Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Reaper válasza LordAxwell (#1548) üzenetére


Reaper
őstag

Igen, ha megnézed, akkor írja is, hogy az egyik fórumos csinált az ő által leírtak alapján egy "kalkulátort". Ez a legjobb beállítás általános versenyekre. Annyi fontos azért, hogy angol mértékegységben kell megadni a súlyt, és úgy számolja ki. De ha végigolvasod a word doksit, ott le is írja mit hogyan lehet számolni, és hogy lehet finomabbra, vagy ha akarod épp durvábbra hangolni.

(#1552) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglett tegnap a Bucket List #23 - Audi Sport Quattro S1 Rally. Hát nem könnyű. Minimum 5x voltam pár másodpercre a céltól. Aztán végül több mint 10mp-el korábban sikerült beérnem. Megcsinálta már mindenki azt? Tegnap nem reagált senki amikor említettem, nektek olyan egyszerűen ment vagy mi? :)

Grafika, akadás: Se low prio se semmi nem javít. De nem panaszkodom így se. Kikapcsoltam az FPS mérést oszt csá. Csak városba csökken az FPS, azt meg elfogadom az Ultra látványvilágért. :)

Kellene egy HyperCar-t vennem. LaFerrari, vagy P1? Nem vagyok nagy Ferraris. Nem tudom melyik legyen. Laferkó meg ráadásul akciós is most nekem. :U P1-el tolta már valaki. Regera van , de az elég foscsi. One:1-et kellene még kipróbálni az hátha jobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1553) Over567 válasza .LnB (#1552) üzenetére


Over567
aktív tag

Én még nem találkoztam azzal az eventel de majd ha igen megírom szenvedéseim mértékét.

Ha ki akarod próbálni a One:1-t van egy bucket list rá byron bay közelében. Számát már nem tudom, de azt igen hogy az a kocsi már majdnem űrhajó.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1554) .LnB válasza Over567 (#1553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tegnap megvoltam az összes BListemmel, ami elérhető volt. De bővítettem az egyik bulit lvl5-re, szóval remélem unlockolta azt a One:1-est is. Akkor ma kipróbálom majd. :)

Pedig kelleni fog egy űrhajó majd a Stuntokra. Azokat azzal kell csapatni. Kivéve a drifteket talán. Arra ott lesz az RX7.

Más téma Én abszolút nem vagyok a stílus kedvelője (sőt azt se tudom ez milyen stílus, hip-hop? talán), de tegnap a pulse-t hallgattam és rendesen elkezdett járni rá a "búrám" :D [link] flash zene így vezetés közben. Nem is hallgattam eddig a Pulse radio-t :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1555) Corpuscle válasza .LnB (#1554) üzenetére


Corpuscle
őstag

A One:1 nekem kezdetek óta megvan, ingyé :D Megy, mint a fene. Az említett BL az számomra eddig a legnehezebb volt amit teljesítettem (kb. fele van meg az összesnek).

(#1554) .LnB : A "Loyality Rewards" miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1556) .LnB válasza Corpuscle (#1555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipörgetted? Vagy előrendelői bonus volt? :)

szerk.: Én csak a FM4-ben voltam VIP. :( Aztán FM5-6 kimaradt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1557) LordAxwell válasza .LnB (#1552) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nekem még nem volt az a feladat.
A driveclub-ban a ferrari fxx-k volt az egyik kedvenc autóm, valószínű itt is azt fogom megvenni s2-re. :D

(#1551) GrimReaper: Na jólvan akkor majd rá kell szánni több időt. A másik sheeten az excelben a hazai mértékegységgel is lehet számolni ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1558) .LnB válasza LordAxwell (#1557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

fxx-k nagyon drága, és ormótlan. :)
Azon nem is gondolkodom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1559) LordAxwell válasza .LnB (#1558) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szerintem eszement jól néz ki. :D Nem véletlenül drága. :))

De amúgy a trend alapján az aventador-t használja mindenki s2-re

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1560) .LnB válasza LordAxwell (#1559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aventador már olyan "snassz" :D

De úgy általában az S2 is már űrkategória. Én jobb szeretem a földhöz ragadtabb dolgokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1561) LordAxwell válasza .LnB (#1560) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Jó igaz, hogy valami különlegesebbel jobb versenyezni, de irányíthatóság szempontjából a lambok tényleg nagyon jók, a huracán is elég stabil, könnyű vele nyerni. S1 900
Még várok az S2-vel... :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1562) Over567 válasza .LnB (#1558) üzenetére


Over567
aktív tag

Azt olvastam az fxxk-nak amúgy is gyenge a végsebessége a többihez képest.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1563) .LnB válasza LordAxwell (#1561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem egyébként sincs egy kocsi amivel sokat megyek. Mindig variálom. Tegnap például "merci nap" volt. :)

Porsche-k hiányoznak nekem de nagyon!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1564) Reaper válasza LordAxwell (#1557) üzenetére


Reaper
őstag

Na ezt meg én nem vettem észre, majd lecsekkolom :)
Érdekesek ezek a kategóriák, A-ra ugye az IROC-ot használom, S1-re a jó öreg Diablot, az S2 nekem full kimaradt, mert ami oda való lenne, az egyből elment X-re, de az nekem élvezhetetlen már, most nem jut eszembe, valami kis szériás pályaautó(Ultima 2012 GTR 720). S1-re meg, ha a nagy körversenyre megyek a HE Jaguárt használom az XP boost miatt, ahhoz még hozzá se nyúltam, jó volt out of the box :)
Még tervben van egy Charger Daytona építése maximumra gyúrva, amelyik kategóriába csak befér.

[ Szerkesztve ]

(#1565) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Nem lehet tudni, hogy mikor jön ki PC-re a Horizon 3 demo? Szívesen kipróbálnám már, de mivel nem elég erős a gépem, ezért nem merem megvenni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1566) .LnB válasza Patrick76496 (#1565) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi hír nincs róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1567) Over567 válasza .LnB (#1566) üzenetére


Over567
aktív tag

Ami vicc szint egyébként legalább mondanának valamit. Haverom is arra vár.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1568) Németh Péter válasza .LnB (#1552) üzenetére

Az egy ultra szívatós kihívás. Nekem is csak úgy lett meg sok sikertelen kísérlet után, hogy egy erdős területen vágtam le a kanyart, úgy hogy néha vissza kellett tekerni. Úgy nekem is maradt pár sec.

(#1569) .LnB válasza Németh Péter (#1568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen elég nehéz. De írja is hogy a nehézsége Hard.
Nekem onnantól ment könnyen mikor rájöttem, hogy van egy szakasz ahol a vonat sínen lehet menni egy jó darabig.
Kíváncsi vagyok a többire. Most ezeket akarom megcsinálni. Korábban végeztem a Midnight Battle-kel. Most ezt választottam ki. Szép sorban haladok. Bár még nem minden "bulim" lvl5-ös. Az egyik nem. Így nem tudom lenyomni mindet egymás után, csak ami fel van oldva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1570) #48967168


#48967168
törölt tag

Ha már a rádióadók szóba kerültek... Nem futott bele valaki a netes barangoláok során egy (fél)hivatalos soudtrack-be. Pár zene nagyon tetszik... (Jöhet a link privibe is...) :D

(#1571) sagem válasza Over567 (#1567) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem -sajnos- nem is terveztek PC-re demót, aztán amikor záporoztak a kérdések, hogy hol van akkor megígérték, de nem igazán prioritás számukra. Mondjuk inkább a peccseket csinálják, mint a demót, ha már így alakult:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1572) .LnB válasza #48967168 (#1570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1573) H4rt1g4n válasza .LnB (#1569) üzenetére


H4rt1g4n
tag

A Midnight Battle eseményeket hogy lehet előhozni? Nekem minden fesztivál level 5-ös, de ilyennel még nem találkoztam.

XONE gamertag: TheZolee88

(#1574) cyberkind válasza H4rt1g4n (#1573) üzenetére


cyberkind
félisten

Csinálni kell a street versenyeket és 4 után jön egy "boss" verseny.

Paranormal Cocktivity

(#1575) .LnB válasza H4rt1g4n (#1573) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Versenyezni kell a driavatarokkal random az úton, és írja mindig, hogy mennyi kell még a street versenyekhez, aztán az unlockolja az eseményt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1576) bulikavagyok válasza #48967168 (#1570) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Spotify-on fent van az összes rádió műsora külön-külön és egyben is az egész soundtrack!

[ Szerkesztve ]

(#1577) #48967168 válasza .LnB (#1572) üzenetére


#48967168
törölt tag

Wow, nagyon köszi!

(#1578) Over567 válasza sagem (#1571) üzenetére


Over567
aktív tag

Lehet de akkor mondták volna azt. Ehelyett azt mondták majd megjelenés után valamikor. Mondjuk ez elég tág fogalom 🤓. Azért egy kis infót köphetnének nekünk. Olyanok mint valami durcás kislány, harapó fogóval kell keszedni belőlük hogy mégis mi a szitu.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1579) H4rt1g4n válasza .LnB (#1575) üzenetére


H4rt1g4n
tag

Értem, köszi.

A Drivatarokat eddig hanyagoltam, csak a térképen elhelyezett pinekkel foglalkoztam (exhibition, championship, stb) de akkor nekiállok ezeknek is! :)

XONE gamertag: TheZolee88

(#1580) .LnB válasza #48967168 (#1570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ha már zene. Igazán elfért volna egy NeuroDnB-s rádió is. :) Értem én, hogy ott a Hospital Records langyos liquid dnb-ket játszó rádiója. De egy kis tömény jó lett volna Mondjuk RAM records rádió, ilyenekkel: [link] :)
Nem csak ilyet hallgatok, nagyon sokféle zenét szeretek de a Hospital nem igazán a kedvencem, el lehet aludni azokra a zenékre. :D
Vagrant Records is bejön, Future Classic is. Elég jó a zenei felhozatal mindent egybevetve.

Bocs ez elég off.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1581) Over567


Over567
aktív tag

Na belekezdtem az első festésembe. Bénázok ahogy kell :D Azt a wrap-ot csinálom meg suprára amit az NFS-ben. Az hittem bele törik a bicskám a japán jelekbe amíg rá nem jöttem hogy lehet keresni mások matricáit is. :D Ó jó lesz ez. :C

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1582) Over567 válasza Over567 (#1581) üzenetére


Over567
aktív tag

És győzelem. Tököltem vele egy picit de nagyjából kész vagyok :D

Az eredeti amit pedig az NFS-ben csináltam így néz ki.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1583) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fasza driftes festés! :)

más téma

Én meg túl vagyok az első (kettő) Goliath versenyemen. Elsőre csak harmadik tudtam lenni a Mercedes GT S-sel. Elég rosszul esett mikor 308km/h-nál úgy mentek el mellettem mint ha állnék. :(
Ezért lenyomtam egy Ferrari F12 (barelina vagy mi a neve :) ) - vel is. És megvan az új kedvenc kocsim. Fuuu az a dög! :) Jó pálya egyébként, de lehetne valami hosszabb is, kanyargósabb ebbe sok a padlógázas rész. Skill pontba meg sikerült fél millát csinálnom freeride-ban. Nekem ez most a rekord.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1585) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Tegnap nagyon jól haladtam a BL-ekkel, már csak 2 van, amikor az R8-cal kell tartani a 150-et a speedzone-ban, illetve amikor a Chargerrel kell 40 000-et összedriftelni..ezek nagyon nem akarnak meglenni...:(

XONE gamertag: TheZolee88

(#1586) .LnB válasza H4rt1g4n (#1585) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Charger-es nem nehéz, tegnap elsőre meglett nekem is. De érdekes módon nekem még három van hátra ami nincs feloldva. Az egyik bulim lvl3-as még csak, gondolom azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1587) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Az a baj nekem a driftelés nem erősségem..soha nem is volt az, egyik játékban sem, de most rágyúrok!

Más téma: Mit csináltok az olyan xp/fast travel boardokkal amik háztetőkön vannak? Talátam párat amit sehogy sem tudok leszedni, gondolom ugratót kéne keresni,de nem találtam a közelben..lehet csak nem kerestem eléggé?

XONE gamertag: TheZolee88

(#1588) .LnB válasza H4rt1g4n (#1587) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Driftelésnél nagy segítség ha minden segítséget kikapcsolsz. Én alapból is úgy tolom, meg imádom is a driftet. :) De 3 csillagosra szökő évente sikerül csak 1-1. Általában két csillagra megyek, aztán majd később ráfekszek a 3 csillagokra is egyszer.

Én egyet láttam tetőn, ott volt ugrató többet nem tudok segíteni ebben. (Nem sikerült felugranom oda mondjuk)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1589) Corpuscle válasza H4rt1g4n (#1587) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ugrató, domboldal. Az is jó, mikor két ház közé van téve a board és nem fér be az autó. Először azon gondolkodtam, hogyan tudnám két kerékkel berakni a verdát. :DDD De ha másra nem is erre tökéletes az a kis "polskifiat" nagyságú konzervdoboz. :)

(#1588) .LnB : Segítség nélkül az igazi. :K

[ Szerkesztve ]

(#1590) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már fasttravel táblák. Nem gondoljátok, hogy a játék egy igen fontos hangulati elemét veszítené el fasttravellel? Én össze se akarom szedni, vagyis használni nem tervezem. Jó lehet több 100 óra játék után majd máshogy gondolom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1591) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Egyetértek!

Én sem akarom használni, csak a "completitionist" énem miatt szedném össze őket :)

XONE gamertag: TheZolee88

(#1592) LordAxwell válasza .LnB (#1590) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ha autót akarok váltani én alapból fast travellel megyek a festivál helyszínre. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1593) Corpuscle válasza .LnB (#1590) üzenetére


Corpuscle
őstag

Alkalmanként használom, ha sürget az idő és szét vannak szórva a championship futamai. Egyelőre leköt a kocsikázás, közben zenehallgatás, bámészkodás.

(#1594) Over567 válasza .LnB (#1590) üzenetére


Over567
aktív tag

Én surmó vagyok fizetni annyit érte inkább kocsikázok :D. De amúgy igen egy autós játékak az a lényege hogy vezess nem az h teleportálj.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1595) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor csak én vagyok olyan, hogy már mikor csak 70km/h val poroszkál a kocsim mert sikerült annyira lezúznom, akkor is elcammogok a legközelebbi fesztiválra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1596) LordAxwell válasza .LnB (#1595) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nekem csak cosmetic-re van állítva a törés. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1597) Over567 válasza .LnB (#1595) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem is simen volt egy ideig de aztán meguntam hogy egy danger sign azt mehetek javitani vagy valamelyik barom drivatar belémjön és tolhatom a kocsit. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1598) Corpuscle válasza .LnB (#1595) üzenetére


Corpuscle
őstag

Javítanom kell magam, hogy minden segítség OFF. Én is cosmetic-en tolom. :B

(#1599) .LnB válasza LordAxwell (#1596) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Probléma csak stunt-oknál van a törésből leginkább. Amikor ugratni kell, vagy a sebességkapus részeknél. Mert ott elengedet a verdát aztán hagy szóljon, csak a kapun menjél át. Csak mikor a kapu után jön egy fa, vagy egy kocsi.. akkor reccs. :)

Freeroam-ba is el lehet szállni rendesen, de olyankor az ember abban a tudatban, rántja be a kéziféket 200km/h felett, hogy elfogadja ebből bármi lehet, előfordulhat, hogy nem adja ki. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1600) Over567 válasza .LnB (#1599) üzenetére


Over567
aktív tag

Legalább lennének néhol benzinkutak ahol meg lehetne javítani mert így elég gatya hogy mindig vissza valamelyik fesztiválhoz. De amúgy igen.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.