Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) STC Speed válasza .LnB (#1949) üzenetére


STC Speed
őstag

:C

(#1952) .LnB válasza STC Speed (#1951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

beteg mi? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1953) STC Speed válasza .LnB (#1952) üzenetére


STC Speed
őstag

Nagyon!!!

A PH-s teszt alá kommenteltél,hogy nagyon jo a játék ,mert emlékezetes marad, nem egy mai tucat játék, azzal teljesen egyetértek! :R

(#1954) ForRedGlory válasza .LnB (#1949) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyakorlással bárki megcsinálja. Azt nem mutogatja, hogy előtte hány tucatszor próbálta. :DDD

(#1955) Helmoras válasza Helmoras (#1945) üzenetére


Helmoras
őstag

Sikerült :)

De másfél órát szívtam egy store errorral,valamiért ssdre nem akarta feltenni, vinyóra most installálja... sehogy se tudtam megoldani hogy ssdre tegye....

Na mind1 már csak 25 giga letöltés, mondjuk azt nem értem miért nem a demot upgradelte fel...

(#1956) bilanszki


bilanszki
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Sikerült letölteni és telepíteni a Horizon 3-at.
El is indul viszont a carrier elején amikor a sárga zónába kell elmenni és lenne ez a head to head küldetés elvileg megkéne jelennie egy piros ferrarinak és ugye őt kellene kihívni versenybe de ez nálam nem történik meg.És online se látok embereket a mapon.
Windows frissítve van,internet kapcsolat van,xboxlive-ba be vagyok jelentkezve.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1957) Németh Péter válasza Helmoras (#1955) üzenetére

Tőlem megkérdezte, hogy hova akarom tenni. Amúgy a Gépház -> Rendszer -> Alkalmazások, ott kiválasztod a Forza 3-at és a menüből kiválasztod az áthelyezés opciót. Ott át lehet mozgatni a játékot bármelyik tárhelyre. Ugyanitt a Gépházban -> Rendszer -> Tárterület és Új alkalmazások mentési helye. Ott tudod megmondani, hogy hova rakja alapból.

(#1958) Németh Péter válasza bilanszki (#1956) üzenetére

A sárga zónán belül meg kell keresni. Valamelyik perk megszerzése után, meg kirak majd egy ikont az autó fölé, hogy hamarabb meg lehessen találni.

(#1959) .LnB válasza STC Speed (#1953) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén futószalagon vettem a játékokat. És két játék nyújtott maradandót. Az egyik a Forza Horizon 3. Olyan érzés fog el vele kapcsolatban mint mikor a régi, számomra emlékezetes játékokkal játszottam. Ez manapság borzasztó ritka.
Nem viszem túlzásba. Csak tegnap lett meg az utolsó Bucket list is, az utolsó lvl5-ös site. És még csak lvl95(vagy 96) vagyok. De mindig boldogan ülök le elé.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1960) Helmoras válasza Németh Péter (#1957) üzenetére


Helmoras
őstag

Tudom hogyan kell beallitani, nem az volt a gond, hanem hibat dobott telepitesnel. Kiprobaltam most egyebkent athelyezesre is hibat dob csak masik hibakoddal ;) mind1 hagyom a vinyon most mukodik igazabol.

(#1961) Németh Péter válasza Helmoras (#1960) üzenetére

És milyen hibát mond? Van ott elég hely?

(#1962) Helmoras válasza Németh Péter (#1961) üzenetére


Helmoras
őstag

Van persze, mar utanaolvastam igazabol az okozza ezeket a storeos hibakat hogy upgradelve lett a 8 asrol 10 re a win, ujrakene vennem az egesz rendszert de ehhez most nincs kedvem

(#1963) .LnB válasza Helmoras (#1962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te vagy az első ember aki ebben a témában nem rinyál, sír, fikázza a store-t, hanem megtalálta a megoldást. :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1964) cyberkind válasza .LnB (#1963) üzenetére


cyberkind
félisten

Próbáltad volna elindítani a játékot 23-án, vagy lettél volna te is a szerencsések között akik a Store hibái miatt csak töltötték állandóan a 60GB-ot és így tovább, egyből nem írnál ilyet. :N

Én amikor már megszerettem volna a Store-t be kellett dobni egy bugot, hogy ne tudjam leszedni a Forza-t, csak egy kis körúttal, achievment azóta sincs, a Forza megállt 585-nél a Gears 4 meg nullánál, ez is egy vicc. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1965) keIdor válasza cyberkind (#1964) üzenetére


keIdor
titán

Én olyan 1/5-öd arányban toltam a játékot PC-n, de megkaptam ott is minden achievement-et, amikor ezen a platform-on voltam. Csak nem jelzi ki, de megadta. Xbox appban és Xbox One-on is látom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1966) cyberkind válasza keIdor (#1965) üzenetére


cyberkind
félisten

Xbox app-ban nézem, 585-nél megállt a Forza, a Gears 4 meg nullán áll pedig toltam azt is. :)

Paranormal Cocktivity

(#1967) .LnB válasza cyberkind (#1964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó igaz akkor egy "cseppet" más véleménye lennék én is. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1968) Helmoras válasza .LnB (#1963) üzenetére


Helmoras
őstag

Nyafognak elegen korulottem, inkabb a megoldast keresem, ugyan annyi energiat emeszt fel es neha meg hasznos is.

On is legyen....

Sracok nem is tudom hanyadik verseny lehetett 3 vagy 4 talan... m4 es bmw kicsit rallys dzsungel terepen es egyszercsak elkezd esni az eso es teljesen mashogy viselkedik az auto.... azt hittem bef*osok, soksok kellemes oram benne lesz, fh 2 ben az rhun klanban jatszogattam top haromban gyakran sikerult benne lenni a pontoknal, remelem most is sikerul majd :D

(#1969) Helmoras válasza Helmoras (#1968) üzenetére


Helmoras
őstag

Most már offba teszem, de azért le kell írnom... 3 óra játék alatt, mindenféle hibaüzenet nélkül 5* dobott ki a játék az asztalra és zárta be magát, mindig valami olyan szituációban amikor uj dolgot fedezek fel... most tényleg újra kéne vennem ezért a windowst ?:S

(#1970) Over567 válasza Helmoras (#1969) üzenetére


Over567
aktív tag

Hülyén hangzik de próbáld növelni a lapozófájlt. Nekem volt hogy kékhalálozott miatta. Mióta megnöveltem 4-4gb-ra mindkettő meghajtón nagyon ritkán hal ki. Ha meg kifagyokat inditsd újra a gépet. Az ált megoldja a forzás bajokat.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1971) ricshard444 válasza Helmoras (#1969) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem van, hogy 4-5 órát bírja, de olyan is, hogy 2-3 percenként kifagy, ami nagyon irritáló Coop-ban....
Próbáltam már mindent, de nem lett jobb.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1972) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ha PC-n játszanék, már rég kibas*tam volna az egészet az ablakon, hihetetlen mennyi türelmetek van szenvedi egy játék miatt a géppel. Hála isten már rég lemondtam a PC-és játékokról, XBOX alatt ilyen hülyeségekkel legalább nem szívok... Vegyetek ti is egy konzolt és higyjétek el, nyugodtabb életetek lesz, még a játékokat is el tudjátok cserélni... :D Bocsi, csak már minden második hsz erről szól, aztán kikivánkozott belőlem... :D

(#1973) Helmoras válasza Helmoras (#1969) üzenetére


Helmoras
őstag

Töröltem a Geforce experience-t most épp közel 1 órát ment gond nélkül, arra lettem figyelmes miután így kidob, a max vga órajel 1400 ról lement 600 ra.... ami viszont különös hiába indítottam másik játékot ott se ment már fentebb, csak egy gép újraindítás után javult meg, ezért gyanakszom esetleg valami driverre... majd kiderül.

A lapozófájlos tippet köszönöm, megpróbálom azt is.

(#1974) KD6-3.7 válasza Dzsuri89 (#1972) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Egyetertek. Kukazva lett az asztali PC, helyette van egy kozepesen eros laptop semmi extraval + xbox one.
Fotelba be, xbox be aztan nehet a forza. Stabil 30fps es meg szep is.

[ Szerkesztve ]

(#1975) keIdor válasza Dzsuri89 (#1972) üzenetére


keIdor
titán

Még ha csak ezzel a játékkal lenne valami. PC-n minden játék ilyen. Van akit BF1, Skyrim, CoD is kidobja asztalra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1976) Bib válasza Helmoras (#1973) üzenetére


Bib
őstag

Akkor van vga oc nem?

(#1977) Bib válasza Dzsuri89 (#1972) üzenetére


Bib
őstag

Lehet hihetetlen,de nekem nem fagyott ki,nem is laggol. Lapozofile ki van kapcsolva,viszonylag sok ram,2. ssd-re telepítve,viszonylag jó vga, proci, tiszta Windows.
Egyszerűen a mai játékokhoz el kell felejteni a 8gb ramot,stb..nem gondolom hogy minden a játék hibája.
Valóban xbox kényelmesebb ilyen szempontból,meg biztos lehet optimalizálni jobban a játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#1978) Helmoras válasza Bib (#1977) üzenetére


Helmoras
őstag

Van Oc persze miert ne lenne, ha igyis kidob majd az lesz a kovetkezo. A teljes rendszer jatek kozben 6 giga ramot hasznal nalam, erosen ketlem hogy az lenne a gond hogy csak 8 van.

Igazabol az is lehet hogy tobbembernel tobbfele a problema csaka vegeredmeny hasonlo, nomeg nyilvan tobben jelzik ha valami nem jo mint azok akiknek minden stimmel :)

(#1979) Bib válasza Helmoras (#1978) üzenetére


Bib
őstag

Nálam 24gb-ból 10-12gb-ot simán bekajál. Először 12gb ramom volt ,akkor 8-9 körül beérte. Jelenleg lapozó sincs.Ha adsz neki akkor használja,ha nem adsz megoldja lapozással és jön a lag.Nem gond a 8gb,mert a minimum gépigény annyi, de annyit kell elvárni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1980) cyberkind válasza Dzsuri89 (#1972) üzenetére


cyberkind
félisten

Hagyjál már a hülyeségeddel, én megcsináltam azt, hogy átálltam csak konzolra kb 1 évig bírtam aztán szépen lassan visszaszereztem az új gamer PC-met, azért mert sokak nem akarják illetve nem értenek a PC-hez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ez a jó, én ezt úgy mondom, hogy megcsináltam már és többet se, konzol csak az exkluzívoknak jó PC mellé. :)

Paranormal Cocktivity

(#1981) .LnB válasza cyberkind (#1980) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval te annyira értesz a PC-hez, hogy még a Mafia 3 se volt nálad bugos igaz? Meg a többi gyalázat port. :F
Nem érted a mondandóját a kollégának, pedig jót ír, igaza van. A PC gaming szopás. A PC portok egy része kritikán aluli. Szóval kitörölheted a valagadat azzal ha így hackelsz meg mindent mert annyira értesz a PC-hez.

Én is megjártam azt az utat amit te, én is egyszer át akartam állni konzolra, vettem is egyet. Aztán pár hónap után vissza pc-re.

De a mostani helyzet siralmas sajnos PC-n. Szívunk a portokkal, az UWP-vel, a DX12-vel, a cheaterekkel. De legalább mindezt 60fps-sel tesszük 4k-ban. (már aki..) Egy konzol árának kétszereséből, vagy háromszorosából. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1982) cyberkind válasza .LnB (#1981) üzenetére


cyberkind
félisten

Én annyira értek, hogy betudom állítani a játékokat, hogy számomra megfelelően menjenek, illetve az meg, hogy bugos-e valami nem én döntöm el de nem igazán szoktam buggal találkozni semmiben, ezt már annyiszor mondtam, hogy nálam day one szinte minden normálisan megy. ;)

Én mindkét konzolt próbáltam és használtam hosszabb ideig de csak a PC-vel vagyok/voltam megelégedve pláne úgy, hogy az egész nap megy, mindenre ezt használom, még egyszerűbb is leülnöm ide és kattintani a Steam-ben bármire, az meg, hogy most ez van sajnálatos de a DX12 csak ilyen lesz, ctrl c - ctrl v, ez a lényege.

Nem minden port szar, ez is nagyon jó lett, a Gears 4 is nagyon jó lett, igaz kevés van ezekből de azért a többi se játszhatatlan, anno a Gta 4 az volt mindenen éveken át, most közel se ennyire szar a helyzet.

Én maradok a FHD-n pontosan ezért, szeretek mindent csutkára húzni, amit meg már 1440p-n se tehetnék meg, a 4K meg nem izgat addig amíg nincs normális hardver, majd 2020 után jó lesz az.

+
Nekem már a konzolok még jobban nem tetszenek ezzel a 3 éves frissítésekkel, pont az múlt el ami a legvonzóbb volt az egészben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1983) .LnB válasza cyberkind (#1982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén több szar játékot kaptunk mint az elmúlt 5évben összesen kb. :( Annyira nem jó előjel.
Ja GoW4-et tegnap próbáltam, írtam is a topikjába róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1984) cyberkind válasza .LnB (#1983) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a DX12-es átállásnak és a DX12-nek köszönhető, ezért van annyira oda a PH, hogy milyen jó meg a többi.

Nekem nem szopás a PC Gaming, én imádom mindenével együtt, pont erre volt jó a csak konzolozás hosszabb ideig, ezt is tudom, hogy nekem ez kell. :))

Kitöröltem a kedvencekből a Gears 4 topikot, nem volt sok értelme olvasni, nem sok minden történt ott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1985) .LnB válasza cyberkind (#1984) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma szerintem lesz este egy blogbejegyzésem logout-on, hogy mit gondolok a konzolról. De nem spoilerezem el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1986) cyberkind válasza .LnB (#1985) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt, hogy veszel egy PS4 Pro-t, jövőre meg egy Skorpiót :P , de amúgy jöhet akár privátban is, spoiler után is elolvasom a cikket. :D

Paranormal Cocktivity

(#1987) .LnB válasza cyberkind (#1986) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

majd este. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1988) Over567


Over567
aktív tag

Egy ideje nem írogattam be csak olvastam a topikot de ideje bedobnom pár képet a legutolsó munkásságaimról. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1989) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, flip queue ide, flip queue oda. A 30fps az Xbox One S-sen is 30fps. Azt konkrétan nem néztem meg, hogy konzolon jobb e a 30fps mint PC-n. Elhiszem, hogy jobb. De még ha városba néha be is esik az fps. Akkor is 100x inkább pc-n nyomom 60-nal

Akinek nem elég a Pc-je 60fps-re annak valóban jó alternatíva lehet a konzol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1990) bilanszki


bilanszki
csendes tag

Sziasztok!

A múltkorába írtam hogy a Carrier elején megakadtam egy ponton amire azóta se tudtam rájönni mi lehet a probléma.Már újra is telepítettem a játékot de sajnos nem oldotta meg a problémát.
Készítettem róla egy videót hátha így esetleg tudnátok segíteni.

Előre is köszöszönöm!

https://www.youtube.com/watch?v=V52rIpOetGY&feature=youtu.be

(#1991) Németh Péter válasza bilanszki (#1990) üzenetére

Meg kell keresned az autót a körön belül.

(#1992) Németh Péter válasza bilanszki (#1990) üzenetére

Valahogy így néz ki a dolog

[link]

(#1993) twi452 válasza bilanszki (#1990) üzenetére


twi452
senior tag

Sokat nem érdemes keresni célszerűbb megállni ha van akkor nagyobb kereszteződésben és megvárni míg arrajár.
"Körbe-körbe" autókázik a sárga rész utcáin addig amíg ki nem hívod versenyre úgyhogy lemaradni nem tudsz róla.

(#1994) bilanszki


bilanszki
csendes tag

Rendben ha haza értem kiprobalom. Köszönöm a segitséget

(#1995) lacy86 válasza Németh Péter (#1992) üzenetére


lacy86
addikt

Bakker tobbet mesz a fanak ... ;]

(#1996) keIdor válasza .LnB (#1989) üzenetére


keIdor
titán

Simább persze, ha friss az élmény, akkor PC-n állítsd be a fix 30-at és látni fogod.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1997) Németh Péter válasza lacy86 (#1995) üzenetére

Hát ez így sikerült, de így is nyertem...

(#1998) .LnB válasza keIdor (#1996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem csináltam meg. Ezért is írtam hogy a két 30fps között elhiszem, hogy a konzolos a jobb. De akkor is... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1999) gali777


gali777
őstag

Mást nem dobál le az online? 2-en még úgy ahogy el vagyunk egy sessionben, de amint már feljön még egy haver játszani, 5 percen belül ledob. Már mindent kipróbáltam kb, tűzfalban engedélyezve a játék is, portok is. Portok kinyitva routerben, nat type open, teredo beállítva, már nem tudom, hogy mit lehetne még állítani. Ne nekem kelljen már 30 ezerért befejezni a játékot. És ez megy megjelenés óta, eddig hittem benne, hogy majd a patchek javítják, de úgy látom szarnak bele. És nagyon sok embernek van problémája az online résszel, ahogy utána olvasgattam, nem igaz, hogy nem látják. Meg ez az xboxos baszás valami szörnyű, nem tudom, hogy lehet ilyen szar rendszere valaminek, bakker 1000 helyen állítgass eszközkezelőbe meg command promptba, ha nem megy valami, kész...

Na szúszá :D

(#2000) Bib válasza gali777 (#1999) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem elég jó az online már, csak megjelenéskor volt tiszta lag az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.