet a SW: BF-ból vettem, néha jó dolgok is voltak abban a játékban :D )

(#583) Lottheus válasza k3ll3rm4n (#581) üzenetére

Lottheus
(csendes tag)

Hm na most kezd kellemetlen lenni ez a nyomi windows store, amikor nem fogadja el a bankártyát amit minden más digitális árusító helyen jó volt,így nehezen fognak eladásokat produkálni ha ez így megy náluk :C

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#584) GeneraL_XTX

GeneraL_XTX
(veterán)

a standardosok ma éjféltől már játszhatnak vajon? :D

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#585) cyberkind válasza GeneraL_XTX (#584) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igen, ugyanígy volt írva az Ultimate-nél csak az 23-tól ment. :))

Mikrofont kapcsold ki a Windows alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#586) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Üdv!

2 játék van a hónapban, ami érdekel: Forza és a FIFA 17, de sajnos csak az egyikre van keret egyelőre. A kérdés a következő:

Intel Core i5 6700 3,40 GHz
Nvidia Geforce Gtx 970 4 GB
8 GB RAM

Mi a véleményetek? Elegendő lehet ez a gép magas grafikai beállítások mellett 1080p-ben futtatni a játékot 60 FPS-el?

(#587) sagem válasza Redcaster (#586) üzenetére

sagem
(addikt)

Pont ilyen helyzetben voltam én is, én végül lemondtam a Fifa előrendelésemet a Forza javára:)

A 60 fps az necces (szerintem), pláne most, hogy még kell hozzá pár kisebb-nagyobb optimalizációs peccs, mert sokaknak erősebb vasakon is izzad néha, de egyébként mindened megvan hozzá, egyedül a RAM kevés, 12+ az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#588) Tufa_ válasza Redcaster (#586) üzenetére

Tufa_
(aktív tag)

Szerintem highban mehet.. A memoria miatt ugysem engedi magasabbra huzni majd.

Nekem az adatlapomon levo laptop ultran 70-75 fps

[ Szerkesztve ]

(#589) hackeeeee válasza GeneraL_XTX (#584) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha magyar Store, akkor elvileg igen.

SG Store már elvileg tolhatja.

(#590) bulikavagyok válasza hackeeeee (#589) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Szerintem a szingapúri vásárlásnál ma 18:00 lehet a start. Legalábbis az Ultimate nekem akkor indult múlt hét csütörtökön..

[ Szerkesztve ]

(#591) hackeeeee válasza bulikavagyok (#590) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

SG szerint 18h nem?

Ha nem, akkor sorry, Én azt hittem. :)

[ Szerkesztve ]

(#592) sagem

sagem
(addikt)

Kiderül akkor hamarosan, vagyunk egy páran SG-sek:)

(#593) bulikavagyok válasza hackeeeee (#591) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

"SG Store már elvileg tolhatja."- erre reagáltam, mert szerintem még nem. :B SGT szerint 00:00, ami 18:00 CET. De lehet, h ugyanarról beszélünk, nem? Kb 20 perc és hajrá! :D

Szerk: Ja, amúgy jó játékot mindenkinek! Szerintem élvezni fogjátok.. :P

[ Szerkesztve ]

(#594) hackeeeee válasza bulikavagyok (#593) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jah lehet, hogy CET-t írt tegnap, nem tudom. :B

Tegnap át léptem SG Store-ra, és 18:00 volt odaírva.. Többet nem néztem.

Ő nem, mert Én a tegnapi pillanatból arra következtettem, hogy SG idő szerint 18-kor tolhatják, ami már CET szerint nagyon elmúlt, mert ott már lassan 00:00 lesz ugye. :D

Szal, Neked van igazad, és Én néztem el. :)

Meglesz, köszi! :) Majd este, 22 körül, mire hazaérek.

[ Szerkesztve ]

(#595) ForRedGlory

ForRedGlory
(nagyúr)

Forza Hubot, aki még nem töltötte le áruházból az tegye meg, mert 2 ingyen kocsit és 800.000 kreditet ad. :)

(#596) hackeeeee: Nem tudom, én most tettem fel. Mindjárt belépek játszani és meglesem, hogy mi újság.

[ Szerkesztve ]